Rusya turist vizesi | Rusya vizeler | Rusya vizesi 2017

Rusya turist vizesi ücreti 2018

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Rusya turist vizesi ücreti

Rusya turist vizesi alan bir kişi 5 gün, 15 gün ile 1 ay arasında Rusya federasyonunda bulunabilir. Biz burada mümkün mertebe 30 günlük vizeyi tavsiye ediyoruz. Bunun sebebi değişen uçak bileti fiyatları, değişen toplantı vs buluşma saatlerinden dolayı bazen vizeler gereksiz iptal olabiliyor. Böyle bir durum yaşanmaması için 30 günlük rusya turist vizesi alıp rahat rahat rezervasyonlarınızı yapmanızı tavsiye ederiz.

[go_pricing id=”my_table”]

Rusya turist vizesi çıkartılırken lütfen Rusya federasyonunun hangi şehrine gideceğinizi acente yetkilimize bildiriniz. Vereceğiniz bu bilgiye göre Rusya voucher belgeniz düzenlenecektir. Aksi takdirde sorun yaşanabilir. Rusya Turist vizenizi hangi şehir için aldıysanız, Rusya’ya o şehirden giriş yapmaya özen gösteriniz.

Rusya turist vizesi başvurusu yapılırken dikkat etmeniz diğer başka bir husus ise, Rusya federasyonuna girmek istediğiniz Tarih bilgisini lütfen acente yetkilimize bildiriniz ki rusya giriş vizeniz o tarihten itibaren başlasın. Aksi durumlarda yeniden vize çıkartmak durumunda kalabilirsiniz.

rusya-vize-rusya-vizesi-turist-rusya-vizesi
örnek Rusya için vize “turist vizesi”

Rusya turist vizesi hakkında diğer önemli bir hususta turist vizesini 30 günlük alan vatandaşlarımız için çok önemli olan ovir konusudur. Eğer Rusya federasyonu topraklarında vize türünüz ne olursa olsun 7 gün yani bir haftayı geçecek şekilde kalıyorsanız ki buna Rusya turist vizesi de dahildir. Mutlaka bulunduğunuz ilin ovirine gidip register işlemi yapmanız gerekmektedir. Otel de kalan vatandaşlarınkileri zaten oteller yapmaktadırlar. Ama eş, dost, akraba vs gibi kişilerin yanında kalanlar mutlaka bu işlemi yapmalılar ki çıkışta sorun yaşamasınlar. Bu konuda danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”16160″ img_size=”medium” add_caption=”yes” alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”16158″ img_size=”medium” add_caption=”yes” alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”16156″ img_size=”medium” add_caption=”yes” alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”16162″ img_size=”medium” add_caption=”yes” alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”16163″ img_size=”medium” add_caption=”yes” alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”16164″ img_size=”medium” add_caption=”yes” alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row]

×