Rusya şoför vizesi

Rusya şoför vizesi 1 yıllık ve çok girişli çıkarılmaktadır. Rusya şoför vizesi çıkarılması için Rusya’da bulunan turizm şirketimiz tarafından sürücünüz için davetiye başvurusunda bulunarak içişleri bakanlığından onaylı FMS davetiyesi alıyoruz. Çıkarılan bu Rusya şoför vizesi davetiyesi ile İstanbul Rusya Konsolosluğundan sürücünüzün adına şoför vizesi başvurusunda bulunup vizeyi alıyoruz.

Lojistik sektörüne özel vize türü olan Rusya şoför vizesi; sürücülerin çok girişli yıllık vizelerindendir. Tırcılar için özel rusya vizesi hazırlanır. Bu vize ile yıl içerisinde çoklu giriş çıkış imkanı olur.

3 Aylık Rusya Şoför Vizesi

Rusya şoför vizesi uzun süreli olmayan vize tipi olarak 3 aylık şoför vizesi alınmasınada imkan tanımaktadır. Rusya şoför vizesi 3 aylık çok girişli yapılabilmektedir. Rusya vize işlemleri yürütülürken başvuru esnasında kaç girişli olduğu, süresi belirlenip Rusya vize ücreti ödenerek çıkarılır. Rusya şoför vizesi 3 aylık çok girişli çıkarıldığında Tır Sürücüleri 3 ay boyunca Rusya federasyonuna istedikleri bölgeden giriş çıkış yapma hakkına sahip olur. Rusya şoför vizesi için gerekli evraklar sadece Pasaportunuz ve vesikalık fotoğrafınız yeterlidir.

 

 

 

Rusya şoför vizesi davetiyesi

rusya şoför vizesi

Rusya şoför vizesi lojistik şirketlerinin TIR şoförlerine almak zorunda olduğu vize tipidir. Rusya Topraklarına giriş çıkışta kolaylık olması açısından çok girişli olup, yıllık ve 3 aylık olacak şekilde çıkarılabilmektedir.

RUSYA VİZESİ NEDİR? ŞARTLARI NE?

RUSYA VİZESİ NEDİR? ŞARTLARI NE?
Rusya Konsolosluğu, Rusya vize başvurularını akredite vize merkezleri ve seyahat acenteleri aracılığıyla kabul etmektedir. Rusya Federasyonu’na kısa süreli (30 gün) veya uzun süreli seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye’de ikamet iznine sahip yabancı uyruklu vatandaşlar Rusya vize işlem başvurularını, Rusya Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş Rusya Vize Başvuru Merkezleri ve akredite olmuş acenteler aracılığıyla gerçekleştirmektedirler.

rusya-vizesi

Rusya turist vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya ekspres vize başvurusu yapılırsa 1 iş gününde Rusya vize hazır hale gelmektedir.

Rusya ile Türkiye Cumhuriyeti arasında karşılıklı olarak imzalanan ve kesintisiz 30 günlük süreyi aşmamak kaydıyla, iki ülke arasında vizesiz olarak serbest seyahat etme hakkı tanıyan anlaşma, 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Rusya Devleti tarafından askıya alınmıştır. Bu nedenle Rusya Federasyonu T.C. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport hamili kişileri vize prosedürüne tabi tutmaktadır.

Bununla birlikte Rusya’ya eğitim, çalışma ve oturum gibi amaçlarla seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının uzun süreli vize başvuruları Rusya Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Rusya Konsolosluğu, Eğitim Vizesi, Çalışma Vizesi, Oturum İzni gibi Rusya vizelerini uzun süreli konaklama gerektiren vize kapsamında değerlendirerek başvuru sahibine 90 gün kalış süreli ve çok giriş hakkı tanıyarak vermektedir.

Rus Konsolosluğunun onay verdiği Rusya vizesinde; Rus ve Latin harfleri ile soyadı, adı; doğum tarihi, cinsiyeti, kişinin hürriyetini belirten ana belge numarası, vizenin veriliş tarihi ve kişiye izin verilen kalış süresi; davetiye var ise Rusya Federasyonu’na giriş davetiyesi numarası gibi bilgiler yer almaktadır.

Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Kırklareli, Kocaeli, Kütahya, Sakarya, Tekirdağ, Yalova ve İstanbul’da yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve T.C. ikamet iznine sahip yabancı ülke vatandaşlarının Rusya vize işlemlerinde vize onayını veya reddini Rusya İstanbul Başkonsolosluğu vermektedir. Rusya vizesi başvuruları Rus Konsolosluğu tarafından yetkilendirilen vize merkezleri aracılığıyla kabul edilmekle birlikte Rusya vizesinin sonucuna dair karar yetkisine sahip tek kurum başvuruların iletildiği Rusya Konsolosluğu, Rusya Başkonsolosluğu veya Rusya Büyükelçiliğidir.

Rusya Federasyonu’na giriş tarihinden sonraki 7 gün içinde ilgili makamlarda kayıt (registratsia) yapılmalıdır. Rusya’ya 7 günden daha az süreli seyahat planında kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır. Rusya’da geçirilecek süre boyunca konaklanan yer, otel gibi bir ticari işletmeyse kayıt işlemi otel tarafından da yaptırılabilirken; aile veya arkadaş ziyaretlerinde bu işlem ikameti Rusya’da olan yakınınız tarafından da yapılabilmektedir.

Rusya Konsolosluğu Rusya Vize İşlemleri
Rusya vizesi tek girişli, iki girişli, çok girişli olarak kategorilere ayrılmaktadır. Rusya Turistik Vize, Rusya İş Vizesi, Rusya Humaniter Vize, Rusya Aile Ziyareti Vizesi, Rusya Transit Vize dâhil tüm vize kategorilerinde 30 güne kadar kısa süreli seyahat için Rusya vizesi başvurusu gerçekleştirilmektedir.

Rusya Konsolosluğu, Rusya vizesi taleplerini Rusya vize başvuru merkezleri veya akredite olmuş seyahat acenteleri üzerinden kabul etmektedir. Kısa süreli vize başvuruları doğrudan Rus Konsolosluğuna yapılmazken, Türkiye’de oturum iznine sahip olan yabancı uyruklu kişiler, Rusya vizesi işlemlerini direkt olarak İstanbul Rusya Konsolosluğuna yapabilmektedirler. Rusya vizesinin, Rus Devleti ve Rusya Konsolosluğunun belirlediği kurallar çerçevesinde kullanılmadığı durumlarda cezai yaptırımlar sözkonusu olabilmekte ve sonradan yapılacak Rusya vizesi başvuruları ret ile sonuçlanacaktır.

Rusya Konsolosluğu Rusya vizesi başvurularında seyahat amacı önemli rol oynamaktadır. Seyahat amacının doğru şekilde belirlenmesi gerekmektedir. Tek tip bir Rusya vizesi yoktur. Bu nedenle Rusya vizesi başvurularında kişisel bilgilerin ve seyahat amacının doğru şekilde aktarılması gerekmektedir. Rusya turistik ve ticari vize başvuruları farklı evraklarla işlem görür. Seyahat amacına uygun yapılmayan başvurularda verilen bilgi ve belgelerdeki tutarsızlık durumunda Rusya vize başvurusu ret ile sonuçlanacaktır. Örneğin Rusya turistik vizesi ile ülkeye giriş yaparak ticari eylemde bulunduğu tespit edilen kişiler hukuki işlemlere tabi tutulabilmektedirler.

Rusya ticari vizesi seyahat amacına bağlı olarak tek girişli, iki girişli veya çok girişli olarak verilmektedir.

3 Aylık Tek girişli vize: Rusya Federasyonuna ticari amaçla seyahat etmek isteyen T.C. vatandaşlarına 1 kez giriş 1 kez çıkış hakkı sağlar. Bu vize ile yapılan seyahatlerde yeniden giriş yapılmak istenmesi durumunda yeni bir Rusya vize başvurusu yapılmalıdır. Tek girişli vize ile seyahat tarihleri süresinde Rusya’da kalabilirsiniz ve bu süre 90 günü aşmayacak şekilde düzenlenir. Tek girişli vizeler Rusya ticari vize kapsamındadır.

3 Aylık İki girişli vize: Rusya Federasyonunu ziyaret etmek isteyen T.C. vatandaşlarına 2 kez giriş ve 2 kez çıkış hakkı sağlar. İki girişli Rusya ticari vizesinin süresi en fazla 90 gündür. Çift girişli vize Rusya ticari vize başvuruları için geçerlidir.

1 Yıllık Çok girişli vize: Rusya Federasyonunu ticari amaçla ziyaret etmek isteyen T.C. vatandaşlarına en az iki ve daha fazla Rusya Federasyonunu ziyaret etmek hakkı sağlar. Çok girişli vize, Rusya Federasyonu’nda her 180 günde 90 günü aşmamak kaydıyla kalma hakkı tanır. Rusya Konsolosluğu turistik vize başvurularını çok girişli olarak vermemektedir. Rusya ticari başvuruları çok girişli vize statüsünde olup 1 yıl süreli olarak alınabilmektedir.

Rusya ticari vizesi belirli bir zaman aralığını kapsar. Ticari vizenin süresinin uzatılması Rusya’daki yetkili makamlar tarafından yapılır. Rusya ticari vizesinin içeriği çalışma vizesinden farklılık göstermektedir. Çalışma her ne kadar ticari olarak görünse de ticari vize kategorisine girmemektedir.

Rusya Vizesi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Rusya vizesi başvurusu için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini ve başvuru sahibinin Türkiye’ye geri dönmesini gerektiren bağların varlığını kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Rusya turistik vizesi 30 güne kadar Rusya’da kalma hakkı tanımaktadır. 15 günden fazla uzunluktaki ve acenteler aracılığıyla gerçekleştirilen seyahatlerde program hakkındaki ek belgeleri ve acentenin turistik hizmet dökümleri de talep edilebilmektedir.

Rusya vizesinin işleneceği pasaportun Rusya seyahati dönüş tarihinden sonra en az 6 ay geçerliliğinin olması ve Rusya vizesinin basılması için 2 boş sayfasının bulunmalıdır. Rusya Konsolosluğu yırtık ve aşınmış sayfaları olan pasaportları kabul etmemektedir.
Rusya vizesi ölçülerine göre, açık beyaz fonda çekilmiş, güncel fotoğraf, uçak ve konaklama rezervasyon bilgilerini içeren belgeler de başvuru dosyasında bulunmalıdır.
Rusya vize başvuru formu Rus Konsolosluğunun vize başvuru sahibi daha detaylı bilgi alması için oluşturulmuş bir formdur. Bu formda vereceğinizi kişiler bilgilerinizin pasaportunuz ve kimliğinizdeki bilgilerle çelişkili olmaması gerekmektedir. Formda yanlış bilgilerin beyan edilmesi Rusya vizesi başvurunuzun retle sonuçlanmasına neden olur. Formda seyahat tarihleri, konaklama bilgileri ve Rusya’da seyahat edilecek şehir bilgisi seyahat planınızla uyum içinde olmalıdır. Rusya vizenizin olması Rusya’ya herhangi bir bölgeden giriş yapacağınız anlamını taşımaz. Rusya’ya ilk giriş yapacağınız şehrin formda belirtilmesi ve uçak ve otel rezervasyonlarının bu doğrultuda yapılması gerekmektedir.

Rusya vize başvuru formunda ilk giriş yapılacak şehir adının yanında Rusya’da seyahat edilecek diğer yerlerinde adlarının yer almalıdır.

Rusya ticari vize başvurularında Rusya’daki firmadan davet mektubu alınmalıdır. Rusya vize davetiyesinin orijinalinin ibraz edilmesi zorunludur. Davetiyenin Rusya Dışişleri Bakanlığından onaylı olması gerekmektedir. Davetiye davet eden şirketin, organizasyonun ya da yetkili kişinin adı-soyadı ve ünvanı bulunmalıdır. Firma ve eğitim kurumlarının gönderdiği davetiyelerde ulaşım bilgisinin yer alması gerekmektedir.

Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu vatandaşların ikamet belgelerini başvuru sırasında ibraz etmeleri gerekmektedir. Yabancı uyruklu vatandaşların pasaportları seyahat sonrası en az 6 ay geçerliliğe sahip olmalıdır.

Rus Konsolosluğu Rusya vizesi için gereken evraklarda değişiklik yapma ve gerektiği durumlarda ek evrak talep etme ve vize başvuru sahibini mülakata çağırma hakkını saklı tutar.

Rusya Vizesi Talep Dilekçesi

Rusya’ya gerçekleştirilecek seyahatin amacına göre vize türleri değişmektedir. Her vize tipine özgü belge listesi bulunmaktadır. Rusya Federasyonu’na gidilecek amaca göre turistik vize, aile ve arkadaş ziyareti vizesi, ticari vize, humaniter vize, transit vize, Rusya eğitim vizesi vb. kategorilerine göre vize başvurusu gerçekleştirilmelidir.

Rusya vizesi başvurusunda bulunacak kişi iş sahibi ise dilekçeyi Rusya Konsolosluğu’na hitaben, şirketin antetli kağıdına, gelir bilgisini beyan ederek yazmalıdır. Dilekçe şirketin antetli kağıdına yazılmış olmalı; dilekçede başvuruda bulunacak kişinin görevi, maaş bilgisi, izinli olduğu tarihler detaylı olarak yer almalıdır. Rusya vizesine başvuruda bulunacak kişi şirket sahibiyse, şirketinin antetli kağıdına, Rusya Konsolosluğu’na hitaben, Rusya’da gerçekleştireceği ticari faaliyetin kapsamını içeren dilekçe hazırlamalıdır.

Rusya vizesi başvurusunda bulunacak kişi çalışmıyorsa başvuru dosyasına seyahat masraflarını karşılayacak 1. dereceden yakınının şahsen, Rusya Konsolosluğu’na hitaben yazdığı; ziyaret amacını, konaklama detaylarınızı içeren dilekçeyi ve sponsorun mali/mesleki durumunu gösterir belgelerini de eklemelidir.

Rusya Vizesi Ücreti

Rusya vizesinin ücreti seyahat amacına ve kalış süresine göre değişebilmektedir. Başvurulan vize kategorisi, çok girişli veya tek girişli vize talepleri de ücrete farklı şekilde yansıyabilir. Vize kategorileri turistik, ticari, ziyaret vizesi şeklindedir. Yabancı uyruklulardan talep edilen ücretler farklı olabilmektedir. Uzun süreli Rusya vize taleplerinin ücreti talep edilen süre ve yine uzun süreli vize kategorileri olan Rusya çalışma vizesi, Rusya oturum izni, eğitim amaçlı vizelerin içeriğine göre değişebilmektedir. Rusya vize ücreti konusunda Rusya Konsolosluğunun tarafından akredite edilen vize merkezinden detaylı bilgiye ulaşılabilir. Rusya vizesi ücreti konjonktüre göre de değişebilir bu nedenle seyahatinize yakın tarihlerde güncel ücret bilgisini alabilirsiniz.

Rusya Vizesi Randevusu

Rusya Konsolosluğu, Rusya vizesi işlemlerini randevu sistemi ile kabul etmektedir. Rusya Konsolosluğu’na yapılan her randevusuz başvurunun işleme alınma süresi uzamaktadır. Rusya Konsolosluğu, Rusya vize müracaatlarını elektronik olarak kabul etmektedir. Evrak teslim yerine göre başvuru tamamlanmalıdır.

Rusya Vizesinin Sonuçlanma Süreleri

Rusya Konsolosluğu kendi resmi tatilleri haricinde Türkiye Cumhuriyeti’nin de resmi tatillerinde hizmet vermemektedir. Rusya seyahat işlemleri Rusya Konsolosluğu’nun yoğun olabileceği tarihler ve tatil günleri dikkate alınarak organize edilmelidir. Başvuru sahibinin talep ettiği vize türüne göre vize başvurusu ekseriyetle 4 ila 10 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Beklenmeyen durumlarda vize taleplerinin incelenme süresi uzayabilir. Rusya Konsolosluğu ihtiyaç duyması halinde vize talebiyle ilgili evrakları detaylı inceleyebilmektedir, bu sebeple vize işlem süresi 30 güne kadar çıkabilmektedir.

Rusya Ekspres Vizesi

Rusya ekspres vizesi Rusya Konsolosluğu’nun özel izni ile 1-3 iş günü arasında alınabilir. Hızlandırılmış şekilde vize alma dilekçelerinin incelenme süreleri 1 ile 3 iş günü arasındadır. Ekspres Rusya vizesi konsolosluğun aciliyetini onayladığı durumlarda çıkmaktadır, örneğin turistik amaçlarla Rusya’ya seyahat planı yapan bir kişinin ekspres vize alabilme ihtimali düşüktür.

Rusya Vize Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Rusya vizesi etiketinin basılı olduğu ve Rus hudut makamlarında kontrol edilecek pasaportun sayfalarında herhangi bir yırtılma/hasar olmadığına, kullanılacak pasaportun yıpranmamış olmasına dikkat edilmektedir.

Pasaport yenilendiyse Türkiye’den Rusya Federasyonu’na veya Rusya Federasyonu’ndan Türkiye’ye seyahat etmeden önce sahip olunan pasaporttaki vize, yenilenen pasaporttaki aktarım işlemi için Rusya Federasyonu İçişleri Bakanlığı’na ve Göç İşleri Şubesi’ne (OVİR) ya da Rusya Federasyonu’nun Türkiye’deki temsilciliklerine vakit kaybetmeden müracaat edilmelidir.

Rusya vizesi başvuru dosyasında; vize anketinin, çok girişli başvuruda bulunulacaksa davetiyenin, Federal Göç Şubesi (FMS Rossi) daveti ile düzenlenen vize taleplerinde; çalışma, eğitim, hümaniter ve ticari vize başvuru belgelerinin orijinal hallerinin sunulması gerekmektedir. Rusya Federal Göç Şubesi davetiye kopyaları yalnızca bir ve iki girişli vizeler için geçerlidir.

Rusya’ya seyahatinin tamamlanma tarihinden sonra vizenin işleneceği pasaportun en az 6 ay (çalışma ve öğrenci vizesi için 1,5 yıl gereklidir) geçerliliğe sahip olmalı, vize anketinin bizzat başvuru sahibi tarafından imzalanmalı ve ıslak imzalı hali başvuru dosyasına eklenmelidir. Rusya Vizesi başvurusuna uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesi seyahat amacına göre farklılık göstermektedir.

Rusya vizesi evrakları:

  1. Pasaport
  2. 2 Adet Fotoğraf  (Fotoğrafların Arka fonu  beyaz olmalı)
  3. Başvuru Formu (Rusça) (SoHo Danışmanlık tarafından doldurulacaktır.)
  4. Voucher (Davetiye) Yabancı Turistik Kabul Belgesi (SoHo tarafından doldurulur)
  5. Rusya’daki Tur Öperatörü Tarafından  Alınmış Garanti Mektubu. (SoHo Vize Tarafından Temin Edilmektedir.)
  6. Rusya Federasyonunda Geçerli Seyahat Sağlık sigortası. SoHo Danışmanlık sigortanızı kesmektedir.

Rusya vizesi için bizi arayın: 02129636337 | 05445281484

Rusya vizesi işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur. Rusya vize evrakları bizim tarafımızdan hazırlanır ve Rusya vize ücreti ödendikten sonra Rusya vize başvuru yapılmış olur. Türkiye’in her ilinden Pasaportunuza Rusya vizesi alınmaktadır.

İstanbul dışındaki şehirlerden pasaport ve evrakları Aras KargoYurtiçi KargoMng Kargo ile SoHo Danışmanlık Vize Merkezine ulaştırabilirler. Pasaportlarınızın Vize işlemleri sonuçlandıktan sonra aynı şekilde kargo ile size geri gönderilecektir.

Rusya vizesi Ücreti: 140$

Rus Mevkidaşıyla Görüştü

Rus Mevkidaşıyla Görüştü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile telefon görüşmesi yaptı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf…

Seversk için voucher

Seversk için voucher Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Leningrad vizesi nasıl alınır

Leningrad vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Verhoyansk vizeli mi

Verhoyansk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Gündoğdu Duma’da: Birlikteliği güçlendirmek gerek

Gündoğdu Duma’da: Birlikteliği güçlendirmek gerek AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in dünyanın en önemli konularından biri olan Suriye meselesi ile ilgili çok güzel bir mutabakata vardığını belirterek, bu çabaların devamı olarak iki ülke arasındaki birlikteliği güçlendirmek gerektiğini söyledi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] AK…

Uşak, Sığınmacılara Kapısını Açtı”

Uşak, Sığınmacılara Kapısını Açtı” Uşak Valisi Funda Kocabıyık, dünyada göçü en iyi idare eden ülkenin Türkiye olduğunu belirterek, ‘Uşak, savaş nedeniyle ülkesini terk etmek zorunda kalan Afganistan, Suriye, Iraklı sığınmacılara kapılarını açmıştır’ dedi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta,…

Tayşet için voucher

Tayşet için voucher Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Tarım Bakanlığı, bu yıl tahıl üretiminde atış bekliyor

Tarım Bakanlığı, bu yıl tahıl üretiminde atış bekliyor Tarım Bakanlığı, bu yıl tahıl üretiminin 118 milyon tona ulaşmasını beklendiğini belirtti. Bu değerde geçen yıla göre yüzde 5‘lik artış yaşanacak. Aynı zamanda, 2019 yılında buğday üretimi en az 75 milyon ton olacak, bu rakam geçen yıla göre en az yüzde 4 daha yüksek. Tarım Bakanlığı açıklamalarında…

Orenburg’ya vize

Orenburg’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Arhangelsk’ya vize

Arhangelsk’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Tavda vizeli mi

Tavda vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Rusya’da tarım üretimi Ocak ayında artışa geçti

Rusya’da tarım üretimi Ocak ayında artışa geçti Rusya İstatistik Kurumu (Rosstat), Rusya’da tarım ürünleri üretimi hacminin Ocak 2019’da geçen senenin aynı dönemine göre yüzde 0,7 oranında artarak 168 milyar rubleye yükseldiğini bildirdi. Rosstat tarafından yapılan açıklamada, Kasım ve Aralık aylarındaki düşüşün ardından üretim hacminde artışın yaşandığı belirtildi. 2018 yılı sonunda, Rusya’da tarım üretimi 2017’ye göre…

Tomsk vizeli mi

Tomsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Moskova Büyükelçisi Samsar, Erdoğan’ın Rusya Ziyaretini …

Moskova Büyükelçisi Samsar, Erdoğan’ın Rusya Ziyaretini … Türkiye’nin Moskova Büyükelçisi Mehmet Samsar, Önümüzdeki hafta Rusya’ya ziyaret gerçekleştirecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Suriye başta olmak üzere ikili ilişkileri görüşeceğini söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3…

Nijni Novgorod vizesi nasıl alınır

Nijni Novgorod vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Kamensk-Şahtinski vize varmı

Kamensk-Şahtinski vize varmı Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Rusya’da Enkaz Altında 33 Ceset Çıkarıldı

Rusya’da Enkaz Altında 33 Ceset Çıkarıldı Rusya’nın Çelyabinsk bölgesindeki Magnitogorsk kentinde 31 Aralık’ta doğalgaz patlaması sonucu çöken binanın enkazından çıkarılan ceset sayısı 33’e çıktı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları…

Zenit ve Krasnodar’ın Avrupa’da kader kader haftası

Zenit ve Krasnodar’ın Avrupa’da kader kader haftası UEFA Avrupa Ligi son 32 turu rövanşında yarın ve 21 Şubat Perşembe günü 16 maç yapılacak. Bu kulvarda Perşembe günü, Rusya’yı temsil eden Zenit kendi evinde Fenerbahçe, Krasnodar ise Almanya’da Bayer Leverkusen’in konuğu olacak. Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki iki numaralı organizasyonunda Fenerbahçe, 1-0 kazandığı maçın rövanşında Rusya’nın Zenit takımına konuk…

Filistin Sorunu Unutulmamalı”

Filistin Sorunu Unutulmamalı” BİRLEŞMİŞ Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Ortadoğu’da adil çözümün son derece önemli olduğunu belirterek, ‘Filistin sorunu unutulmamalı.’ dedi.

Çiçekçilerin 2019 İhracat Hedefi 125 Milyon Dolar

Çiçekçilerin 2019 İhracat Hedefi 125 Milyon Dolar Türkiye’nin kesme çiçekte 2019 yılı ihracat hedefi 125 milyon dolar olarak belirlendi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport…

Gülen’in sözcüsü Ria Novosti’ye konuştu: Türkiye, 2 yıldır Gülen’in iadesi için yeterli gerekçe sunamadı

Gülen’in sözcüsü Ria Novosti’ye konuştu: Türkiye, 2 yıldır Gülen’in iadesi için yeterli gerekçe sunamadı https://haberrus.com/media/cache/1/images/politics/gulen-sozcusu-ria-novostiye-konustu.jpegGülen’in ABD’deki sözcülerinden Alp Aslandoğan, Ria Novosti haber ajansının sorularını yanıtladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize…

Marmaris-Rusya Kültür ve İşbirliği Derneği Açıldı

Marmaris-Rusya Kültür ve İşbirliği Derneği Açıldı MUĞLA’nın Marmaris ilçesinde kurulan Rusya Kültür ve İşbirliği Derneği’nin açılış galası beş yıldızlı bir otelde yapıldı.

Ukrayna parlamentosundan Poroşenko’nun sıkıyönetim kararına onay

Ukrayna parlamentosundan Poroşenko’nun sıkıyönetim kararına onay Ukrayna parlamentosu Yüksek Rada, Devlet Başkanı Pyotr Poroşenko’nun, Kerç Boğazı’ndaki olayın ardından ülkenin bazı bölgelerinde 30 günlük sıkı yönetimin uygulanmasıyla ilgili kararı onayladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik…

Rusya vizesi kaç günde çıkar

Rusya vizesi kaç günde çıkar Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Belebey vize işlemleri

Belebey vize işlemleri Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Esad’ın danışmanından İdlib açıklaması: Her santimini geri alma niyetindeyiz

Esad’ın danışmanından İdlib açıklaması: Her santimini geri alma niyetindeyiz Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad’ın Danışmanı Buseyna Şaban, Şam’ın Suriye’nin her santimini geri almak istediğini, İdlib’de atılacak ileriki adımların Soçi’de Rusya, Türkiye ve İran liderleri arasındaki görüşmede ele alındığını ifade etti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş…

Hantı-Mansi Özerk Okrugu’ya vize

Hantı-Mansi Özerk Okrugu’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Udomlya’ya vize

Udomlya’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Petrov Val’ya vize

Petrov Val’ya vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Krasnodar vizeli mi

Krasnodar vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Uluslararası Dağ Bisikleti Şampiyonası Mtb Cup ve …

Uluslararası Dağ Bisikleti Şampiyonası Mtb Cup ve …Sakarya’da düzenlenen Uluslararası Dağ Bisikleti Şampiyonası MTB Cup ve Maraton Serisi’nin ilk gün yarışları tamamlandı. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Sakarya’da düzenlenen Uluslararası Dağ Bisikleti Şampiyonası MTB Cup ve Maraton Serisi’nin ilk gün yarışları tamamlandı.

Rus senatörden uyarı: Ukrayna, yeni provokasyonlar gerçekleştirebilir

Rus senatörden uyarı: Ukrayna, yeni provokasyonlar gerçekleştirebilir Ukrayna’nın Kerç Boğazı’nda gerçekleştirdiği provokasyonun münferit olmadığını belirten Rusya Federasyon Konseyi Savunma Komitesi Başkanı Viktor Bondarev, benzer olayların Ukrayna’dan tek taraflı bağımsızlık ilan eden Donetsk ve Lugansk Halk Cumhuriyeti’nde de yaşanabileceği uyarısını yaptı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş…

Partizansk vize istiyor mu

Partizansk vize istiyor mu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Sosyal girişimcilik yasa tasarısı Duma’ya sunuldu

Sosyal girişimcilik yasa tasarısı Duma’ya sunuldu Rusya hükümeti sosyal girişimcilik alanında ilişkilerin hukuki olarak düzenlenmesine ilişkin yasa tasarısını Duma’ya sundu. Bakanlar Kurulu’nun internet sitesinden yapılan açıklamada, “Rusya Federasyonu’nda küçük ve orta çaplı işletmelerin gelişimine ilişkin federal yasasındaki değişiklikler Duma’ya sunuldu” denildi. Yasa tasarısına göre sosyal girişimcilik küçük ve orta çaplı işletmelerin başka yöndeki faaliyet alanını…

Moskova vizeli mi

Moskova vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Lahdenpohya vize istiyor mu

Lahdenpohya vize istiyor mu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Centcom’da Görev Değişimi

Centcom’da Görev Değişimi ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı (CENTCOM) adayı Korgeneral Kenneth McKenzie, Rusya’nın Suriye’de S-400 füze sistemini aktifleştirmesinin, ABD ve Suriye’de uçuş yapan koalisyon ortaklarını tehdit edeceğini söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4…

Nıtva vize davetiyesi

Nıtva vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Nikolsk vizeli mi

Nikolsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Rusya federasyonu konsolosluk

Rusya federasyonu konsolosluk Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Rusya, yabancıların kendi ehliyetleriyle 6 aydan fazla araba kullanmasını yasaklamak istiyor

Rusya, yabancıların kendi ehliyetleriyle 6 aydan fazla araba kullanmasını yasaklamak istiyor https://SoHo.com/media/cache/1/images/headline/rusya-yabancilarin-kendi-ehliyetleriyle-6-aydan-fazla-araba-kullanmasini-yasaklamak-istiyor.jpegRusya İçişleri Bakanlığı, yabancı vatandaşların Rusya topraklarında 6 aydan fazla ulusal ehliyetleriyle seyahat etmesini yasaklamak istiyor.   Rusya vize işlemleri için bizi arayınız! 02129636337 | 05445281484   RUSYA VİZESİ NEDİR? ŞARTLARI NE? Rusya Konsolosluğu, Rusya vize başvurularını akredite vize merkezleri ve seyahat acenteleri aracılığıyla…

Antalya’dan 20 Ülkeye 50 Milyon Dal ‘Sevgililer Günü’ …

Antalya’dan 20 Ülkeye 50 Milyon Dal ‘Sevgililer Günü’ … KESME çiçek sektörünün başkenti Antalya’dan, 14 Şubat Sevgililer Günü için Avrupa’nın 20 ülkesine 8 milyon dolarlık 50 milyon dal çiçek ihraç edildi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari…

Yatak Yan Sanayi ve Teknolojileri Sektörü Sleep Well …

Yatak Yan Sanayi ve Teknolojileri Sektörü Sleep Well …Türkiye’nin yatak yan sanayi ve teknolojileri konusunda ilk ve tek fuarı olduğu kaydedilen Uluslararası Sleep Well Expo, 26-29 Eylül tarihleri arasında yatak sektörü profesyonellerini 5’inci kez bir araya getirecek. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Türkiye’nin yatak yan sanayi ve teknolojileri konusunda ilk ve tek fuarı olduğu kaydedilen…

Ozyorsk vize varmı

Ozyorsk vize varmı Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Puçej vizeli mi

Puçej vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

moskova vize ücreti 2019

moskova vize ücreti 2019 Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Rusya’dan ABD’ye Gözaltına Alınan Gazeteci Tepkisi

Rusya’dan ABD’ye Gözaltına Alınan Gazeteci Tepkisi Rusya, ABD ara seçimlerini takip ederken ajan olduğu gerekçesiyle gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan Rus gazeteci Aleksandr Malkeviç hakkında açıklamada bulundu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta.…

Venezuela’da Muhalefet Gösterileri

Venezuela’da Muhalefet Gösterileri Venezuela’da Devlet Başkanı Nicolas Maduro’nun meşruiyetini kabul etmeyen muhalifler, sokak gösterileri düzenledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf sağlarsınız.…

Moskova vizeli mi

Moskova vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Saratov vizesi nasıl alınır

Saratov vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Dha İstanbul – Karadeniz’den Dönen Savaş Gemisi Sirkeci’ye …

Dha İstanbul – Karadeniz’den Dönen Savaş Gemisi Sirkeci’ye … Rusya ile Ukrayna arasındaki Kerç Boğaz’ı geriliminden sonra NATO müttefiki İngiltere’nin Karadeniz’e gönderdiği savaş gemisi geri döndü. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya…

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Rusya’nın Özellikle Pkk, Pyd, …

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Rusya’nın Özellikle Pkk, Pyd, … Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Rusya’nın özellikle PKK, PYD, YPG gibi terör odaklarına karşı Türkiye’nin mücadelesine destek vermesini bekliyoruz. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Rusya’nın özellikle PKK, PYD, YPG gibi terör odaklarına karşı Türkiye’nin mücadelesine destek vermesini bekliyoruz.

İstra vize davetiyesi

İstra vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Pikalyovo vize varmı

Pikalyovo vize varmı Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Tolyatti vize davetiyesi

Tolyatti vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Vladikavkaz vize davetiyesi

Vladikavkaz vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Putin, Paris’te Trump’la kısa bir görüşme yaptığını doğruladı

Putin, Paris’te Trump’la kısa bir görüşme yaptığını doğruladı Rusya lideri Vladimir Putin, Paris’te düzenlenen anma etkinliğinde ABD Başkanı Donald Trump ile kısa bir görüşme yapabildiğini doğruladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya…

Şupaşkar’ya vize

Şupaşkar’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Belgorod vizeli mi

Belgorod vizeli mi Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Rusya Dışişleri Bakanlığı, Türkiye’deki vatandaşlarını sel tehlikesine karşı uyardı

Rusya Dışişleri Bakanlığı, Türkiye’deki vatandaşlarını sel tehlikesine karşı uyardı Rusya Dışişleri Bakanlığı Kriz Merkezi, vatandaşlarını İstanbul ve Antalya’da yarın beklenen olumsuz hava koşullarına, fırtına ve sel tehlikesine karşı uyardı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik…

Sudogda’ya vize

Sudogda’ya vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Lomonosov ticari vize

Lomonosov ticari vize Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Sayfa yapılacaklar

Rusya Teknik Vize rusya vize fiyatları rusya vizesi 2017 rusya öğrenci vizesi ücreti rusya vize ücreti 2018

Lavrov, Çavuşoğlu ve Zarif, İdlib’i konuştu

Lavrov, Çavuşoğlu ve Zarif, İdlib’i konuştu Rusya, Türkiye ve İran dışişleri bakanları Sergey Lavrov, Mevlüt Çavuşoğlu ve Cevad Zarif Birleşmiş Milletler (BM) 73. Genel Kurulu çerçevesinde üçlü zirve gerçekleştirdi. Görüşmede İdlib’de karadaki durum ele alındı. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rusya, Türkiye ve İran dışişleri bakanları Sergey Lavrov, Mevlüt Çavuşoğlu ve Cevad Zarif Birleşmiş Milletler…

ABD’de, ‘Rusya ile olası bir savaşı kaybetme riski’ gündemde

ABD’de, ‘Rusya ile olası bir savaşı kaybetme riski’ gündemde ABD Kongresi’nin talimatıyla kurulan ulusal savunma stratejisi özel komisyonunun hazırladığı raporda, Washington’un askeri üstünlüğünün tehlikeli bir düzeye düştüğü, ülkenin Rusya ya da Çin ile bir çatışma halinde kaybetme riskiyle karşı karşıya kalacağı belirtildi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi…

Holm’ya vize

Holm’ya vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Rusya ya yerleşmek

Rusya ya yerleşmek Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Yuryuzan vizeli mi

Yuryuzan vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Vyazniki’ya vize

Vyazniki’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Rusya voucher veren oteller

Rusya voucher veren oteller

Morhipo.com 2019 Hedeflerini Açıkladı

Morhipo.com 2019 Hedeflerini Açıkladı Boyner Grup bünyesinde bulunan Morhipo.com, 2018’de cirosunu yüzde 40 oranında artırdığını açıkladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf…

Rjev vize istiyor mu

Rjev vize istiyor mu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Poroşenko, Ukrayna’nın Rusya’ya olan üç milyar dolar borcunu ödemeyeceklerini söyledi

Poroşenko, Ukrayna’nın Rusya’ya olan üç milyar dolar borcunu ödemeyeceklerini söyledi Ukrayna Devlet Başkanı Pyotr Poroşenko, katıldığı “İnovasyon, Yatırım, Harkov Girişimleri” forumunda, Ukrayna’nın Rusya’ya olan üç milyar dolar borcu ödemeyeceklerini söyledi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Ukrayna Devlet Başkanı Pyotr Poroşenko, katıldığı “İnovasyon, Yatırım, Harkov Girişimleri” forumunda, Ukrayna’nın Rusya’ya olan üç milyar dolar borcu ödemeyeceklerini söyledi.

Karaçay-Çerkesya vize davetiyesi

Karaçay-Çerkesya vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

‘Maduro, Putin’e Venezüella’da altın üretmeyi teklif edebilir’

‘Maduro, Putin’e Venezüella’da altın üretmeyi teklif edebilir’ Rus uzman Çiçin, yarın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’le ‘çok önemli’ bir görüşme gerçekleştireceği açıklanan Venezüella Devlet Başkanı Nicolas Maduro’nun Rus tarafına Venezüella’daki altın üretme faaliyetlerine katılmayı önerebileceğini ve Rus petrol şirketlerine ülkedeki rezervleri işlemek için elverişli koşullar sunabileceğini söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize…

Yekaterinburg vizeli mi

Yekaterinburg vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Rusya: İsrail, Uçağımızı Suriye Hava Savunma Sisteminin …

Rusya: İsrail, Uçağımızı Suriye Hava Savunma Sisteminin …Rusya, Suriye sınırları içerisinde bulunan Rus savaş uçağını düşürmesi konusunda İsrail’i suçlayarak, İsrail’in Suriye’deki hedefleri vurma konusunda yeterli uyarıyı yapmadığını ve İsrail jetlerinin Il-20 savaş uçağını Suriye hava savunma sisteminin içine çektiğini söyledi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rusya, Suriye sınırları içerisinde bulunan Rus savaş uçağını düşürmesi konusunda…

Tarım Bakanı: Helal kesim olursa Rusya’dan et ihraç edebiliriz

Tarım Bakanı: Helal kesim olursa Rusya’dan et ihraç edebiliriz Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Rusya’nın Türkiye’ye kırmızı et ihraç etmesi talebine ilişkin, “Türkiye farklı bir dine mensuptur. Helal kesim gerekliliklerini ve karantina koşullarını yerine getirdiğiniz zaman neden olmasın.” dedi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Rusya’nın Türkiye’ye kırmızı et…

Rusya ekspres vize

Rusya ekspres vize

“Astana formatı hedef haline geldi”

“Astana formatı hedef haline geldi”Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Suriye meselesinin çözümünde Rusya, Türkiye ve İran’ın oluşturduğu Astana formatının, bölgede jeopolitik çıkarlarını düşünenlerin hedefi haline geldiğini söyledi. Lavrov, bakanlıkta Suriye meselesi ile ilgili Astana formatında toplantı yapan Rusya, Türkiye ve İran Dışişleri Bakan Yardımcıları ile bir araya geldi. Görüşmenin basına açık kısmında konuşan Lavrov, tüm objektif gözlemcilerin, Astana formatının…

Türk atletizminin acı kaybı

Türk atletizminin acı kaybı Kadınlar yüksek atlamada ilk Türkiye rekortmeni Güner Fıratlı, 94 yaşında vefat etti.

Tambov vizeli mi

Tambov vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Zadonsk a vize var mı?

Zadonsk a vize var mı? Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Kirillov vize davetiyesi

Kirillov vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Kurgan’ya vize

Kurgan’ya vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Sertolovo vize istiyor mu

Sertolovo vize istiyor mu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

‘ABD, Rusya’ya siber saldırı düzenledi’

‘ABD, Rusya’ya siber saldırı düzenledi’ The Washington Post gazetesi, ABD Siber Komutanlığı’nın geçen yıl Rusya’nın St. Petersburg şehrinde bulunan İnternet Araştırmaları Ajansı’na karşı ‘taarruz’ operasyonu düzenlediğini belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta.…

Rusya Merkez Bankası bir bankanın lisansını iptal etti

Rusya Merkez Bankası bir bankanın lisansını iptal ettiRusya Merkez Bankası 28 Eylül’den itibaren “Ticaret Finansmanı Bankası”nın (Банк торгового финансирования) bankacılık lisansını iptal etti. Merkez Bankası’ndan yapılan açıklamada, bankanın Rus yasaları ve Merkez Bankası’nın normlarının yerine getirilmemesi nedeniyle böyle bir karar alındığı belirtildi. Ayrıca, kreditörler ve mevduat sahiplerinin çıkarlarına reel tehdit olduğuna da dikkat çekildi. Merkez…

Novoçerkassk vizesi nasıl alınır

Novoçerkassk vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

“Yaptırımların faydasız olduğunu anlamayanlara acıyorum”

“Yaptırımların faydasız olduğunu anlamayanlara acıyorum” Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD’nin Rusya’ya karşı hazırladığı yaptırım paketine değinerek kısıtlamaların bir fayda getirmediğini anlamayan Amerikalılara acıdığını bildirdi. Lavrov “Rossiya 1” TV kanalına yaptığı açıklamada, “Bunun anlamsız olduğunu onlara söyledim. Bunun hangi amaçla yapıldığı belli değil. Yaptırımların faydasız olduğunu anlamayanlara acıyorum” ifadesini kullandı. Öte yandan Rusya Devlet Başkanı…

ABD ve Rus savaş gemileri İstanbul Boğazı’nda karşılaştı

ABD ve Rus savaş gemileri İstanbul Boğazı’nda karşılaştı ABD ve Rus savaş gemileri Karadeniz’den peş peşe İstanbul Boğazı’na girdi. 2 savaş gemisinin geçişine sahil güvenlik botları eşlik ederken askerlerin silahlar başında nöbet tutması dikkat çekti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi…

Berezniki vize davetiyesi

Berezniki vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Nyazepetrovsk işçi vizesi

Nyazepetrovsk işçi vizesi Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Leningrad vizesi nasıl alınır

Leningrad vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Uludağ’da Buz Gibi Havada Açık Havuz Keyfi

Uludağ’da Buz Gibi Havada Açık Havuz Keyfi Tatil için kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ’ı tercih edenler, açık havada kar altında havuza girmenin keyfini yaşıyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları…

Çelyabinsk’ya vize

Çelyabinsk’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Ustyujna vizeli mi

Ustyujna vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Gudermes a vize var mı?

Gudermes a vize var mı? Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Rusya’da cenaze masraflarını karşılayamayan bir kadın, eşinin tabutunu hükümet binasının önüne getirdi

Rusya’da cenaze masraflarını karşılayamayan bir kadın, eşinin tabutunu hükümet binasının önüne getirdi https://SoHo.com/media/cache/1/images/headline/rusyada-cenaze-masraflarini-karsilayamayan-bir-kadin-esinin-tabutunu-hukumet-binasinin-onune-getirdi.jpegRusya’nın Samara şehrinde yaşanan olay, ‘ölmek bile parayla’ lafını akıllara getirdi. Cenaze masraflarını karşılayamadığı için eşini defnedemeyen bir kadın, içerisinde eşinin bulunduğu tabutu protesto amacıyla hükümet binasının önüne getirdi.   Rusya vize işlemleri için bizi arayınız! 02129636337 | 05445281484   RUSYA VİZESİ NEDİR?…

Vıksa a vize var mı?

Vıksa a vize var mı? Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Temrük vizeli mi

Temrük vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Lensk vize işlemleri

Lensk vize işlemleri Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Mihaylov vize varmı

Mihaylov vize varmı Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Safonovo ticari vize

Safonovo ticari vize Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Dolar/tl, 5,2780 Seviyesinde İşlem Görüyor

Dolar/tl, 5,2780 Seviyesinde İşlem Görüyor Dolar/TL, güne düşüşle başlamasının ardından saat 09.40 itibarıyla 5,2780 seviyesinden alıcı buluyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık…

Apple: Türkiye ve Rusya gibi pazarlarda sıkıntı var, hedefleri tutturamayacağız

Apple: Türkiye ve Rusya gibi pazarlarda sıkıntı var, hedefleri tutturamayacağız Apple’ın CEO’su Tim Cook Türkiye ve Rusya gibi pazarlarda sıkıntılar olduğunu, firmanın yıl sonu satış hedefini tutturamayacağını ifade etti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik…

Oreşkin: Önümüzdeki aylarda GSYİH artışı hızlanacak

Oreşkin: Önümüzdeki aylarda GSYİH artışı hızlanacakEkonomik Kalkınma Bakanı Maksim Oreşkin, Ağustos-Eylül aylarındaki yüzde 1,1’lik zayıf dinamiğine rağmen, 2018’de yüzde 1,8 oranında tahmin edilen GSYİH artışının güçlü bir sapma riskinin olmadığını ve önümüzdeki aylarda GSYİH artışının hızlanacağını belirtti. Bakan yaptığı açıklamada “Tarım tarihi anlamda önemli bir etkiye sahip, bu sene geçmişte olduğundan daha kötü bir hasadımız…

Kommunar vize varmı

Kommunar vize varmı Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Beşiktaş, Monaco’nun İstediği Vida İçin 12 Milyon …

Beşiktaş, Monaco’nun İstediği Vida İçin 12 Milyon … Fransız basını, Beşiktaş’ın satmak için fırsat aradığı Hırvat yıldız Vida’ya Monaco’nun talip olduğunu yazdı. Kartal, 12 milyon euro bonservis istiyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4…

Rusya Senelik Ticari Vize çıkartmak

Rusya vizesi başvuru sonucunda, 2 gün ile 5 gün arasında süren işlemden sonra Rusya konsolosluğu vizeyi pasaportunuza yapıştırır acentemiz pasaportunuzu alarak size ulaştırır. Toplam işlem süresi 5 gün İstanbul’da olmak üzere, 17 günde Moskova’da olmak üzere 22 gün gibi kısa bir sürede tamamlanır.

Fazıl Say’dan Moskova’da piyano resitali

Fazıl Say’dan Moskova’da piyano resitali Dünyaca ünlü Türk piyanist Fazıl Say, Moskova’da 13 yılın ardından müzikseverlerle buluştu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık…

işçi vizesi

işçi vizesi

Kuzey Osetya-Alanya vizeli mi

Kuzey Osetya-Alanya vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Rusya’dan Fransa’ya ‘RT’ notası

Rusya’dan Fransa’ya ‘RT’ notası Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un Rus RT televizyonunun Sarı Yelekler protestolarına ‘müdahale ettiği’ açıklamasıyla ilgili Fransa’nın Moskova Büyükelçiliği’ne nota verdiklerini belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize…

Jeleznogorsk vize varmı

Jeleznogorsk vize varmı Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Rusyaya vize almak

Rusyaya vize almak Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Çeçenistan vize evrakları

Çeçenistan vize evrakları Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Meşeryakov: Galatasaray’a karşı bu sezonki en iyi oyunumuzu sergiledik

Meşeryakov: Galatasaray’a karşı bu sezonki en iyi oyunumuzu sergiledik Lokomotif Moskova Yönetim Kurulu Başkanı Anatoliy Meşeryakov, UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu ilk maçında Galatasaray’a 3-0 yenildikleri maçta, takımının bu sezonki en iyi oyununu sergilediğini söyledi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Lokomotif Moskova Yönetim Kurulu Başkanı Anatoliy Meşeryakov, UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu ilk maçında Galatasaray’a…

Nijni Tagil vize voucher belgesi

Nijni Tagil vize voucher belgesi Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Putin’den Ulusal Kalkınma Hamlesi

Putin’den Ulusal Kalkınma Hamlesi – Putin’den ulusal kalkınma hamlesiMOSKOVA – Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Başbakan Dimitri Medvedev’in de katıldığı Stratejik Kalkınma ve Ulusal Projeler Konseyi toplantısında Rusya’nın yeni hedeflerini anlattı.

Moskova vize kalktımı

Moskova vize kalktımı Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Kurçatov’ya vize

Kurçatov’ya vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Zernograd için voucher

Zernograd için voucher Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Krasnovişersk vize işlemleri

Krasnovişersk vize işlemleri Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Yıldız Milli Boksörlerin Kastamonu Kampı Sürüyor

Yıldız Milli Boksörlerin Kastamonu Kampı Sürüyor Yıldız Kız Boks Milli Takımı, 8-17 Ekim tarihlerinde Rusya’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası öncesi hazırlıklarını Kastamonu’da sürdürüyor.

Oryol Oblast vize voucher belgesi

Oryol Oblast vize voucher belgesi Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Kaluga’ya vize

Kaluga’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Sevsk vizeli mi

Sevsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Çukotka Özerk Okrugu’ya vize

Çukotka Özerk Okrugu’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Rusya Vatandaşlığı İşlemleri Kolaylaştırılıyor

Rusya İçişleri Bakanlığı (MVD), yabancıların Rusya vatandaşlığına girme prosedürünü kolaylaştıracak. Rusya İçişleri Bakanlığı (MVD), yabancıların Rusya vatandaşlığına girme prosedürünü kolaylaştıracak. Rus haber ajansı TASS’ta yer alan habere göre, İçişleri Bakan Yardımcısı Aleksandr Gorovoy, “Vatandaşlığa girme prosedürünü optimize etmek üzere elimizden geleni yapacağız” dedi.

Plavsk için vize

Plavsk için vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Amur’ya vize

Amur’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Merkez Bankası, Runetbank’ın bankacılık lisansını iptal etti

Merkez Bankası, Runetbank’ın bankacılık lisansını iptal etti Merkez Bankası, 14 Aralık’tan itibaren Moskova’da bulunan Runetbank’ın (Рунэтбанк) bankacılık lisansını iptal ettiğini açıkladı. 1 Aralık itibariyle Rus bankacılık sisteminde 468. sırada yer alan kredi kuruluşu mevduat sigorta sistemine üyedir. Merkez Bankası’ndan yapılan açıklamaya göre, Runetbank’ın lisansı yönetimin bankanın faaliyetlerini durdurma kararı gereğince iptal edildi. Ayrıca, bankanın sunduğu…

Hasavyurt için voucher

Hasavyurt için voucher Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Rusya’da devrimin 100. Yılı

1917 Bolşevik Devrimi insanlık tarihinin en kanlı fakat en derin devrimi sayılıyor. Dünyada hala konuşulan bu devriminin 100’üncü yıl dönümünde Rusya’nın ünlü tarihçi yazarı Edvard Radzinsky ile konuştuk. Edvard Radzinsky, tarihi gerçeklere dayanan popüler olmuş 40’dan fazla kitabın yazarı. Yazar, 1990’lı yıllardan itibaren Tarihin Gizemleri serisini kaleme aldı. İngilizceye tercüme edilen kitapları, Çar II. Nicholas,…

Tula vizesi nasıl alınır

Tula vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Kungur vize ücreti

Kungur vize ücreti Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Rusya ile ABD’nin Afganistan özel temsilcileri Ankara’da ‘Afgan barışını’ görüştü

Rusya ile ABD’nin Afganistan özel temsilcileri Ankara’da ‘Afgan barışını’ görüştü ABD’nin Afganistan özel temsilcisi Zalmay Halilzad ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Afganistan özel temsilcisi Zamir Kabulov, Ankara’da bir araya geldi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari…

Strejevoy vize başvurusu

Strejevoy vize başvurusu Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Smolensk’ya vize

Smolensk’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Rusya’daki temaslarını tamamlayan MSB heyeti yurda döndü

Rusya’daki temaslarını tamamlayan MSB heyeti yurda döndü Milli Savunma Bakanlığı (MSB) heyeti, Suriye’de son dönem yaşanan gelişmelerle ilgili görüşmeler yapmak üzere gittiği Rusya’daki çalışmalarını tamamlayarak yurda döndü. Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, heyetin Rus muhatapları ile yaptığı görüşmelerde İdlib başta olmak üzere Suriye’deki son gelişmelerin, Astana ve Soçi’de imzalanan mutabakatlar çerçevesinde değerlendirildiği bildirildi. Bu kapsamda, her türlü…

Vyazemski vize varmı

Vyazemski vize varmı Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Otradnoye’ya vize

Otradnoye’ya vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Tataristan vizeli mi

Tataristan vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Duma’dan ‘Kerç olayı tekrar edebilir’ iddiasına tepki

Duma’dan ‘Kerç olayı tekrar edebilir’ iddiasına tepki Rusya Parlamentosu’nun alt kanadı Duma’nın Güvenlik, Rüşvet ve Yolsuzlukla Mücadele Komisyonu Başkan Yardımcısı Anatoliy Vıbornıy, ‘Kerç olayı’nın tekrar etme riski bulunduğunu iddia eden Alman haber sitesi Telepolis’in amacının, Rusya’yla ilgili kaygıları arttırma amacıyla yapılan yeni bahane arama çabaları olduğunu belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize…

Pıt-Yah vizeli mi

Pıt-Yah vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Enkazdan 4 Ceset Daha Çıkartıldı

Enkazdan 4 Ceset Daha Çıkartıldı Rusya’da bulunan Çelyabinsk Oblastı’nda doğalgazdan kaynaklandığı düşünülen bir patlama sonucu yıkılan binadan 4 ceset daha çıkarıldı, ölü sayısı 8’e yükseldi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize…

Perm vizeli mi

Perm vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Leningrad vizeli mi

Leningrad vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Galatasaray ikinci yarıda coşuyor

Galatasaray ikinci yarıda coşuyor

Rus ordusu, yeni Kalaşnikov hafif makineli tüfeği test etmeye başladı

Rus ordusu, yeni Kalaşnikov hafif makineli tüfeği test etmeye başladı Rusya Savunma Bakanlığı, Kalaşnikov’un RPK-74 Sovyet hafif makineli tüfeğinin güncellenmiş versiyonu olan RPK-16 tüfeğinin test numunelerinin Rus Silahlı Kuvvetleri’ne ulaştığını duyurdu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari…

Belçikalı komutan: Rusya, Batı için terörden daha büyük tehdit

Belçikalı komutan: Rusya, Batı için terörden daha büyük tehdit Belçikalı Savunma Harekatları Komutanı Carl Gillis, Rusya’nın Batı için terörden daha büyük bir tehdit oluşturduğunu savundu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize…

Lokomotiv Moskova, Rubin Kazan’ı Yıkamadı!

Lokomotiv Moskova, Rubin Kazan’ı Yıkamadı! Lokomotiv Moskova, Rusya Premier Lig’nde deplasmanda karşılaştığı Rubin Kazan ile 0-0 berabere kaldı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve…

Leninogorsk vize işlemleri

Leninogorsk vize işlemleri Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Kremlin’den Venezuela yorumu: Dışarıdan müdahale kabul edilemez

Kremlin’den Venezuela yorumu: Dışarıdan müdahale kabul edilemez https://SoHo.com/media/cache/1/images/politics/kremlinden-venezuela-yorumu-disaridan-mudahale-kabul-edilemez.jpegKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Venezuela’da muhalif Guaido’nun kendini geçici devlet başkanı olarak ilan etmesi ve ABD’yle çeşitli Güney Amerika devletlerinin desteğini almasına ilişkin olarak, Rusya’nın Nicolas Maduro’yu ülkenin meşru lideri olarak gördüğünü belirtti. ABD’den gelen askeri müdahale sinyalleri hakkındaysa ‘çok tehlikeli’ uyarısında bulundu.   Rusya vize işlemleri için…

Vize dahil tüm engelleri kaldırmamız gerekiyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Vize dahil olmak üzere tüm engelleri kaldırmamız gerekiyor Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Putin’in, Soçi’de Devlet Başkanlığı Rezidansı’nda bir araya geldi. Türk heyetinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın hazır bulunurken, Rus heyetinde de Başbakan Yardımcısı Arkadiy Dvorkoviç, Kremlin Basın Sözcüsü Dimitry Peskov, Kremlin…

Poronaysk vize istiyor mu

Poronaysk vize istiyor mu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

“Rusya, insan haklarının siyasallaşmasına karşı BM’de konuşmaya devam edecek”

“Rusya, insan haklarının siyasallaşmasına karşı BM’de konuşmaya devam edecek” Rusya Dışişleri Bakanlığı, insan haklarının siyasi baskı aracı olarak kullanılmasının kabul edilemez olduğunu ve BM’de bu konudaki tavrının korunacağını belirtti. Dışişleri Bakanlığı açıklamasında “Rus heyeti yapıcı bir diyalogun geliştirilmesi konusunda bir çizgi izlemeye devam edecek. İnsan haklarının siyasallaşmasının önlenmesi, bu konunun siyasi baskı aracı olarak kullanılması ve egemen devletlerin iç…

Kemerovo vizeli mi

Kemerovo vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Akkuyu Ngs Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı “Akkuyu …

Akkuyu Ngs Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı “Akkuyu … Akkuyu Nükleer Güç Santrali (NGS) AŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Anton Dedusenko, “Akkuyu Nükleer Güç Santrali’ndeki (NGS) yüzde 49’luk hissesini satma ihtimali masada. Hali hazırda ortak arayışındayız. Birtakım şirketlerle görüşmelerimiz devam ediyor” dedi. Akkuyu Nükleer Güç Santrali (NGS) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Anton Dedusenko “Nükleer santralin inşası…

Rusya’nın yerli kripto telefonu satışa sunuldu: Dinlenmesi mümkün değil

Rusya’nın yerli kripto telefonu satışa sunuldu: Dinlenmesi mümkün değil https://SoHo.com/media/cache/1/images/headline/rusyanin-yerli-kripto-telefonu-satisa-sunuldu-dinlenmesi-mumkun-degil.jpegRus devlet savunma sanayi şirketi Rostech’ten yapılan açıklamada, kırılması ya da dinlenmesi mümkün olmayan kripto korumalı Cruise-K telefonunun Rusya’da toplu satışa sunulduğu belirtildi.   Rusya vize işlemleri için bizi arayınız! 02129636337 | 05445281484   RUSYA VİZESİ NEDİR? ŞARTLARI NE? Rusya Konsolosluğu, Rusya vize başvurularını akredite vize…

Trubçevsk vizesi nasıl alınır

Trubçevsk vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

İlanski vizesi

İlanski vizesi Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Kuzey Kore Lideri Rusya’yı Ziyaret Edecek

Kuzey Kore Lideri Rusya’yı Ziyaret Edecek Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, Kuzey Kore Lideri Kim Jong-Un’un Rusya’ya ziyaret gerçekleştireceğini söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport…

‘Rus Avangardı’ sanatseverlerle buluşacak

‘Rus Avangardı’ sanatseverlerle buluşacak Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi (SSM), ‘Rus Avangardı. Sanat ve Tasarımla Geleceği Düşlemek’ sergisini sanatseverlerle buluşturacak. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi (SSM), ‘Rus Avangardı. Sanat ve Tasarımla Geleceği Düşlemek’ sergisini sanatseverlerle buluşturacak.

Kasimov vize istiyor mu

Kasimov vize istiyor mu Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Moskovski vizesi nasıl alınır

Moskovski vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Rusyada deport nasıl kalkar

Rusyada deport nasıl kalkar Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Kostroma’ya vize

Kostroma’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Tomsk vizeli mi

Tomsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Rusya vize 2018

Rusya vize 2018 Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Tatarsk vize işlemleri

Tatarsk vize işlemleri Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Arhangelsk’ya vize

Arhangelsk’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Samara vize davetiyesi

Samara vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Oçyor a vize var mı?

Oçyor a vize var mı? Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Tataristan’ya vize

Tataristan’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Rusya vizesi ne kadar

Rusya vizesi ne kadar Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Rusya ya vizesiz gidilir mi

Rusya ya vizesiz gidilir mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Putin ve Merkel, Suriye’yi görüştü

Putin ve Merkel, Suriye’yi görüştü Kremlin Sözcüsü Dimitriy Peskov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Almanya Başbakanı Angela Merkel’in Suriye konusunu detaylıca istişare ettiğini belirterek, “Suriye Anayasa Komitesinin kısa süre içerisinde kurulması için umut var.” dedi. Peskov, gazetecilere yaptığı açıklamada, Putin ile Merkel’in Arjantin’deki G20 Liderler Zirvesi’nde bir araya geldiğini söyledi. Görüşmede Suriye konusunun gündeme geldiğini belirten…

Kurilsk vizesi nasıl alınır

Kurilsk vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Sayansk vizeli mi

Sayansk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

rusya vize haber ekle

rusya vize haber ekle

Rusya: Abd, Suriye’deki El Tanf Üssünden Çıksın

Rusya: Abd, Suriye’deki El Tanf Üssünden Çıksın Rusya, ABD’yi Suriye’nin güneybatısındaki üssü olan ‘El Tanf bölgesini işgal ettiği’ gerekçesiyle suçladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece…

Surgut vizeli mi

Surgut vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Rus vizesi ücreti

Rus vizesi ücreti Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Leningrad’ya vize

Leningrad’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Komsomolsk-na-Amure vizesi nasıl alınır

Komsomolsk-na-Amure vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Duma milletvekilleri, Aralık ayında Türkiye’de Rus vatandaşı hakkında görüşmeler yapacaklar

Duma milletvekilleri, Aralık ayında Türkiye’de Rus vatandaşı hakkında görüşmeler yapacaklar Duma BDT ve Avrasya Entegrasyon Komitesi üyesi Kazbek Taysayev, Duma milletvekillerinin önümüzdeki hafta Türkiye’de babası tarafından tutulan 10 yaşındaki çocuğa yardımcı olmak üzere görüşmeler yapmayı planladıklarını bildirdi. Daha önce Duma Başkanı Vyaçeslav Volodin Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım’a olayın çözümünde yardımcı olma ricasında…

Osmanlı Ocakları’ndan “Sisi” Protestosu

Osmanlı Ocakları’ndan “Sisi” Protestosu Osmanlı Ocakları Federasyonu, Mısır Cumhurbaşkanı Sisi’yi Mısır Konsolosluğu önünde protesto etti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf sağlarsınız.…

İngiltere Dışişleri’nden Rusya’ya ‘siber saldırı’ suçlaması

İngiltere Dışişleri’nden Rusya’ya ‘siber saldırı’ suçlaması İngiltere Dışişleri Bakanı Jeremy Hunt Rus askeri istihbarat örgütü GRU’yu dünya genelinde siber saldırılar düzenlemekle suçladı. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] İngiltere Dışişleri Bakanı Jeremy Hunt Rus askeri istihbarat örgütü GRU’yu dünya genelinde siber saldırılar düzenlemekle suçladı.

Kırım yeni yılda rekor sayıda turist bekliyor

Kırım yeni yılda rekor sayıda turist bekliyor Rusya Federal Turizm Ajansı (Rosturizm), Kırım’ın yeni yıl tatilinde son zamanlarda ilk kez 150 bine ulaşacak düzeyde turisti ağırlamaya hazırlandığını bildirdi. Otellerde ve diğer konaklama tesislerinde yılbaşı tatili ilkbahar ve yaz aylarında rezerve edildi, bununla birlikte Kırım’da yabancı turist sayısı 2014 yılından itibaren hızlı artış gösteriyor. Yeni yıl…

Rusya ile ABD arasındaki ‘füze’ gerginliği devam ediyor, Avrupa sessiz

Rusya ile ABD arasındaki ‘füze’ gerginliği devam ediyor, Avrupa sessiz https://SoHo.com/media/cache/1/images/politics/rusya-ile-abd-arasindaki-fuze-gerginligi-devam-ediyor-avrupa-sessiz.jpegRusya ile ABD arasındaki INF anlaşması gerginliği büyüyor. ABD’nin Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler Anlaşması’ndan (INF) çekildiğini açıklaması bekleniyor.   Rusya vize işlemleri için bizi arayınız! 02129636337 | 05445281484   RUSYA VİZESİ NEDİR? ŞARTLARI NE? Rusya Konsolosluğu, Rusya vize başvurularını akredite vize merkezleri ve seyahat acenteleri…

Nijni Novgorod vizesi nasıl alınır

Nijni Novgorod vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Patruşev, Sibirya’da terör aktivitesinin arttığını bildirdi

Patruşev, Sibirya’da terör aktivitesinin arttığını bildirdiGüvenlik Konseyi Başkanı Nikolay Patruşev, Sibirya Federal Okrugu’nda terör faaliyetlerinin arttığını bildirdi.  Patruşev yaptığı açıklamada, bu yılın 9 ayı içerisinde Sibirya’da terörizm ile ilgili 56 soruşturmanın açıldığını ifade etti.  Patruşev, bunun bölgede Orta Asya ve Kafkasya’dan gelen göçmen işçi sayısının artmasıyla ilgili olduğunu belirterek, “Gelen bilgiler bölgedeki yapıların uluslararası terör…

Kamen-na-Obi’ya vize

Kamen-na-Obi’ya vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Skopin vizeli mi

Skopin vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Rusya vizesi 2019 ücreti

Rusya vizesi 2019 ücreti

Bryansk vize davetiyesi

Bryansk vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Rusya’daki reel emekli maaşları Ocak ayında yüzde 0,8 arttı

Rusya’daki reel emekli maaşları Ocak ayında yüzde 0,8 arttı Rusya İstatistik Kurumu (Rosstat), Ocak 2019’da Rusya’da emeklilik maaşının tutarının yüzde 0,8 arttığını bildirdi. Rosstat’ın raporuna göre, Ocak ayındaki ortalama emekli maaşı tutarı 14 bin 102 ruble olarak gerçekleşti. 2018 yılında, Rusya’da emekli maaşlarının reel tutarı 2017 yılında emeklilere yapılan toplam ödeme dikkate alınmaksızın yüzde 0,8 oranında arttı.…

Siluanov: Rusya petrol ve yaptırımlara daha az bağımlı hale geldi

Siluanov: Rusya petrol ve yaptırımlara daha az bağımlı hale geldiRusya Maliye Bakanı Anton Siluanov, Rusya ekonomisinin dış etkenlere daha az bağımlı hale geldiğini belirtti. Siluanov, yaptığı açıklamada “Petrol fiyatının düşmesi ve dış kısıtlamalar gibi çifte darbe almamıza rağmen, dış etkenlere daha az bağımlı hale geldik. Ama yine de ekonomimizin petrol fiyatlarına daha az bağımlı hale…

Türkiye, Soçi Anlaşması’yla Güvenliği Sağlayınca Halk …

Türkiye, Soçi Anlaşması’yla Güvenliği Sağlayınca Halk … – Türkiye, Soçi Anlaşması’yla güvenliği sağlayınca halk evlerine geri dönüyor İdlib’in Cisr Şugur kasabasında hayat yeniden canlandıİDLİB – Suriye’nin İdlib’i kuşatıp saldırı hazırlıklarına başlaması üzerine Türkiye’nin Rusya ile Soçi’de yaptığı anlaşmayla muhaliflerin ağır silahların teslim…

‘Skripal, MI6’ya görünmez mürekkeple bilgi aktardı’

‘Skripal, MI6’ya görünmez mürekkeple bilgi aktardı’ İngiltere’nin Salisbury kentinde Noviçok adlı maddeyle zehirlenen ve Rusya’da vatana ihanetten suçlanan eski Rus ajan Sergey Skripral’in bir dönem görev yaptığı İngiliz istihbarat kuruluşu MI6’ya görünmez mürekkep yardımıyla bilgi aktardığı ifade edildi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] İngiltere’nin Salisbury kentinde Noviçok adlı maddeyle zehirlenen ve Rusya’da vatana ihanetten suçlanan…

Gvardeysk vize davetiyesi

Gvardeysk vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Fitch: Merkez Bankası faiz oranı artışını 2019 yılına erteleyecek

Fitch: Merkez Bankası faiz oranı artışını 2019 yılına erteleyecek Fitch analistleri, Rusya Merkez Bankası’nın 14 Aralık’taki toplantıda faiz oranını artırmayacağını bildirdi. Fitch “Global Economic Outlook” raporunda, “Merkez Bankası’nın sene sonuna kadar faiz oranının artırılması konusunda ara vereceğini düşünüyoruz. Eylül ayında yüzde 7,25’den yüzde 7,4’e yükseltilmesinin ardından bir diğer yükseltme finans piyasalarında dalgalanma artış riski nedeniyle…

Uzlovaya’ya vize

Uzlovaya’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Bolohovo vizesi nasıl alınır

Bolohovo vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Jeleznovodsk vize voucher belgesi

Jeleznovodsk vize voucher belgesi Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Primorski vize davetiyesi

Primorski vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Liski vize işlemleri

Liski vize işlemleri Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Çeçenistan için voucher

Çeçenistan için voucher Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Putin, Pskovo-Peçerski manastırını ziyaret etti

Putin, Pskovo-Peçerski manastırını ziyaret etti Rusya Devlet Başkanı Basın sözcüsü Dmitriy Peskov, Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Pskovo-Peçerski manastırını ziyaret ettiğini söyledi. Kremlin temsilcisi yaptığı açıklamada “Gerçekten de Putin Peçora’yı ziyaret etti ve piskopos Vladıka Tihon ile birlikte manastırı ziyaret etti” dedi. Peskov Pazar günü Putin’in gezisinin görüntülerinin televizyonda yayınlanacağını açıkladı. Pskov’a 50 kilometrelik mesafede bulunan Kutsal Pskovo-Peçerski Manastırı,…

Ust-Ceguta ticari vize

Ust-Ceguta ticari vize Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Krasnoyarsk Vizesi

Krasnoyarsk, Krasnoyarsk Krayı’nın idari merkezi ve Sibirya idari bölgesinin üçüncü büyük şehridir. Krasnoyarsk ve Yenisey nehirleri arasındadır. Trans-Sibirya demiryolu hattının üzerinde önemli bir kavşaktır.. Krasnoyarsk Vizesi için başvuru 140$’dır. Vize başvurusu 5 iş gününde sonuçlanmaktadır. Eksrpes Rusya vizesi ile 1 günde vize alınmaktadır.

Ukrayna Dışişleri Bakanı Klimkin: “Rusya’yla Yapılan …

Ukrayna Dışişleri Bakanı Klimkin: “Rusya’yla Yapılan … Ukrayna Dışişleri Bakanı Pavel Klimkin, Rusya’yla yapılan 49 anlaşmanın iptal edildiğini, 50 anlaşma üzerinde de durum değerlendirmesi yapıldığını açıkladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya…

Yugorsk vize işlemleri

Yugorsk vize işlemleri Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Sverdlovsk vizesi nasıl alınır

Sverdlovsk vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Murmansklı bir balıkçı, ‘çığlık atan’ solucanı videoya çekti

Murmansklı bir balıkçı, ‘çığlık atan’ solucanı videoya çekti Live Scince’de yer alan habere göre, Murmansklı bir balıkçı olan Roman Fedortsov ‘çığlık’ atar gibi görünen sıra dışı bir deniz solucanı yakaladı. Balıkçının solucanın çığlığıymış gibi videoya kaydettiği ses, sosyal medyada ilgi odağı oldu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi…

ABD’nin Venezuela Teklifine İkinci Kez BM Engeli

ABD’nin Venezuela Teklifine İkinci Kez BM Engeli ABD’nin, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyine (BMGK) sunduğu Venezuela’da uluslararası gözlemcilerin denetiminde yeniden seçim yapılması teklifi ikinci kez veto edildi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya…

Kurganinsk vizesi nasıl alınır

Kurganinsk vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Tihoretsk vizeli mi

Tihoretsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Zaharova, Ukrayna’nın Türk insansız araçları almasını yorumladı

Zaharova, Ukrayna’nın Türk insansız araçları almasını yorumladı Rusya Dışişleri Bakanlığı Resmi Temsilcisi Mariya Zaharova, Kiev’in Türk insansız araçlarını satın alması haberlerine değinerek, silahların sevkiyatının Ukrayna’daki krizi kötüleştirmemesi gerektiğini bildirdi. Daha önce Ukrayna Devlet Başkanı Petr Poroşenko, Türkiye ile insansız hava araçlarının sevkiyatına ilişkin anlaşmanın imzalandığını açıkladı. Zaharova “Kommersant” gazetesine verdiği röportajda, “İkili askeri teknik işbirliği…

Putin ile Netanyahu, Suriye’yi görüştü

Putin ile Netanyahu, Suriye’yi görüştü Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu ile Suriye’deki gelişmelere ilişkin bir görüşme yaptı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz…

Kılıçdaroğlu, nikah şahidi oldu

Kılıçdaroğlu, nikah şahidi oldu

Tver vizeli mi

Tver vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Zaozyorni için voucher

Zaozyorni için voucher Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Ukrayna Başkanı Sıkıyönetimi Kanununu İmzaladı

Ukrayna Başkanı Sıkıyönetimi Kanununu İmzaladı Ukrayna Parlamentosu, ülkenin Devlet Başkanı Petro Poroşenko’nun imzaladığı sıkıyönetim kanununu onayladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf…

Dalmatovo a vize var mı?

Dalmatovo a vize var mı? Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Mojaysk vizeli mi

Mojaysk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

ABD basını: Rusya, nükleer silahlardan daha tehlikeli silahlara sahip, INF’den çekilmek hata olur

ABD basını: Rusya, nükleer silahlardan daha tehlikeli silahlara sahip, INF’den çekilmek hata olur Washington merkezli Foreign Policy dergisi, Rusya’nın nükleer olmayan savaş başlığı taşıyan füzelerinin nükleer silahlardan daha ölümcül olduğunu belirterek, ABD’nin Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler Anlaşması’ndan (INF) çekilmekle büyük bir hata yapacağını vurguladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484…

İstanbul’un da Listede Olduğu Dünyada En Çok Dolar …

İstanbul’un da Listede Olduğu Dünyada En Çok Dolar … Uluslararası danışmanlık şirketi Wealth X’in 2018 Dünya Ultra Zenginler Raporu’na göre dünyada aşırı zengin insanların sayısı rekor kırdı.

Rossisykaya Gazeta: Trump, dikkatleri Kaşıkçı cinayetinden uzaklaştırmak için INF’den çıkacaklarını açıkladı

Rossisykaya Gazeta: Trump, dikkatleri Kaşıkçı cinayetinden uzaklaştırmak için INF’den çıkacaklarını açıkladı Rossiyskaya Gazeta’da (RG) Yevgeniy Şestakov imzalı bir makalede, ABD Başkanı Trump’ın, Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler Anlaşması’ndan (INF) çekileceği yönündeki açıklamalarında amacın dünya kamuoyunun dikkatini Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın ölümünden uzaklaştırmak olduğu belirtildi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rossiyskaya Gazeta’da (RG) Yevgeniy Şestakov imzalı bir…

Nebenzya: BMGK’nın Venezüella oturumu ülkedeki darbeyi yasallaştırmaya yönelik bir girişimdi

Nebenzya: BMGK’nın Venezüella oturumu ülkedeki darbeyi yasallaştırmaya yönelik bir girişimdi Rusya’nın BM Daimi Temsilcisi Vasiliy Nebenzya, BMGK’nın bugünkü oturumunun Venezüella’daki darbeyi yasallaştırmaya yönelik bir girişim olduğunu belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta.…

Derbent için vize

Derbent için vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Dağıstan a vize var mı?

Dağıstan a vize var mı? Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Putin, Soçi zirvesinin ardından judo yaptı

Putin, Soçi zirvesinin ardından judo yaptı Rusya Devlet Başkanı Putin, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İran Cumhurbaşkanı Ruhani ile gerçekleştirilen Suriye konulu toplantının ardından Soçi’de judo yaptı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize…

Rusya vize ekspres başvuru

Rusya vize ekspres başvuru Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Yuryevets’ya vize

Yuryevets’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Viçuga vize davetiyesi

Viçuga vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Rusya’da İki Savaş Uçağı Çarpıştı.

Rusya’da İki Savaş Uçağı Çarpıştı. IHAAW104454-ASA/18-01-2019- Rusya’da iki savaş uçağı çarpıştı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf sağlarsınız. Rusya vize işlemleri uzmanlarca…

Peçorı için vize

Peçorı için vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Lodeynoye Pole vize istiyor mu

Lodeynoye Pole vize istiyor mu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Krasnoyarsk vizesi nasıl alınır

Krasnoyarsk vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Polonya vizesi

Polonya Schengen Vizesi Nedir? Nasıl alınır ve Polonya vizesi için hangi evraklar gereklidir.

Tomari vizeli mi

Tomari vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Yamalo-Nenets Özerk Okrugu vizeli mi

Yamalo-Nenets Özerk Okrugu vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Verhoturye vizeli mi

Verhoturye vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Tambov vizeli mi

Tambov vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Zavitinsk vize istiyor mu

Zavitinsk vize istiyor mu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

“Batının yaptırımları Rusya – Çin ilişkilerini güçlendiriyor”

“Batının yaptırımları Rusya – Çin ilişkilerini güçlendiriyor”Rusya Sanayi ve Ticaret Bakanı Denis Manturov, Rusya ve Çin’de gelişen sanayinin ve iki ülke arasındaki iş birliğinin Batılı ülkeleri rahatsız ettiğini belirterek, “Batının baskısı ve yaptırımları bizi tekrar iş birliğimizi derinleştirmeye itiyor.” dedi. Manturov, Çin’in Kunming şehrinde Rusya ve Çin arasında sanayi alanında yapılan alt komite görüşmelerinin ardından…

Erdoğan: (Güvenli Bölge) ABD Olumlu Yaklaşımını Bizlere …

Erdoğan: (Güvenli Bölge) ABD Olumlu Yaklaşımını Bizlere … Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf sağlarsınız. Rusya vize işlemleri uzmanlarca yürütülür. Rusya vize…

Rusya Ulusal Nükleer Risk Azaltma Merkezi yetkilileri Türkiye’de denetim yapacak

Rusya Ulusal Nükleer Risk Azaltma Merkezi yetkilileri Türkiye’de denetim yapacak Rusya Ulusal Nükleer Risk Azaltma Merkezi Başkanı Sergey Rıjkov, merkezden denetçilerin Türkiye’de belirlenen bir bölgede 10-13 Aralık tarihlerinde inceleme yapacaklarını söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari…

Uzmanlar, turistlerin Soçi’den Türkiye’ye feribotla seyahat potansiyelini değerlendirdi

Uzmanlar, turistlerin Soçi’den Türkiye’ye feribotla seyahat potansiyelini değerlendirdi Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR), Rusya’nın önde gelen seyahat acentaları uzmanlarının, Soçi ile Trabzon feribot seferlerinin turizm potansiyelini değerlendirdiklerini belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4…

Dolar/ruble kuru tekrar 68’i aştı

Dolar/ruble kuru tekrar 68’i aştı https://SoHo.com/media/cache/1/images/economics/dolarruble-kuru-tekrar-68i-asti.jpgRus rublesi Moskova Borsası’nda dolar karşısında saat 18:20 itibariyle 68 bandını aşarak 68,04’e yükseldi.   Rusya vize işlemleri için bizi arayınız! 02129636337 | 05445281484   RUSYA VİZESİ NEDİR? ŞARTLARI NE? Rusya Konsolosluğu, Rusya vize başvurularını akredite vize merkezleri ve seyahat acenteleri aracılığıyla kabul etmektedir. Rusya Federasyonu’na kısa süreli (30 gün)…

Rusya’dan BM’ye Venezuela Çağrısı

Rusya’dan BM’ye Venezuela Çağrısı Rusya’nın Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Vasiliy Nebenzya, BM Güvenlik Konseyinden Venezuela’nın bütünlüğünü korumasını istedi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport…

Lavrov: Kıbrıs sorunu adadaki toplumlar tarafından çözülmeli

Lavrov: Kıbrıs sorunu adadaki toplumlar tarafından çözülmeli Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Moskova’nın Kıbrıs sorununun çözümünün adadaki toplumlar tarafından BMGK’nın kararı doğrultusunda çözülmesi gerektiğini, dışarıdan çözümlerin empoze edilmesinin kabul edilemez olduğunu düşündüğünü ifade etti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3…

Ukrayna ordusu ile SBU teyakkuza geçirildi

Ukrayna ordusu ile SBU teyakkuza geçirildi Ukrayna’ya ait 3 askeri geminin Rusya’nın sınır çizgisini geçmesinin ardından, Ukrayna Savunma Bakanlığı ordunun tam teyakkuza geçirildiği açıklamasını yaptı. Ukrayna Güvenlik Servisi (SBU) de teyakkuza geçirildi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya…

Yerhov: Vize ücretimiz 80 dolar, vizeleri kaldırmak çok basit bir konu değil

Yerhov: Vize ücretimiz 80 dolar, vizeleri kaldırmak çok basit bir konu değil https://SoHo.com/media/cache/1/images/headline/yerhov-vize-ucretimiz-80-dolar-vizeleri-kaldirmak-cok-basit-bir-konu-degil.jpegRusya’nın Ankara Büyükelçisi Aleksey Yerhov, ülkesinin Türkiye’ye yönelik uyguladığı vize rejimi ve bu konuda yanlış anlamalara ilişkin uyarılarda bulundu. Kötü niyetli aracılarla ilgili uyarılarda bulunan Yerhov, vize ücretinin 80 dolar olduğunu söyledi.   Rusya vize işlemleri için bizi arayınız! 02129636337 | 05445281484  …

Grafikli – Fetö Sanıkları Hesap Veriyor

Grafikli – Fetö Sanıkları Hesap Veriyor Hain darbe girişimi ve Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) ilişkin şubat ayında 14 ilde sanık sayılarıyla öne çıkan 42 davaya bakılacak. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4…

Times: Türkiye’nin hem S-400 hem de Patriot almaya arası yetmez

Times: Türkiye’nin hem S-400 hem de Patriot almaya arası yetmez https://SoHo.com/media/cache/1/images/politics/times-turkiyenin-hem-s-400-hem-de-patriot-almaya-arasi-yetmez.jpgİngiliz Times gazetesi bugünkü başyazısında Türkiye’nin Rusya’dan teslimatını beklediği S-400 füze savunma sistemi ile ilgili gelişmeleri yorumladı.   Rusya vize işlemleri için bizi arayınız! 02129636337 | 05445281484   RUSYA VİZESİ NEDİR? ŞARTLARI NE? Rusya Konsolosluğu, Rusya vize başvurularını akredite vize merkezleri ve seyahat acenteleri aracılığıyla…

Rusya Savunma Bakanı: “Rusya ile ABD’nin Suriye’deki …

Rusya Savunma Bakanı: “Rusya ile ABD’nin Suriye’deki … Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu, Rusya ve ABD’nin Suriye’de kurduğu ilişkinin bölgede tansiyonu düşürdüğünü söyledi.

Sterlitamak vize davetiyesi

Sterlitamak vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Zaharova’dan Sputnik ve RT’ye övgü

Zaharova’dan Sputnik ve RT’ye övgü Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Sputnik ve Russia Today’in (RT) kaliteli ve profesyonel çalışmalar gerçekleştirdiğini belirterek, Batı’da bu medya kuruluşlarına yöneltilen şikayetlerin iki kuruluşun popülerliğinden kaynaklandığını ifade etti. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Sputnik ve Russia Today’in (RT) kaliteli ve profesyonel çalışmalar gerçekleştirdiğini…

Almanya’da Uçaktan İnen Başkan Erdoğan’a Çift Halı …

Almanya’da Uçaktan İnen Başkan Erdoğan’a Çift Halı … Daha önce Almanya’yı ziyaret eden ABD başkanı olan Barack Obama ve Rusya Lideri Putin’e karşılama töreni sırasında tek halı serilirken, Başkan Erdoğan’a iki halı serilmesi dikkat çekti.

Suriyeli uzman: Rusya, Suriye’ye S-300 sevkiyatıyla NATO ve İsrail’e ‘Bu kadarı artık fazla’ dedi

Suriyeli uzman: Rusya, Suriye’ye S-300 sevkiyatıyla NATO ve İsrail’e ‘Bu kadarı artık fazla’ dedi Rusya’nın Suriye’ye S-300 füze savunma sistemleri teslimatını değerlendiren Suriye asıllı siyasi analist Ghassan Kadi, bunun ABD ve NATO’ya karşı güçlü bir sinyal olduğunu belirtti. Kadi “Rusya, bu kadarı artık fazla dedi” yorumunda bulundu. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rusya’nın Suriye’ye S-300…

Bolhov işçi vizesi

Bolhov işçi vizesi Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Suriye’de Hava Saldırısı: 3 Ölü, 9 Yaralı

Suriye’de Hava Saldırısı: 3 Ölü, 9 Yaralı Suriye’nin Halep ilinin batısında Rusya’ya ait savaş uçakları, sivil yerleşimlere ve muhaliflerin cephe hatlarına hava saldırısı düzenledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları…

Buzuluk vizeli mi

Buzuluk vizeli mi Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Yessentuki için voucher

Yessentuki için voucher Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Alman politikacıdan ‘Rusça öğrenelim’ çağrısı

Alman politikacıdan ‘Rusça öğrenelim’ çağrısı Bavyera Eyalet Meclisi Başkan Yardımcısı Markus Rinderspacher, eyalet okullarındaki Rusça ders sayısını artırma çağrısında bulundu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece…

Orlov vizeli mi

Orlov vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Gremyaçinsk vize istiyor mu

Gremyaçinsk vize istiyor mu Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Karelya’ya vize

Karelya’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Zaharova: İdlib’deki silahsız bölge, muhalefeti militanlardan ayırmaya yardımcı olacak

Zaharova: İdlib’deki silahsız bölge, muhalefeti militanlardan ayırmaya yardımcı olacak Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Rusya ve Türkiye’nin vardığı anlaşmayla İdlib’de oluşturulacak silahsız bölgenin, ılımlı muhalefeti militanlardan ayırmaya yardımcı olacağını belirtti. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Rusya ve Türkiye’nin vardığı anlaşmayla İdlib’de oluşturulacak silahsız bölgenin, ılımlı muhalefeti militanlardan ayırmaya…

Kostroma için voucher

Kostroma için voucher Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Ortodokslarla Katolikler Noel’i neden farklı tarihlerde kutluyor?

Ortodokslarla Katolikler Noel’i neden farklı tarihlerde kutluyor? https://SoHo.com/media/cache/1/images/culture/ortodokslarla-katolikler-noeli-neden-farkli-tarihlerde-kutluyor.jpgMilyonlarca Ortodoks Hristiyan, Hz. İsa’nın doğumunu yani Noel’i kutluyor, Batı’daki dindaşlarından yaklaşık iki hafta sonra…   Rusya vize işlemleri için bizi arayınız! 02129636337 | 05445281484   RUSYA VİZESİ NEDİR? ŞARTLARI NE? Rusya Konsolosluğu, Rusya vize başvurularını akredite vize merkezleri ve seyahat acenteleri aracılığıyla kabul etmektedir. Rusya Federasyonu’na kısa…

Kurçatov için voucher

Kurçatov için voucher Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Moskova’ya vize

Moskova’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Rusya, Avrupa’ya sıvılaştırılmış doğalgaz ihracatında lider

Rusya, Avrupa’ya sıvılaştırılmış doğalgaz ihracatında lider Rusya Şubat 2019’da Avrupa’ya en çok sıvılaştırılmış doğalgaz gönderen ülke oldu. Böylelikle Rusya bu sektördeki eski liderleri geride bıraktı. Reuters ajansı, Şubat ayında Yamal SPG terminalinden AB ülkelerine ihracat hacminin 1 milyon 410 bin ton olduğunu belirtti. İkinci sırada 1 milyon 330 bin ton ile Katar yer aldı. Daha…

Asimder Başkanı Gülbey, “Karabağ Türklerin Toprağıdır”

Asimder Başkanı Gülbey, “Karabağ Türklerin Toprağıdır” Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği ASİMDER Genel Başkanı Göksel Gülbey, Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun Ermeniler tarafından işgal edilmiş Azerbaycan toprağı Dağlık Karabağ konusunda yapmış olduğu açıklamaya tepki gösteren Ermenistan Ulusal… Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde…

Primorski’ya vize

Primorski’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Ostrovnoy için vize

Ostrovnoy için vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Verhnyaya Tura vize istiyor mu

Verhnyaya Tura vize istiyor mu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Kulüp gibi sporcu yetiştiren okul

Kulüp gibi sporcu yetiştiren okul

Nenets Özerk Okrugu vize istiyor mu

Nenets Özerk Okrugu vize istiyor mu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Moskova’ya vize

Moskova’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Nijneudinsk vize varmı

Nijneudinsk vize varmı Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Kargat için voucher

Kargat için voucher Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Rus konsolosluğu antalya

Rus konsolosluğu antalya Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Erdoğan: Kaçak Yapılaşmalar Bizi Tehdit Ediyor (3)

Erdoğan: Kaçak Yapılaşmalar Bizi Tehdit Ediyor (3) -31 MART’TAN SONRA ABD’YE GİDEBİLİRİMİstanbul DHACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN TÜRK-Kanal D ortak canlı yayınında Hande Fırat ve Hakan Çelik’in sorularını yanıtlıyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik…

Slobodskoy vize davetiyesi

Slobodskoy vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Nahodka vize başvurusu

Nahodka vize başvurusu Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Lezginka, Danslarıyla Büyüledi – İstanbul

Lezginka, Danslarıyla Büyüledi – İstanbul Dağıstan Devlet Akademik Halk Dansları Topluluğu Lezginka, Türkiye ile Rusya arasındaki ‘2019 Kültür – Turizm yılı’ anlaşması dolayısıyla sunduğu özel gösteriyle izleyicilerin beğenisini topladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik…

Nazran vize davetiyesi

Nazran vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Türkiyedeki Rus konsoloslukları

Türkiyedeki Rus konsoloslukları Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Putin: Bir kadının vücut şeklini korumak için 3 şeye ihtiyacı var

Putin: Bir kadının vücut şeklini korumak için 3 şeye ihtiyacı var https://SoHo.com/media/cache/1/images/headline/putin-bir-kadinin-vucut-seklini-korumak-icin-3-seye-ihtiyaci-var.jpgRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, iş hayatı ve evi yönetmek gibi hayatın her alanında yaptıkları için Rus kadınları tebrik ettikten sonra güzel kaldıkları için teşekkür etti. Putin ayrıca intihar etmek isteyenlerin, Rus kadın polisleri görünce tekrar yaşamak istediklerini söyledi.   Rusya vize işlemleri için…

Kirov vizeli mi

Kirov vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Rusya’nın Avrupa’ya açılan penceresi: St. Petersburg

Rusya, 7 federal eyaletten oluşmaktadır. Finlandiya Körfezi’nin doğusunda Neva Nehri üzerinde bulunan Saint Petersburg, Rusya’nın kuzeybatı eyaletinde bir kenttir. Uluslararası ve ulusal demiryolları ağına sahip St. Petersburg, ülkenin en önemli ulaşım merkezidir. Sahip olduğu nehir limanlarının yanı sıra St. Petersburg, Baltık Denizi’ndeki en önemli liman kentlerinden biridir. 1917 Rus Devrimi’ne kadar 200 yıl boyunca ülkeye başkentlik yapmıştır. Ülkenin ikinci en büyük kenti ve Avrupa’ya açılan penceresidir. Kent merkezi, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer almaktadır.

Rusya davetiyesi kaç günde çıkar

Rusya davetiyesi kaç günde çıkar Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Nazran vize istiyor mu

Nazran vize istiyor mu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Sakarya Valisi Nayir’e Ziyaretler

Sakarya Valisi Nayir’e Ziyaretler Uluslararası İslami Ticaret Birliğinin (UİTB) Başkanı Marat Kabaev ve Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Rusya Temsilcisi Mefail Deribaş, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ziyaret etti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari…

Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic: NATO’nun bir parçası olmak istemiyoruz

Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic: NATO’nun bir parçası olmak istemiyoruz Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandr Vucic, Belgrad’ın NATO’nun bir parçası olmak istemediğini söyledi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandr Vucic, Belgrad’ın NATO’nun bir parçası olmak istemediğini söyledi.

Rusya’da 206 binden fazla siber suç kaydedildi

Rusya’da 206 binden fazla siber suç kaydedildi Rusya İçişleri Bakanlığı, 2018 yılında Rusya’da polislerin 206 binden fazla siber suç tespit ettiğini bildirdi. İçişleri Bakanlığı’ndan Tass ajansına yapılan açıklamada, “2018 yılında içişleri Bakanlığı tarafından telekomünikasyon ve bilgi alanında 206 binden fazla suç kaydedildi. Bunlar ödeme kartları, bilgisayar teknolojileri, program araçları, sahte elektronik ödemeler, internet ve mobil…

Verhneuralsk’ya vize

Verhneuralsk’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Rusya: Il-20’yi düşüren füze, İsrail uçağını hedef almıştı

Rusya: Il-20’yi düşüren füze, İsrail uçağını hedef almıştı Rusya Savunma Bakanlığı Sözcüsü İgor Konaşenkov, Suriye’de Rus Il-20 uçağına isabet eden S-200 hava savunma füzesinin İsrail uçağını hedef aldığını belirtti. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rusya Savunma Bakanlığı Sözcüsü İgor Konaşenkov, Suriye’de Rus Il-20 uçağına isabet eden S-200 hava savunma füzesinin İsrail uçağını hedef aldığını belirtti.

Kaliningrad’ya vize

Kaliningrad’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Rusya’da yapısal, idari reformlar 2018

Federasyon Konseyi Başkanı Valentina Matvienko, 2018 yılının Mart ayında düzenlenecek Devlet Başkanlık Seçimlerinden sonra Rusya’da yapısal, idari ve kurumsal reformların gerçekleştirilmesine başlanacağını belirtti. Rus haber ajansı TASS’ta yer alan haberde Matviyenko, ”Kurumsal, idari ve yapısal reformlara ihtiyacın olduğu söylenir. Zaten gelinen noktayı, yapılması gereken şeyleri, ülkemizin daha başarılı ve hızlı gelişimi için hangi şartların oluşturulması gerektiğini…

Blagodarni vize varmı

Blagodarni vize varmı Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Kremlin’den “Suriye’ye S-300” Açıklaması

Kremlin’den “Suriye’ye S-300” Açıklaması Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya’nın Suriye’ye vereceği S-300 hava savunma füze sisteminin üçüncü ülkeleri hedef almadığını söyledi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya’nın Suriye’ye vereceği S-300 hava savunma füze sisteminin üçüncü ülkeleri hedef almadığını söyledi.

ABD’li eski asker Trump ve Putin’e zehirli birer zarf gönderdiğini söyledi

ABD’li eski asker Trump ve Putin’e zehirli birer zarf gönderdiğini söylediABD’nin Utah eyaletinde geçen çarşamba zehirli risin maddesini içeren Hint yağı tohumlarını zarf içinde postaladığı gerekçesiyle gözaltına alınan Amerikalı, bu zarflardan ABD Başkanı Trump’a, Rusya lideri Putin’e ve İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’e gönderdiğini açıkladı. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] ABD’nin Utah eyaletinde geçen çarşamba zehirli…

Furmanov vizesi nasıl alınır

Furmanov vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Krasnodar vizesi nasıl alınır

Krasnodar vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Maduro’nun Kapattığı Brezilya Sınırında Kuyruklar …

Maduro’nun Kapattığı Brezilya Sınırında Kuyruklar … Venezuela Devlet Başkanı Nikolas Maduro’nun Brezilya sınırını kapatma kararını alması üzerine iki ülke sınırında uzun kuyruklar oluştu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan…

Privoljsk için vize

Privoljsk için vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Nyagan vizeli mi

Nyagan vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Tommot vize başvurusu

Tommot vize başvurusu Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Siluanov: Dolardan uzaklaşma süreci dikkatli yapılmalı

Siluanov: Dolardan uzaklaşma süreci dikkatli yapılmalıSiluanov, Rusya’da dolardan uzaklaşma sürecinin dikkatli yapılması çağrısında bulundu Rusya Maliye Bakanı Anton Siluanov, Rusya hükümetinin ekonominin dolardan uzaklaşma yönünde dikkatli ilerlemesi gerektiğini, çünkü bunun için alınan önlemlerin ruble kuru için hissedilir olacağını bildirdi. Siluanov, “Opora Rossii” forumunda yaptığı açıklamada, “Gerçekten dikkatli olmak gerek. Çünkü döviz kontrolü, sermayenin hareketi ülkenin…

Zaharova: İsrail’den İl-20 vakası hakkında daha kapsamlı bir açıklama bekliyoruz

Zaharova: İsrail’den İl-20 vakası hakkında daha kapsamlı bir açıklama bekliyoruz Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Rus İl-20 uçağının Suriye’nin Lazkiye kenti yakınlarında düşürülmesi hakkında İsrail’den daha kapsamlı bir açıklama beklediklerini söyledi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Rus İl-20 uçağının Suriye’nin Lazkiye kenti yakınlarında düşürülmesi hakkında İsrail’den daha kapsamlı…

Son Dakika! Arjantin’deki G20 Zirvesi’nde Dün Ayaküstü …

Son Dakika! Arjantin’deki G20 Zirvesi’nde Dün Ayaküstü … Son dakika! Arjantin’de düzenlenen G20 Zirvesi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Lideri Donald Trump dün ayaküstü bir görüşme yapmıştı. İki liderin bugün uzun süreli bir görüşme yapacağı açıklandı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya…

Georgiyevsk için vize

Georgiyevsk için vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Tehditler Rusya’nın Enerji Projelerini Durdurmayacak”

Tehditler Rusya’nın Enerji Projelerini Durdurmayacak” Kremlin Sözcüsü Dimitriy Peskov, Rusya’nın adil olmayan şartlara rağmen enerji projelerini yürütmeye devam ettiğini belirterek, ‘Bazı ülkelerin başkanları tarafından yapılan doğrudan tehditler, Rusya’nın enerji projelerini durdurmayacak.

Boguçar vizeli mi

Boguçar vizeli mi Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Kursk vizeli mi

Kursk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Pokrov’ya vize

Pokrov’ya vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Tomsk’ya vize

Tomsk’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Yuhnov’ya vize

Yuhnov’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Putin’den yabancı turistler için vize prosedürlerinin kolaylaştırılması talimatı

Putin’den yabancı turistler için vize prosedürlerinin kolaylaştırılması talimatı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Dışişleri Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Federal Güvenlik Servisi ve Rusya Federal Turizm Ajansı’na 31 Mart’a kadar yabancı turistler için vize prosedürlerinin kolaylaştırılmasına ilişkin teklifler sunulması için talimat verdi. “Delovaya Rossiya” forumu sonucunda verilen talimatlara ilişkin belgede, “Dışişleri Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Federal Güvenlik Servisi…

Stoltenberg: Umarım, Türkiye’nin S-400 alımı ve bu sistemin uyumu sorununa çözüm buluruz

Stoltenberg: Umarım, Türkiye’nin S-400 alımı ve bu sistemin uyumu sorununa çözüm buluruz NATO Genel Sekreteri, Türkiye’nin Rus yapımı S-400 hava savunma sistemi alımıyla ilgili “İttifak için önemli olan silahların birbirine uyumu” diyerek çözüm temennisinde bulundu. NATO Genel Sekreteri, Türkiye’nin Rus yapımı S-400 hava savunma sistemi alımıyla ilgili “İttifak için önemli olan silahların birbirine uyumu” diyerek…

İjevsk vizeli mi

İjevsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Tübenkama için vize

Tübenkama için vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Rusya’dan Garip Deney: Tüm Ülkenin İnternet Bağlantısı …

Rusya’dan Garip Deney: Tüm Ülkenin İnternet Bağlantısı … Olası bir saldırı durumunda ulusal internet bağlantısını kaybetmemek ve ulusal verileri yurt dışına göndermek istemeyen Rusya, ülkenin global internet ağı ile bağlantısını kesmeyi test edecek. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta,…

Topilin: 45 yaşından sonra bir iş bulunabileceğine eminim

Topilin: 45 yaşından sonra bir iş bulunabileceğine eminim Rusya Çalışma Bakanı Maksim Topilin, Rusya’da 45 yıl sonra iş bulunabileceğinden ve yaşlı vatandaşları eğitmeye yönelik özel programlar bulunduğundan emin olduğunu bildirdi. Birleşik Rusya toplantısında Moskova Sağlık Departmanı Palyatif Tıp Merkezi Başkanı Nyuta Federmesser’in açıklamasına değinen Topilin, “Federmesser, 45 yaşından sonra iş bulmanın imkansız olduğunu söyledi. Bununla…

Moskova’ya vize

Moskova’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Perm’ya vize

Perm’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Lipetsk vize ücreti

Lipetsk vize ücreti Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Gusinoozyorsk vize istiyor mu

Gusinoozyorsk vize istiyor mu Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Türkiye ile Rusya uzlaştı: İdlib’de silahsız bölge kurulacak

Türkiye ile Rusya uzlaştı: İdlib’de silahsız bölge kurulacak Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Soçi’deki İdlib zirvesinin ardından ‘silahsız bölge’ anlaşması açıkladı. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Soçi’deki İdlib zirvesinin ardından ‘silahsız bölge’ anlaşması açıkladı.

Rusya konsolosluk vize

Rusya konsolosluk vize Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Rusya’nın Doğusunda İki Savaş Uçağı Düştü

Rusya’nın Doğusunda İki Savaş Uçağı Düştü Rusya’nın doğusunda Japon Denizi üzerinde iki adet Rus Su-34 savaş uçağı havada çarpışarak düştü. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece…

Bejetsk için vize

Bejetsk için vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Pionerski vize ücreti

Pionerski vize ücreti Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Bolşoy Kamen a vize var mı?

Bolşoy Kamen a vize var mı? Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Luhovitsı vize voucher belgesi

Luhovitsı vize voucher belgesi Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Şuya vizesi nasıl alınır

Şuya vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Kiev, 16-60 yaş arası Rus erkeklerin Ukrayna’ya girişini kısıtlama kararı aldı

Kiev, 16-60 yaş arası Rus erkeklerin Ukrayna’ya girişini kısıtlama kararı aldı Ukrayna Devlet Başkanı Pyotr Poroşenko, Kerç boğazındaki gerginliğin ardından 16-60 yaş arasındaki Rus erkeklerin Ukrayna’ya girişine kısıtlama kararı aldıklarını söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari…

Kremlin’de bale festivali başlıyor

Kremlin’de bale festivali başlıyorKremlin’de Sonbaharın ilk ayında geleneksel olarak Uluslararası Bale Festivali düzenleniyor. Bu sene festival 22-29 Eylül’de gerçekleşecek.  Rus haber ajansı Ria Novosti’de yer alan habere göre, festival çerçevesinde seyircilere dünya bale yıldızlarının katılımıyla Kremlin Balesi tiyatrosunun en iyi gösterileri sergilenecek. Moskova’ya ABD, Almanya, Fransa, Norveç, Macaristan ve Hollanda’dan sanatçılar gelecek.  Bale forumu Kremlin…

Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Karlov’u Öldüren Polis …

Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Karlov’u Öldüren Polis … Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Karlov’u öldüren polis memuru Altıntaş’ın suikaste hazırlık görüntüleri ortaya çıktıANKARA – Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov’u öldüren polis memuru Mevlüt Altıntaş’ın suikaste hazırlık görüntüleri ortaya çıktı.

Bügülme vize davetiyesi

Bügülme vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

vfs Rusya

vfs Rusya

Kuvandık vizeli mi

Kuvandık vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Peresvet için vize

Peresvet için vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Erdoğan-Putin görüşmesi sona erdi

Erdoğan-Putin görüşmesi sona erdi Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, G20 Liderler Zirvesi kapsamında Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşmesi sona erdi. Erdoğan’ın, zirvenin yapıldığı Costa Salguero Fuar Alanı’ndaki temasları kapsamında ikili görüşmeleri devam ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Rusya Devlet Başkanı Putin ile TSİ 17.25’te başlayan görüşmesi basına kapalı şekilde sürdü. Görüşmenin basına açık bölümünde iki…

“Türkiye, Afganistan sorununun çözümüne dahil olabilir”

“Türkiye, Afganistan sorununun çözümüne dahil olabilir” Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Afganistan Özel Temsilcisi Zamir Kabulov, Afganistan sorununa ilişkin, “Türkiye, Afganistan sorununun çözümüne dahil olabilir. İleride Moskova’da yapılacak toplantıya katılması halinde memnun oluruz.” dedi. ABD’nin Afganistan Özel Temsilcisi Zalmay Halilzad ile Ankara’da bir araya gelen Zamir Kabulov, ardından, Rus basınına açıklama bulundu. Türkiye Dışişleri Bakanlığı Güney Asya Genel Müdürü Büyükelçi…

Tobolsk için voucher

Tobolsk için voucher Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Suudi Arabistan, Rus Arktik Lng-2 Projesine 5 Milyar …

Suudi Arabistan, Rus Arktik Lng-2 Projesine 5 Milyar … Rusya Doğrudan Yatırımlar Fonu Başkanı Kirill Dmitriyev, Suudi Arabistan’ın Rus Novatek şirketine ait Arktik Sıvılaştırılmış Doğalgaz-2 projesine yaklaşık 5 milyar dolarlık yatırım yapmaya hazır olduğunu söyledi.

Lebedyan vize davetiyesi

Lebedyan vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Hindistan Kalaşnikov Üretmeye Başladı

Hindistan Kalaşnikov Üretmeye Başladı Rusya ve Hindistan’ın ortaklaşa geliştirdiği Kalaşnikov marka taarruz tüfeğinin yeni modeli Hindistan’da üretmeye başlandı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve…

Rusya’da ilk dijital nüfus sayımı denemesi

Rusya’da ilk dijital nüfus sayımı denemesiRusya’da 10 pilot bölgede 500 bin kişiyi kapsayacak ilk dijital nüfus sayımı çalışması yapılacak. İlk kez yapılacak dijital nüfus sayımında Rus vatandaşları internet ortamında elektronik nüfus kayıtlarını dolduracak. Çalışma sayesinde 2020’de Rusya genelinde yapılacak nüfus sayımının giderlerinin azaltılması hedefleniyor. Rusya İstatistik Kurumu (Rosstat) tarafından yapılan açıklamaya göre, 1-31 Ekim tarihlerinde…

Rostov’ya vize

Rostov’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Rusya, Kiev’in Kırım’daki arkeologlara yönelik yaptırım niyetine cevap verdi 

Rusya, Kiev’in Kırım’daki arkeologlara yönelik yaptırım niyetine cevap verdi  Rusya Başbakan Yardımcısı Olga Golodets, Rus tarafının Kiev’in Kırım’daki arkeologlara yaptırım uygulama niyetine cevap vermeyeceğini belirtti. Golodets“Rus tarafı Kiev’in planlarına nasıl cevap verecek?” sorusu üzerine, “Hiçbir şekilde. Öncelikle buna kimsenin ihtiyacı yok. Şimdi Kırım’da olanlar, yani arkeologların eski kalıntıları keşfetmeleri tüm kültürel dünya için benzersiz bir olay” dedi. Ukrayna’nın geçici olarak işgal…

Trump’tan Çekilme Kararıyla İlgili Bir Açıklama Daha: …

Trump’tan Çekilme Kararıyla İlgili Bir Açıklama Daha: … ABD Başkanı Donald Trump, Suriye’de çok az sayıda DEAŞ mensubu kaldığını ifade ederek, ‘Rusya, İran, Suriye, Irak ve diğer ülkeler için DEAŞ’lıları öldürüyoruz. Ayrıca Esed’e de büyük bir iyilik yaptık.’ dedi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde…

Rusya ile Türkiye arasındaki İdlib’de silahsız bölge mutabakatına ‘Nusra uyacak’

Rusya ile Türkiye arasındaki İdlib’de silahsız bölge mutabakatına ‘Nusra uyacak’ Reuters’e konuşan İdlib’deki Ankara destekli muhaliflerle silahlı gruplar, Kaide kolu Nusra’nın silahsız bölgeden çekileceğini, hatta Nusra’nın bu yönde Türk ordusuna mesaj gönderdiğini söyledi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Reuters’e konuşan İdlib’deki Ankara destekli muhaliflerle silahlı gruplar, Kaide kolu Nusra’nın silahsız bölgeden çekileceğini, hatta Nusra’nın bu…

İran, Rusya üzerinden petrol satacağı iddialarını yalanladı

İran, Rusya üzerinden petrol satacağı iddialarını yalanladıİran Petrol Bakanı Bijen Zengene, ülkesinin Rusya üzerinden petrol satışı yapacağına yönelik iddiaları yalanladı. Bakanlar kurulu toplantısı sonrası basına konuşan Zengene, ülkesinin Rusya üzerinden petrol satışıyla ilgili iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi. Zengene, Tahran Enerji Borsası’nda şu ana kadar 280 bin varil petrol satışının gerçekleştiğini kaydetti. Bazı kaynaklar, Rusya’nın İran’la…

Rodniki vize başvurusu

Rodniki vize başvurusu Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Trakya Üniversitesi’nin Gururu Yasemin Adar Dünya …

Trakya Üniversitesi’nin Gururu Yasemin Adar Dünya … Trakya Üniversitesi Kırkpınar Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Yüksek Lisans öğrencisi, milli sporcu Yasemin Adar, 20 Ekim 2018’de Macaristan’da başlayan Dünya Güreş Şampiyonası’nda dünya ikincisi oldu.

Rusya okçulukta Avrupa Şampiyonu

Rusya okçulukta Avrupa Şampiyonu Samsun’da düzenlenen 2019 Avrupa Salon Okçuluk Şampiyonası’nda Rusya, 4 altın, 3 gümüş ve 6 bronz madalya elde ederek zirvede yer aldı. Dünya Okçuluk Federasyonu tarafından düzenlenen ve 25 ülkeden 184 sporcunun katıldığı şampiyona, İlkadım Okçuluk Salonu’nda gerçekleştirildi. Türkiye, 5 gün süren organizasyonda 3 altın, 2 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplam…

Rusça Dil Sertifikası

Rusça Dil Sertifikası

Suudi Dışişleri Bakanı: İdlib anlaşması olumlu bir gelişme

Suudi Dışişleri Bakanı: İdlib anlaşması olumlu bir gelişmeSuudi Arabistan Dışişleri Bakanı Adil el-Cubeyr, Rusya ve Türkiye’nin İdlib mutabakatını ‘harika’ diye niteledi. Suudi bakan anlaşmanın ‘olumlu bir gelişme’ olduğunu kaydetti. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Adil el-Cubeyr, Rusya ve Türkiye’nin İdlib mutabakatını ‘harika’ diye niteledi. Suudi bakan anlaşmanın ‘olumlu bir gelişme’ olduğunu…

Rej vize işlemleri

Rej vize işlemleri Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Teykovo vize davetiyesi

Teykovo vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Barabinsk vize istiyor mu

Barabinsk vize istiyor mu Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Şagonar’ya vize

Şagonar’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Tver’ya vize

Tver’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Pikalyovo vizeli mi

Pikalyovo vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

“8 milyon kişi Rusya’ya göç etmek istiyor”

“8 milyon kişi Rusya’ya göç etmek istiyor” https://SoHo.com/media/cache/1/images/headline/8-milyon-kisi-rusyaya-goc-etmek-istiyor.jpegDünyadaki 750 milyon yetişkin bireyin yüzde 15’inin başka ülkelere göç etmek istediği, yapılan bir araştırma sonucu ortaya konuldu. Araştırmaya göre en çok göç alma potansiyeline sahip ülke ABD olurken, Türkiye son sırada yer aldı.   Rusya vize işlemleri için bizi arayınız! 02129636337 | 05445281484   RUSYA VİZESİ NEDİR?…

Yakutsk vize başvurusu

Yakutsk vize başvurusu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Moskova’ya vize

Moskova’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Orlov için vize

Orlov için vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Engels vize işlemleri

Engels vize işlemleri Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Moskova Büyükelçisi Samsar: Rusya’ya vizesiz seyahat bu yılın en önemli konusu olacak

Moskova Büyükelçisi Samsar: Rusya’ya vizesiz seyahat bu yılın en önemli konusu olacak Türkiye’nin Moskova Büyükelçisi Mehmet Samsar, “Vize sorunu önümüzdeki dönemde ele alacağımız en önemli hususlardan bir tanesi” dedi. Samsar, önümüzdeki hafta Rusya’ya ziyaret gerçekleştirecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’la yapacağı görüşmenin ilk ve öncelikli konusunun Suriye meselesi olduğunu söyledi. Rusya turist…

Rus Dışişleri Bakan Yardımcısı: ABD savaşa hazırlanıyor

Rus Dışişleri Bakan Yardımcısı: ABD savaşa hazırlanıyorRusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Andrey Belousov, silahsızlanma ve uluslararası güvenlik konularının ele alındığı BM Birinci Komitesi’ndeki toplantıda, “Rusya savaş hazırlığı yapan ABD’den farklı olarak kendini ve çıkarlarını korumaya çalışıyor” dedi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Andrey Belousov, silahsızlanma ve uluslararası güvenlik konularının ele alındığı BM…

Yandex 2018 verilerini açıkladı: Ruslar en çok ne aradı?

Yandex 2018 verilerini açıkladı: Ruslar en çok ne aradı? https://SoHo.com/media/cache/1/images/economics/yandex-2018-verilerini-acikladi-ruslar-en-cok-ne-aradi.jpegRusya’nın en büyük arama motoru Yandex, geride bıraktığımız 2018 yılına ait arama verilerini açıkladı. Dünya Kupası, ‘Zimnyaya Vişnya’ alışveriş merkezinde meydana gelen yangın faciası ve emeklilik yaşının yükseltilmesi 2018’de en çok aranan konular oldu.   Rusya vize işlemleri için bizi arayınız! 02129636337 | 05445281484   RUSYA…

Peskov: ABD’nin yeni bir anlaşma yokken INF’den çekilmesi tehlikeli bir yaklaşım

Peskov: ABD’nin yeni bir anlaşma yokken INF’den çekilmesi tehlikeli bir yaklaşımKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, ABD’nin Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler Anlaşması’ndan (INF) çekilmesinin tehlikeli bir yaklaşım olduğunu, yeni bir anlaşma planı yokken, kusurlu da olsa mevcut anlaşmadan vazgeçilmesini olumlu karşılamadıklarını ifade etti. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, ABD’nin Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler…

Solikamsk vizeli mi

Solikamsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Rusya’nın BM Daimi Temsilcisi Nebenzya: Haley gittiği için üzgünüm

Rusya’nın BM Daimi Temsilcisi Nebenzya: Haley gittiği için üzgünümRusya’nın Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Vasiliy Nebenzya, ABD’li mevkidaşı Nikki Haley’in görevi bırakmasından duyduğu üzüntüyü dile getirdi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rusya’nın Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Vasiliy Nebenzya, ABD’li mevkidaşı Nikki Haley’in görevi bırakmasından duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Putin imzaladı: ABD ile INF anlaşması askıya alındı

Putin imzaladı: ABD ile INF anlaşması askıya alındı https://SoHo.com/media/cache/1/images/politics/putin-imzaladi-abd-ile-inf-anlasmasi-askiya-alindi.jpgRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Rusya’nın Orta Menzilli Nükleer Güçler (INF) anlaşmasını askıya aldı.   Rusya vize işlemleri için bizi arayınız! 02129636337 | 05445281484   RUSYA VİZESİ NEDİR? ŞARTLARI NE? Rusya Konsolosluğu, Rusya vize başvurularını akredite vize merkezleri ve seyahat acenteleri aracılığıyla kabul etmektedir. Rusya Federasyonu’na kısa…