rusya turist vizesi ne kadar

Rusya turist vizesi için gerekli evraklar

Rusya turist vizesi için gerekli evraklar

Rusya turist vizesi için gerekli evraklar

Rusya için vize başvurusu yapmak isteyenlere iki yol vardır. Kendiniz konsolosluğun online sistemi üzerinden başvuru yapar ve Rusya vize evrakları toplarsınız ki bu bilmeyenler için riskli ve zor olmakla birlikte uzun bir yoldur. Rusya turist vizesi için vize ücreti harçlara ve başvuruya göre yatırılır. Ayrıca Rusya’dan Davetiye verecek şirket bulmanız ve bu şirketten alınan davetiyeyide Rusya içişleri bakanlığından onaylatmanız ve rusya vize evrakları dosyasına eklemeniz gerekmektedir. Rusya vize işlemleri bu şekilde kendinizce yürütülebilir. Diğer yol ise uzman danışmanlık şirketimize gelmeniz. Rusya için vize davetiyeniz ile rusya vize evrakları düzenlenerek rusya vize ücretiniz ödenir ve rusya vizesi çıkartılır. Böylelikle zaman kaybı ve bürokrasiden kurtulursunuz.

Rusya turist vizesi başvurusu

rusya turist vizesi ne kadarŞirketimizin kuruluş amacı Rusya vize başvurusunda bulunacak kişilerin ve kurumların hizmet kalitesinin arttırılması, rusya vize evrakları toplanmasında yardımcı olmak, vize alınmasındaki prosedürlerin çabuklaştırılması ve kolaylaştırılması, rusya için vize isteyen Türk şirketleri için maksimum rahat şartların oluşturulması adına hizmet vermektedir. Merkez ofisi Moskova’da bulunan SoHo Danışmanlık, İstanbul’daki Türkiye ofisi aracılığıyla Rusya vize işlemleri yürüterek tüm illere hizmet verebilmektedir. Özellikle Rusya işçi vizeleri gibi konularda, hem Rusya’da hemde İstanbul’da olmak büyük avantaj sağlamaktadır. Ödemelerinizi vizeleriniz çıktıktan sonra ister Rusya’da ödeyin isterseniz Türkiye, İstanbul ofisimizde ödeyin. Rusya turistik vize ücreti bu sayfada inceleyebilirsiniz. Ayrıca evraklarda iki ülke takip edilip hızlıca sonuçlandırılması açısından önemlidir. İstanbul dışında olan müşterilerimiz de güvenli kargo yöntemi ile Aras kargo, Yurtiçi ve MNG kargo ile pasaport teslimatları yapılabilmektedir.

Rusya turist vizesi için gerekli evraklar;

Rusya turist vizesi başvurusu için istenen evraklar oldukça azdır. Sadece istenen bu evrakları doğru bir şekilde sunmak ve detaylı bir form hazırlamak yeterli olacaktır. Rusya turist vizesi evrakları bir schengen vizesi ile kıyaslandığında ne kadar kolay ve zahmetsiz olduğu anlaşılır. Rusya turist vizesi evraklarının başında geçerli bir pasaportunuz ve iki adet vesikalık fotoğrafınızın olması yeterlidir. Geriye kalan tüm evrakları acentemiz sizin için hazırlayacaktır.

Rusya turist vizesi evrakları

Rusya turist vizesi evraklarının bir kısmını acentemiz ve bir kısmını sizler sağlamak durumundasınız. Örneğin Garanti Mektubu ve Voucher davetiyenizi biz hazırlayabiliriz ancak Pasaport ve vesikalık fotoğrafınızı siz getirmelisiniz. Unutulmamalıdır ki, Rusya turist vizesi ile sadece turistik gezi amacıyla ziyarette bulunabilirsiniz. Evraklar kısaca;

 • Pasaport en az altı ay geçerli
 • Fotoğraf arka fon beyaz ve 35mm45mm ölçülerinde
 • İletişim bilgileriniz.

Eğer Rusya vizesini siz kendiniz almak istiyorsanız. Aşağıdaki yazdığımız Rusya vizesi için gerekli evraklar kısmını dikkatlice okuyunuz. Rusya İstanbul Konsolosluğundan Ticari vize alabilmek için Rusya’dan sizin adınıza hazırladığımız davetiyenin orjinalini konsolosluğa sunmanız gerekmektedir.

Rusya Ticari vizeleri için başvuru süreleri değişmekle birlikte vize davetiyeniz hazır ise konsolosluk başvuru işlemlerini 2 gün ile 5 gün arası sonuçlandırmaktadır.

Rusya turist vizesi evrakları hazırlandıktan sonra randevunuz ve Rusya vize ücreti yatırılarak başvuru tamamlanmış olur. Eğer Rusya turist vizesi başvurunuzu ekspres olarak yapmak ister ve 1 günde vize sahibi olmak isterseniz bunun için iki katı vize harcı ödenerek böyle bir imkana sahip olabilirsiniz.

Rusya turist vizesi evrakları hazırlandıktan sonra vize ücreti ödenerek 5 iş gününde vizeniz hazır hale gelir.

Rusya turist vizesi evrakları için:

 1. Geçerli pasaport minimum 6 ay geçerli
 2. 2 Adet fotoğraf
 3. Çalıştığınız şirktetin evrakları
 4. Voucher belgesi . (biz sağlıyoruz)
 5. Garanti Mektubu (Biz sağlıyoruz)
 6. Adres bilgileri
 7. Telefon numaranız
 8. Ödeme dekontunuz

Eğer sizde acentemizden Rusya turist vizesi başvurusunda bulunmak isterseniz bizleri arayın detayları konuşalım.
0 544 528 14 28 yada İstanbul ofisimizi +90 212 963 63 37 arayarak yetkili arkadaşlarımızdan bilgi alınız.

×