Rusya ticari vizesi

Rusya ticari vize için başvuru

Rusya için vize alacaklar, ticari amaçla gideceklerse gerekli olan davetiye mektubunu 17 günde alıyoruz. Rusya vize evrakları için Konsolosluk davet mektubunun Rusya Bakanlığı tarafından onaylanmasını ister. Rusya vize işlemleri için Rusya bakanlığının mührü olmayan davetiyeler geçersizdir ve kullanılamaz. Rusya vize ücreti ödenmeden önce sorunuz. Davetiyenizin Bakanlıkça onaylı ve orijinali olmasını isteyiniz.
(УФМС)

Rusya Vizeler: Turistik, Ticari, Teknik çalışma, Özel ziyaret, Öğrenci, Transit vize kategorilerine ayrılır.

İnşaat şirketlerimizin dikkatine! 2020 Ocak Ay’ı itibariyle şirketlere özel kota alımlarımız başlayacak. Lütfen geç kalmayın hemen müşteri temsilcimizle irtibata geçin. Şirketinizde çalıştırmak istediğiniz personellere Rusya için vize almanız gerekirse şimdiden başvuru yapınız.

Rusya Vizeleri Ziyaret Amacına Uygun Olmalı

Senelik Çok Girişli Şoför Vizesi Çok girişli lojistik şirketlerinin sürücüleri için rusya vizesi, Rusya bölgesine çalışan taşıma, nakliye ve ulaşım firmalarının tercih ettiği bir vize türüdür. Rusya vize evrakları olarak farklılık gösteren şoför vizesi doğru alınması önemlidir. Hızlı çıkması açısından birçok lojistik firması tarafından tercih edilmektedir. 17 gün gibi kısa bir süre ve 750$’lık bir maliyeti vardır.

Senelik Rusya Ticari Vizesi

Rusya’ya iş seyahati için (görüşmelerde bulunma, fuar katılma) ziyarette bulunmak isteyenlere verilir. Moskova merkezimizden sağlanacak davetiye ile İstanbul’dan 5 gün içerisinde sağlanmaktadır. Rusya vize ücreti toplamda 17 günde ve 600$‘a sağlanan vize ayrıca Delovaya vize olarakta bilinir. Çok girişli olup 1 seneliktir.

Moskova Çalışma Vizesi

Rusya kanunlarına uyacak şekilde Federal Göç Şubesi’nin düzenlediği veya FMS’nin uzatma hakkı bulunan davetiyeye dayanarak çalışma amaçlı Rusya Federasyonuna giriş için verilir. Yaklaşık 45 günde alınmaktadır. Rusya vize ücreti olarak 1800$ maliyeti vardır. Sadece gerçek şirketlere ve çalışılacak olan şirketlerin üzerine yapılır.

Rusya İçişleri Bakanlığı Onaylı Davetiyeler Kendi Acentesiyle çalışmak isteyen firmalar Kendi vize şirketiyle çalışmak isteyen yada pasaport vize işlemlerini kendisi yürütmek isteyenlere yönelik sadece davetiye alımı Moskova ofisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. 22 gün sürede ve 420$ ücreti bulunmaktadır. Türkiye’de bulunan acentelerimiz ve turizm şirketlerimiz bu davetiyeden yararlanmaktadır.

Rusya 3 Aylık ticari vizesi: 300$ olup, davetiyesinin hazırlanması 12 gün sürmektedir.

Rusya Vize Randevusu

Moskova’ya vize

Moskova’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler,…
Daha fazla..

Rusya vize işlemleri yapılırken vize randevusu almak uygun davetiyelerden ve vize tipinden faydalanmak için formu doldurup gönderin. Hemen sizi arayalım.
02/01/2020
SoHo Danışmanlık

×