Rusya vize, rusya vizesi, rusya vizeler, rusya vizeleri, rusya vize ücreti, rusya ticari vizesi rusya vize 2017, rusya vize istiyor mu 2017, senelik ticari rusya vizesi, rusya vizeler, rusya çalışma izni, rusya çalışma vizesi, rusya turist vizesi, rusça dil sertifikası, rusya vize fiyatları, rusya voucher, voucher, rusya çalışma davetiyesi, rusya ticari vize, rusya ticari vizesi, rusya business vize, rusya turistik vize, rusya delovaya vize, delovaya davetiye, delovaya davetiye, rusya çalışma, rusya işçi kotası, rusya çalışma kotası, rusya işçi izni, rusya işçi vizesi, rusya işçi vize, vize nasıl alınır, vize işlemleri, rus konsolosluğu, vize ücretleri, vize randevu, vize randevu alma, vize sorgulama, voçır

Rusya Sicil, Deport, Giriş yasağı sorgulama

RUSYA’YA

GİRİŞ YASAĞININ OLUP OLMADIĞINI ARAŞTIRMA SERVİSİ HAKKINDA

Rusya Deport Sorgulama Yapmak, yada Rusya’da hakkında herhangi bir girişini engelleyecek durum olup olmadığını öğrenmek için bizden hizmet alabilirsiniz.

Rusya’ya giriş yasağının kendilerine uygulanıp uygulanmadığını tespit etmek isteyen Türk vatandaşları, Rusya’ya giriş yasağının olup olmadığını araştırma için avukatlarımız ile FMS dairesinden birebir net içerden hakkınızdaki durumu öğrenebiliriz. Söz konusu araştırmanın sonuçları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanılabilir. Biz sadece Rusya Federasyonuna gelmeden yada gelme niyetindeyseniz önceden bilgi edinmek amacıyla bu hizmeti vermekteyiz.

Rusya Sicil Sorgusu

Rusya Federasyonu topraklarına yabancı vatandaşlar ve vatansız kişiler tarafından Rusya İçişleri Bakanlığı aracılığıyla girilmesine izin verilmemesi gerekçesinin olup olmadığını kontrol etmek için Moskova’da bulunan avukatlarımız sizin adınıza içişleri bakanlığından bilgi almaktadır.

Websitesinden doğrulama sadece ön bilgilendirme amaçlıdır ve gerekçe sunmaz ve hukuki herhangi bir konuda kullanılamaz resmi geçerliliği yoktur.

Deport durumu, deport süresi, yasak getirilmesi, sınır dışı durumu, vize çıkıp çıkmayacağı, çalışma izini verilip verilmeyeceği hakkında bütün bilgileri bu veritabanından öğrenip bilgi veriyoruz. Hakkınızda böyle bir kayıt yok ise siciliniz temiz demektir.

Hizmet Bedeli: 250$’dır. Aynı hafta sonuç alınmaktadır.

×