rusya-vizesi

Rusya ticari vizesi

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Rusya Vizeler: Turistik, Ticari, Teknik çalışma, Özel ziyaret, Öğrenci, Transit vize kategorilerine ayrılır.

Rusya’ya ticari gidecekler için gerekli olan davet mektubunu 17 günde alıyoruz. Konsolosluk bu mektupların Rusya Federasyonu’nun Bakanlığı tarafından (УФМС) onaylanmasını istemektedir. Rusya bakanlığının (УФМС) üstünde mührü olmayan davetiye mektupları geçersizdir ve ticari vize almak için kullanılamaz.
(УФМС)

İnşaat şirketlerimizin dikkatine! 2018 Ocak Ay’ı itibariyle şirketlere özel kota alımlarımız başlayacak. Lütfen geç kalmayın hemen müşteri temsilcimizle irtibata geçin.

Rusya Vizeleri Ziyaret Amacına Uygun Olmalı

Senelik Çok Girişli Şoför Vizesi Çok girişli lojistik şirketlerinin sürücüleri için rusya vizesi, Rusya bölgesine çalışan taşıma, nakliye ve ulaşım firmalarının tercih ettiği bir vize türüdür. Hızlı çıkması açısından birçok lojistik firması tarafından tercih edilmektedir. 17 gün gibi kısa bir süre ve 650$’lıkbir maliyeti vardır.

Senelik Rusya Ticari Vizesi

Rusya’ya iş seyahati için (görüşmelerde bulunma, fuar katılma) ziyarette bulunmak isteyenlere verilir. Moskova merkezimizden sağlanacak davetiye ile İstanbul’dan 5 gün içerisinde sağlanmaktadır. Toplamda 17 günde ve 600$‘a sağlanan vize ayrıca Delovaya vize olarakta bilinir. Çok girişli olup 1 seneliktir.

Moskova Çalışma Vizesi

Rusya kanunlarına uyacak şekilde Federal Göç Şubesi’nin düzenlediği veya FMS’nin uzatma hakkı bulunan davetiyeye dayanarak çalışma amaçlı Rusya Federasyonuna giriş için verilir. Yaklaşık 45 günde alınmaktadır. 1800$ maliyeti vardır. Sadece gerçek şirketlere ve çalışılacak olan şirketlerin üzerine yapılır.

Rusya İçişleri Bakanlığı Onaylı Davetiyeler Kendi Acentesiyle çalışmak isteyen firmalar Kendi vize şirketiyle çalışmak isteyen yada pasaport vize işlemlerini kendisi yürütmek isteyenlere yönelik sadece davetiye alımı Moskova ofisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. 22 gün sürede ve 420$ ücreti bulunmaktadır. Türkiye’de bulunan acentelerimiz ve turizm şirketlerimiz bu davetiyeden yararlanmaktadır.

Rusya 3 Aylık ticari vizesi: 300$ olup, davetiyesinin hazırlanması 12 gün sürmektedir.

Rusya Vize Randevusu

Vize randevusu almak uygun davetiyelerden ve vize tipinden faydalanmak için formu doldurup gönderin. Hemen sizi arayalım.

[go_pricing id=”my_table”][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”16156″ img_size=”medium” add_caption=”yes” alignment=”center” style=”vc_box_rounded” onclick=”link_image” lazy_loading=”true”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”16158″ img_size=”medium” add_caption=”yes” alignment=”center” style=”vc_box_rounded” onclick=”link_image” lazy_loading=”true”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”16160″ img_size=”medium” add_caption=”yes” alignment=”center” style=”vc_box_rounded” onclick=”link_image” lazy_loading=”true”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”16156″ img_size=”medium” add_caption=”yes” alignment=”center” style=”vc_box_rounded” onclick=”link_image” lazy_loading=”true”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”16162″ img_size=”medium” add_caption=”yes” alignment=”center” style=”vc_box_rounded” onclick=”link_image” lazy_loading=”true”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”16163″ img_size=”medium” add_caption=”yes” alignment=”center” style=”vc_box_rounded” onclick=”link_image” lazy_loading=”true”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”16164″ img_size=”medium” add_caption=”yes” alignment=”center” style=”vc_box_rounded” onclick=”link_image” lazy_loading=”true”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”16156″ img_size=”medium” add_caption=”yes” alignment=”center” style=”vc_box_rounded” onclick=”link_image” lazy_loading=”true”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content” content_placement=”middle”][vc_column][ultimate_fancytext fancytext_prefix=”Rusya ” fancytext_suffix=” Vize” strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ typewriter_cursor_text=”” sufpref_color=”#0b6bbf” fancytext_strings=” Ticari
Turist
Çalışma
İşçi
Özel
Çesnaya ” fancytext_color=”#dd0202″ strings_font_size=”desktop:50px;tablet:50px;tablet_portrait:50px;mobile_landscape:50px;mobile:20px;” strings_line_height=”desktop:55px;tablet:55px;tablet_portrait:55px;mobile_landscape:55px;mobile:25px;” prefix_suffix_font_size=”desktop:50px;tablet:50px;tablet_portrait:50px;mobile_landscape:50px;mobile:20px;” prefix_suffix_line_height=”desktop:55px;tablet:55px;tablet_portrait:55px;mobile_landscape:55px;mobile:24px;”][/vc_column][/vc_row]

×