rusya-transit-vizesi-ücreti

Rusya transit vizesi ne kadar

[vc_row][vc_column][dt_breadcrumbs paddings=”2px 0px 2px 0px” alignment=”left”][vc_custom_heading text=”Rusya Transit Vizesi Ücreti”][vc_column_text css_animation=”bounceIn”]rusya-senelik-ticari-vizesi-ücretiRusya Federasyonu’nda uçak değişimi yaparak uluslararası uçuşlar yapacak olan yabancı ülke vatandaşları; eğer Rusya’da aynı havaalanından uçak değiştiriyorlar (transfer yaptıkları havaalanının transit bölgesi var ise) ve diğer ülkeye giriş haklarını kanıtlayan belge ve uçak biletleri yanlarında olmakla beraber yapacakları uçak değişim süresi 24 saati geçmiyor ise, transit vizeye ihtiyaçları yoktur.

Transit bölgeden çıkmak için, transit vizesi alımı gereklidir.

[/vc_column_text][vc_message style=”square” message_box_color=”alert-warning” icon_type=”linecons”]

Dikkat: Hatırlatmakta fayda var. Rusya Federasyonu, Belarus ve Kazakistan ülkelerinin arasındaki özel birlik antlaşmasına dayanılarak bu ülkeler arasındaki uçuşlar domestic (şehirlerarası) olarak Kabul edilmektedir. Buna dayanılarak; bu ülkelerden herhangi birisine seyahat eden yabancı ülke vatandaşlarının, bu ülkelerin yalnızca birinde pasaport kontrolden geçmeleri gerekmektedir. Belarus’ya da Kazakistan’a, Rusya’dan transfer olarak seyahat eden bir yabancı ülke vatandaşının Rusya’dan transit vize alması gerekmektedir.

[/vc_message][vc_column_text][go_pricing id=”my_table”][/vc_column_text][vc_text_separator title=”Transit vize referanslarımızdan bazıları” i_icon_fontawesome=”fa fa-handshake-o” i_size=”lg” color=”juicy_pink” border_width=”3″ css_animation=”rotateInDownRight” add_icon=”true”][dt_logos columns_number=”4″ orderby=”rand” animation=”swing” category=”referanslar”][/vc_column][/vc_row]

×