Hangi göç programlarına başvurabilirim?

Kanada’ya gel adlı bir çevrimiçi aracımız var. Yabancı uyruklu kişilerin Kanada’da göçmen, ziyaretçi, işçi ya da öğrenci olarak başvurabileceklerini öğrenmelerine yardımcı olur.

Bu araç, kişisel ve iş geçmişiniz hakkında bazı sorularda size yol gösterir. Yanıtlarınıza ve durumunuza bağlı olarak, size şunları sağlar:

seçenekler listesi; ve
nasıl uygulanacağı hakkında adım adım talimatlar.
Kanada’ya Gel aracı yalnızca referans amaçlıdır. Cevaplarınıza dayanarak hiçbir göç kararı verilmeyecektir. Başvurmayı seçerseniz, bir göçmenlik memuru başvurunuzun tamamını Kanada’nın göçmenlik yasasına göre değerlendirecektir. Araçtan aldığınız sonuçların kararları üzerinde hiçbir etkisi olmayacaktır.

Ziyaretçi, işçi veya öğrenci olarak uygun olabilirseniz çevrimiçi başvuruda bulunabilirsiniz. Araç sizi bir hesap oluşturabileceğiniz ve çevrimiçi uygulamayı doldurabileceğiniz hesabınıza yönlendirecektir. Ayrıca bir kağıt başvurusunu tamamlama seçeneğiniz de olabilir.

Ekspres Giriş altında kalıcı olarak göç etme hakkınız varsa, çevrimiçi başvuru yapmanız gerekir (bir engellilik nedeniyle yapamazsanız). Araç sizi bir hesap oluşturacağınız ve çevrimiçi başvuruyu doldurabileceğiniz hesabınıza yönlendirecektir.

Başka bir program kapsamında kalıcı olarak göç etmeye uygun olmanız durumunda, bir kağıt başvuruda bulunmanız gerekir

Kanada vize başvuru

Kanada için vize başvuru aşamaları aşağıdaki adımlardan oluşmaktadır. Arayüz ekranında, uygulamanız için belgeleri…
Daha oku..
×