Rusya şoför vizesi

Rusya şoför vizesi 1 yıllık ve çok girişli çıkarılmaktadır. Rusya şoför vizesi çıkarılması için Rusya’da bulunan turizm şirketimiz tarafından sürücünüz için davetiye başvurusunda bulunarak içişleri bakanlığından onaylı FMS davetiyesi alıyoruz. Çıkarılan bu Rusya şoför vizesi davetiyesi ile İstanbul Rusya Konsolosluğundan sürücünüzün adına şoför vizesi başvurusunda bulunup vizeyi alıyoruz.

Lojistik sektörüne özel vize türü olan Rusya şoför vizesi; sürücülerin çok girişli yıllık vizelerindendir. Tırcılar için özel rusya vizesi hazırlanır. Bu vize ile yıl içerisinde çoklu giriş çıkış imkanı olur.

3 Aylık Rusya Şoför Vizesi

Rusya şoför vizesi uzun süreli olmayan vize tipi olarak 3 aylık şoför vizesi alınmasınada imkan tanımaktadır. Rusya şoför vizesi 3 aylık çok girişli yapılabilmektedir. Rusya vize işlemleri yürütülürken başvuru esnasında kaç girişli olduğu, süresi belirlenip Rusya vize ücreti ödenerek çıkarılır. Rusya şoför vizesi 3 aylık çok girişli çıkarıldığında Tır Sürücüleri 3 ay boyunca Rusya federasyonuna istedikleri bölgeden giriş çıkış yapma hakkına sahip olur. Rusya şoför vizesi için gerekli evraklar sadece Pasaportunuz ve vesikalık fotoğrafınız yeterlidir.

 

 

 

Rusya şoför vizesi davetiyesi

rusya şoför vizesi

Rusya şoför vizesi lojistik şirketlerinin TIR şoförlerine almak zorunda olduğu vize tipidir. Rusya Topraklarına giriş çıkışta kolaylık olması açısından çok girişli olup, yıllık ve 3 aylık olacak şekilde çıkarılabilmektedir.

RUSYA VİZESİ NEDİR? ŞARTLARI NE?

RUSYA VİZESİ NEDİR? ŞARTLARI NE?
Rusya Konsolosluğu, Rusya vize başvurularını akredite vize merkezleri ve seyahat acenteleri aracılığıyla kabul etmektedir. Rusya Federasyonu’na kısa süreli (30 gün) veya uzun süreli seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye’de ikamet iznine sahip yabancı uyruklu vatandaşlar Rusya vize işlem başvurularını, Rusya Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş Rusya Vize Başvuru Merkezleri ve akredite olmuş acenteler aracılığıyla gerçekleştirmektedirler.

rusya-vizesi

Rusya turist vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya ekspres vize başvurusu yapılırsa 1 iş gününde Rusya vize hazır hale gelmektedir.

Rusya ile Türkiye Cumhuriyeti arasında karşılıklı olarak imzalanan ve kesintisiz 30 günlük süreyi aşmamak kaydıyla, iki ülke arasında vizesiz olarak serbest seyahat etme hakkı tanıyan anlaşma, 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Rusya Devleti tarafından askıya alınmıştır. Bu nedenle Rusya Federasyonu T.C. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport hamili kişileri vize prosedürüne tabi tutmaktadır.

Bununla birlikte Rusya’ya eğitim, çalışma ve oturum gibi amaçlarla seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının uzun süreli vize başvuruları Rusya Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Rusya Konsolosluğu, Eğitim Vizesi, Çalışma Vizesi, Oturum İzni gibi Rusya vizelerini uzun süreli konaklama gerektiren vize kapsamında değerlendirerek başvuru sahibine 90 gün kalış süreli ve çok giriş hakkı tanıyarak vermektedir.

Rus Konsolosluğunun onay verdiği Rusya vizesinde; Rus ve Latin harfleri ile soyadı, adı; doğum tarihi, cinsiyeti, kişinin hürriyetini belirten ana belge numarası, vizenin veriliş tarihi ve kişiye izin verilen kalış süresi; davetiye var ise Rusya Federasyonu’na giriş davetiyesi numarası gibi bilgiler yer almaktadır.

Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Kırklareli, Kocaeli, Kütahya, Sakarya, Tekirdağ, Yalova ve İstanbul’da yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve T.C. ikamet iznine sahip yabancı ülke vatandaşlarının Rusya vize işlemlerinde vize onayını veya reddini Rusya İstanbul Başkonsolosluğu vermektedir. Rusya vizesi başvuruları Rus Konsolosluğu tarafından yetkilendirilen vize merkezleri aracılığıyla kabul edilmekle birlikte Rusya vizesinin sonucuna dair karar yetkisine sahip tek kurum başvuruların iletildiği Rusya Konsolosluğu, Rusya Başkonsolosluğu veya Rusya Büyükelçiliğidir.

Rusya Federasyonu’na giriş tarihinden sonraki 7 gün içinde ilgili makamlarda kayıt (registratsia) yapılmalıdır. Rusya’ya 7 günden daha az süreli seyahat planında kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır. Rusya’da geçirilecek süre boyunca konaklanan yer, otel gibi bir ticari işletmeyse kayıt işlemi otel tarafından da yaptırılabilirken; aile veya arkadaş ziyaretlerinde bu işlem ikameti Rusya’da olan yakınınız tarafından da yapılabilmektedir.

Rusya Konsolosluğu Rusya Vize İşlemleri
Rusya vizesi tek girişli, iki girişli, çok girişli olarak kategorilere ayrılmaktadır. Rusya Turistik Vize, Rusya İş Vizesi, Rusya Humaniter Vize, Rusya Aile Ziyareti Vizesi, Rusya Transit Vize dâhil tüm vize kategorilerinde 30 güne kadar kısa süreli seyahat için Rusya vizesi başvurusu gerçekleştirilmektedir.

Rusya Konsolosluğu, Rusya vizesi taleplerini Rusya vize başvuru merkezleri veya akredite olmuş seyahat acenteleri üzerinden kabul etmektedir. Kısa süreli vize başvuruları doğrudan Rus Konsolosluğuna yapılmazken, Türkiye’de oturum iznine sahip olan yabancı uyruklu kişiler, Rusya vizesi işlemlerini direkt olarak İstanbul Rusya Konsolosluğuna yapabilmektedirler. Rusya vizesinin, Rus Devleti ve Rusya Konsolosluğunun belirlediği kurallar çerçevesinde kullanılmadığı durumlarda cezai yaptırımlar sözkonusu olabilmekte ve sonradan yapılacak Rusya vizesi başvuruları ret ile sonuçlanacaktır.

Rusya Konsolosluğu Rusya vizesi başvurularında seyahat amacı önemli rol oynamaktadır. Seyahat amacının doğru şekilde belirlenmesi gerekmektedir. Tek tip bir Rusya vizesi yoktur. Bu nedenle Rusya vizesi başvurularında kişisel bilgilerin ve seyahat amacının doğru şekilde aktarılması gerekmektedir. Rusya turistik ve ticari vize başvuruları farklı evraklarla işlem görür. Seyahat amacına uygun yapılmayan başvurularda verilen bilgi ve belgelerdeki tutarsızlık durumunda Rusya vize başvurusu ret ile sonuçlanacaktır. Örneğin Rusya turistik vizesi ile ülkeye giriş yaparak ticari eylemde bulunduğu tespit edilen kişiler hukuki işlemlere tabi tutulabilmektedirler.

Rusya ticari vizesi seyahat amacına bağlı olarak tek girişli, iki girişli veya çok girişli olarak verilmektedir.

3 Aylık Tek girişli vize: Rusya Federasyonuna ticari amaçla seyahat etmek isteyen T.C. vatandaşlarına 1 kez giriş 1 kez çıkış hakkı sağlar. Bu vize ile yapılan seyahatlerde yeniden giriş yapılmak istenmesi durumunda yeni bir Rusya vize başvurusu yapılmalıdır. Tek girişli vize ile seyahat tarihleri süresinde Rusya’da kalabilirsiniz ve bu süre 90 günü aşmayacak şekilde düzenlenir. Tek girişli vizeler Rusya ticari vize kapsamındadır.

3 Aylık İki girişli vize: Rusya Federasyonunu ziyaret etmek isteyen T.C. vatandaşlarına 2 kez giriş ve 2 kez çıkış hakkı sağlar. İki girişli Rusya ticari vizesinin süresi en fazla 90 gündür. Çift girişli vize Rusya ticari vize başvuruları için geçerlidir.

1 Yıllık Çok girişli vize: Rusya Federasyonunu ticari amaçla ziyaret etmek isteyen T.C. vatandaşlarına en az iki ve daha fazla Rusya Federasyonunu ziyaret etmek hakkı sağlar. Çok girişli vize, Rusya Federasyonu’nda her 180 günde 90 günü aşmamak kaydıyla kalma hakkı tanır. Rusya Konsolosluğu turistik vize başvurularını çok girişli olarak vermemektedir. Rusya ticari başvuruları çok girişli vize statüsünde olup 1 yıl süreli olarak alınabilmektedir.

Rusya ticari vizesi belirli bir zaman aralığını kapsar. Ticari vizenin süresinin uzatılması Rusya’daki yetkili makamlar tarafından yapılır. Rusya ticari vizesinin içeriği çalışma vizesinden farklılık göstermektedir. Çalışma her ne kadar ticari olarak görünse de ticari vize kategorisine girmemektedir.

Rusya Vizesi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Rusya vizesi başvurusu için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini ve başvuru sahibinin Türkiye’ye geri dönmesini gerektiren bağların varlığını kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Rusya turistik vizesi 30 güne kadar Rusya’da kalma hakkı tanımaktadır. 15 günden fazla uzunluktaki ve acenteler aracılığıyla gerçekleştirilen seyahatlerde program hakkındaki ek belgeleri ve acentenin turistik hizmet dökümleri de talep edilebilmektedir.

Rusya vizesinin işleneceği pasaportun Rusya seyahati dönüş tarihinden sonra en az 6 ay geçerliliğinin olması ve Rusya vizesinin basılması için 2 boş sayfasının bulunmalıdır. Rusya Konsolosluğu yırtık ve aşınmış sayfaları olan pasaportları kabul etmemektedir.
Rusya vizesi ölçülerine göre, açık beyaz fonda çekilmiş, güncel fotoğraf, uçak ve konaklama rezervasyon bilgilerini içeren belgeler de başvuru dosyasında bulunmalıdır.
Rusya vize başvuru formu Rus Konsolosluğunun vize başvuru sahibi daha detaylı bilgi alması için oluşturulmuş bir formdur. Bu formda vereceğinizi kişiler bilgilerinizin pasaportunuz ve kimliğinizdeki bilgilerle çelişkili olmaması gerekmektedir. Formda yanlış bilgilerin beyan edilmesi Rusya vizesi başvurunuzun retle sonuçlanmasına neden olur. Formda seyahat tarihleri, konaklama bilgileri ve Rusya’da seyahat edilecek şehir bilgisi seyahat planınızla uyum içinde olmalıdır. Rusya vizenizin olması Rusya’ya herhangi bir bölgeden giriş yapacağınız anlamını taşımaz. Rusya’ya ilk giriş yapacağınız şehrin formda belirtilmesi ve uçak ve otel rezervasyonlarının bu doğrultuda yapılması gerekmektedir.

Rusya vize başvuru formunda ilk giriş yapılacak şehir adının yanında Rusya’da seyahat edilecek diğer yerlerinde adlarının yer almalıdır.

Rusya ticari vize başvurularında Rusya’daki firmadan davet mektubu alınmalıdır. Rusya vize davetiyesinin orijinalinin ibraz edilmesi zorunludur. Davetiyenin Rusya Dışişleri Bakanlığından onaylı olması gerekmektedir. Davetiye davet eden şirketin, organizasyonun ya da yetkili kişinin adı-soyadı ve ünvanı bulunmalıdır. Firma ve eğitim kurumlarının gönderdiği davetiyelerde ulaşım bilgisinin yer alması gerekmektedir.

Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu vatandaşların ikamet belgelerini başvuru sırasında ibraz etmeleri gerekmektedir. Yabancı uyruklu vatandaşların pasaportları seyahat sonrası en az 6 ay geçerliliğe sahip olmalıdır.

Rus Konsolosluğu Rusya vizesi için gereken evraklarda değişiklik yapma ve gerektiği durumlarda ek evrak talep etme ve vize başvuru sahibini mülakata çağırma hakkını saklı tutar.

Rusya Vizesi Talep Dilekçesi

Rusya’ya gerçekleştirilecek seyahatin amacına göre vize türleri değişmektedir. Her vize tipine özgü belge listesi bulunmaktadır. Rusya Federasyonu’na gidilecek amaca göre turistik vize, aile ve arkadaş ziyareti vizesi, ticari vize, humaniter vize, transit vize, Rusya eğitim vizesi vb. kategorilerine göre vize başvurusu gerçekleştirilmelidir.

Rusya vizesi başvurusunda bulunacak kişi iş sahibi ise dilekçeyi Rusya Konsolosluğu’na hitaben, şirketin antetli kağıdına, gelir bilgisini beyan ederek yazmalıdır. Dilekçe şirketin antetli kağıdına yazılmış olmalı; dilekçede başvuruda bulunacak kişinin görevi, maaş bilgisi, izinli olduğu tarihler detaylı olarak yer almalıdır. Rusya vizesine başvuruda bulunacak kişi şirket sahibiyse, şirketinin antetli kağıdına, Rusya Konsolosluğu’na hitaben, Rusya’da gerçekleştireceği ticari faaliyetin kapsamını içeren dilekçe hazırlamalıdır.

Rusya vizesi başvurusunda bulunacak kişi çalışmıyorsa başvuru dosyasına seyahat masraflarını karşılayacak 1. dereceden yakınının şahsen, Rusya Konsolosluğu’na hitaben yazdığı; ziyaret amacını, konaklama detaylarınızı içeren dilekçeyi ve sponsorun mali/mesleki durumunu gösterir belgelerini de eklemelidir.

Rusya Vizesi Ücreti

Rusya vizesinin ücreti seyahat amacına ve kalış süresine göre değişebilmektedir. Başvurulan vize kategorisi, çok girişli veya tek girişli vize talepleri de ücrete farklı şekilde yansıyabilir. Vize kategorileri turistik, ticari, ziyaret vizesi şeklindedir. Yabancı uyruklulardan talep edilen ücretler farklı olabilmektedir. Uzun süreli Rusya vize taleplerinin ücreti talep edilen süre ve yine uzun süreli vize kategorileri olan Rusya çalışma vizesi, Rusya oturum izni, eğitim amaçlı vizelerin içeriğine göre değişebilmektedir. Rusya vize ücreti konusunda Rusya Konsolosluğunun tarafından akredite edilen vize merkezinden detaylı bilgiye ulaşılabilir. Rusya vizesi ücreti konjonktüre göre de değişebilir bu nedenle seyahatinize yakın tarihlerde güncel ücret bilgisini alabilirsiniz.

Rusya Vizesi Randevusu

Rusya Konsolosluğu, Rusya vizesi işlemlerini randevu sistemi ile kabul etmektedir. Rusya Konsolosluğu’na yapılan her randevusuz başvurunun işleme alınma süresi uzamaktadır. Rusya Konsolosluğu, Rusya vize müracaatlarını elektronik olarak kabul etmektedir. Evrak teslim yerine göre başvuru tamamlanmalıdır.

Rusya Vizesinin Sonuçlanma Süreleri

Rusya Konsolosluğu kendi resmi tatilleri haricinde Türkiye Cumhuriyeti’nin de resmi tatillerinde hizmet vermemektedir. Rusya seyahat işlemleri Rusya Konsolosluğu’nun yoğun olabileceği tarihler ve tatil günleri dikkate alınarak organize edilmelidir. Başvuru sahibinin talep ettiği vize türüne göre vize başvurusu ekseriyetle 4 ila 10 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Beklenmeyen durumlarda vize taleplerinin incelenme süresi uzayabilir. Rusya Konsolosluğu ihtiyaç duyması halinde vize talebiyle ilgili evrakları detaylı inceleyebilmektedir, bu sebeple vize işlem süresi 30 güne kadar çıkabilmektedir.

Rusya Ekspres Vizesi

Rusya ekspres vizesi Rusya Konsolosluğu’nun özel izni ile 1-3 iş günü arasında alınabilir. Hızlandırılmış şekilde vize alma dilekçelerinin incelenme süreleri 1 ile 3 iş günü arasındadır. Ekspres Rusya vizesi konsolosluğun aciliyetini onayladığı durumlarda çıkmaktadır, örneğin turistik amaçlarla Rusya’ya seyahat planı yapan bir kişinin ekspres vize alabilme ihtimali düşüktür.

Rusya Vize Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Rusya vizesi etiketinin basılı olduğu ve Rus hudut makamlarında kontrol edilecek pasaportun sayfalarında herhangi bir yırtılma/hasar olmadığına, kullanılacak pasaportun yıpranmamış olmasına dikkat edilmektedir.

Pasaport yenilendiyse Türkiye’den Rusya Federasyonu’na veya Rusya Federasyonu’ndan Türkiye’ye seyahat etmeden önce sahip olunan pasaporttaki vize, yenilenen pasaporttaki aktarım işlemi için Rusya Federasyonu İçişleri Bakanlığı’na ve Göç İşleri Şubesi’ne (OVİR) ya da Rusya Federasyonu’nun Türkiye’deki temsilciliklerine vakit kaybetmeden müracaat edilmelidir.

Rusya vizesi başvuru dosyasında; vize anketinin, çok girişli başvuruda bulunulacaksa davetiyenin, Federal Göç Şubesi (FMS Rossi) daveti ile düzenlenen vize taleplerinde; çalışma, eğitim, hümaniter ve ticari vize başvuru belgelerinin orijinal hallerinin sunulması gerekmektedir. Rusya Federal Göç Şubesi davetiye kopyaları yalnızca bir ve iki girişli vizeler için geçerlidir.

Rusya’ya seyahatinin tamamlanma tarihinden sonra vizenin işleneceği pasaportun en az 6 ay (çalışma ve öğrenci vizesi için 1,5 yıl gereklidir) geçerliliğe sahip olmalı, vize anketinin bizzat başvuru sahibi tarafından imzalanmalı ve ıslak imzalı hali başvuru dosyasına eklenmelidir. Rusya Vizesi başvurusuna uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesi seyahat amacına göre farklılık göstermektedir.

Rusya vizesi evrakları:

  1. Pasaport
  2. 2 Adet Fotoğraf  (Fotoğrafların Arka fonu  beyaz olmalı)
  3. Başvuru Formu (Rusça) (SoHo Danışmanlık tarafından doldurulacaktır.)
  4. Voucher (Davetiye) Yabancı Turistik Kabul Belgesi (SoHo tarafından doldurulur)
  5. Rusya’daki Tur Öperatörü Tarafından  Alınmış Garanti Mektubu. (SoHo Vize Tarafından Temin Edilmektedir.)
  6. Rusya Federasyonunda Geçerli Seyahat Sağlık sigortası. SoHo Danışmanlık sigortanızı kesmektedir.

Rusya vizesi için bizi arayın: 02129636337 | 05445281484

Rusya vizesi işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur. Rusya vize evrakları bizim tarafımızdan hazırlanır ve Rusya vize ücreti ödendikten sonra Rusya vize başvuru yapılmış olur. Türkiye’in her ilinden Pasaportunuza Rusya vizesi alınmaktadır.

İstanbul dışındaki şehirlerden pasaport ve evrakları Aras KargoYurtiçi KargoMng Kargo ile SoHo Danışmanlık Vize Merkezine ulaştırabilirler. Pasaportlarınızın Vize işlemleri sonuçlandıktan sonra aynı şekilde kargo ile size geri gönderilecektir.

Rusya vizesi Ücreti: 140$

Omutninsk vizeli mi

Omutninsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Kyahta vizesi nasıl alınır

Kyahta vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Avusturya Dışişleri Bakanı Kneisl, Rusya Ziyaretini …

Avusturya Dışişleri Bakanı Kneisl, Rusya Ziyaretini … Avusturya Dışişleri Bakanı Karin Kneisl, Rusya’ya düzenlemeyi planladığı ziyaretini güvenlik gerekçesi ile ertelediğini duyurdu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz…

4 Yaşındaki Çocuğunu Döverek Öldürdü

4 Yaşındaki Çocuğunu Döverek Öldürdü Rusya’nın Tambov bölgesinde bir baba, 4 yaşındaki kızını döverek öldürdü.

Leninsk ticari vize

Leninsk ticari vize Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Bolhov işçi vizesi

Bolhov işçi vizesi Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Putin: Rusya’nın dünyada rakipsiz silahları olacak

Putin: Rusya’nın dünyada rakipsiz silahları olacakABD Başkanı Donald Trump’ın Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler Anlaşması’ndan (INF) çekileceklerini açıklamasının ardından Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya’nın dünyada rakibi olmayan yeni silahlara sahip olmayı planladığını söyledi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] ABD Başkanı Donald Trump’ın Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler Anlaşması’ndan (INF) çekileceklerini açıklamasının ardından Rusya Devlet Başkanı Vladimir…

BM’den Kuzey Kore’ye Kınama Kararı

BM’den Kuzey Kore’ye Kınama Kararı BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu, ülkedeki insan hakları ihlalleri ve halkın içinde bulunduğu kötü ekonomik koşullara rağmen sürdürdüğü nükleer silahlanma çabaları nedeniyle Kuzey Kore yönetimini kınayan bir kararı kabul etti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma…

Novoanninski vize voucher belgesi

Novoanninski vize voucher belgesi Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Şihanı vizeli mi

Şihanı vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

ABD’li Bolton’dan Venezuela İtirafı: İktidarı Değiştirmek …

ABD’li Bolton’dan Venezuela İtirafı: İktidarı Değiştirmek … Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton, ABD’nin Venezuela Devlet Başkanı Madoru’yu devirip yerine darbeci Guaido’nun getirilmesi için koalisyon kurmaya çabaladığını söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik…

turist vizesi

turist vizesi Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

rusya hakkında bilgi

Rusya vize istiyor mu? Rusya hakkında son durum? Rusya yeşil pasaporta vize ister mi? Rusya hakkında bilgi. Rusya vizesi ve Rusya turist vizesi ve Rusya ticari vizeler için başvuru yap. Rusya vize ücreti 140$ | SoHo Danışmanlık 05320625500

Rusya ya gitmek için gerekli evraklar

Rusya ya gitmek için gerekli evraklar Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

FETÖ, Karlov suikastında hedef şaşırtmaya çalışmış

FETÖ, Karlov suikastında hedef şaşırtmaya çalışmış Genel Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov’un öldürülmesine ilişkin iddianamede, suikastın arkasında, “15 Temmuz darbe girişiminin faili ve aynı zamanda bir casusluk örgütü olan Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) bulunduğu”, örgütün suikasttan sonra hedef şaşırtmak için algı operasyonu yürüttüğü belirlendi.   Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede, 19 Aralık 2016’da Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde düzenlenen…

Antalya’da Rus Turist Rekoru

Antalya’da Rus Turist Rekoru Turizmde bu yıl rekor üstüne rekor kıran ve Eylül ayı sonu itibariyle 11 milyon 117 bin 460’ın üzerine çıkarak yeni bir rekor daha kıran Antalya’da, Rus ve İngiliz turistlerdeki artış dikkat çekti.

İsviçre ve Hollanda büyükelçileri, Dışişleri Bakanlığına çağırıldı

İsviçre ve Hollanda büyükelçileri, Dışişleri Bakanlığına çağırıldıİsviçre ve Hollanda’nın Moskova’daki büyükelçileri ülkelerindeki “Rusya’nın casusluk faaliyetleri” yönündeki iddialar nedeniyle Rusya Dışişleri Bakanlığına çağrıldı. Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, Bakanlığa çağrılan İsviçre’nin Moskova Büyükelçisi Yves Rossier’e ülkesindeki Rusya’ya yönelik “casusluk” suçlamaları hatırlatılarak, bu durumun gelişen Rusya-İsviçre ilişkilerine zarar vereceği ifade edildi.  Ayrıca Hollanda’nın Moskova Büyükelçisi Renee Jones-Bos da…

Bikin vizesi nasıl alınır

Bikin vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Nefteyugansk vizeli mi

Nefteyugansk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Yeniseysk a vize var mı?

Yeniseysk a vize var mı? Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Alapayevsk vize davetiyesi

Alapayevsk vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Livnı vizeli mi

Livnı vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Sankt-Peterburg vizeli mi

Sankt-Peterburg vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Sverdlovsk’ya vize

Sverdlovsk’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Arhangelsk vizeli mi

Arhangelsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Rusya’nın aday kadrosu belli oldu

Rusya’nın aday kadrosu belli oldu UEFA Uluslar Ligi’nde Türkiye ile 14 Ekim Pazar günü karşılaşacak Rusya Milli Futbol Takımı’nın aday kadrosu belli oldu. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] UEFA Uluslar Ligi’nde Türkiye ile 14 Ekim Pazar günü karşılaşacak Rusya Milli Futbol Takımı’nın aday kadrosu belli oldu.

Nijni Novgorod vizeli mi

Nijni Novgorod vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Kağıdın Fiyatı 3 Ayda 2’ye Katlanınca Çöpte Hurdası …

Kağıdın Fiyatı 3 Ayda 2’ye Katlanınca Çöpte Hurdası … Türkiye, 6 milyon tonluk kağıt ihtiyacın 3,2 milyon tonunu hurda kağıtlardan karşılıyor. Ülkede hurda kağıdın fiyatı 3 ayda 2’ye katlanınca çöplerde bile hurda kağıt kalmadı.

Şehir’ya vize

Şehir’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Belyov vizeli mi

Belyov vizeli mi Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Kosteryovo için vize

Kosteryovo için vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Kaluga’ya vize

Kaluga’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Hantı-Mansi Özerk Okrugu’ya vize

Hantı-Mansi Özerk Okrugu’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Kostroma vizeli mi

Kostroma vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Rus Siyaset Bilimci Prof. Dr. Aleksandr Dugin Esogü’de

Rus Siyaset Bilimci Prof. Dr. Aleksandr Dugin Esogü’de Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Rektörlüğü’nün düzenlediği ‘Geçmişten Günümüze Türkiye-Rusya İlişkileri’ konulu konferans, Rus Siyaset Bilimci Prof. Dr. Aleksandr Dugin’in konuşmacı olarak katılımıyla ESOGÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma…

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: “Gürcistan’ın NATO …

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: “Gürcistan’ın NATO … NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, “Gürcistan’ın NATO üyeliği üzerine verimli bir toplantı gerçekleştirdik.

Amursk vize varmı

Amursk vize varmı Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Rusya turist vizesi

Rusya turist vizesi Rusya turist vizesi başvurusu kolaydır. Ancak dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Özellikle Rusya turist vizesi için gerekli olan voucher belgeniz güvenilir ve ehil şirketlerden alınmalıdır. Rusya turist vizesi, sahibinin belirli bir süre Rusya’da kalmasına izin veren resmi bir belgedir. Rusya turist vizesinde vize, giriş ve çıkış tarihleri, rusya vize türü ve izin…

Kusa vize davetiyesi

Kusa vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Melenki vizeli mi

Melenki vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Lukoyanov vize davetiyesi

Lukoyanov vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Mariinsk vizeli mi

Mariinsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

ABD Büyükelçisi, Venezüella’daki Rus Tu-160 uçağının müzeye konmaya layık olduğunu söyledi

ABD Büyükelçisi, Venezüella’daki Rus Tu-160 uçağının müzeye konmaya layık olduğunu söyledi ABD’nin Kolombiya Büyükelçisi Kavin Whitaker, Venezüella’da bulunan Rus askeri uçaklarını ‘müze eserleri’ne benzetti. Rusya Savunma Bakanlığı Sözcüsü İgor Konoşenkov, ABD’li diplomatın Rus savaş uçakları hakkında sarfettiği sözlerin amatörce olduğunu söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5…

Rostov için voucher

Rostov için voucher Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Kropotkin vizesi nasıl alınır

Kropotkin vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Rusya’daki iletişim hizmetleri Ocak ayında yıllık bazda yüzde 2,9 arttı

Rusya’daki iletişim hizmetleri Ocak ayında yıllık bazda yüzde 2,9 arttı Rusya İstatistik Kurumu (Rosstat), Ocak 2019 yılında Rusya’da iletişim hizmetlerine ilişkin tarifelerin 2018 yılının aynı dönemine göre yüzde 2.9, Aralık ayına göre ise yüzde 0.7 arttı. Raporda özellikle hücresel ağ hizmetlerin fiyatlarının yüzde 1,8 oranında arttığı belirtiliyor. Aynı zamanda, sms ücreti yüzde 0.6 azaldı. Aralık sonunda, Megafon, Vimpelkom (Beeline ticari…

vizeli mi

vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

‘Rus Dışişleri, siber saldırı suçlamaları nedeniyle Hollanda büyükelçisini çağıracak’

‘Rus Dışişleri, siber saldırı suçlamaları nedeniyle Hollanda büyükelçisini çağıracak’ Rusya Dışişleri Bakanlığı’nın Amsterdam tarafından Rus vatandaşlarına yöneltilen siber saldırı suçlamaları nedeniyle Hollanda’nın Moskova büyükelçisini çağıracağı belirtildi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rusya Dışişleri Bakanlığı’nın Amsterdam tarafından Rus vatandaşlarına yöneltilen siber saldırı suçlamaları nedeniyle Hollanda’nın Moskova büyükelçisini çağıracağı belirtildi.

Egerce vize istiyor mu

Egerce vize istiyor mu Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Rusya petrol üretimini 150 bin varilden fazla azaltmak …

Rusya petrol üretimini 150 bin varilden fazla azaltmak … OPEC ile petrol kısıntısını görüşmek üzere bugün masaya oturacak olan Rusya, günlük 150 bin varilden fazla kısıntıya gitmek istemiyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4…

Digora vize istiyor mu

Digora vize istiyor mu Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Rusya, AB’yi vazgeçirmeye çalışacak

Rusya, AB’yi vazgeçirmeye çalışacakRusya’nın BM Daimi Temsilcisi Vasiliy Nebenzya, Rusya’nın Avrupa Birliği’nin organize ettiği Suriye konulu görüşmeye katılabileceğini, fakat bunu batılı partnerlerini Şam’a karşı yıkıcı eylemlerden vazgeçmeye ikna etmek için yapacağını belirtti.  Nebenzya Tass ajansına yaptığı açıklamada, “AB’nin görüşmesi Brüksel konferansının devamı niteliğinde olacak ve kilit sonucu Suriye’de siyasi değişim gerçekleşmeden ülkenin düzelmesine yardımcı olmak…

Putin, Meçhul Asker Mezarı’na çelenk koydu

Putin, Meçhul Asker Mezarı’na çelenk koydu Kremlin’in basın servisi Vatan Savunucuları Günü nedeniyle Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Moskova Aleksandr Bahçesi’ndeki Meçhul Asker Mezarı’na çelenk bırakarak ölen askerlerin hatırasını onurlandırdığını belirtti. Törene Başbakan Dmitriy Medvedev ve hükümet üyeleri, Federasyon Konseyi Başkanı Valentina Matviyenko ve Duma Başkanı Vyaçeslav Volodin ile diğer hükümet ve siyasi kişiler katıldı. Törenin sonunda askeri yürüyüş yapıldı. SoHo Danışmanlık Putin,…

Çuvaşistan a vize var mı?

Çuvaşistan a vize var mı? Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Liberman: Rus uçağının düşürülmesinin sorumlusu Esad’ın ordusu

Liberman: Rus uçağının düşürülmesinin sorumlusu Esad’ın ordusu Rusya Savunma Bakanlığı, İl-20 tipi uçağının Suriye’ye ait S-200’den fırlatılan füzeyle vurulmasından, İsrailli pilotların uçağı hava savunma sisteminin bulunduğu bölgeye sürükleyip kalkan olarak kullanmasını sorumlu tutuyor. Ama 15 Rus askerine mezar olan uçağın düşürülmesiyle ilgili İsrail sorumluluk üstlenmeye yanaşmıyor. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rusya Savunma Bakanlığı, İl-20…

ABD’den Rusya’ya İşbirliği Çağrısı

ABD’den Rusya’ya İşbirliği Çağrısı ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, ABD’nin Suriye’deki siyasi çözüm konusunda işbirliği yapmak için Rusya’ya çağrıda bulundu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece…

Rusyadan davetiye almak

Rusyadan davetiye almak Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Kirov vize ücreti

Kirov vize ücreti Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Rusya ya davetiye ile gitmek

Rusya ya davetiye ile gitmek Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Türk Telekom, Valencia Basket’i Ağırlayacak

Türk Telekom, Valencia Basket’i Ağırlayacak Türk Telekom Erkek Basketbol Takımı, ULEB Avrupa Kupası C Grubu 2. hafta maçında yarın başkentte İspanya’nın Valencia Basket ekibiyle karşılaşacak.

Vihorevka vize davetiyesi

Vihorevka vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Novoçerkassk vize davetiyesi

Novoçerkassk vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Antonov: 2018 yılı Rusya ve ABD’nin ilişkilerinde kaybedilen imkanların yılı oldu

Antonov: 2018 yılı Rusya ve ABD’nin ilişkilerinde kaybedilen imkanların yılı oldu Antonov: 2018 yılı Rusya ve ABD’nin ilişkilerinde kaybedilen imkanların yılı oldu Rusya’nın ABD Büyükelçisi Anatoliy Antonov, Moskova’nın durumu düzeltmeye çalışmasına rağmen 2018 yılının Rusya ve Amerika’nın ilişkilerinde kaybedilen imkanlar yılı olduğunu bildirdi. Antonov yaptığı açıklamada, “ 2018 yılı kaybedilen imkanlar yılı oldu. Rusya tarafı ABD ile…

Gaciyevo vize istiyor mu

Gaciyevo vize istiyor mu Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Klintseviç: ABD’nin Rusya’ya deniz ablukası skandala yol açar

Klintseviç: ABD’nin Rusya’ya deniz ablukası skandala yol açar Rus Senatör Frants Klintseviç, ABD’nin Rusya’ya deniz ablukası uygulama girişiminin Amerikalıların kendilerinin de ihtiyaç duymadığı büyük bir skandalla sonuçlanacağını belirtti. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rus Senatör Frants Klintseviç, ABD’nin Rusya’ya deniz ablukası uygulama girişiminin Amerikalıların kendilerinin de ihtiyaç duymadığı büyük bir skandalla sonuçlanacağını belirtti.

Topilin, maaşlarda benzeri görülmemiş artış hakkındaki açıklamasını yorumladı

Topilin, maaşlarda benzeri görülmemiş artış hakkındaki açıklamasını yorumladıRusya Çalışma Bakanı Maksim Topilin, ülkedeki maaşlarda benzeri görülmemiş artışla ilgili Rusların tepkisine şaşırdığını belirtti. Topilin, iyi haberlerin normal olarak algılanması gerektiğine inandığını belirterek, “Nedense bu tür haberler sorun yaratıyor. İyi haberleri öğrenmemiz ve iyi değerlendirmemiz gerektiğini düşünüyorum” dedi. Rusya İstatistik Kurumu’na (Rosstat) göre, Ocak-Ağustos 2018’de 2017 yılının…

Soçi vize davetiyesi

Soçi vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Uray’ya vize

Uray’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Trump’tan INF açıklaması: Herkesi bir odaya toplayıp yeni bir anlaşma yapmak istiyorum

Trump’tan INF açıklaması: Herkesi bir odaya toplayıp yeni bir anlaşma yapmak istiyorum ABD ile Rusya arasındaki Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler Anlaşması’ndan (INF) çekilme sürecini başlatan Başkan Donald Trump’tan yeni bir açıklama geldi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya…

A Milli Futbol Takımı’nın Aday Kadrosu Açıklandı

A Milli Futbol Takımı’nın Aday Kadrosu Açıklandı A Milli Erkek Futbol Takımı’nın Bosna Hersek ve Rusya ile oynayacağı maçların aday kadrosu açıklandı.

Alagir için vize

Alagir için vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

İngiltere yeşil pasaporta vize uyguluyormu

İngiltere yeşil pasaporta vize uyguluyormu Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

ATOR: Türkiye’deki alkollü içkilere yönelik zamlar otel fiyatlarını etkileyebilir

ATOR: Türkiye’deki alkollü içkilere yönelik zamlar otel fiyatlarını etkileyebilir Rusya Tur Operatörleri Birliği’nin (ATOR) açıklamasına göre, Türkiye’de alkollü ürünlere konulan yüzde 13.48’lik son vergi üzerine, Rus turistlerin tercih ettikleri her şey dahil otellerde alkollü içkilerin sınırlandırılması bekleniyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya…

Velikiye Luki vize istiyor mu

Velikiye Luki vize istiyor mu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Suriye muhalefetiyle İdlib görüşmesi

Suriye muhalefetiyle İdlib görüşmesiRusya Dışişleri Bakanlığı Suriye muhalefetiyle İdlib’deki durumu görüştü. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Orta Doğu ve Afrika Cumhurbaşkanı Özel Temsilcisi ve Dışişleri Bakan Yardımcısı Mihail Bogdanov, Suriye muhalefet heyetinin başkanı Nasır El-Hariri ile telefon görüşmesi yaptı. Rusya Dışişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, görüşmede özellikle İdlib vilayetindeki çatışmasızlık bölgesi ve Suriye’deki mevcut duruma…

Leningrad’ya vize

Leningrad’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Putin’in Suriye Özel Temsilcisi’nden İdlib’deki Türk güçleri hakkında açıklama

Putin’in Suriye Özel Temsilcisi’nden İdlib’deki Türk güçleri hakkında açıklama Rusya lideri Vladimir Putin’in Suriye Özel Temsilcisi Aleksandr Lavrentyev, Türkiye’nin, askeri güçlerinin İdlib’de geçici olarak bulunduğu ve buradaki durum istikrar kazanınca güçlerini geri çekeceği konusunda Rusya’ya güvence verdiğini söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar.…

Putin INF için Güvenlik Konseyi’ni topladı

Putin INF için Güvenlik Konseyi’ni topladı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD’nin Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler Anlaşması’ndan (INF) çıkma durumuna ilişkin Güvenlik Konseyi’ni topladı. Kremlin Basın Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre, Putin, konsey toplantısında ABD’nin INF’den çıkma olasılığını, Venezuela’daki son durumu ve güncel iç politika konularını görüştü. Toplantıda, konsey üyeleri Venezuela’daki durumun dış müdahale olmadan ülkedeki iç krizden…

Vsevolojsk vize istiyor mu

Vsevolojsk vize istiyor mu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Rusya aile vizesi

Rusya aile vizesi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Rusya’daki gaz patlamasında ölü sayısı 37’ye yükseldi

Rusya’daki gaz patlamasında ölü sayısı 37’ye yükseldi Rusya’nın Magnitogorsk kentinde 31 Aralık’ta gaz patlaması sonucunda çöken binada ölenlerin sayısı 37’ye yükseldi. Enkazdan çıkarılan cesetlerden 22’sinin kimliği belirlendi. 4 kişinin akıbeti ise hâlâ belli değil. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3…

Sverdlovsk vizeli mi

Sverdlovsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Zavodoukovsk vize varmı

Zavodoukovsk vize varmı Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

İsilkul turist vizesi

İsilkul turist vizesi Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Başkurdistan vizeli mi

Başkurdistan vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Rusya’da yüz binlerce kişi birlikte kayak yaptı

Rusya’da yüz binlerce kişi birlikte kayak yaptı Rusya’nın 73 bölgesinde, yüz binlerce insanın katılımıyla “Rusya’nın Kayak Pisti 2019” etkinliği düzenlendi. “Rusya’nın Kayak Pisti 2019” etkinliği, Moskova’da Khimki bölgesinde Planernaya da gerçekleşti.   SoHo Danışmanlık Rusya’da yüz binlerce kişi birlikte kayak yaptı appeared first on GAZETEM RUSYA.   Rusya vize işlemleri için bizi arayınız! 02129636337 |…

Suhiniçi vizeli mi

Suhiniçi vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Jirnovsk vizeli mi

Jirnovsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Dünya Rus Medyası Kongresi gelecek yıl Türkiye’de yapılacak

Dünya Rus Medyası Kongresi gelecek yıl Türkiye’de yapılacakDünya Rus Medyası Birliği Yönetici Sekreteri Mihail Gusman, 21. Dünya Rus Medyası Kongresi’nin 2019’un ekim ayında Türkiye’de yapılacağını belirtti. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Dünya Rus Medyası Birliği Yönetici Sekreteri Mihail Gusman, 21. Dünya Rus Medyası Kongresi’nin 2019’un ekim ayında Türkiye’de yapılacağını belirtti.

ABD’den Suudi Arabistan’a İlk Yaptırım

ABD’den Suudi Arabistan’a İlk Yaptırım ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Salı günü yaptığı açıklamada, ABD’nin Cemal Kaşıkçı’nın öldürülmesinden sorumlu olduğunu belirlediği Suudi Arabistanlı bazı yetkiliere karşı yaptırım uygulayacağını söyledi.

Gorbaçov Trump’ın INF’den çıkma kararıyla ilgili konuştu: Tren henüz kalkmış değil

Gorbaçov Trump’ın INF’den çıkma kararıyla ilgili konuştu: Tren henüz kalkmış değilSSCB eski lideri Mihail Gorbaçov, Orta ve Kısa Menzilli Füzeler Anlaşması’nın (INF) korunması için henüz geç olmadığını, Rusya’nın ABD’den gelen yetkiliyle görüşerek ABD’nin anlaşmadan çıkmasıyla ilgili yıkıcı süreci durdurmaya çalışmaları gerektiğini belirtti. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] SSCB eski lideri Mihail Gorbaçov, Orta ve Kısa…

Rostov-na-Donu vizeli mi

Rostov-na-Donu vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Nalçik vize

Nalçik vize Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Rus et üreticileri: Türkiye’ye ihracatın önündeki engellerin kalkması Türk tarafının iyi niyetine bağlı

Rus et üreticileri: Türkiye’ye ihracatın önündeki engellerin kalkması Türk tarafının iyi niyetine bağlı Rusya’nın en büyük sığır eti üreticisi Miratorg’un Genel Müdür Yardımcısı Aleksandr Nikitin, Türkiye’ye ihracat yapmak istediklerini, ancak bürokratik engeller nedeniyle şu an bunun mümkün olmadığını belirtti. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rusya’nın en büyük sığır eti üreticisi Miratorg’un Genel Müdür Yardımcısı Aleksandr…

Hdp Grup Toplantısı

Hdp Grup Toplantısı Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Başkanı Sezai Temelli, ‘Bölgesel ve küresel güçlerin sekiz yıldır sürdürdüğü Suriye iç savaşı bir an önce sonlanmalıdır. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize…

Buynaksk vize başvurusu

Buynaksk vize başvurusu Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Beloyarski vize davetiyesi

Beloyarski vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Makuşino için voucher

Makuşino için voucher Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Erdoğan G20’de Putin’le görüştü: İdlib’de atmamız gereken çok daha önemli adımlar var

Erdoğan G20’de Putin’le görüştü: İdlib’de atmamız gereken çok daha önemli adımlar var https://haberrus.com/media/cache/1/images/politics/erdogan-g20de-putinle-gorustu-idlibde-atmamiz-gereken-cok-daha-onemli-adimlar-var.jpgRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Arjantin’de düzenlenen G20 zirvesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta.…

Barnaul vize davetiyesi

Barnaul vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Pskov vizeli mi

Pskov vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Lısva vize varmı

Lısva vize varmı Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Rusya express vize

Rusya express vize Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Cannes’da Türk Markalarına Hindistanlı Yatırımcılardan …

Cannes’da Türk Markalarına Hindistanlı Yatırımcılardan … MAPIC’te Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) işbirliğinde ikinci kez kurulan ve 12 Türk markasının yer aldığı Turkish Brands standı, ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar.…

Bakan Pakdemirli’den Rusya’ya ihracat ziyareti

Bakan Pakdemirli’den Rusya’ya ihracat ziyaretiTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, iş insanları heyetiyle 10-11 Ekim’de Rusya’ya ziyarette bulunacak. Bakan Pakdemirli, Moskova’daki temasları kapsamında, Rusya Federasyonu Başbakanı Dimitri Medvedev tarafından açılışı yapılması beklenen, ülkenin önde gelen tarım fuarlarından “20. Altın Sonbahar 2018 Fuarı”na katılacak. Yarın fuar kapsamında düzenlenecek Tarım İş Forumu’na da iştirak edecek olan Pakdemirli’ye Türk…

Habarovsk vize davetiyesi

Habarovsk vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Zakamensk’ya vize

Zakamensk’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Trump’tan Türkiye ile İlgili Yeni Açıklama – New

Trump’tan Türkiye ile İlgili Yeni Açıklama – New ABD Başkanı Donald Trump, Türkiye’nin İdlib mutabakatındaki çabalarına ilişkin, ‘Milyonlarca insan öldürülecekti ve bu bir utanç olacaktı.

Korsakov vize varmı

Korsakov vize varmı Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

İzmir Hepsiburada’dan İzmir’de E-ticaret Zirvesi

İzmir Hepsiburada’dan İzmir’de E-ticaret Zirvesi Hepsiburada’dan İzmir’de E-ticaret ZirvesiİZMİR, (DHA) – E-ticaret platformu Hepsiburada, İzmir’de esnaf ve girişimcileri e-ticaret ile tanıştırmayı hedefleyerek E-Ticaret Zirvesi düzenledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize…

Türkiye, Rusya ve İran Cenevre’de Suriye konulu toplantı yapacak

Türkiye, Rusya ve İran Cenevre’de Suriye konulu toplantı yapacak Türkiye, Rusya ve İran dışişleri bakanlarının, yarın İsviçre’nin Cenevre kentinde Suriye krizine siyasi çözüm bulma çabaları çerçevesinde yeni anayasayı yazacak komiteyi ilan etmesi bekleniyor. Diplomatik kaynaklardan alınan bilgiye göre, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, yarın Cenevre’deki Birleşmiş Milletler (BM) ofisinde, Rus ve İranlı mevkidaşlarıyla bir araya gelecek. BM Suriye…

Bayim Olur Musun Fuarı Kapılarını Açtı

Bayim Olur Musun Fuarı Kapılarını Açtı YERLİ ve yabancı markalar 16’ncı kez başlayan Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nda fırsat kovalayacak.

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Gençlerle Buluştu

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Gençlerle Buluştu AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, ‘Bizim güçlü bir Türkiye olma mecburiyetimiz var. Hele bu saatten sonra, bu aşamadan sonra Türkiye’nin sağdan soldan emir alan, sağdan soldan yardım alan güçsüz, iradesiz bir Türkiye olma imkan ve ihtimali yoktur.

Çelyabinsk vizeli mi

Çelyabinsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Polyarnıye Zori vizeli mi

Polyarnıye Zori vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Kimrı vize ücreti

Kimrı vize ücreti Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Rus ordusunda gelişmiş hava aracı oranı yüzde 80’i geçti

Rus ordusunda gelişmiş hava aracı oranı yüzde 80’i geçtiRusya Hava Kuvvetleri Komutan Yardımcısı Andrey Yudin, savaş ve kargo uçaklarının dahil olduğu ordu havacılığında bugün çok gelişmiş ve donanımlı olduğunu bildirdi. Yudin yaptığı açıklamada, “Gelişmiş ordu havacılığı Hava Kuvvetleri’nin askeri potansiyelinin önemli bir parçasıdır. Son 5 yılda askeri araçları yüzde 25 arttı. Gelişmiş hava araçlarının payı…

Belinski vizeli mi

Belinski vizeli mi Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

‘FSB, Rus okullarına yönelik bir dizi saldırıyı önledi’

‘FSB, Rus okullarına yönelik bir dizi saldırıyı önledi’ Rusya Federal Güvenlik Servisi’nin (FSB) geçen ay Kırım’ın Kerç kentindeki okulda düzenlenen bombalı saldırıdan sonra Rus okullarına yönelik bir dizi fiili saldırıyı önlediği belirtildi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya…

Gay vizesi nasıl alınır

Gay vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Pestovo için voucher

Pestovo için voucher Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Rusya federasyonu Ankara buyukelciligi çankaya/Ankara

Rusya federasyonu Ankara buyukelciligi çankaya/Ankara Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Şamanov: ABD ve Türkiye arasında Suriye konusunda ayrı anlaşmalar olabilir

Şamanov: ABD ve Türkiye arasında Suriye konusunda ayrı anlaşmalar olabilir Duma Savunma Komitesi Başkanı Vladimir Şamanov, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Suriye’de askeri operasyon açıklaması kapsamında ABD ve Türkiye arasında ayrı anlaşmalar olabileceğini bildirdi. Şamanov gazetecikere yaptığı açıklamada, “IŞİD birliklerini yok etmenin son aşaması ayrı anlaşmalar ike karakterize olacak. Rusya bunu 6 ay önce ön…

Kamen-na-Obi turist vizesi

Kamen-na-Obi turist vizesi Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Klintseviç, Magnitogorsk’taki trajediden sonra kontrolü sıkılaştırılmaya çağırdı

Klintseviç, Magnitogorsk’taki trajediden sonra kontrolü sıkılaştırılmaya çağırdı Federasyon Konseyi Savunma Komitesi üyesi Frants Klintseviç, Magnitogorsk’taki bir gaz patlaması gibi trajedilerden kaçınmak için yalnızca kontrolün sıkılaştırılmasının yardımcı olabileceğini söyledi. Yaklaşık Moskova saatiyle 4:00’da Magnitogorsk’ta ön verilere göre, Karl Marks Bulvarı’ndaki on katlı bir konut binasının girişlerinden biri, gaz patlaması sonucu çöktü. Acil Durumlar Bakanlığı’nın son verilerine…

Kola vize davetiyesi

Kola vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Akar’dan S-400 açıklaması: Tercih değil, zorunluluk

Akar’dan S-400 açıklaması: Tercih değil, zorunluluk https://SoHo.com/media/cache/1/images/savunma/akardan-s-400-aciklamasi-tercih-degil-zorunluluk.jpegMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Fırat’ın doğusundaki 440 kilometrelik sınır hattında oluşturulacak güvenli bölgenin emniyetinin Türkiye tarafından sağlanması gerektiğini söyledi. Bakan Akar ayrıca, S-400 hava ve füze savunma sisteminin bir zorunluluk olduğunu vurguladı.   Rusya vize işlemleri için bizi arayınız! 02129636337 | 05445281484   RUSYA VİZESİ NEDİR? ŞARTLARI NE?…

Sudan’dan Uluslararası Topluma Çağrı

Sudan’dan Uluslararası Topluma Çağrı Sudan Devlet Başkanı Ömer el-Beşir, uluslararası topluma insan kaçakçılığı ve düzensiz göçle mücadelede ülkesine destek olması çağrısında bulundu.

Orenburg için voucher

Orenburg için voucher Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

vize istemeyen ülkeler

vize istemeyen ülkeler Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Putin, Rusya’da siyasi sığınma elde etme konusundaki kısıtlamaları kaldırdı

Putin, Rusya’da siyasi sığınma elde etme konusundaki kısıtlamaları kaldırdı Kremlin Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Rusya’daki siyasi mültecilere sığınma hakkı verilmesi konusundaki kısıtlamaları kaldırdığını bildirdi. Kremlin’in açıklamasında, “İmzalanan kararname, 20 yıl önce belirlenen, sığınma hakkının siyasi mültecilere verilmesine olanak sağlamayan kısıtlamaları kaldırdı. Bu durumda, elbette, gelecekteki kararlar, her bir özel durumda, Rusya Federasyonu’nun devlet çıkarları…

Güneydoğulu Hububatçılar Çin Seddi’ni Aştı

Güneydoğulu Hububatçılar Çin Seddi’ni Aştı Dünyanın birçok ülkesinde tanıtım faaliyetlerini sürdürerek ihracatın arttırılmasını hedefleyen hububatçılar rotayı bu kez de Çin’e çevirdi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz…

Kolomna için vize

Kolomna için vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

ABD’den Rusya’ya ‘Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler Anlaşması’nı ihlal’ suçlaması

ABD’den Rusya’ya ‘Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler Anlaşması’nı ihlal’ suçlaması ABD Savunma Bakanı James Mattis, ‘Rusya’nın Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler Anlaşması’nı (INF) ihlal etmesinin tahammül edilemez olduğunu’ savunarak ABD’nin buna karşılık vermesi gerekeceğini söyledi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] ABD Savunma Bakanı James Mattis, ‘Rusya’nın Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler Anlaşması’nı (INF) ihlal etmesinin tahammül edilemez olduğunu’…

İstanbul’dan hareket eden ve Moskova müftüsünün bulunduğu uçak dün akşam Odessa’da acil iniş yaptı

İstanbul’dan hareket eden ve Moskova müftüsünün bulunduğu uçak dün akşam Odessa’da acil iniş yaptı İstanbul’dan Rusya’nın başkenti Moskova’ya hareket eden ve Moskova Müftüsü İldar Alyautdinov’u taşıyan uçak dün akşam Ukrayna’nın Odessa kentine acil iniş yaptı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi…

Tosno vize davetiyesi

Tosno vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Başkurdistan’ya vize

Başkurdistan’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Rusya’nın ‘paralı askerleri’nin soruşturulması için Uluslararası Ceza Mahkemesi’ne başvuruldu

Rusya’nın ‘paralı askerleri’nin soruşturulması için Uluslararası Ceza Mahkemesi’ne başvuruldu https://haberrus.com/media/cache/1/images/headline/rusyanin-parali-askerlerinin-sorusturulmasi-icin-uluslararasi-ceza-mahkemesine-basvuruldu.jpegBir grup Rus gazi, Rusya’nın ‘paralı askerleri’ olarak bilinen özel güvenlik şirketlerinin faaliyetlerinin soruşturulması için Uluslararası Ceza Mahkemesi’ne başvurdu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4…

ABD’den Türkiye’ye S-400 ültimatomu: Ya Batı ya Rusya

ABD’den Türkiye’ye S-400 ültimatomu: Ya Batı ya Rusya ABD Senatosu’ndaki Silahlı Kuvvetler Komitesi’nin yeni başkanı James Inhofe, Türkiye’nin Rusya ile Batı arasında bir tercih yapması gerektiğini söyledi. Inhofe’a göre Türkiye ABD ile F-35 programında kalmak istiyorsa S-400 füze savunma sistemlerinden vazgeçmeli. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5…

A Milli Futbol Takımı, Bosna Hersek Maçına Hazır!

A Milli Futbol Takımı, Bosna Hersek Maçına Hazır! A Milli Futbol Takımı, Bosna Hersek ile yarın yapacağı özel maçın hazırlıklarını tamamladı.

Vologda vizeli mi

Vologda vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Turizmde Kötü Günler Geride Kaldı

Turizmde Kötü Günler Geride Kaldı Ege Bölgesi’nin önemli turizm merkezlerinden Kuşadası ve Didim’in bu yılın 9 ayında 3 milyon 600 binin üzerinde turisti ağırladığı bildirildi.

İrkutsk vizeli mi

İrkutsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Rusya’da 2018 yılında benzine yüzde 9,4 zam yapıldı

Rusya’da 2018 yılında benzine yüzde 9,4 zam yapıldı Rusya İstatistik Kurumu (Rosstat), Rusya’da 2018 yılında benzin fiyatına yüzde 9,4 oranında zam yapıldığını açıkladı. Bununla birlikte Aralık 2018’de ortalama benzin fiyatı yüzde 0,1 düştü. Öte yandan, Federal Antitekel Servisi (FAS), 2019 yılının başında benzin istasyonlarında ortalama benzin fiyatının yüzde 1,7 oranında arttığını ve bunun petrol şirketleri…

Rusya hakkında bilgi

Rusya hakkında bilgi

Kirov vizesi nasıl alınır

Kirov vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Rus Dışişleri’nden Türkiye’nin yeni Suriye harekatı hakkında açıklama: Diyalog ve siyaset savaştan iyidir

Rus Dışişleri’nden Türkiye’nin yeni Suriye harekatı hakkında açıklama: Diyalog ve siyaset savaştan iyidir https://SoHo.com/media/cache/1/images/politics/rus-disislerinden-turkiyenin-yeni-suriye-harekati-hakkinda-aciklama-diyalog-ve-siyaset-savastan-iyidir.jpegRusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Mihail Bogdanov, Türkiye’nin Suriye’nin kuzeyinde Kürtlere karşı düzenleyeceği harekatın tüm taraflarıyla iletişim halinde olduklarını belirterek, tüm tarafları sağduyulu hareket etmeye çağırdı.   Rusya vize işlemleri için bizi arayınız! 02129636337 | 05445281484   RUSYA VİZESİ NEDİR? ŞARTLARI NE? Rusya…

Volgograd’ya vize

Volgograd’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Ağizel vizeli mi

Ağizel vizeli mi Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Rusya’da Dünya Kupası’nda gruplar belli oldu.

Rusya’da düzenlenecek 2018 FIFA Dünya Kupası’nda grup aşaması kuraları çekildi. 14 Haziran-15 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek kupanın açılış maçı ev sahibi Rusya ile Suudi Arabistan arasında oynanacak. Rusya’da düzenlenecek 2018 FIFA Dünya Kupası’nda grup aşaması kuraları çekildi. Rusya’nın başkenti Moskova’daki Kremlin Sarayı’nda gerçekleştirilen ve eski İngiliz milli futbolcu Gary Lineker’in sunuculuğunu üstlendiğini kura çekiminin açılış…

Ukrayna: Rusya ateş açtı, bir asker yaralı

Ukrayna: Rusya ateş açtı, bir asker yaralı Ukrayna, Kerç Boğazı’na ilerleyen bir savaş gemisinin Rusya tarafından durdurulduğunu, açılan ateşle bir askerinin yaralandığını açıkladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan…

Sverdlovsk vizeli mi

Sverdlovsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

“TürkAkım gibi projeler, ekonomik iş birliğimizin temelini oluşturacak”

“TürkAkım gibi projeler, ekonomik iş birliğimizin temelini oluşturacak” Rusya Enerji Bakanı Aleksandr Novak, TürkAkım Doğal Gaz Boru Hattı Projesi’nin, Türkiye ile Rusya arasındaki en önemli ve stratejik projelerden biri olduğunu belirterek, “Böyle projeler, uzun yıllar boyunca ekonomik alandaki iş birliğimizin temelini oluşturacak.” dedi. Novak, TürkAkım doğalgaz boru hattının deniz bölümünün tamamlanmasına yönelik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip…

Altay Cumhuriyeti vize voucher belgesi

Altay Cumhuriyeti vize voucher belgesi Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Krasnoufimsk için voucher

Krasnoufimsk için voucher Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Rusya’daki Doğalgaz Patlamasında Ölü Sayısı 9’a Yükseldi

Rusya’daki Doğalgaz Patlamasında Ölü Sayısı 9’a Yükseldi Rusya’nın Çelyabinsk bölgesinde bir binanın girişinde bulunan doğalgaz hattının patlaması sonucu çöken binadan 9 kişinin cesedine ulaşıldığı, 32 kişinin ise hala enkaz altında olduğu açıklandı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya…

Euroleague’de Şov Başlıyor

Euroleague’de Şov Başlıyor Türk Hava Yolları Euroleague 2018-2019 sezonu yarın başlıyor.

Kıştım a vize var mı?

Kıştım a vize var mı? Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Krasnoyarsk vizeli mi

Krasnoyarsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Apatitı vize davetiyesi

Apatitı vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Zaozyorsk vizesi

Zaozyorsk vizesi Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Strunino ticari vize

Strunino ticari vize Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Fenerbahçe-Maccabi FOX Maçında İsrail Ekibinin Formasını …

Fenerbahçe-Maccabi FOX Maçında İsrail Ekibinin Formasını … Pavlos Giannakopoulos Turnuvasında Fenerbahçe’nin rakibi Maccabi FOX, lacivert formasını getirmeyi unutunca ortaya ilginç bir görüntü çıktı.

Tavda için vize

Tavda için vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Ukraynalı denizci Rus gemilere ateş açma emrini ifşa etti

Ukraynalı denizci Rus gemilere ateş açma emrini ifşa etti Rusya sınırını ihlal ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan Ukraynalı denizci Andrey Artemenko’nun, denize çıkmadan önce gizli talimatın içeriğini açıkladığı ortaya çıktı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik…

Gıda ambargosunun listesinin genişletilmesi teklif edildi

Gıda ambargosunun listesinin genişletilmesi teklif edildi Federal Gümrük Servisi (FTS) Gıda ambargosunu genişletmeyi teklif etti. Listeye et ve balık konserveleri, yumurta, zeytin, meyve suyu ve reçel dahil olabilir. RBC haber ajansı, FTS’nin ABD, Avrupa birliği ve diğer bazı ülkelerden ithal edilmesi yasak olan tarım ürünleri ve gıda ürünleri listesinin genişletilmesine yönelik teklifi tarım Bakanlığı’na sunduğunu…

Rusya’da Ocak-Ekim döneminde otomobil üretimi yüzde 15 arttı

Rusya’da Ocak-Ekim döneminde otomobil üretimi yüzde 15 arttı Rusya İstatistik Kurumu (Rosstat), Rusya’da Ocak-Ekim 2018’de otomobil üretiminin yıllık bazda yüzde 14,7 artarak 1 milyon 300 bin adete ulaştığını açıkladı. Aynı zamanda, Ekim ayında otomobil üretimi yıllık bazda yüzde 6,8, bu yılın Eylül ayına göre yüzde 12,2 oranında arttı. Rosstat istatistiklerinde mutlak göstergeler sunmuyor. 10 ay boyunca…

‘Erdoğan, Kaşıkçı olayında, Türkiye’nin şartlarıyla bölgede uzlaşı amaçlıyor’

‘Erdoğan, Kaşıkçı olayında, Türkiye’nin şartlarıyla bölgede uzlaşı amaçlıyor’ Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Kaşıkçı cinayetiyle ilgili Riyad’dan gelen açıklamalardan tatmin olmadıkları açıklamasını değerlendiren Rus uzman Bogdan Bezpalko, Sputnik’e açıklamasında bu olayın iki ülke arasındaki ilişkileri nasıl etkileyeceğini değerlendirdi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Kaşıkçı cinayetiyle ilgili Riyad’dan gelen açıklamalardan tatmin olmadıkları açıklamasını değerlendiren Rus uzman Bogdan…

Rasskazovo vizeli mi

Rasskazovo vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Putin’e güven derecesi tarihin en düşük oranını gördü

Putin’e güven derecesi tarihin en düşük oranını gördü Rusya Kamuoyu Araştırma Merkezi (VTSİOM), Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in bir haftada güven derecesinin yüzde 32,8’e düştüğünü belirtti. VTSİOM Vladimir Putin’in kişisel güven eğilimlerini internet sitesinde yayınladı. Sitede Ocak 2006 yılından itibaren veriler mevcut. Ancak, VTSİOM başkanı Valeriy Fedorov 2006’ya kadar Vladimir Putin’in güven derecesinin tarihin en düşük düzeyi  yüzde 45…

Avrasya Yerel Yönetimler Birliği “Milli Birlik ve …

Avrasya Yerel Yönetimler Birliği “Milli Birlik ve … Avrasya Yerel Yönetimler Birliği (AYYB) ‘Milli Birlik ve Beraberlik’ toplantısı Ankara’da yapıldı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece…

Rusya, Bloomberg sıralamasında dünyanın gelişmekte olan ikinci ekonomisi 

Rusya, Bloomberg sıralamasında dünyanın gelişmekte olan ikinci ekonomisi  Rusya ekonomisi gelişmekte olan ülkeler arasında Bloomberg ajansına göre, altı ay içinde beş basamak yükselerek ikinci sırada yer aldı. Bir önceki sıralamada Rusya yedinci sıradaydı. Ajansın hesaplamasına göre, Rusya 2,36 puan topladı. İlk sırada küçük bir fark ile 2.55 puanla Malezya, üçüncü sırada ise Çin (1.39) yer aldı. Daha sonra listede…

Kirov ticari vize

Kirov ticari vize Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Türkiye’ye 10 Ayda 41 Milyondan Fazla Turist Geldi

Türkiye’ye 10 Ayda 41 Milyondan Fazla Turist Geldi Türkiye 2018 yılında turizmde 40 milyon ziyaretçi hedefini ilk 10 ayda aştı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece…

Kaluga vizeli mi

Kaluga vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Putin, Erdoğan ile sık görüşmesinin nedenini açıkladı

Putin, Erdoğan ile sık görüşmesinin nedenini açıkladı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Suriye’deki durumu çözmeye yönelik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile diyalog için her türlü imkanı kullandıklarını söyledi. Putin, Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te G-20 Liderler Zirvesi sonrasında düzenlediği basın toplantısında Rus gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını cevaplandırdı. Görüşmek ve konuşmak için her türlü imkanı kullanıyoruz Cumhurbaşkanı Recep…

Roslavl vizeli mi

Roslavl vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Krasnodar’ya vize

Krasnodar’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Penza vizeli mi

Penza vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Udmurtya işçi vizesi

Udmurtya işçi vizesi Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Bogdanov, Lübnan Büyükelçisi ile görüştü 

Bogdanov, Lübnan Büyükelçisi ile görüştü  Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Mihail Bogdanov, Lübnan Büyükelçisi Şauki Bu Nasar ile Lübnan-İsrail sınırındaki durumu görüştüler. Rusya Dışişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Görüşme sırasında Lübnan’daki durum ele alındı. Özellikle BM’nin Lübnan ve İsrail’i bölen hattındaki duruma dikkat çekildi. Rusya Lübnan’ın egemenliği, birliği ve toprak bütünlüğünü desteklediğinin altını çizdi” ifadesi yer aldı.…

Klepaç: Merkez Bankası sene sonuna kadar döviz alımlarına başlayabilir

Klepaç: Merkez Bankası sene sonuna kadar döviz alımlarına başlayabilirVneşekonombank Başkan Yardımcısı ve Baş Ekonomisti Andrey Klepaç, Merkez Bankası’nın 2018 yılının sonuna kadar Maliye Bakanlığı için iç piyasada döviz alımlarına başlayabileceğini, mevcut kararın nedenlerinin olduğunu bildirdi. Klepaç Tass ajansına yaptığı açıklamada, “Maliye bakanlığı için iç piyasada döviz alım kararı için nedenler var, çünkü bu ruble kurunun…

“Merkez Bankası’nın Ekim ayında faiz oranını düşürmesi olası değil”

“Merkez Bankası’nın Ekim ayında faiz oranını düşürmesi olası değil”Merkez Bankası Başkan Yardımcısı Kseniya Yudayeva, Rusya Federasyonu Merkez Bankası’nın 26 Ekim’de yapılacak bir sonraki Yönetim Kurulu toplantısında faiz oranını azaltmayabileceğini belirtti. Kseniya Yudayeva, IMF ve Dünya Bankası’nın görüşmesinde yaptığı açıklamada “Bence bu düşüşün ortaya çıkması pek mümkün değil. Prensip olarak, bu değerin değişmemesi için birçok faktör…

ABD Savunma Bakanı, Türkiye-Suriye Sınırına Gözlem …

ABD Savunma Bakanı, Türkiye-Suriye Sınırına Gözlem … ABD Savunma Bakanı James Mattis, Türkiye’nin Suriye sınırındaki endişeleriyle ilgili yaptığı açıklamada, ‘Türkiye’nin, Suriye sınırında yer alan bir NATO ülkesi olarak kaygılanması için birçok nedeni var. Suriye’nin kuzeyine birkaç bölgede gözlem noktası kuruyoruz.’ dedi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5…

Petergof vizeli mi

Petergof vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Mozdok için voucher

Mozdok için voucher Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Habarovsk vizesi nasıl alınır

Habarovsk vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Rusya’da sanayi üretimi kasımda bir önceki aya göre 2,4’e artış kaydetti.

Rusya’da sanayi üretimi kasımda bir önceki aya göre 2,4’e artış kaydetti. Rusya Federal İstatistik Servisi (Rosstat) verilerine göre, ülkede sanayi üretimi bu yılın ilk 11 ayında 2017’nin aynı dönemine kıyasla yüzde 2,9 arttı. Bu yılın ekim ayında yüzde 3,7 artan sanayi üretimi, kasımda yavaşlayarak yüzde 2,4 düzeyinde gerçekleşti. Rusya Ekonomik Kalkınma Bakanlığı tahminlerine göre sanayi üretiminde bu yıl…

Kolçugino vize varmı

Kolçugino vize varmı Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Kremlin, haber sitelerinde yabancıların payının kısıtlanmasını destekledi

Kremlin, haber sitelerinde yabancıların payının kısıtlanmasını desteklediRusya Devlet Başkanı Basın sözcüsü Dmitri Peskov, Kremlin’in haber sitelerindeki yabancı sermayenin maksimum payının sınırlandırılmasını ön gören girişimi desteklediğini belirtti. Peskov, Kremlin’in bu kısıtlamayı desteklediğini belirterek, girişimin uzmanlık çalışması gerektireceğini de sözlerine ekledi. Peskov yaptığı açıklamada “Gerçek şu ki, elbette, belirli sayıda kullanıcıyı kapsayan haber siteleri bir bakıma kitle…

Neftegorsk vize işlemleri

Neftegorsk vize işlemleri Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Vladimir’ya vize

Vladimir’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Çeçenistan’da kadın müşterilere kadın şoförün hizmet vereceği taksi uygulaması başlatılıyor

Çeçenistan’da kadın müşterilere kadın şoförün hizmet vereceği taksi uygulaması başlatılıyor https://SoHo.com/media/cache/1/images/headline/cecenistanda-kadin-musterilere-kadin-soforun-hizmet-verecegi-taksi-uygulamasi-baslatiliyor.jpegRusya’ya bağlı Çeçenistan Cumhuriyeti’nde direksiyonda kadın şoförlerin olacağı ve yalnızca kadınlara hizmet verecek taksi uygulamadı başlatılıyor. Gerekçe ise islami kurallar ve güvenlik.   Rusya vize işlemleri için bizi arayınız! 02129636337 | 05445281484   RUSYA VİZESİ NEDİR? ŞARTLARI NE? Rusya Konsolosluğu, Rusya vize başvurularını akredite vize…

Türkiye-Rusya İşbirliği Araştırma ve Uygulama Merkezi kuruldu

Türkiye-Rusya İşbirliği Araştırma ve Uygulama Merkezi kurulduÇanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bünyesindeki merkez, 14 Ekim 2008 tarihli Resmi Gazetede yayınlanan kararla faaliyetlerine başladı. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bünyesindeki merkez, 14 Ekim 2008 tarihli Resmi Gazetede yayınlanan kararla faaliyetlerine başladı.

Yelets vize varmı

Yelets vize varmı Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Krasnovişersk vize istiyor mu

Krasnovişersk vize istiyor mu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Sobinka vize davetiyesi

Sobinka vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Karabulak vizeli mi

Karabulak vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Duma: Serbest meslek sahipleri için ceza, vergi ihlalinin %20’sini oluşturacak

Duma: Serbest meslek sahipleri için ceza, vergi ihlalinin %20’sini oluşturacakDuma Bütçe ve Vergi Komitesi Başkanı Andrey Makarov, gelirlerini Fedaral Vergi Servisi’nden saklamaya çalışan serbest meslek sahipleri için uygulanacak para cezasının ihlalin toplam tutarının yüzde 20 sini oluşturacağını, ek bir vergiden kaçma çabasında bu tutarın yüzde 100’ünün ödeneceğini bildirdi. Serbest meslek sahipleri için yeni vergi rejimine…

Segeja vize davetiyesi

Segeja vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Podmoskovye’de önümüzdeki beş yıl içinde yaklaşık 200 okul açılacak

Podmoskovye’de önümüzdeki beş yıl içinde yaklaşık 200 okul açılacakPodmoskovye bölge Başkanı Andrey Vorobyev, Podmoskovye’de önümüzdeki beş yıl içinde yaklaşık 200 okulun açılacağını belirtti. Vorobyev, yaptığı açıklamada, “Devlet başkanlığı programı altında 5 yılda 200 okul inşa etmemiz gerekiyor. Bu eşi benzeri görülmemiş bir durum, öğrenci sayısı büyüyor. Bu nedenle, eğitim için çok ciddi planlarımız var” dedi.…

Hantı-Mansi Özerk Okrugu vizeli mi

Hantı-Mansi Özerk Okrugu vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Pskov’ya vize

Pskov’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Kommersant muhabiri: Belki de Putin, Erdoğan’da kendisini görmüş olabilir

Kommersant muhabiri: Belki de Putin, Erdoğan’da kendisini görmüş olabilir https://haberrus.com/media/cache/1/images/politics/kommersant-muhabiri-belki-de-putin-erdoganda-kendisini-gormus-olabilir.jpegRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla dün İstanbul’da düzenlenen Türk Akımı’nın deniz kısmının inşasının tamamlanması vesilesiyle düzenlenen törene sayfalarında geniş yer veren Kommersant gazetesi, Putin’in Kremlin’de bile bu kadar alkış almadığını vurguladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$…

Moskova vizeli mi

Moskova vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Lavrov: Rusya ve Türkiye, İdlib’de kurulacak silahsızlandırılmış bölgenin sınırları üzerinde mutabakat sağladı

Lavrov: Rusya ve Türkiye, İdlib’de kurulacak silahsızlandırılmış bölgenin sınırları üzerinde mutabakat sağladı Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rus ve Türk askeri yetkililerin Suriye’nin İdlib kentinde kurulacak silahsızlandırılmış bölgenin sınırları üzerinde mutabakat sağladığını açıkladı. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rus ve Türk askeri yetkililerin Suriye’nin İdlib kentinde kurulacak silahsızlandırılmış bölgenin sınırları…

Moskova’da toplu taşıma ücretleri zamlandı

Moskova’da toplu taşıma ücretleri zamlandı Başkent Moskova’da 2 Ocak’tan itibaren toplu taşıma ücretleri arttırıldı. Moskova 24 TV kanalının haberine göre, bilet fiyatı enflasyon düzeyinde yüzde 5,1 oranında arttı. “Troyka” kartı ile metro ve otobüs ile ulaşım fiyatı artık 36 ruble yerine 38 ruble. 60 kullanımlık “Yedinıy” biletinin fiyatı 1765 rubleden 1900 rubleye çıktı, kullanım süresi…

Vıksa için voucher

Vıksa için voucher Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Rusya vize ne zaman kalkacak

Rusya vize ne zaman kalkacak Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

‘ABD, hatalarından dolayı tokat yememeye alıştı’

‘ABD, hatalarından dolayı tokat yememeye alıştı’ ABD Başkanı Donald Trump’ın Türkiye’ye yönelik ‘Mahvederiz’ tehdidini değerlendiren Rus politika uzmanı Dmitriy Yuryev, Washington’un hatalarından dolayı “tokat yememe” alışkanlığının çöküşe gebe olduğunu belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize…

İrkutsk vizeli mi

İrkutsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Erciyes’e Polonya’dan İlk Kafile Geldi

Erciyes’e Polonya’dan İlk Kafile Geldi Dünyanın gözdesi olmaya başlayan Erciyes Kış Turizm Merkezi için Polonya’dan Kayseri’ye charter seferleri başladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport…

Tver vizeli mi

Tver vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Maduro: Putin’le yaptığım görüşme kariyerimin en faydalı görüşmesiydi

Maduro: Putin’le yaptığım görüşme kariyerimin en faydalı görüşmesiydi Venezüella Devlet Başkanı Nicolas Maduro, geçen hafta Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile yaptığı görüşmeyi siyasi kariyerindeki en faydalı görüşme olarak nitelendirdi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize…

Severo-Kurilsk vizeli mi

Severo-Kurilsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Sıktıvkar vize varmı

Sıktıvkar vize varmı Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Çeşme’de Cumhur İttifakı’nın Adayı Belli Oldu

Çeşme’de Cumhur İttifakı’nın Adayı Belli Oldu MHP Çeşme İlçe Başkanı Gazi Fildir, Cumhur İttifakı’nın Çeşme adayının Sema Aydın olduğunu açıkladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece…

Krasnoyarsk vizeli mi

Krasnoyarsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Zey’ya vize

Zey’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Rus ordusu dünyanın en güçlülerinden biri olarak kabul edildi

Rus ordusu dünyanın en güçlülerinden biri olarak kabul edildi Business Insider portalında, Rus ordusunun dünyanın en güçlü Silahlı Kuvvetleri sıralamasında ikinci sırada yer aldığı bildirildi. Uzmanlar, mevcut silah çeşitliliği, seferberlik potansiyeli, endüstriyel gelişim düzeyi, doğal kaynaklar ve diğer faktörler de dahil olmak üzere 50’den fazla göstergeyi dikkate aldılar. Nükleer güçler ve NATO üyeleri avantajlı oldular. Denize…

Lıtkarino için vize

Lıtkarino için vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Kirov vizesi nasıl alınır

Kirov vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Çapayevsk için voucher

Çapayevsk için voucher Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Kemerovo vizesi nasıl alınır

Kemerovo vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Başdanışman Topçu, Ahıska Türklerinden Bahsederken …

Başdanışman Topçu, Ahıska Türklerinden Bahsederken … Başdanışman Topçu, Ahıska Türklerinden bahsederken duygulandı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu: ‘Bir gün gelecek ki, adı Türk olan ümmetin bahadır evlatları Ahıskalı Türkler vatanına kavuşacaktır’ANKARA – Ahıska Türklerinden bahsederken gözyaşlarına hakim olamayan Cumhurbaşkanı… Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar.…

Mordovya’ya vize

Mordovya’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

“ABD’de tutuklanan Rus casus Maria, suçunu itiraf etmek için savcılıkla anlaşmaya vardı”

“ABD’de tutuklanan Rus casus Maria, suçunu itiraf etmek için savcılıkla anlaşmaya vardı” https://SoHo.com/media/cache/1/images/politics/abdde-tutuklanan-rus-casus-maria-sucunu-itiraf-etmek-icin-savcilikla-anlasmaya-vardi.jpgABD’de Moskova’ya bilgi sağlamak amacıyla Cumhuriyetçi Parti çevrelerine sızma suçlamasıyla tutuklanan şüpheli Rus casus Maria Butina, suçunu itiraf etmek için savcılıkla anlaşmaya vardı.   Rusya vize işlemleri için bizi arayınız! 02129636337 | 05445281484   RUSYA VİZESİ NEDİR? ŞARTLARI NE? Rusya Konsolosluğu, Rusya vize…

Slyudyanka’ya vize

Slyudyanka’ya vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Saratov vizeli mi

Saratov vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Novokuznetsk vize istiyor mu

Novokuznetsk vize istiyor mu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Sahalin’ya vize

Sahalin’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Oryol’ya vize

Oryol’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Aleksandrovsk-Sahalinski vize başvurusu

Aleksandrovsk-Sahalinski vize başvurusu Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Urjum işçi vizesi

Urjum işçi vizesi Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

NATO’nun Avrupa’daki tatbikatları Rusya’ya karşı düzenleniyor

NATO’nun Avrupa’daki tatbikatları Rusya’ya karşı düzenleniyorRusya Dışişleri Bakanlığı Bilgi Departmanı, NATO’nun Kuzey Avrupa’daki tatbikatlarının Rusya karşıtı amaçlar içerdiğini ve bunların bölgede askeri ve siyasi durumun zorlaşmasına neden olacağını bildirdi. 31 ülkeden 50 bin asker, 250 uçak ve 65 geminin katıldığı tatbikatlar 25 Ekim’de Norveç’te başladı ve 7 Kasım’da sona erecek. Rusya Dışişleri Bakanlığı, ülkelerin karada,…

Armavir a vize var mı?

Armavir a vize var mı? Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Kremlin’den ‘Putin, Esad’ın telefonlarına çıkmadı’ haberleri hakkında açıklama

Kremlin’den ‘Putin, Esad’ın telefonlarına çıkmadı’ haberleri hakkında açıklama Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, İl-20 vakası nedeniyle Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Suriyeli mevkidaşı Beşar Esad’ın telefonlarına çıkmadığı yönündeki haberleri tekzip etti. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, İl-20 vakası nedeniyle Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Suriyeli mevkidaşı Beşar Esad’ın telefonlarına çıkmadığı yönündeki haberleri…

Zavoljye vize istiyor mu

Zavoljye vize istiyor mu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Vesyegonsk vize davetiyesi

Vesyegonsk vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Tatarsk vizesi nasıl alınır

Tatarsk vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Rusya’dan ABD’ye Manipülasyon Suçlaması

Rusya’dan ABD’ye Manipülasyon Suçlaması Rusya’nın BM Daimi Temsilcisi Vasili Nebenzya, ABD’nin, Suriye’nin diğer bölgelerinde yaşananları göstermemek için İdlib meselesiyle gündemi manipüle ettiğini savundu. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rusya’nın BM Daimi Temsilcisi Vasili Nebenzya, ABD’nin, Suriye’nin diğer bölgelerinde yaşananları göstermemek için İdlib meselesiyle gündemi manipüle ettiğini savundu.

Saratov’ya vize

Saratov’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Mordovya vize istiyor mu

Mordovya vize istiyor mu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Putin: Güvenlik alanı da dahil olmak üzere Ermenistan ile işbirliği sürmeli

Putin: Güvenlik alanı da dahil olmak üzere Ermenistan ile işbirliği sürmeli Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ile yaptığı görüşmede Moskova ile Erivan’ın güvenlik alanında, Kolektif Güvenlik Anlaşması Örgütü (KGAÖ) ve diğer entegrasyon örgütleri doğrultusunda işbirliğini sürdürmeleri gerektiğini belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi…

İzmir’in Deri Fuarına Yabancı Alıcı Akını

İzmir’in Deri Fuarına Yabancı Alıcı Akını Ege Bölgesi’nin deri konfeksiyon, deri aksesuar ve tabak deri ihracatını arttırmak için 22-24 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan Deri ve Deri Konfeksiyon Fuarı’na yabancı alıcıların yoğun ilgisi, deri sektörünü 2019 hedeflerine ulaşma konusunda umutlandırdı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş…

Dno turist vizesi

Dno turist vizesi Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Konakovo turist vizesi

Konakovo turist vizesi Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Balıkesir’de Eylül Ayından İhracat 16.9 Arttı

Balıkesir’de Eylül Ayından İhracat 16.9 Arttı TÜİK Balıkesir Bölge Müdürlüğü tarafından açıklanan verilere göre Balıkesir’de ihracat 2018 yılı Eylül ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 16.9 artarak 48 milyon 848 bin 39 dolar olarak gerçekleşti.

Karaçay-Çerkesya vize varmı

Karaçay-Çerkesya vize varmı Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Zaharova: İngiliz basını, Skripal vakasının yıldönümünü aleni yalanlarla kutluyor

Zaharova: İngiliz basını, Skripal vakasının yıldönümünü aleni yalanlarla kutluyor İki İngiliz vekilin Dışişleri Bakanı Jeremy Hunt’tan Rus büyükelçi Aleksandr Yakovenko’nun KGB ve askeri istihbarat servisi Rusya Ana İstihbarat Dairesi’yle (GRU) bağlantısını araştırmasını talep ettiği haberini yorumlayan Zaharova, İngiliz basınının Skripal vakasının yıldönümünü aleni yalanlarla kutladığını vurguladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$…

İstifa Etmeyeceğim” Demişti Ama İşler Değişti mi ?

İstifa Etmeyeceğim” Demişti Ama İşler Değişti mi ? ABD medyasında Adalet Bakanı Yardımcısı Rod Rosenstein’ın Beyaz Saray’a istifasını sunduğu iddia edildi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] ABD medyasında Adalet Bakanı Yardımcısı Rod Rosenstein’ın Beyaz Saray’a istifasını sunduğu iddia edildi.

Luhovitsı vizeli mi

Luhovitsı vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Puşkin için voucher

Puşkin için voucher Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Zenit, Slavia Prag’ı devirip lider oldu

Zenit, Slavia Prag’ı devirip lider olduUEFA Avrupa ligi C grubu ikinci maçında Zenit St. Petersburg, Slavia Prag takımını 1-0’lık skorla yendi ve averajla liderlik koltuğuna oturdu. Karşılaşmanın ve Zenit’in tek golünü 80.dakikada Aleksandr Kokorin kaydetti. Sakatlıktan yeni çıkan 27 yaşındaki Rus forvet için bu karşılaşma dizinden yaşadığı sakatlıktan sonra ilk Avrupa maçı oldu. Yaşadığı sakatlık…

Ohansk için vize

Ohansk için vize Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Spor A Milli Takım Rusya’ya Gitti

Spor A Milli Takım Rusya’ya Gitti A Milli Takım Rusya’ya gittiTolga SAĞLAMTRABZON, (DHA)Bosna-Hersek ile dün Rize’de özel maçta karşı karşıya gelen ve geceyi Rize’de geçiren Türkiye A Milli Futbol Takımı, UEFA Uluslar Ligi’nde Rusya ile oynayacağı maç için Soçi’ye gitti.

Rusya oturma izni nasıl alınır

Rusya oturma izni nasıl alınır Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Rusya turistik vize ücreti

Rusya turistik vize ücreti Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Tommot vize başvurusu

Tommot vize başvurusu Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Merkez Bankası faiz oranlarını önümüzdeki sene düşürecek

Merkez Bankası faiz oranlarını önümüzdeki sene düşürecek Merkez Bankası faiz oranlarını önümüzdeki sene düşürecek Rusya Merkez Bankası yakın gelecekte muhafazakar para ve kredi politikasına uyacak, bununla birlikte faiz oranında düşüş en erken 2019 yılının üçüncü çeyreğinde mümkün olacak. Rusya Devlet Başkanlığı Kamu Servis Akademisi ve Gaidar Enstitüsü’nün Rusya’daki ekonomik duruma ilişkin Kasım ayı raporunda, “Enflasyon…

Kostroma’ya vize

Kostroma’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Naryan-Mar vize varmı

Naryan-Mar vize varmı Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Ruslar, favori tatil şekillerini belirledi

Ruslar, favori tatil şekillerini belirlediRusya Kamuoyu Araştırma Merkezi VTSİOM müdürü Valeriy Fyodorov, Rusların müstakil evlerinde, balık tutarken ve doğada yürüyüş yaparken dinlenmeyi sevdiğini söyledi. VTSIOM tarafından yapılan ankete göre, Rusların yüzde 35’i müstakil evlerinde dinlenmeyi tercih ediyor. Fedorov, 60 yaşın üzerindeki en yaşlı katılımcı grubunun, şehir dışındaki müstakil evlerinde vakit geçirmeyi tercih ettiğini ve aktif…

Rusya’dan Türkiye’ye ‘AKPM’deki durumla ilgili birlikte çalışalım’ önerisi

Rusya’dan Türkiye’ye ‘AKPM’deki durumla ilgili birlikte çalışalım’ önerisiRusya Devlet Duması Başkanı Vyaçeslav Volodin, TBMM Başkanı Binali Yıldırım’la yaptığı görüşmede Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi’ndeki (AKPM) durumu ele aldı, Rusya ve Türkiye’nin kurumdaki demokratik prensipleri savunmak üzere güçlerini birleştirmesini önerdi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rusya Devlet Duması Başkanı Vyaçeslav Volodin, TBMM Başkanı Binali Yıldırım’la yaptığı görüşmede…

Pokaçi vize varmı

Pokaçi vize varmı Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

St. Petersburg’da Noel Baba İstilası

St. Petersburg’da Noel Baba İstilası Rusya’nın St. Petersburg kentini Noel Babalar bastı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf sağlarsınız. Rusya vize işlemleri…

Kemerovo vizeli mi

Kemerovo vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Lavrov: Putin, Erdoğan ve Ruhani arasındaki 4. zirve için hazırlık yapıyoruz

Lavrov: Putin, Erdoğan ve Ruhani arasındaki 4. zirve için hazırlık yapıyoruzRusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Astana sürecinin garantör ülkeleri Rusya, Türkiye ve İran’ın liderleri arasındaki 4. zirve için hazırlık yaptıklarını söyledi. Lavrov ayrıca, Astana üçlüsünün bir sonraki zirvesinin Rusya’da yapılacağı bilgisini paylaştı. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Astana sürecinin garantör…

Yunanistan vizesi

Yunanistan Schengen Vizesi Nedir? Nasıl alınır ve Yunanistan vizesi için hangi evraklar gereklidir.

UEFA, CSKA’ya 50 bin Euro para cezası verdi

UEFA, CSKA’ya 50 bin Euro para cezası verdi Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA), CSKA Moskova futbol kulübüne İtalya’nın “Roma” kulübüyle Şampiyonlar liginde oynanan iki maçın sonucunda 50 bin Euro ceza verdi. UEFA’nın verilerine göre, maçlar sırasında CSKA taraftarları koridorlarda geçişleri engelledi, sahaya çeşitli nesneler attılar ve piroteknik kullandılar. Roma’da oynanan maçtan sonra CSKA 44 bin…

Merkez Bankası, 2021’e kadar yaptırımların sürdürüleceğini öngörüyor

Merkez Bankası, 2021’e kadar yaptırımların sürdürüleceğini öngörüyorMerkez Bankası’nın para politikasının 2019-2021 yılları ana yönlerinin güncellenmiş taslağında, 2021 yılına kadar Moskova’ya karşı yaptırımların sürdürülmesinin öngörüldüğü belirtiliyor. Belgede “Rusya Merkez Bankası, 2014-2018 yıllarında Rusya’ya uygulanan uluslararası yaptırımların tüm tahmin süresi boyunca korunmasını öngörüyor” dendi. Moody’s ajansının baş analisti Kristin Lindow, son yıllarda Rusya Federasyonu Merkez Bankası ve…

ABD, S-400’lerin yerine Patriot önerdi: Türkiye reddetti

ABD, S-400’lerin yerine Patriot önerdi: Türkiye reddetti https://SoHo.com/media/cache/1/images/savunma/abd-s-400lerin-yerine-patriot-onerdi-turkiye-reddetti.jpgBloomberg’de yer alan habere göre, ABD yönetimi S-400’lerden vazgeçilmesi karşılığında 2019 sonuna kadar bir Patriot sistemini teslim etmeyi teklif etti. Ancak teklif Türkiye tarafından reddedildi.   Rusya vize işlemleri için bizi arayınız! 02129636337 | 05445281484   RUSYA VİZESİ NEDİR? ŞARTLARI NE? Rusya Konsolosluğu, Rusya vize başvurularını akredite vize…

Lebedyan a vize var mı?

Lebedyan a vize var mı? Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Spor Galatasaray – Lokomotiv Moskova Maçının Ardından …

Spor Galatasaray – Lokomotiv Moskova Maçının Ardından …Spor Galatasaray – Lokomotiv Moskova maçının ardındanGalatasaray Teknik Direktörü Terim Biz bu kupanın küçüğünü aldık, antrenmanlıyız diye düşünüyorumSosyal medyaya göre görevimi yapmamLokomotiv Moskova Teknik Direktörü Semin Mağlup olduk ama güzel bir oyun ortaya koydukAta SELÇUK – Olgucan… [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Spor Galatasaray – Lokomotiv Moskova maçının…

Sosyal medya kullanımının artacağı ülkeler: Rusya 6, Türkiye 13’üncü sırada

Sosyal medya kullanımının artacağı ülkeler: Rusya 6, Türkiye 13’üncü sırada https://SoHo.com/media/cache/1/images/info/sosyal-medya-kullaniminin-artacagi-ulkeler-rusya-6-turkiye-13uncu-sirada.jpgİnternet veri portalı Statista 2022’ye kadar dünyada sosyal medyayı en çok kullanan ülkelerle ilgili yaptığı öngörü çalışmasını yayımladı. 2017 ile 2022 yılları arasını kapsayan listeye göre Çin Halk Cumhuriyeti 725 milyon kişiyle 2022 yılında sosyal medyayı en çok kullanan ülke olacak.   Rusya vize işlemleri…

Dev Mücadele Öncesi Yemekte Buluştular

Dev Mücadele Öncesi Yemekte BuluştularUEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nda bu akşam oynanacak olan Galatasaray-Lokomotiv Moskova maçı öncesi iki takımın yöneticileri yemekte bir araya geldi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nda bu akşam oynanacak olan Galatasaray-Lokomotiv Moskova maçı öncesi iki takımın yöneticileri yemekte bir araya geldi.

Aksay için voucher

Aksay için voucher Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Rus senatörden, ‘Rusya’yı denizden ablukaya alırız’ diyen ABD’li bakana yanıt

Rus senatörden, ‘Rusya’yı denizden ablukaya alırız’ diyen ABD’li bakana yanıt Rus Senatör Aleksey Puşkov, ABD İçişleri Bakanı Ryan Zinke’nin Rusya’yı denizden ablukaya alabileceklerine dair açıklamasına sert tepki gösterdi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rus Senatör Aleksey Puşkov, ABD İçişleri Bakanı Ryan Zinke’nin Rusya’yı denizden ablukaya alabileceklerine dair açıklamasına sert tepki gösterdi.

Sovyetsk vizeli mi

Sovyetsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Olyokminsk vizeli mi

Olyokminsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Yugorsk’ya vize

Yugorsk’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Türkiye’nin İlk Uluslararası Yüzme Şampiyonası Edirne’de

Türkiye’nin İlk Uluslararası Yüzme Şampiyonası Edirne’de Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından 8-10 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek Uluslararası Türkiye Turkcell Edirne Cup’ta 316 yüzücü mücadele edecek. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan…

Galiç vize evrakları

Galiç vize evrakları Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Likino-Dulyovo vizesi nasıl alınır

Likino-Dulyovo vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Mobil operatörler, 2019 Ocak’tan itibaren fiyat artışları konusunda uyarıda bulundular

Mobil operatörler, 2019 Ocak’tan itibaren fiyat artışları konusunda uyarıda bulundular Vımpelkom, “Megafon” ve Tele2 telefon operatörleri abonelerini Ocak ayından itibaren fiyatlar ve tarifelerdeki değişiklikler hakkında bilgilendirdiler. “Vımpelkom”, abonelere SMS göndererek tarife değişikliği ve 1 Ocak 2019’dan itibaren bağlantılı hizmetlerin maliyeti hakkında bilgilendirdi. Fiyatın, 1.069949 katsayısı ile matematiksel yuvarlama kullanılarak artırılacağı, KDV dikkate alınmadan fiyatın ise korunacağı belirtiliyor. Vımpelkom,…

Murmansk’ya vize

Murmansk’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Kusa turist vizesi

Kusa turist vizesi Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

İrkutsk vizeli mi

İrkutsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Nikolskoye vize istiyor mu

Nikolskoye vize istiyor mu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Rusya yıllık vize

Rusya yıllık vize 550$ Rusya için vize başvurusunda bulunacak kişilerin seçeceği vize türlerinden bir taneside Rusya yıllık ticari vize türüdür. Rusya yıllık vize başvurusu için sadece pasaport ve 1 resim yeterli. Davetiyeniz, tüm evraklar tarafımızdan hazırlanır. Acil Rusya vizesi için arayın 02129636337 | 05320625500

Novorossiysk vize istiyor mu

Novorossiysk vize istiyor mu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Pskov’ya vize

Pskov’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Rusya: Bağımsız bir ülkeye doğrudan müdahale BM kriterlerine aykırı

Rusya: Bağımsız bir ülkeye doğrudan müdahale BM kriterlerine aykırı Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, “ABD’nin askeri müdahale tehditlerini Venezüella’daki muhalefet destekliyor. Bağımsız bir ülkeye doğrudan müdahale edilmesi BM’nin belirlediği kriterlerine aykırıdır” dedi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari…

Ukrayna: Türk Akımı’nın ikinci kolunu engellemek için elimizden geleni yapmalıyız

Ukrayna: Türk Akımı’nın ikinci kolunu engellemek için elimizden geleni yapmalıyız Ukrayna Gaz Endüstrisi ve Doğalgaz Pazarı Konseyi Başkanı Leonid Unigovskiy, Türk Akımı’nın tamamlanmasından sonra Ukrayna üzerinden yapılacak doğalgaz sevkiyatının yılda 12-13 milyar metreküp azalacağını söyledi. Unigovskiy, Ukrayna’nın projenin ikinci kolunun inşasının engellenmesi için elinden geleni yapması gerektiğini kaydetti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık…

Saratov vizeli mi

Saratov vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Lavrov, ABD yaptırımlarının dolara güveni zayıflattığını söyledi

Lavrov, ABD yaptırımlarının dolara güveni zayıflattığını söyledi Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD yaptırımlarının doların uzun vadeli güvenilirliğini zayıflattığını belirtti. Bakan, Moskova ile ilgili kısıtlayıcı önlemlerin Amerikan şirketlerine sadece kısa vadede de fayda sağlayacağını, çünkü gelecekte risk taşıdıkları için iş dünyasının dolar cinsinden ödemelerden kaçınmak isteyeceklerini açıkladı. Lavrov yaptığı açıklamada “Ayrıca ABD’nin uzun vadeli çıkarlarını da zayıflatıyor, çünkü bugün herkes, dolara bağımlılıktan nasıl…

Primorski vizeli mi

Primorski vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Hasat sorunu Rusya’nın GSYİH’sini yüzde 0,5 azalttı

Hasat sorunu Rusya’nın GSYİH’sini yüzde 0,5 azalttıRusya Ekonomik Kalkınma Bakanı Maksim Oreşkin, bu yılki kötü hasadın Rus ekonomisinin daha düşük bir oranda artmasına neden olduğunu belirtti. Oreşkin, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Hasat sorunlarının Gayrisafi yurt içi hasıla (GSYİH) rakamlarına ciddi bir etkisi oldu. Yılın üçüncü çeyreğinde bu eksi yüzde 0,5 anlamına geliyor. Tarım sektörü dikkate alınmayınca…

Bize Yönelebilecek Her Füzeyi İndireceğiz” – ABD Başkanı …

Bize Yönelebilecek Her Füzeyi İndireceğiz” – ABD Başkanı … ABD Başkanı Donald Trump, ‘Düşman güçlerden veya başka güçlerden hata ile bize yönelebilecek her füzeyi indireceğiz. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize…

Voronej vizesi nasıl alınır

Voronej vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Ukraynalı Muhaliflerden “Minsk Görüşmelerine Hazırız” …

Ukraynalı Muhaliflerden “Minsk Görüşmelerine Hazırız” … Ukrayna’da yaşanan iç savaş sonrası tek taraflı olarak bağımsızlığını ilan eden Donetsk ve Luhansk bölgesi liderleri, 2 kez anlaşması yapılan ama sürekli ihlal edilen Minsk görüşmeleri için “hazırız” mesajı verdi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma…

Tarko-Sale vizeli mi

Tarko-Sale vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Dha Dış – Rusya’da Fabrikadaki Patlama Sonrası Yangın …

Dha Dış – Rusya’da Fabrikadaki Patlama Sonrası Yangın … – Rusya’nın St. Petersburg yakınlarında bulunan bir kimyasal fabrikanın bir bölümünde patlama meydana geldi ve patlama sonrası yangın çıktı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4…

Çelyabinsk vizeli mi

Çelyabinsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

İrkutsk’ya vize

İrkutsk’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Belyov turist vizesi

Belyov turist vizesi Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Rusya vize evrakları

Rusya vize evrakları

Lavrov, ABD’deki Rus karşıtı güçlerin yeni provokasyonlarını göz ardı etmedi

Lavrov, ABD’deki Rus karşıtı güçlerin yeni provokasyonlarını göz ardı etmedi Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rusya’nın Amerika Birleşik Devletleri’ndeki iç siyasi güçlerin Moskova’ya karşı yeni provokasyonlara başvurmayacağını garanti edemeyeceğini belirtti. Lavrov yaptığı açıklamada “ABD’de Donald Trump’ın başkanlığını zayıflatmak için çabalayan bu iç siyasi güçlerin yeni provokasyonlara başvurmayacağını garanti edemeyiz. Büyük olasılıkla tam tersi olacak. Elbette…

50 İlin Gözü Bu Yolda; Karadeniz- Akdeniz Otoyolunda …

50 İlin Gözü Bu Yolda; Karadeniz- Akdeniz Otoyolunda … OSMANLI Padişahı Sultan Abdülaziz döneminde ilk kez gündeme gelen, 2’nci Abdülhamid zamanında projesi çizilen 143 yıllık rüya, Karadeniz-Akdeniz Otoyol Projesi’nde sona yaklaşıldı.

Tsivilsk’ya vize

Tsivilsk’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Rusyaya vize varmı

Rusyaya vize varmı Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Bolşoy Kamen vizeli mi

Bolşoy Kamen vizeli mi Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Ruslar Türk Lezzetleriyle Buluştu

Ruslar Türk Lezzetleriyle BuluştuTürkiye’nin en önemli ihracat pazarlarından Rusya’nın başkenti Moskova’da, Güneydoğu Anadolu Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen ve 9 gün süren Türk Lezzetleri Festivali’nin yoğun ilgi gördüğü bildirildi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Türkiye’nin en önemli ihracat pazarlarından Rusya’nın başkenti Moskova’da, Güneydoğu Anadolu Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri…

Arkas Spor, Avrupa’ya Galibiyet Alamadan Veda Etti

Arkas Spor, Avrupa’ya Galibiyet Alamadan Veda Etti CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi E Grubu’nun altıncı ve son maçında İtalyan ekibi Sir Colussi Sicoma’ya 3-1 mağlup olan Arkas Spor, organizasyonu galibiyet alamadan tamamladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari…

Habarovsk vizeli mi

Habarovsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Zavoljsk vize başvurusu

Zavoljsk vize başvurusu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Suriye ve Türkiye: İdlib ve tampon bölge konusunda işbirliğine ihtiyaç duyulacak

Suriye ve Türkiye: İdlib ve tampon bölge konusunda işbirliğine ihtiyaç duyulacak Sputnik’in de bağlı olduğu Rossiya Segodnya Uluslararası Haber Ajansı’nda Rusya ve Türkiye liderlerinin görüşmesinin sonuçlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısı düzenlendi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya…

Kremlin: Kaşıkçı’nın öldürülmesiyle ilişkileri olmadığını söyleyen Kraliyet Ailesi’ne inanmamak için bir sebep yok

Kremlin: Kaşıkçı’nın öldürülmesiyle ilişkileri olmadığını söyleyen Kraliyet Ailesi’ne inanmamak için bir sebep yok Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Suudi Kraliyet Ailesi’nin, gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın Suudi Arabistan’ın İstanbul Başkonsolosluğu’nda öldürülmesiyle ilişkileri olmadığına ilişkin açıklamalarından şüphe duymak için bir sebep görmediklerini belirtti. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Suudi Kraliyet Ailesi’nin, gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın Suudi…

Sarov vizesi

Sarov vizesi: Rusya Sarov vizesi 5 iş gününde çıkmakta olup ekspres başvuru ise 1 gündür. Sarov vize başvurusu 140$ herşey dahildir. Rusya vize işlemleri hazırlanır. Vize evrakları ile birlikte başvuru yapılır. Rusya Sarov vizesi Nizhny Novgorod voucher belgesi ile giriş yapılır. Rus nükleer silah araştırma merkezinde ayrıca nükleer müzede bulunmaktadır.

Moskova’ya vize

Moskova’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Proletarsk vize evrakları

Proletarsk vize evrakları Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Yuryev-Polski vize başvurusu

Yuryev-Polski vize başvurusu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Ugliç’ya vize

Ugliç’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

İrkutsk vizeli mi

İrkutsk vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Srednekolımsk vize davetiyesi

Srednekolımsk vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Yeni BM Suriye Temsilcisi, Türkiye ve Rusya’nın İdlib …

Yeni BM Suriye Temsilcisi, Türkiye ve Rusya’nın İdlib … BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreter Sözcüsü Stephane Dujarric, BM Suriye Özel Temsilcisi Geir O. Pedersen’in, Türkiye ve Rusya’nın İdlib’de istikrarı sürdürme konusundaki kararlılıklarından memnuniyet duyduğunu söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma…

Başkurdistan vizeli mi

Başkurdistan vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

İrkutsk vizesi nasıl alınır

İrkutsk vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Ryazan için voucher

Ryazan için voucher Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Tula vizesi nasıl alınır

Tula vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Severomorsk vize ücreti

Severomorsk vize ücreti Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Peresvet vize istiyor mu

Peresvet vize istiyor mu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Kazakistan’ın banknotlarında Rusça olan yazılar kaldırılıyor

Kazakistan’ın banknotlarında Rusça olan yazılar kaldırılıyor Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev, bugüne kadar tasarımında hem Kazakça hem de Rusçanın kullanıldığı banknotlar ve madeni paraların sadece ana dilde basılmasına ilişkin kararnameyi imzaladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize…

Svobodni işçi vizesi

Svobodni işçi vizesi Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Salsk vize istiyor mu

Salsk vize istiyor mu Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Brent petrolün varili 62,11 dolar

Brent petrolün varili 62,11 dolar Brent petrolün varili uluslararası piyasalarda 62,11 dolardan işlem görüyor. Pazartesi gününe 62,58 dolardan başlayan ve gün içinde 63,13 dolara kadar çıkan Brent petrolün varil fiyatı, bu sabah 62,70 dolardan açıldı. Brent petrolün varili saat 09.41 itibarıyla yüzde 0,94’lük azalışla 62,11 dolardan işlem görmeye başladı. Aynı dakikalarda Batı Teksas türü (WTI) ham petrolün varili ise 53,41 dolardan alıcı…

Netanyahu ile Putin Paris’te görüştü

Netanyahu ile Putin Paris’te görüştü İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Tel Aviv ve Moskova arasında yaşanan gerginliğin ardından Elysee Sarayı’nda bir süre sohbet etti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik…

İsilkul vizeli mi

İsilkul vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Rjev vize varmı

Rjev vize varmı Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Rus Büyükelçiden “Bellingcat İngiliz Derin Devletinin …

Rus Büyükelçiden “Bellingcat İngiliz Derin Devletinin … Rusya’nın Londra Büyükelçisi Aleksandr Yakovenko, çifte ajan Sergey Skripal ile kızı Yulia’nın zehirlenmesinden sorumlu tutulan 2 şüphelinin Rus askeri istihbarat servisi için çalıştığını iddia eden Bellingcat internet haber sitesinin ‘İngiliz derin devleti’ için çalıştığını öne sürdü.

Rus vekil: Türkiye’de de MIR kartlarıyla ödeme yapılabileceğini umuyoruz

Rus vekil: Türkiye’de de MIR kartlarıyla ödeme yapılabileceğini umuyoruz Rus parlamentosunun alt kanadı Duma’nın Finansal Piyasa Komitesi Başkanı Anatoliy Aksakov, 2019’dan itibaren Türkiye’de Rus ödeme sistemi MIR üzerinden işlemlerin yapılabileceği umudunu dile getirdi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta,…

Vilyuysk’ya vize

Vilyuysk’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Gorodets vize istiyor mu

Gorodets vize istiyor mu Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Timoşenko: Seçilirsem Kırım’ı Geri Alacağız

Timoşenko: Seçilirsem Kırım’ı Geri Alacağız – Ukrayna’nın Anavatan Partisi’nin lideri Yuliya Timoşenko, başkan seçilmesi durumunda Rusya’nın ilhak ettiği Kırım’ı geri alacaklarını söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır.…

MAİB Başkanı Kabayev: Türkiye ile bu hedefe ulaşmak için çabalayacağız.Türkiye ile vize konusu inşallah çözülür bu konuda biz de çok üzülüyoruz

MAİB Başkanı Kabayev: Türkiye ile bu hedefe ulaşmak için çabalayacağız.Türkiye ile vize konusu inşallah çözülür bu konuda biz de çok üzülüyoruz Uluslararası İslami Ticaret Birliği’nin (MAİB) Başkanı ve aynı zamanda dünyaca ünlü jimnastikçi Alina Kabayeva’nın babası olan Marat Kabayev, Rusya ve Türkiye arasında konulan 100 milyar dolarlık ticaret hacmi hedefi ile ilgili olarak, “Ülkelerimiz arasında…

Kiev, Moskova ile onlarca anlaşmayı iptal etmeyi planlıyor

Kiev, Moskova ile onlarca anlaşmayı iptal etmeyi planlıyor Ukrayna Dışişleri Bakanı Pavel Klimkin, Kiev’in Rusya ile olan yaklaşık 50 anlaşmayı iptal etmeyi planladığını söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları…

Nebenzya: ABD Venezüella’da darbe gerçekleştirmeye çalışıyor

Nebenzya: ABD Venezüella’da darbe gerçekleştirmeye çalışıyor Rusya’nın BM Daimi Temsilcisi Vasiliy Nebenzya, Washington’un Venezüella’da darbe gerçekleştirmeye çalıştığını, bu tür eylemlerin tüm dünya için tehdit oluşturduğu belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya…

Gdov vizesi nasıl alınır

Gdov vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Rus turistlerin 2018’de gözdesi Türkiye

Rus turistlerin 2018’de gözdesi Türkiye Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR) Başkanı Maya Lomidze, Rus turistlerin 2018’deki bir numaralı tatil noktasının Türkiye olduğunu bildirildi. Lomidze, başkent Moskova’da gazetecilere yaptığı açıklamada, 2018’de yurt dışına çıkan Rus turist sayısının 2017’ye kıyasla yüzde 8 arttığını söyledi. Türkiye’nin başını çektiği bazı ülkelere yönelik ziyaretlerin önemli oranda arttığına işaret eden Lomidze, “Türkiye’ye…

Devleken vize istiyor mu

Devleken vize istiyor mu Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Chekhovskie Medvedi – Beşiktaş Mogaz: 22-24

Chekhovskie Medvedi – Beşiktaş Mogaz: 22-24 Beşiktaş Mogaz Erkek Hentbol Takımı, EHF Şampiyonlar Ligi C Grubu üçüncü hafta maçında Rusya temsilcisi Chekhovskie Medvedi’yi deplasmanda 24-22 yendi.

Magnitogorsk’taki gaz patlamasında ölü sayısı 9’a yükseldi

Magnitogorsk’taki gaz patlamasında ölü sayısı 9’a yükseldi Rusya Acil Durumlar Bakanlığı, Magnitogorsk kentindeki bir apartmanda yaşanan gaz patlamasında ölü sayısının 9’a yükseldiğini açıkladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan…

Smolensk’ya vize

Smolensk’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Karelya’ya vize

Karelya’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

OPEC ve OPEC dışı ülkeler, petrol üretimini azaltma kararı aldı

OPEC ve OPEC dışı ülkeler, petrol üretimini azaltma kararı aldı Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Enerji ve Sanayi Bakanı ve Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) Konferansı Başkanı Suhail bin Muhammed el Mazrui, “OPEC, günlük 800 bin varil petrol üretimi kısma kararı aldı. OPEC dışı ülkeler de günlük 400 bin varil azaltma kararı aldı. Böylelikle toplamda…

Rusya turist vizesi ücreti 2018

Rusya için vize ücreti ziyaret edecek kişilerin ziyaret amaçları ve kalış sürelerine göre çeşitlilik göstermektedir. Rusya turist vizesi alan bir kişi 15 gün ile 1 ay arasında Rusya federasyonunda bulunabilirken Rusya senelik ticari vizesi alan bir kişi 90 gün çıkmadan ülkede kalabilir. İşte aşağıda vize ücretleri listesini görebilirsiniz. Size uygun ziyaret tipini ve rusya vize tipini seçmek için danışmanlarımızdan destek alınız lütfen.

Sayansk a vize var mı?

Sayansk a vize var mı? Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Brüksel’de 3’lü doğal gaz müzakereleri

Brüksel’de 3’lü doğal gaz müzakereleri Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Enerji Birliğinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Maros Sefcovic, “Bu kış Avrupa’nın doğal gaz arz güvenliğinde bir sorun öngörmüyoruz” dedi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta.…

Tataristan’ya vize

Tataristan’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Kargopol vizeli mi

Kargopol vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Bryansk’ya vize

Bryansk’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Peskov: Putin ve Abe, barış anlaşması görüşmelerini hızlandırma konusunda anlaştı

Peskov: Putin ve Abe, barış anlaşması görüşmelerini hızlandırma konusunda anlaştı Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Japonya Başbakanı Şinzo Abe’nin barış anlaşması görüşmelerine ivme kazandırılması konusunda mutabakat sağladığını söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta,…

Buy vize işlemleri

Buy vize işlemleri Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Borisoglebsk için voucher

Borisoglebsk için voucher Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

Morhipo.com 2019 Hedeflerini Açıkladı

Morhipo.com 2019 Hedeflerini Açıkladı Boyner Grup bünyesinde bulunan Morhipo.com, 2018’de cirosunu yüzde 40 oranında artırdığını açıkladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf…

Orsk vize evrakları

Orsk vize evrakları Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Demiryolları, Hava Yolundan Sonra En Cazip Seyahat …

Demiryolları, Hava Yolundan Sonra En Cazip Seyahat … Demiryolları sakin ve rahat bir alternatif olarak gezginler için hızla uçak seyahatlerinden sonra kullanılabilecek cazip bir tamamlayıcıya dönüşüyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya…

Kosaçev: ABD’de Trump’ı avlamaya devam ettikleri sürece ikili ilişkiler düzelmez

Kosaçev: ABD’de Trump’ı avlamaya devam ettikleri sürece ikili ilişkiler düzelmez Federasyon Konseyi Uluslararası İlişkiler Komitesi Başkanı Konstantin Kosaçev, ABD’de Donald Trump’ı avlamaya devam ettikleri sürece ikili ilişkilerin düzelmesini beklememek gerektiğini bildirdi. Daha önce Trump, ABD ve Rusya’nın iyi ilişkiler kurmayı başarmalarını ümit ettiğini belirtti. Aynı zamanda ABD başkanı tüm başkanlar arasında Moskova ile en sert…

İvangorod vize evrakları

İvangorod vize evrakları Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Vetluga vizeli mi

Vetluga vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Artık gökyüzü de kiralık: Rus şirket uzaya reklam panoları göndermeyi planlıyor

Artık gökyüzü de kiralık: Rus şirket uzaya reklam panoları göndermeyi planlıyor Yenilikçi Rus şirketi StartRocket, yörüngeye parlak ve devasa reklam panoları göndererek, uzaydan reklamla 7 milyar kadar kişiye ulaşmayı hedefliyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize…

İnguşetya vizeli mi

İnguşetya vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

ABD, Uzay Kuvvetleri Komutanlığı kuruyor

ABD, Uzay Kuvvetleri Komutanlığı kuruyor ABD Başkanı Donald Trump, Uzay Kuvvetleri Komutanlığının kurulmasına ilişkin Başkanlık Talimatnamesi’ni imzaladı. Trump, “Uzay Kuvvetleri Komutanlığının Birleşik Muharip Komutanlık olarak kurulması” başlıklı ABD Savunma Bakanı Jim Mattis’e hitaben kaleme aldığı 2 sayfalık Başkanlık Talimatnamesi ile uzun zamandır konuşulan Uzay Kuvvetleri Komutanlığının kurulması sürecini resmileştirdi. Kararnamede, komutanlığın kurulmasıyla ilgili Savunma Bakanı ve…

Zlınka’ya vize

Zlınka’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Nerehta vize evrakları

Nerehta vize evrakları Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Podporojye vizesi nasıl alınır

Podporojye vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Belgorod vizeli mi

Belgorod vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Podporojye vizeli mi

Podporojye vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Buzuluk vize varmı

Buzuluk vize varmı Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

İrkutsk’ya vize

İrkutsk’ya vize Rusya vize işlemleri Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir.

Lpg İthalatı Ekimde Arttı

Lpg İthalatı Ekimde Arttı Türkiye’nin LPG ithalatı ekimde geçen yılın aynı ayına kıyasla yüzde 0,42 artışla 254 bin 520 tona yükseldi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz…

Fenerbahçe’nin Konuğu Atiker Konyaspor

Fenerbahçe’nin Konuğu Atiker Konyaspor Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig’in 22. haftasında yarın sahasında Atiker Konyaspor ile karşılaşacak. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık…

Staritsa vizesi nasıl alınır

Staritsa vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Uyar vizeli mi

Uyar vizeli mi Rusya turist vizesi işlemleri 5 gün normal sürmekte. Eğer Rusya turist vizesi ekspres başvuru yapılırsa bu süre 1 güne düşmektedir. Rusya vize evrakları turistik başvuralarda oldukça azdır. Rusya turist vizesi evrakları; Pasaport, Fotoğraf, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Voucher belgesi, Garanti Mektubu. Bunların dışında başka bir evrak istenmemektedir.

Danilov vizesi nasıl alınır

Danilov vizesi nasıl alınır Rusya vize voucher belgesi niçin gerekli? Rusya vize 2019 yılı da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmektedir. Zaman zaman medya da karşılaştığımız Rusya vizesi kalktı şeklinde ki haber halkımızı yanıltmakta ve Rusya vizesinin kalktığını düşünmelerine sebep olmaktadır.

Jirnovsk vize evrakları

Jirnovsk vize evrakları Rusya vize işlemleri: Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Dagestanskiye Ogni vize davetiyesi

Dagestanskiye Ogni vize davetiyesi Uygun Rusya vize tipinin belirlenmesi. Ziyaret amacınıza uygun olan vizenin belirlenmesi ve kalış sürenize göre gerekli form hazırlanır.Gidiş amacınıza uygun bir vize tipi belirlenmez ise Rusya Federasyonu içerisinde sorun yaşanabilmektedir. Doğru Rusya vize türünü tespit edip tüm evrakları bu amaca göre düzenleyip hazırlamak gerekmekterdir.

“Rusya, insan haklarının siyasallaşmasına karşı BM’de konuşmaya devam edecek”

“Rusya, insan haklarının siyasallaşmasına karşı BM’de konuşmaya devam edecek” Rusya Dışişleri Bakanlığı, insan haklarının siyasi baskı aracı olarak kullanılmasının kabul edilemez olduğunu ve BM’de bu konudaki tavrının korunacağını belirtti. Dışişleri Bakanlığı açıklamasında “Rus heyeti yapıcı bir diyalogun geliştirilmesi konusunda bir çizgi izlemeye devam edecek. İnsan haklarının siyasallaşmasının önlenmesi, bu konunun siyasi baskı aracı olarak kullanılması ve egemen devletlerin iç…