3 aylık çok giriş çıkışlı vize rusya

 

3 aylık çok giriş çıkışlı vize rusya

3 aylık çok giriş çıkışlı vize Rusya için olup Delovaya yani ticari vizeler arasındadır.

Rusya Konsolosluğu, Rusya vize başvurularını akredite vize merkezleri ve seyahat acenteleri aracılığıyla kabul etmektedir. Rusya Federasyonu’na kısa süreli (30 gün) veya uzun süreli seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye’de ikamet iznine sahip yabancı uyruklu vatandaşlar Rusya vize işlem başvurularını, Rusya Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş Rusya Vize Başvuru Merkezleri ve akredite olmuş acenteler aracılığıyla gerçekleştirmektedirler.

Bununla birlikte Rusya’ya eğitim, çalışma ve oturum gibi amaçlarla seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının uzun süreli vize başvuruları Rusya Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Rusya Konsolosluğu, Eğitim Vizesi, Çalışma Vizesi, Oturum İzni gibi Rusya vizelerini uzun süreli konaklama gerektiren vize kapsamında değerlendirerek başvuru sahibine 90 gün kalış süreli ve çok giriş hakkı tanıyarak vermektedir.

Rus Konsolosluğunun onay verdiği Rusya vizesinde; Rus ve Latin harfleri ile soyadı, adı; doğum tarihi, cinsiyeti, kişinin hürriyetini belirten ana belge numarası, vizenin veriliş tarihi ve kişiye izin verilen kalış süresi; davetiye var ise Rusya Federasyonu’na giriş davetiyesi numarası gibi bilgiler yer almaktadır.

Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Kırklareli, Kocaeli, Kütahya, Sakarya, Tekirdağ, Yalova ve İstanbul’da yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve T.C. ikamet iznine sahip yabancı ülke vatandaşlarının Rusya vize işlemlerinde vize onayını veya reddini Rusya İstanbul Başkonsolosluğu vermektedir. Rusya vizesi başvuruları Rus Konsolosluğu tarafından yetkilendirilen vize merkezleri aracılığıyla kabul edilmekle birlikte Rusya vizesinin sonucuna dair karar yetkisine sahip tek kurum başvuruların iletildiği Rusya Konsolosluğu, Rusya Başkonsolosluğu veya Rusya Büyükelçiliğidir.

Rusya Federasyonu’na giriş tarihinden sonraki 7 gün içinde ilgili makamlarda kayıt (registratsia) yapılmalıdır. Rusya’ya 7 günden daha az süreli seyahat planında kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır. Rusya’da geçirilecek süre boyunca konaklanan yer, otel gibi bir ticari işletmeyse kayıt işlemi otel tarafından da yaptırılabilirken; aile veya arkadaş ziyaretlerinde bu işlem ikameti Rusya’da olan yakınınız tarafından da yapılabilmektedir.
Rusya Konsolosluğu Rusya Vize İşlemleri

Rusya vizesi tek girişli, iki girişli, çok girişli olarak kategorilere ayrılmaktadır. Rusya Turistik Vize, Rusya İş Vizesi, Rusya Humaniter Vize, Rusya Aile Ziyareti Vizesi, Rusya Transit Vize dâhil tüm vize kategorilerinde 30 güne kadar kısa süreli seyahat için Rusya vizesi başvurusu gerçekleştirilmektedir.

Rusya Konsolosluğu, Rusya vizesi taleplerini Rusya vize başvuru merkezleri veya akredite olmuş seyahat acenteleri üzerinden kabul etmektedir. Kısa süreli vize başvuruları doğrudan Rus Konsolosluğuna yapılmazken, Türkiye’de oturum iznine sahip olan yabancı uyruklu kişiler, Rusya vizesi işlemlerini direkt olarak İstanbul Rusya Konsolosluğuna yapabilmektedirler. Rusya vizesinin, Rus Devleti ve Rusya Konsolosluğunun belirlediği kurallar çerçevesinde kullanılmadığı durumlarda cezai yaptırımlar sözkonusu olabilmekte ve sonradan yapılacak Rusya vizesi başvuruları ret ile sonuçlanacaktır.

Rusya Konsolosluğu Rusya vizesi başvurularında seyahat amacı önemli rol oynamaktadır. Seyahat amacının doğru şekilde belirlenmesi gerekmektedir. Tek tip bir Rusya vizesi yoktur. Bu nedenle Rusya vizesi başvurularında kişisel bilgilerin ve seyahat amacının doğru şekilde aktarılması gerekmektedir. Rusya turistik ve ticari vize başvuruları farklı evraklarla işlem görür. Seyahat amacına uygun yapılmayan başvurularda verilen bilgi ve belgelerdeki tutarsızlık durumunda Rusya vize başvurusu ret ile sonuçlanacaktır. Örneğin Rusya turistik vizesi ile ülkeye giriş yaparak ticari eylemde bulunduğu tespit edilen kişiler hukuki işlemlere tabi tutulabilmektedirler.

Rusya ticari vizesi seyahat amacına bağlı olarak tek girişli, iki girişli veya çok girişli olarak verilmektedir.

3 Aylık Tek girişli vize: Rusya Federasyonuna ticari amaçla seyahat etmek isteyen T.C. vatandaşlarına 1 kez giriş 1 kez çıkış hakkı sağlar. Bu vize ile yapılan seyahatlerde yeniden giriş yapılmak istenmesi durumunda yeni bir Rusya vize başvurusu yapılmalıdır. Tek girişli vize ile seyahat tarihleri süresinde Rusya’da kalabilirsiniz ve bu süre 90 günü aşmayacak şekilde düzenlenir. Tek girişli vizeler Rusya ticari vize kapsamındadır.

3 Aylık İki girişli vize: Rusya Federasyonunu ziyaret etmek isteyen T.C. vatandaşlarına 2 kez giriş ve 2 kez çıkış hakkı sağlar. İki girişli Rusya ticari vizesinin süresi en fazla 90 gündür. Çift girişli vize Rusya ticari vize başvuruları için geçerlidir.

1 Yıllık Çok girişli vize: Rusya Federasyonunu ticari amaçla ziyaret etmek isteyen T.C. vatandaşlarına en az iki ve daha fazla Rusya Federasyonunu ziyaret etmek hakkı sağlar. Çok girişli vize, Rusya Federasyonu’nda her 180 günde 90 günü aşmamak kaydıyla kalma hakkı tanır. Rusya Konsolosluğu turistik vize başvurularını çok girişli olarak vermemektedir. Rusya ticari başvuruları çok girişli vize statüsünde olup 1 yıl süreli olarak alınabilmektedir.

Rusya ticari vizesi belirli bir zaman aralığını kapsar. Ticari vizenin süresinin uzatılması Rusya’daki yetkili makamlar tarafından yapılır. Rusya ticari vizesinin içeriği çalışma vizesinden farklılık göstermektedir. Çalışma her ne kadar ticari olarak görünse de ticari vize kategorisine girmemektedir.

Rusya Vizesi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Rusya vizesi başvurusu için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini ve başvuru sahibinin Türkiye’ye geri dönmesini gerektiren bağların varlığını kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Rusya turistik vizesi 30 güne kadar Rusya’da kalma hakkı tanımaktadır. 15 günden fazla uzunluktaki ve acenteler aracılığıyla gerçekleştirilen seyahatlerde program hakkındaki ek belgeleri ve acentenin turistik hizmet dökümleri de talep edilebilmektedir.

Rusya vizesinin işleneceği pasaportun Rusya seyahati dönüş tarihinden sonra en az 6 ay geçerliliğinin olması ve Rusya vizesinin basılması için 2 boş sayfasının bulunmalıdır. Rusya Konsolosluğu yırtık ve aşınmış sayfaları olan pasaportları kabul etmemektedir.
Rusya vizesi ölçülerine göre, açık beyaz fonda çekilmiş, güncel fotoğraf, uçak ve konaklama rezervasyon bilgilerini içeren belgeler de başvuru dosyasında bulunmalıdır.
Rusya vize başvuru formu Rus Konsolosluğunun vize başvuru sahibi daha detaylı bilgi alması için oluşturulmuş bir formdur. Bu formda vereceğinizi kişiler bilgilerinizin pasaportunuz ve kimliğinizdeki bilgilerle çelişkili olmaması gerekmektedir. Formda yanlış bilgilerin beyan edilmesi Rusya vizesi başvurunuzun retle sonuçlanmasına neden olur. Formda seyahat tarihleri, konaklama bilgileri ve Rusya’da seyahat edilecek şehir bilgisi seyahat planınızla uyum içinde olmalıdır. Rusya vizenizin olması Rusya’ya herhangi bir bölgeden giriş yapacağınız anlamını taşımaz. Rusya’ya ilk giriş yapacağınız şehrin formda belirtilmesi ve uçak ve otel rezervasyonlarının bu doğrultuda yapılması gerekmektedir.

Rusya vize başvuru formunda ilk giriş yapılacak şehir adının yanında Rusya’da seyahat edilecek diğer yerlerinde adlarının yer almalıdır.

Rusya ticari vize başvurularında Rusya’daki firmadan davet mektubu alınmalıdır. Rusya vize davetiyesinin orijinalinin ibraz edilmesi zorunludur. Davetiyenin Rusya Dışişleri Bakanlığından onaylı olması gerekmektedir. Davetiye davet eden şirketin, organizasyonun ya da yetkili kişinin adı-soyadı ve ünvanı bulunmalıdır. Firma ve eğitim kurumlarının gönderdiği davetiyelerde ulaşım bilgisinin yer alması gerekmektedir.

Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu vatandaşların ikamet belgelerini başvuru sırasında ibraz etmeleri gerekmektedir. Yabancı uyruklu vatandaşların pasaportları seyahat sonrası en az 6 ay geçerliliğe sahip olmalıdır.

Rus Konsolosluğu Rusya vizesi için gereken evraklarda değişiklik yapma ve gerektiği durumlarda ek evrak talep etme ve vize başvuru sahibini mülakata çağırma hakkını saklı tutar.

3 aylık çok giriş çıkışlı vize başvurusu

Rusya’ya gerçekleştirilecek seyahatin amacına göre vize türleri değişmektedir. Her vize tipine özgü belge listesi bulunmaktadır. Rusya Federasyonu’na gidilecek amaca göre turistik vize, aile ve arkadaş ziyareti vizesi, ticari vize, humaniter vize, transit vize, Rusya eğitim vizesi vb. kategorilerine göre vize başvurusu gerçekleştirilmelidir.

Rusya vizesi başvurusunda bulunacak kişi iş sahibi ise dilekçeyi Rusya Konsolosluğu’na hitaben, şirketin antetli kağıdına, gelir bilgisini beyan ederek yazmalıdır. Dilekçe şirketin antetli kağıdına yazılmış olmalı; dilekçede başvuruda bulunacak kişinin görevi, maaş bilgisi, izinli olduğu tarihler detaylı olarak yer almalıdır. Rusya vizesine başvuruda bulunacak kişi şirket sahibiyse, şirketinin antetli kağıdına, Rusya Konsolosluğu’na hitaben, Rusya’da gerçekleştireceği ticari faaliyetin kapsamını içeren dilekçe hazırlamalıdır.

Rusya vizesi başvurusunda bulunacak kişi çalışmıyorsa başvuru dosyasına seyahat masraflarını karşılayacak 1. dereceden yakınının şahsen, Rusya Konsolosluğu’na hitaben yazdığı; ziyaret amacını, konaklama detaylarınızı içeren dilekçeyi ve sponsorun mali/mesleki durumunu gösterir belgelerini de eklemelidir.

3 aylık çok giriş çıkışlı vize rusya Ücreti 300$

Rusya vizesinin ücreti seyahat amacına ve kalış süresine göre değişebilmektedir. Başvurulan vize kategorisi, çok girişli veya tek girişli vize talepleri de ücrete farklı şekilde yansıyabilir. Vize kategorileri turistik, ticari, ziyaret vizesi şeklindedir. Yabancı uyruklulardan talep edilen ücretler farklı olabilmektedir. Uzun süreli Rusya vize taleplerinin ücreti talep edilen süre ve yine uzun süreli vize kategorileri olan Rusya çalışma vizesi, Rusya oturum izni, eğitim amaçlı vizelerin içeriğine göre değişebilmektedir. Rusya vize ücreti konusunda Rusya Konsolosluğunun tarafından akredite edilen vize merkezinden detaylı bilgiye ulaşılabilir. Rusya vizesi ücreti konjonktüre göre de değişebilir bu nedenle seyahatinize yakın tarihlerde güncel ücret bilgisini alabilirsiniz.

Rusya Vizesi Randevusu

Rusya Konsolosluğu, Rusya vizesi işlemlerini randevu sistemi ile kabul etmektedir. Rusya Konsolosluğu’na yapılan her randevusuz başvurunun işleme alınma süresi uzamaktadır. Rusya Konsolosluğu, Rusya vize müracaatlarını elektronik olarak kabul etmektedir. Evrak teslim yerine göre başvuru tamamlanmalıdır.

3 aylık çok giriş çıkışlı vize sonuçlanma Süreleri

Rusya Konsolosluğu kendi resmi tatilleri haricinde Türkiye Cumhuriyeti’nin de resmi tatillerinde hizmet vermemektedir. Rusya seyahat işlemleri Rusya Konsolosluğu’nun yoğun olabileceği tarihler ve tatil günleri dikkate alınarak organize edilmelidir. Başvuru sahibinin talep ettiği vize türüne göre vize başvurusu ekseriyetle 4 ila 10 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Beklenmeyen durumlarda vize taleplerinin incelenme süresi uzayabilir. Rusya Konsolosluğu ihtiyaç duyması halinde vize talebiyle ilgili evrakları detaylı inceleyebilmektedir, bu sebeple vize işlem süresi 30 güne kadar çıkabilmektedir.

Rusya Ekspres Vizesi

Rusya ekspres vizesi Rusya Konsolosluğu’nun özel izni ile 1-3 iş günü arasında alınabilir. Hızlandırılmış şekilde vize alma dilekçelerinin incelenme süreleri 1 ile 3 iş günü arasındadır. Ekspres Rusya vizesi konsolosluğun aciliyetini onayladığı durumlarda çıkmaktadır, örneğin turistik amaçlarla Rusya’ya seyahat planı yapan bir kişinin ekspres vize alabilme ihtimali düşüktür.

3 aylık çok giriş çıkışlı vize başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Rusya vizesi etiketinin basılı olduğu ve Rus hudut makamlarında kontrol edilecek pasaportun sayfalarında herhangi bir yırtılma/hasar olmadığına, kullanılacak pasaportun yıpranmamış olmasına dikkat edilmektedir.

Pasaport yenilendiyse Türkiye’den Rusya Federasyonu’na veya Rusya Federasyonu’ndan Türkiye’ye seyahat etmeden önce sahip olunan pasaporttaki vize, yenilenen pasaporttaki aktarım işlemi için Rusya Federasyonu İçişleri Bakanlığı’na ve Göç İşleri Şubesi’ne (OVİR) ya da Rusya Federasyonu’nun Türkiye’deki temsilciliklerine vakit kaybetmeden müracaat edilmelidir.

Rusya vizesi başvuru dosyasında; vize anketinin, çok girişli başvuruda bulunulacaksa davetiyenin, Federal Göç Şubesi (FMS Rossi) daveti ile düzenlenen vize taleplerinde; çalışma, eğitim, hümaniter ve ticari vize başvuru belgelerinin orijinal hallerinin sunulması gerekmektedir. Rusya Federal Göç Şubesi davetiye kopyaları yalnızca bir ve iki girişli vizeler için geçerlidir.

Rusya’ya seyahatinin tamamlanma tarihinden sonra vizenin işleneceği pasaportun en az 6 ay (çalışma ve öğrenci vizesi için 1,5 yıl gereklidir) geçerliliğe sahip olmalı, vize anketinin bizzat başvuru sahibi tarafından imzalanmalı ve ıslak imzalı hali başvuru dosyasına eklenmelidir. Rusya Vizesi başvurusuna uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesi seyahat amacına göre farklılık göstermektedir.

Rusya vizesi evrakları:

  1. Pasaport
  2. 2 Adet Fotoğraf  (Fotoğrafların Arka fonu  beyaz olmalı)
  3. Başvuru Formu (Rusça) (SoHo Danışmanlık tarafından doldurulacaktır.)
  4. Voucher (Davetiye) Yabancı Turistik Kabul Belgesi (SoHo tarafından doldurulur)
  5. Rusya’daki Tur Öperatörü Tarafından  Alınmış Garanti Mektubu. (SoHo Vize Tarafından Temin Edilmektedir.)
  6. Rusya Federasyonunda Geçerli Seyahat Sağlık sigortası. SoHo Danışmanlık sigortanızı kesmektedir.

Rusya vizesi için bizi arayın: 02129636337 | 05445281484

Rusya vizesi işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur. Rusya vize evrakları bizim tarafımızdan hazırlanır ve Rusya vize ücreti ödendikten sonra Rusya vize başvuru yapılmış olur. Türkiye’in her ilinden Pasaportunuza Rusya vizesi alınmaktadır.

İstanbul dışındaki şehirlerden pasaport ve evrakları Aras KargoYurtiçi KargoMng Kargo ile SoHo Danışmanlık Vize Merkezine ulaştırabilirler. Pasaportlarınızın Vize işlemleri sonuçlandıktan sonra aynı şekilde kargo ile size geri gönderilecektir.

Rusya vizesi Ücreti: 140$

Ekspres Rusya vizesi fiyatı: 225$

 

Tataristan’ın en güzeli seçildi

Tataristan’ın en güzeli seçildi Rusya’ya bağlı Tataristan Cumhuriyeti’nin başkenti Kazan’da, 26 Ocak’ta düzenlenen Tataristan Güzeli 2019 (Miss Tataristan 2019) Güzellik Yarışması’nın finalinde, cumhuriyetin dört bir yanından en güzel 30 aday, taç için yarıştı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta,…

Rusya: “Aynı Şekilde Cevap Vereceğiz”

Rusya: “Aynı Şekilde Cevap Vereceğiz” Rusya Dışişleri Bakanlığınca Slovakya’nın Rus diplomatını casuslukla suçlayarak sınır dışı etmesine aynı şekilde cevap vereceklerini açıkladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz…

Erdoğan: CHP’ye, HDP’ye gönül veren kardeşlerim acaba bunlara bu seçimde oy verecek mi?

Erdoğan: CHP’ye, HDP’ye gönül veren kardeşlerim acaba bunlara bu seçimde oy verecek mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerel seçimler öncesinde Mersin’de düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada CHP ile HDP’yi eleştirerek “Kimi zaman açık kimi zaman gizli ittifak kuruyorlar. CHP’ye, HDP’ye gönül veren kardeşlerim acaba bunlara bu seçimde oy verecek mi?” dedi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık…

Almanya’dan ABD’ye Uyarı: “Avrupa’nın Enerji Politikasına …

Almanya’dan ABD’ye Uyarı: “Avrupa’nın Enerji Politikasına … Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas, ABD’yi Avrupa’nın enerji politikasına karışmamaya çağırdı. Geleneksel yeni yıl resepsiyonunda konuşan Maas, “Avrupa’nın enerji sorunları ABD’de değil Avrupa’da çözümlenmeli” dedi. Kuzey Akım-2’nin tamamen Alman-Rus ortak projesi olduğunu ve tüm Avrupa için önemli olduğunu kaydeden bakan, Orta ve Doğu Avrupalı partnerlerin bu projeye yönelik…

Pompeo: Ortadoğu için büyük dünya koalisyonu oluşturduk

Pompeo: Ortadoğu için büyük dünya koalisyonu oluşturduk ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, 13-14 Şubat tarihinde Varşova’da düzenlenecek Ortadoğu Zirvesi’nin “Büyük bir dünya koalisyonu” olduğunu söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize…

BM Genel Kurulu, Kırım’da insan haklarının ihlal edildiği ileri sürülen Rusya karşıtı kararı onayladı

BM Genel Kurulu, Kırım’da insan haklarının ihlal edildiği ileri sürülen Rusya karşıtı kararı onayladı Birleşmiş Milletler Genel Kurulu, Ukrayna’nın sunduğu ve Rusya’nın Kırım’da insan haklarını ihlal ettiği ileri sürülen karar taslağını onayladı. Üye ülkelerin büyük kısmı çekimser oy kullanırken, Rusya ‘kararın aşırı siyasileştirilmiş, yanlış ve sahteleştirilmiş bilgilere dayandırıldığını’ açıkladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya…

Viyana’da Kiliseye Saldırı: 15 Yaralı

Viyana’da Kiliseye Saldırı: 15 Yaralı Avusturya’nın başkenti Viyana’da bir kiliseye, kimliği belirsiz 2 kişi tarafından silahlı saldırı düzenledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve…

Dha Dış – Rusya’da Fabrikadaki Patlama Sonrası Yangın …

Dha Dış – Rusya’da Fabrikadaki Patlama Sonrası Yangın … – Rusya’nın St. Petersburg yakınlarında bulunan bir kimyasal fabrikanın bir bölümünde patlama meydana geldi ve patlama sonrası yangın çıktı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4…

Kasım Ayının Ekonomi Karnesi Açıklandı

Kasım Ayının Ekonomi Karnesi Açıklandı Medya Takip Merkezi (MTM), Ekonomi Gazetecileri Derneği için yaptığı araştırmada Kasım ayı ekonomi başlıkları belirledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece…

Gref: Ruslar geçen seneye göre daha fazla harcama yapmaya başladılar

Gref: Ruslar geçen seneye göre daha fazla harcama yapmaya başladılar Sberbank Başkanı German Gref, Rusların birikim tavrından tüketime geçtiklerini, halkın geçen seneye göre daha fazla harcama yapmaya başladıklarını bildirdi. Gref “Rossiya 1” TV kanalına yaptığı açıklamada, “Geçen seneki birikim modeli değişti, geçen sene insanlar harcamak yerine birikim yapıyorlardı. Bu sene ise insanlar tüketici kredileri almaya…

En iyi etkinliklerde “Noel’e Yolculuk” festivali birinci sırada

En iyi etkinliklerde “Noel’e Yolculuk” festivali birinci sırada “Noel’e Yolculuk” festivali,  yeni yılda turistler için Rusya’daki en iyi etkinliklerin sıralamasında birinci sırada yer aldı. TurStat ajansı analistleri tarafından yürütülen çalışma sonucuna göre, sıralama Ocak tatillerinin ve festivallerin benzersizliğini ve popülerliğini dikkate aldı. Yeni yılda turistler için en iyi üç olay arasında Moskova’daki “Noel’e yolculuk” festivalinin yanı sıra, St.…

Putin, Trump ile “ayak üstü” görüşmesi hakkında konuştu

Putin, Trump ile “ayak üstü” görüşmesi hakkında konuştu Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Buenos Aires’teki G20 zirvesinde düzenlenen basın toplantısında, Amerika lideri Donald Trump ile “ayak üstü” yaptığı kısa konuşmayı anlattı. Putin yaptığı açıklamada “ABD Başkanı Donald Trump ile kısa bir konuşma yaptık. Kerç Boğazı’nda gelişen olay hakkında sorularını yanıtladım. Bu meseleler ve sorunlar hakkında onun kendi…

Ford Trucks Turbotrucks ile Rusya’da İlk 3s Tesisini …

Ford Trucks Turbotrucks ile Rusya’da İlk 3s Tesisini … Ford Otosan’ın son olarak Batı Avrupa ülkeleri dahil uluslararası pazarlarda büyümesine devam eden ağır ticari markası Ford Trucks, Rusya’nın ağır ticari sektörünün önde gelen şirketlerinden Turbotrucks ile gerçekleştirdiği yeni iş birliği anlaşmasının ardından ilk 3S tesisini başkent… Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$…

Basketbol: Fıba Şampiyonlar Ligi

Basketbol: Fıba Şampiyonlar Ligi Banvit Erkek Basketbol Takımı, FIBA Şampiyonlar Ligi A Grubu’ndaki 11. maçında Rusya ekibi Nizhny’yi 75-72 yendi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece…

ABD basını: Suriye’de yeni faaliyete giren Rus S-300’leri İsrail üzerinde baskı yaratacak

ABD basını: Suriye’de yeni faaliyete giren Rus S-300’leri İsrail üzerinde baskı yaratacak ABD’nin iktidar organlarına yakın National Interest dergisinde yer alan bir makalede, Suriye’de faaliyete geçen S-300 hava savunma sistemlerinin İsrail Hava Kuvvetleri için ‘büyük olasılıkla ciddi bir tehlike teşkil ettiği’ ileri sürüldü. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya…

Ruble, mevduatlarında en yüksek faiz oranı yüzde 6,65’e yükseldi

Ruble, mevduatlarında en yüksek faiz oranı yüzde 6,65’e yükseldiMerkez Bankası, 10 Rus kredi kuruluşunda ruble mevduatlarındaki ortalama en yüksek faiz oranının 10-20 Eylül tarihleri arasında yüzde 6,65’e yükseldiğini bildirdi. Merkez Bankası’ndan yapılan açıklamada, “En yüksek hacimde mevduat çeken 10 Rus kredi kuruluşunda ortalama en yüksek faiz oranı 2018 yılının 10-20 Eylül tarihleri arasında yüzde 6,65’e…

Oleg Safonov: İç turist hacmi bir önceki döneme göre yaklaşık yüzde 25 arttı

Oleg Safonov: İç turist hacmi bir önceki döneme göre yaklaşık yüzde 25 arttı Rusya Federal Turizm Ajansı (Rosturizm) Başkanı Oleg Safonov, Rusya Federasyonu’ndaki iç turizm akışının 2018 yılının son aylarında bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 25 arttığını açıkladı. Turizm sezonunun sonuçlarının değerlendirildiği “Rus turizm endüstrisini ne gibi değişiklikler bekliyor?” başlıklı yuvarlak masa toplantısında konuşan Oleg Safonov…

Rusya doğrulamadı: Uçaklarımız İdlib’de bombardıman düzenlemedi

Rusya doğrulamadı: Uçaklarımız İdlib’de bombardıman düzenlemedi Rusya Savunma Bakanlığı, Rus uçaklarının İdlib’deki terörist gruplara karşı bombardıman düzenlediği yönündeki iddiaları yalanladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece…

Bolton’dan Venezuela Ordusuna Çağrı

Bolton’dan Venezuela Ordusuna Çağrı Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton, Venezuela ordusunun yüksek rütbelilerine seslenerek, kendini devlet başkanı ilan eden muhalif lider Juan Guaido ve taraftarlarını desteklemeleri çağrısı yaptı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize…

Milli Boksör Busenaz Sürmeneli’den Altın Madalya

Milli Boksör Busenaz Sürmeneli’den Altın Madalya Busenaz Sürmeneli, Rusya’nın Vladikavkaz şehrinde düzenlenen 22 Yaş Altı Avrupa Boks Şampiyonası’nda altın madalyanın sahibi oldu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır.…

Uşak, Sığınmacılara Kapısını Açtı”

Uşak, Sığınmacılara Kapısını Açtı” Uşak Valisi Funda Kocabıyık, dünyada göçü en iyi idare eden ülkenin Türkiye olduğunu belirterek, ‘Uşak, savaş nedeniyle ülkesini terk etmek zorunda kalan Afganistan, Suriye, Iraklı sığınmacılara kapılarını açmıştır’ dedi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta,…

Ortodoks başpiskoposlar Tomos’un Kiev’e verilmesini yorumladı: ‘Felakete en yakın yol’

Ortodoks başpiskoposlar Tomos’un Kiev’e verilmesini yorumladı: ‘Felakete en yakın yol’ Ukrayna Kilisesi’ne otosefal statüsünün verilmesi konusunda değerlendirmelerde bulunan Ortodoks dünyasının dini liderleri, bu adımın Ukrayna’ya barış getirmeyeceğini ve Fener Rum Patrikhanesi Patriği Bartholomeos’un itibarının sorgulanmasına yol açacağını belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar.…

Moskova yetkilileri, 25 uluslararası fuara başkent ihracatçılarının katılımını organize ediyorlar

Moskova yetkilileri, 25 uluslararası fuara başkent ihracatçılarının katılımını organize ediyorlar Moskova Bilim Sanayi Politikası ve Girişimcilik Departmanı Başkanı Aleksey Fursin, Moskova ihracatçılarının şehir yetkililerinin desteği ile 2019’da 25 uluslararası fuara katılacağını belirtti. Fuarlara katılım, Moskova İhracat Merkezi departmanının bir alt kuruluşu tarafından organize ediliyor ve şirketler “Made in Moscow” olan tek marka altında ürünlerini sunuyor. 2018 yılında şehir…

ABD Büyükelçisi, Venezüella’daki Rus Tu-160 uçağının müzeye konmaya layık olduğunu söyledi

ABD Büyükelçisi, Venezüella’daki Rus Tu-160 uçağının müzeye konmaya layık olduğunu söyledi ABD’nin Kolombiya Büyükelçisi Kavin Whitaker, Venezüella’da bulunan Rus askeri uçaklarını ‘müze eserleri’ne benzetti. Rusya Savunma Bakanlığı Sözcüsü İgor Konoşenkov, ABD’li diplomatın Rus savaş uçakları hakkında sarfettiği sözlerin amatörce olduğunu söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5…

Gazprom, Türk Akımı‘nın güzergahını belirledi

Gazprom, Türk Akımı‘nın güzergahını belirledi Türk Akımı boru hattının Bulgaristan, Sırbistan, Macaristan ve Slovakya üzerinden geçeceği bildirildi. Kommersant gazetesinde yer alan haberde, Bulgaristan ve Sırbistan‘a doğalgazın 2020 yılından, Macaristan’a 2021 yılından ve Slovakya’ya 2022 yılının ikinci yarısından itibaren gideceği bildirildi. Bulgaristan’daki şirketler boru hattı için ihaleleri Aralık ayında düzenleyecekler. Kommersant tüm bu ülkelerin Türk Akımı’nın…

Moskova Treninde Bomba Paniği

Moskova Treninde Bomba Paniği Rusya’nın Vladivostok şehrinden başkent Moskova’ya giden trende bomba ihbarı yapılınca büyük panik yaşandı.

Rusya’da elektrikli otomobil satışları 1,7 kat arttı

Rusya’da elektrikli otomobil satışları 1,7 kat arttı“Avtostat” Analitik ajansı, Rusya’da Ocak-Ağustos döneminde yeni elektrikli otomobil piyasasının hacmi geçen senenin aynı dönemine göre yüzde 72 arttığını ve bu süre içerisinde 86 elektrikli otomobil satıldığı belirtildi. “Avtostat” ajansından yapılan açıklamada, “Ülkemizde yeni elektrikli otomobil satışları çok düşük düzeyde kalıyor, fakat bununla birlikte 7 aydır artış gözlemleniyor. Şubat…

Zenit – Lokomotiv Moskova: 5-3

Zenit – Lokomotiv Moskova: 5-3Galatasaray’ın UEFA Şampiyonlar Ligi’ndeki rakiplerinden Lokomotiv Moskova, Rusya Ligi’nde konuk olduğu Zenit’e 5-3 yenildi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Galatasaray’ın UEFA Şampiyonlar Ligi’ndeki rakiplerinden Lokomotiv Moskova, Rusya Ligi’nde konuk olduğu Zenit’e 5-3 yenildi.

Rusya çalışma vizesi

Rusya çalışma vizesi Türk vatandaşlarına, Rusya kanunlarına uyacak şekilde Federasyonun Federal Göç Şubesi (FMS Rossii)’nin düzenlediği veya FMS’nin uzatma hakkı bulunan davetiyeye dayanarak çalışma amaçlı Rusya Federasyonuna giriş yapılabilmesi için verilir. Rusya için vize yaklaşık 45 günde alınmaktadır. Rusya vize ücreti 1800$ maliyeti vardır. Genelde uzun süreli şantiye işleri için inşaat şirketlerinin tercihidir. Rusya vize evrakları sadece gerçek şirketlere ve çalışılacak olan…

Rusya’da kadın polis memuru, striptiz organizasyonu gerekçesiyle işten çıkarıldı

Rusya’da kadın polis memuru, striptiz organizasyonu gerekçesiyle işten çıkarıldı Rusya’ya bağlı Buryatya Cumhuriyeti’nde, ‘Vatan Savunucuları Günü’ kutlaması için striptiz dansçısı davet eden kıdemli soruşturma memurunun işten çıkarıldığı öğrenildi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4…

Rosturizm’in yeni Başkanı Zarina Doguzova oldu

Rosturizm’in yeni Başkanı Zarina Doguzova oldu Rusya Bakanlar Kurulu basın servisi, 7 Şubat günü Rusya Başbakanı Dmitriy Medvedev’in Rusya Federal Turizm Ajansı Rosturizm’in Yeni Başkanı’nın belirlendiğini belirtti. Bu koltuğu Zarina Doguzova devraldı. Ülke hükümetinin basın servisi, bununla ilgili kararnamenin imzalandığını açıkladı. Güney Osetya kökenli Zarina Doguzova 2008 yılında Moskova Devlet Diplomasi Enstitüsü (MGIMO) Uluslararası Gazetecilik Fakültesinden mezun oldu. 2008-2012 yılları arasında…

Rus uzmanlar ABD’nin Suriye’den çekilme sürecini değerlendirdi: ‘Kalmak için çekilme’ stratejisi

Rus uzmanlar ABD’nin Suriye’den çekilme sürecini değerlendirdi: ‘Kalmak için çekilme’ stratejisi ABD öncülüğündeki uluslararası koalisyon yetkililerinden askerlerin Suriye’den çekilmeye başladığı yönünde gelen açıklamaları yorumlayan Rus uzmanlar, ABD’nin bu ülkeden çekilme sürecini Afganistan ya da Irak senaryosuna benzer şekilde yürütmeye çalışarak askeri kadronun bir kısmını Suriye’de bırakacağını ifade etti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık…

İlk insansız araç, Moskova yollarında test edildi

İlk insansız araç, Moskova yollarında test edildi İlk insansız araba, başkentin yollarında ilerledi. Test sürüşü, sürücünün kontrolü altında pilot modunda gerçekleşti.  Yandex şirketine ait araçta üçgen içerisinde yazılı “A” harfi biçimindeki tanımlama işareti yer alıyor. Daha önce 1 Aralık’tan itibaren insansız araç geliştiricilerinin Moskova ve Tataristan’da test sürüşü için başvurabilecekleri bildirildi. Ayrıca, aracın en az 10 milyon rubleye sigortalanması gerektiği belirtildi.…

‘ABD, gemilerini Karadeniz’e göndererek durumu yokluyor’

‘ABD, gemilerini Karadeniz’e göndererek durumu yokluyor’ ABD savaş gemisi Donald Cook’un Ukrayna’nın Odessa limanına girişini değerlendiren Bogatırev, Amerikalıların açık bir şekilde Karadeniz’deki varlığını artırdığını belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize…

Dağıstan’da etkisiz hale getirilen teröristler İŞİD’e militan kazandırıyordu

Dağıstan’da etkisiz hale getirilen teröristler İŞİD’e militan kazandırıyordu Rusya’ya bağlı Dağıstan Cumhuriyeti’nde, önceki gece etkisiz hale getirilen militanların kimlikleri belirlendi. Ulusal Terörle Mücadele Komitesi (NAK) basın servisi, teröristlerin özellikle gençleri terör örgütü İŞİD saflarına kazandırdıklarını belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma…

G20 Liderler Zirvesi, Arjantin’de başladı

G20 Liderler Zirvesi, Arjantin’de başladı Arjantin’in başkenti Buenos Aires’de başlayan G20 Liderler Zirvesi’ne, 19 lider ve 15 bin kişi katılıyor. Dünyanın dört bir yanından 3 binden fazla gazetecinin takip ettiği zirveye, 19 lider ve aralarında Avrupa Birliği’nden de delegelerin yer aldığı 15 bin kişi katılıyor. The post G20 Liderler Zirvesi, Arjantin’de başladı appeared first on Gazetem.Ru. Rusya turist…

Beşiktaş, Monaco’nun İstediği Vida İçin 12 Milyon …

Beşiktaş, Monaco’nun İstediği Vida İçin 12 Milyon … Fransız basını, Beşiktaş’ın satmak için fırsat aradığı Hırvat yıldız Vida’ya Monaco’nun talip olduğunu yazdı. Kartal, 12 milyon euro bonservis istiyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4…

Trump Rusya’ya yaptırımı 1 yıl uzattı

Trump Rusya’ya yaptırımı 1 yıl uzattı ABD Başkanı Donald Trump, 2014’te Ukrayna’daki olaylar bağlamında Rusya’ya getirilen yaptırımı 1 yıl daha uzattı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz…

Cska Moskova – Real Madrid: 1-0

Cska Moskova – Real Madrid: 1-0 UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu 2. hafta maçında Real Madrid deplasmanda CSKA Moskova’ya 1-0 yenildi.

Moskova, dünya standartlarında bir kamu alanı oluşturuyor

Moskova, dünya standartlarında bir kamu alanı oluşturuyor Moskova Belediye Başkanı Sergey Sobyanin, Moskova’nın dünya standartlarında kamu alanı oluşturmaya çalıştığını bildirdi. Sobyanin “Rossiya 1” TV kanalına yaptığı açıklamada, “Şehir ortamımızdan yavaş yavaş başka bir kalite düzeyine yaklaşıyor. Buna parklar, sokaklar, yürüyüş alanları, evlerin cepheleri, özel korunaklı doğal alanlar, nehir kenarları dahil” ifadesini kullandı. Sobyanin, şehri büyük…

‘Rusya ordusu yakında S-500’lere sahip olacak’

‘Rusya ordusu yakında S-500’lere sahip olacak’ Rusya Hava ve Uzay Savunması Akademisi Başkanı Korgeneral Vladimiy Lyaporov, Rusya ordusunun yakında yeni S-500 füze savunma sistemlerine sahip olmasını beklediklerini söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4…

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, ’14 Aralık’taki telefon görüşmesi tarihi bir görüşmeydi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf sağlarsınız. Rusya…

‘Türkiye için Poseidon-2019 ve Sea Breeze arasında fark yok’

‘Türkiye için Poseidon-2019 ve Sea Breeze arasında fark yok’ Karadeniz’de başlayan Poseidon-2019 tatbikatını değerlendiren Boldırev, Türkiye için bu tatbikat ile geleneksel Sea Breeze arasında fark olmadığını belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta.…

Rus Askeri İstihbarat Kuruluşu Gru’nun Başkanı Igor …

Rus Askeri İstihbarat Kuruluşu Gru’nun Başkanı Igor … Rus askeri istihbarat kuruluşu GRU’nun başkanı Igor Korobov öldü. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık…

Kiev, Moskova ile onlarca anlaşmayı iptal etmeyi planlıyor

Kiev, Moskova ile onlarca anlaşmayı iptal etmeyi planlıyor Ukrayna Dışişleri Bakanı Pavel Klimkin, Kiev’in Rusya ile olan yaklaşık 50 anlaşmayı iptal etmeyi planladığını söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları…

Zaharova, Batı’nın Venezüella konusunda ortak duruş sergileyememesinin nedenini açıkladı

Zaharova, Batı’nın Venezüella konusunda ortak duruş sergileyememesinin nedenini açıkladı Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, olası darbenin sonuçları öngörülemediği için Batı’nın Venezüella krizi konusunda ortak duruş sergileyemediğini belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4…

Opec Plus, Nisan Ayında Petrol Üretimini Düşürebilir

Opec Plus, Nisan Ayında Petrol Üretimini Düşürebilir Cezayir Enerji Bakanı Mustafa Kaytuni, “”Nisan ayında bir araya geleceğiz. Piyasa ve ücretlerin durumunu değerlendireceğiz. Eğer gerekirse bir kez daha üretimi düşüreceğiz” şeklinde açıklamada bulundu. Cezayir Enerji Bakanı olarak görev yapan Mustafa Kaytuni, Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) üyesi olan ve olmayan ülkelerin Nisan ayında yapılacak olan…

‘Türkiye, S-400 konusunda ABD’nin sözüyle hareket etme niyetinde değil’

‘Türkiye, S-400 konusunda ABD’nin sözüyle hareket etme niyetinde değil’ ABD’nin Türkiye’yi S-400 alımından vazgeçirme çabalarına devam etmesini değerlendiren uzmanlar, Washington’un domino prensibinden korktuğu için Ankara’ya baskı yapmaya devam ettiği görüşünde. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize…

Dto Antalya Şubesi’nden Etkinliklere Destek

Dto Antalya Şubesi’nden Etkinliklere Destek Deniz Ticaret Odası (DTO) Antalya Şubesi, 4 Uluslararası ve Ulusal Toplantının organize edileceği sempozyuma destek verecek, deniz turizmi sektöründe faaliyet gösteren deniz araçları tanımları konulu toplantıya da ev sahipliği yapacak. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi…

Venezuela Devlet Başkanı Maduro, Darbe Girişiminin …

Venezuela Devlet Başkanı Maduro, Darbe Girişiminin … Venezuela Devlet Başkanı Maduro, ülkedeki siyasi krizle ilgili yaptığı açıklamada, ‘Beyaz Saray kendini çıkışı olmayan bir sokağa soktu. Darbe girişimi başarısız oldu, şimdi tek çıkış yolu diyalog, anlayış ve saygı.’ ifadelerini kullandı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde…

Moskova’da Andrey Karlov Vakfını destekleyen şirketlere Türkiye’den plaket

Moskova’da Andrey Karlov Vakfını destekleyen şirketlere Türkiye’den plaket Türkiye ve Rusya arasındaki ilişkilere katkılarından ötürü Andrey Karlov Vakfına destek sağlayan şirketlere plaket verildi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan…

Azak Denizi’nde Suları Isıtan Tatbikat

Azak Denizi’nde Suları Isıtan Tatbikat Ukrayna Devlet Başkanı Petro Poroşenko’nun geçtiğimiz günlerde Ukrayna’nın Kerç Boğazı’na yeniden gemi göndereceklerini açıklamasının ardından Ukrayna ordusu Azak Denizi’nde tatbikat yaptı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya…

Rusya, Türkiye ve İran, Suriye anayasası komisyonu çalışmalarının hızlandırılması yönünde anlaştı

Rusya, Türkiye ve İran, Suriye anayasası komisyonu çalışmalarının hızlandırılması yönünde anlaştıRusya Dışişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada Moskova’da yapılan görüşmeler sonucunda garantör ülkeler Rusya, Türkiye ve İran’ın BM Suriye Özel Temsilciliği ile birlikte koordineli bir şekilde Suriye anayasası komisyonunun belirlenmesi için çalışmalarının hızlandırılması konusunda anlaştığı belirtildi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rusya Dışişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada Moskova’da…

Basketbol: Zadar Turnuvası

Basketbol: Zadar TurnuvasıHırvatistan’da gerçekleştirilen Zadar Turnuvası’nın finalinde Rusya’nın CSKA Moskova takımını 86-76 yenen Fenerbahçe, organizasyonu şampiyon tamamladı. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Hırvatistan’da gerçekleştirilen Zadar Turnuvası’nın finalinde Rusya’nın CSKA Moskova takımını 86-76 yenen Fenerbahçe, organizasyonu şampiyon tamamladı.

‘Demir Yumruk” İrem, 36. Altın Madalyanın Peşinde

‘Demir Yumruk” İrem, 36. Altın Madalyanın Peşinde Hatay’da 10 yaşında başladığı dövüş sporlarında çok sayıda madalya kazanan milli sporcu İrem Çapar, gelecek yıl Rusya’da yapılacak Muay Thai Dünya Şampiyonası’nda birincilik kürsüsüne çıkarak başarısını taçlandırmak istiyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi…

Putin, Soçi zirvesinin ardından judo yaptı

Putin, Soçi zirvesinin ardından judo yaptı Rusya Devlet Başkanı Putin, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İran Cumhurbaşkanı Ruhani ile gerçekleştirilen Suriye konulu toplantının ardından Soçi’de judo yaptı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize…

Cıbıltepe Yeni Kayak Sezonunda İddialı

Cıbıltepe Yeni Kayak Sezonunda İddialı Türkiye’nin kış turizminde parlayan yıldızı haline gelen ve Kafkasların en iyi kayak merkezi olmayı hedefleyen Kars’ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe’de, yeni sezon öncesi yerli ve yabancı turistlerin ağırlanması için tüm hazırlıklar tamamlandı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma…

Devlet Duması, Poroşenko’nun savaş tehdidi hakkındaki ifadesini değerlendirdi

Devlet Duması, Poroşenko’nun savaş tehdidi hakkındaki ifadesini değerlendirdi Duma Savunma Komitesi Başkan Yardımcısı Yuriy Şvıtkin, Ukrayna Devlet Başkanı Petr Poroşenko’nun ülkenin Rusya ile tam ölçekli bir savaş tehdidi altında olduğu açıklamalarına yorum yaptı. Şvıtkin,RT ajansına yaptığı açıklamada “Poroşenko seçimlerde kazanamayacağını biliyor. Ona göre sıkı yönetimin getirilmesi seçimlerin ertelenmesine izin verebilir ve radikal seçmenlerin bir kısmını harekete geçirebilir. Ancak,  Ukraynalıların ezici…

200 Yabancı Yayınevi Türkiye’ye Geliyor

200 Yabancı Yayınevi Türkiye’ye Geliyor 200 yabancı yayınevi Türkiye’ye geliyor Uluslararası Avrasya Kitap Festivali 23 Şubat’ta başlıyorİSTANBUL – Uluslararası Avrasya Kitap Festivali, yerli ve yabancı birçok yayıncıyı bir araya getiriyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize…

Dünya Para-Tekvando Şampiyonası Sona Erdi

Dünya Para-Tekvando Şampiyonası Sona Erdi Tokyo’da yapılacak 2020 Paralimpik Oyunları’na katılım noktasındaki son büyük organizasyon olan Dünya Para-Tekvando Şampiyonası sona erdi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz…

Zaharova: Banknotlardaki Rusça yazıların silinmesi Kazakistan’ın iç meselesi

Zaharova: Banknotlardaki Rusça yazıların silinmesi Kazakistan’ın iç meselesi Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, ulusal para birimi Tenge’den Rusça yazıların kaldırmasının Kazakistan’ın kendi iç meselesi olduğunu söyledi Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta.…

Kazakistan’ın banknotlarında Rusça olan yazılar kaldırılıyor

Kazakistan’ın banknotlarında Rusça olan yazılar kaldırılıyor Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev, bugüne kadar tasarımında hem Kazakça hem de Rusçanın kullanıldığı banknotlar ve madeni paraların sadece ana dilde basılmasına ilişkin kararnameyi imzaladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize…

Rusya ve Tunus Dışişleri Bakanları, Libya’da Terörle …

Rusya ve Tunus Dışişleri Bakanları, Libya’da Terörle … Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile Tunuslu mevkidaşı Hamis el-Cihinavi, Libya’da terörle mücadele alanında iki ülke arasındaki iş birliğini artırma konusunu görüştü. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize…

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, ‘Sayın Cumhurbaşkanımız son telefon görüşmesinde Sayın Trump’ı Türkiye’ye davet ettiler. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık…

Rusya’dan Maduro’ya destek: Rusya, Maduro’yu Venezüella’nın seçilmiş devlet başkanı olarak tanımaktadır

Rusya’dan Maduro’ya destek: Rusya, Maduro’yu Venezüella’nın seçilmiş devlet başkanı olarak tanımaktadır Rusya Federasyon Konseyi Dış İlişkiler Komitesi Başkan Yardımcısı Andrey Klimov, Rusya’nın Nicolas Maduro’yu Venezüella’nın devlet başkanı olarak tanıdığını ve bu yaklaşımında bir değişiklik olmayacağını söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma…

Rus senatör: ABD’de Trump’a yönelik cadı avı sürerken ikili ilişkilerin düzelmesi beklenemez

Rus senatör: ABD’de Trump’a yönelik cadı avı sürerken ikili ilişkilerin düzelmesi beklenemez ABD Başkanı Donald Trump’ın Rusya ile ilişkilerin yakın gelecekte iyileşmesini umduğu yönündeki açıklamalarını değerlendiren Rus senatör Konstantin Kosaçev, ABD’de Trump’a yönelik cadı avı sürerken ikili ilişkilerin düzelmesinin beklenemeyeceğini belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5…

Samara Vizesi

Rusya Samara Vizesi Rusya tarih ve kültüründe kritik virajlara ev sahipliği yapmış olan Samara’yı tanımaya hazır mısınız? Kuzey Ekspresi rotasını, Volga ile Samara nehirlerini birleştiren, Sovyetler Birliği’nin sırlarını taşıyan bu şehre çevirdi. Rusya, Samara vizesi sadece 140$ Acil Rusya vizesi için 02129636337

NASA, senatörlerin baskısına boyun eğdi: Roscosmos Başkanı Rogozin’e yapılan davet geri çekildi

NASA, senatörlerin baskısına boyun eğdi: Roscosmos Başkanı Rogozin’e yapılan davet geri çekildi Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi (NASA) Başkanı Jim Bridenstine, Rusya Federal Uzay Ajansı (Roscosmos) Başkanı Dmitriy Rogozin’e yaptıkları ziyaret davetini bazı senatörlerinden baskısı nedeniyle geri çektiklerini duyurdu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde…

Ukraynalı general: ABD, Donbass’ta ‘devrim’ yapılmasını tavsiye ediyor

Ukraynalı general: ABD, Donbass’ta ‘devrim’ yapılmasını tavsiye ediyor Eski Ukrayna Genelkurmay Başkan Yardımcısı İgor Romanenko, ABD’nin Ukrayna’ya ülkenin güneydoğusundaki Donbass’ta ‘devrim koşulları’ oluşturmayı tavsiye ettiğini söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya…

New York Times’daki ırkçı yazı, Moskova’yı en sert eleştirenlerin bile midesini bulandırır

New York Times’daki ırkçı yazı, Moskova’yı en sert eleştirenlerin bile midesini bulandırır The New York Times’da (NYT) yayınlanan ve yolsuzluğun Rusya’da genetik olduğunu iddia eden bir konuk yazar makalesi, en sert Kremlin eleştirmenlerini bile tiksindirecek nitelikte. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma…

Erdoğan: Rusya Federasyonu, Türkiye, İran üçlü olarak bu zirvemizin tekrarını yapacağız

Erdoğan: Rusya Federasyonu, Türkiye, İran üçlü olarak bu zirvemizin tekrarını yapacağız Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Ayın 14’ünde de Soçi’de bir araya geleceğiz. Soçi’de daha önce başlattığımız zirvenin ikinci turuna başlayacağız ve yine orada da Rusya Federasyonu, Türkiye, İran üçlü olarak bu zirvemizin tekrarını yapacağız. Temenni ediyorum ki bu güzel gidişe yeni bir anlam kazandıracak,…

Btso, Ur-Ge ve Hiser Projeleriyle İhracata Odaklandı

Btso, Ur-Ge ve Hiser Projeleriyle İhracata Odaklandı Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Ticaret Bakanlığı ile birlikte yürüttüğü 14 Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi ve HİSER Projesi ile Türkiye’de liderliğini sürdürüyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik…

Rosselhoznadzor, Türkiye’nin Rusya’ya yollanan narenciye üzerindeki kontrolünden memnun değil

Rosselhoznadzor, Türkiye’nin Rusya’ya yollanan narenciye üzerindeki kontrolünden memnun değil Rusya’nın tarım ürünleri denetim ajansı Rosselhoznadzor, Türkiye’nin Rusya’ya yollanan narenciye üzerindeki kontrolünden memnun olmadıklarını belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları…

İşverenler maaşları artırmayı planlıyor

İşverenler maaşları artırmayı planlıyor Her beş işverenden birisi 2019 yılında çalışanlarının maaşlarını artırmayı planlıyor. Rabota.ru portalının verilerine göre, maaşların hizmet, ticaret, bilgi teknolojileri ve inşaat alanlarında artması bekleniyor. Bunun aksine anket katılımcılarının yüzde 56’sı maaşları artırmayacağını dile getirdi, geri kalan kısım ise yanıt vermekten çekindi. Şirketlerin çoğunun primleri ve sosyal paket tutarlarını azaltması planlanıyor. Bunun…

İsrail: Suriye’deki Koordinasyonun Devamı Tel Aviv …

İsrail: Suriye’deki Koordinasyonun Devamı Tel Aviv … İsrail Hava Kuvvetleri, 17 Eylül’de Suriye’de Rusya’ya ait askeri uçağın vurulmasına yönelik Moskova’dan gelen suçlamalarla ilgili yazılı açıklama yaptı. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] İsrail Hava Kuvvetleri, 17 Eylül’de Suriye’de Rusya’ya ait askeri uçağın vurulmasına yönelik Moskova’dan gelen suçlamalarla ilgili yazılı açıklama yaptı.

Dha Dış – Binali Yıldırım, İran’da Terörizmle Mücadele …

Dha Dış – Binali Yıldırım, İran’da Terörizmle Mücadele … Dha DIŞ – Binali Yıldırım, İran’da terörizmle mücadele konferansı kapanışında konuştuDeniz Kılınç (DHA) ? Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, Tahran’da İran, Rusya, Çin, Pakistan ve Afganistan meclis başkanlarıyla birlikte terörizmle mücadele konulu konferansa katıldı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$…

Rusya ile Türkiye, Venezüella’ya tıbbi malzeme ve ilaç gönderdi

Rusya ile Türkiye, Venezüella’ya tıbbi malzeme ve ilaç gönderdi Venezüella Sağlık Bakanı Carlos Alvarado, Rusya, Türkiye, Küba, Çin ve Filistin ile bir dizi uluslararası kuruluşun gönderdiği tıbbi malzeme ve ilaçların ulaştığını açıkladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya…

Zaharova: Fransa’nın Sputnik ve RT’ye çalışma imkanı sunmasını umuyoruz

Zaharova: Fransa’nın Sputnik ve RT’ye çalışma imkanı sunmasını umuyoruz Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Paris yönetiminin Sputnik ve Russia Today’e (RT) Fransa topraklarında tam teşekküllü çalışma yapma imkanı sunmasını umduğunu söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya…

rusya vize evraklar

Rusya Senelik Ticari Vizesi Alımı 1- Pasaportunuzun Ön Yüzünü Tarayıp Gönderirsiniz. En az altı ay geçerli pasaportunuzun ön safyasını resimde görüldüğü gibi tarayarak e-posta yolu ile şirketimize gönderirsiniz. 2- Avans Ödemesi Yapılır. Pasaportunuzun onayından sonra, Moskova ofisimiz vize davetiyenizi almak üzere fms yani bakanlık onaylı olacak şekilde vize davetiyenizi hazırlamaya başlar. Burada yapılacak tercümeler, form…

Avusturya Dışişleri Bakanı Kneisl, Rusya Ziyaretini …

Avusturya Dışişleri Bakanı Kneisl, Rusya Ziyaretini … Avusturya Dışişleri Bakanı Karin Kneisl, Rusya’ya düzenlemeyi planladığı ziyaretini güvenlik gerekçesi ile ertelediğini duyurdu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz…

Spartak Moskova, galibiyete hasret

Spartak Moskova, galibiyete hasretRusya Premier Ligi dokuzuncu hafta maçında Rostov, Spartak Moskova’yı kendi evinde 1-0’lık skorla yendi. Moskova’da Otkrıtiye Arena’da gerçekleşen karşılaşmanın tek golü, Spartak Moskova’nın alt yapısında yetişip Rostov’a giden Aleksandr Zuyev’den 67’de geldi. Altyapısı Spartak Moskova olan 22 yaşındaki orta saha oyuncusu, 2013-2018 yılları arası Moskova ekibinin formasını giydi, ardından Rostov’a transfer oldu.…

Peskov: Putin ile Trump, G20 zirvesinde tüm katılımcılar gibi ‘ayaküstü’ karşılaşacak

Peskov: Putin ile Trump, G20 zirvesinde tüm katılımcılar gibi ‘ayaküstü’ karşılaşacak Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya lideri Vladimir Putin ve ABD Başkanı Donald Trump’ın G20 zirvesinde ‘ayaküstü’ karşılaşacaklarını söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik…

Putin, sokaklardaki döviz kuru panolarını yasakladı

Putin, sokaklardaki döviz kuru panolarını yasakladı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, döviz düzenleme ve kontrol kurallarında değişiklikler öngören yasayı imzaladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece…

ABD basını, Rusya ile Çin arasındaki işbirliğini ‘Amerikan kâbusu’ diye niteledi

ABD basını, Rusya ile Çin arasındaki işbirliğini ‘Amerikan kâbusu’ diye niteledi Washington merkezli askeri analiz dergisi The National Interest (NI), Rusya ile Çin arasında giderek güçlenen işbirliğinin ABD için en büyük tehdidi oluşturduğunu yazdı. NI, böyle bir birliğin gerçek bir ‘Amerikan kâbusuna’ dönüşebileceği uyarısını yaptı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ |…

Dışişleri Bakanlığı’ndan ‘Kerç Boğazı’ Açıklaması

Dışişleri Bakanlığı’ndan ‘Kerç Boğazı’ Açıklaması DIŞİŞLERİ Bakanlığı, Azak Denizi ve Kreç Boğazı’nda Rusya ve Ukrayna arasında yaşanan gerginlikle ilgili açıklama yaptı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz…

Facebook, Sputnik’e ait sayfaları kaldırdı

Facebook, Sputnik’e ait sayfaları kaldırdı Sosyal paylaşım ağı Facebook’un, aralarında Sputnik’e ait 7 sayfanın da bulunduğu Rusya ile bağlantılı olan 500’ün üzerinde hesaba engelleme getirdiği öğrenildi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya…

ABD’den Türkiye’ye yaptırım tehdidi

ABD’den Türkiye’ye yaptırım tehdidi ABD Dışişleri Bakanlığı, Türkiye’nin Rusya’dan S-400 hava savunma sistemleri alması durumunda çeşitli yaptırımlar uygulayacaklarını açıkladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport…

Rusya Vize Ücreti

Rusya Vize Ücreti 2018 Rusya vizesi ne kadar? Aşağıdaki geçerli olan 2018 Rusya Vize fiyat listesidir. Bu fiyatlara Rusya İstanbul Konsolosluğuna ödenecek olan harçların tümü dahil, pasaport teslim fiyatlarıdır. Kendisi işlemlerini yürütmek isteyen bireysel müşterilerimiz sadece FMS onaylı davetiyesini tarafımızdan teslim alarak bu işlemleri yapabilir. Rusya Turist Vizesi Rusya vize ücretleri Turist vizesi olarak istediğiniz…

Rusya ticari vizesi

Rusya ticari vize başvurusu için gerekli olan davetiye ve başvuru formlarını biz doldurup sizler için vizenizi alıyoruz. Rusya ticari vize senelik ve 3 aylık olacak şekilde 2 tipte mevcuttur. Rusya ticari vizesi senelik için toplamda 20 günde hazır olurken, 3 aylık Rusya ticari vize 15 gün gibi kısa bir sürede hazır olmaktadır. Rusya ticari vizesi alacaklar, Rusya ya ticari amaçla gideceklerse gerekli olan davetiye mektubunu 17 günde alıyoruz. Rusya vize evrakları arasında olan bu davetiyenin Rusya Bakanlığı tarafından onaylanması istenir. Rusya vize işlemleri için Rusya bakanlığının mührü olmayan davetiyeler geçersizdir ve kullanılamaz. Rusya vize ücreti ödenmeden önce sorunuz.

Spor Putin’in de Buz Hokeyi Oynadığı Rusya’da THY …

Spor Putin’in de Buz Hokeyi Oynadığı Rusya’da THY … Spor Putin’in de buz hokeyi oynadığı Rusya’da THY piste imza attıTHY, Spartak Moskova – Soçi karşılaşmasında buz pistine logosunu kazıttırdıSiyamend KAÇMAZ – MOSKOVA DHADünya çapında gerçekleştirdiği sponsorluklarla adından söz ettiren Türk Hava Yolları (THY), dünyanın en ünlü buz… Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize…

Unutanlara CNN hatırlattı: Simferopol Rusya’nın, Ukrayna’nın değil

Unutanlara CNN hatırlattı: Simferopol Rusya’nın, Ukrayna’nın değil Dünyanın dört bir yanında Yeni Yıl kutlamalarıyla ilgili röportaj yayınlayan CNN, Kırım’ın başkenti Simferopol’ü Rusya’nın bir parçası olarak gösterdi. Ukrayna’nın ABD Büyükelçiliği, kanalı Rusya’nın yararına çalışmakla suçladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3…

“Altın Sonbahar”da binden fazla işletme kendi ürünlerini tanıtıyor

“Altın Sonbahar”da binden fazla işletme kendi ürünlerini tanıtıyorMoskova Belediye Başkanı Sergey Sobyanin, Rusya’nın 55 bölgesinden binden fazla işletmenin Moskova’da düzenlenen “Altın Sonbahar” festivalinde ürünlerini tanıttıklarını bildirdi. Sobyanin “Rossiya 1” TV kanalında yaptığı açıklamada, “Moskova’ya ülkemizin 55 bölgesinden yaklaşık 1000 işletme geldi. Ülkemizde üretilen tüm tarım ürünleri Moskovalılara sunulmak üzere başkente geldi” ifadelerini kullandı. “Altın Sonbahar”…

Peskov, Putin’in yeni yıl planını açıkladı

Peskov, Putin’in yeni yıl planını açıkladı Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in yılın son gününü çalışarak ve resmi görüşmelerle geçireceğini, ardından da ailesi ve arkadaşları ile yeni yıla gireceğini söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta,…

Duma, ABD’nin neden Kaşıkçı cinayeti yüzünden yaptırım uygulamadığını açıkladı

Duma, ABD’nin neden Kaşıkçı cinayeti yüzünden yaptırım uygulamadığını açıkladı Duma Uluslararası İlişkiler Komitesi üyesi Anton Morozov, ABD’nin gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın cinayeti nedeniyle Suudi Arabistan’a yaptırım uygulamasına ortak ekonomik ve iş çıkarlarının engel olduğunu bildirdi. Daha önce ABD Başkanı Donald Trump Suudi Arabistan’ın Kaşıkçı cinayetine ilişkin açıklamalarından memnun olmadığını, fakat bu ülkenin Amerikan ekonomisine yatırımlarını kaybetmek…

Moskova, Batı Avrupa ve ABD şehirlerinin ilerisinde

Moskova, Batı Avrupa ve ABD şehirlerinin ilerisinde Moskova Ekonomi Politika ve Gelişim Departmanı Başkanı Vladimir Yefimov, Moskova’nın uzun vadeli kalkınmada Batı Avrupa ve ABD’nin büyük şehirlerinin önünde olduğunu belirtti. Yefimov, Rus başkentinin ekonomi açısından, Seul, Paris, Chicago ve Pekin’in önünde olduğunu belirtti. Ayrıca, Yefimov Moskova’nın küresel rekabetteki uzun vadeli avantajlarının güçlü bir iç tüketici pazarı, yüksek kaliteli…

Ukrayna Dışişleri’nden Rusya’daki seçim sandıklarının kapatılması ile ilgili açıklama

Ukrayna Dışişleri’nden Rusya’daki seçim sandıklarının kapatılması ile ilgili açıklama Ukrayna Merkezi Seçim Komitesi’nin Rusya’da yaşayan Ukraynalılar için kurulan tüm seçim sandıklarının kapatılması yönündeki kararını yorumlayan Dışişleri Bakanı Pavel Klimkin, Kiev’e göre seçimlerin Rusya’da yapılmasının ‘siyasi ve hukuki bakımdan anlamsız ve tehlikeli’ olduğunu belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya…

Rus Siyaset Bilimci Prof. Dr. Aleksandr Dugin Esogü’de

Rus Siyaset Bilimci Prof. Dr. Aleksandr Dugin Esogü’de Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Rektörlüğü’nün düzenlediği ‘Geçmişten Günümüze Türkiye-Rusya İlişkileri’ konulu konferans, Rus Siyaset Bilimci Prof. Dr. Aleksandr Dugin’in konuşmacı olarak katılımıyla ESOGÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma…

Lavrov: Rusya, Suriye Anayasa Komitesi’nin oluşturulmasını tamamlamak için çalışıyor

Lavrov: Rusya, Suriye Anayasa Komitesi’nin oluşturulmasını tamamlamak için çalışıyor Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rusya’nın İran ve Türkiye ile birlikte Suriye anayasa komitesinin oluşturulması üzerinde aktif olarak çalıştığını bildirdi. Lavrov, Fransa Dışişleri Bakanı Jean-Yves Le Drian ile yaptığı görüşmede, “Orta Doğu ve Afrika’nın doğusundaki durum hakkında çok yararlı bir görüşme yaptık. Özellikle BM Güvenlik Konseyi’nin…

Rusya büyükelçiliği

Rusya Federasyonu Büyükelçiliği, Türkiye Ankara’da bulunmakta olup adresi aşağıdaki gibidir. Rusya Büyükelçiliği, Aziziye Mahallesi, 06690 Çankaya/Ankara

Putin askerlik günlerini anlattı

Putin askerlik günlerini anlattı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, askerdeyken teğmen olarak topçu tümeni takım komutanlığı görevini yaptığını söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport…

Lavrov ve Çavuşoğlu, Bakü’de bir araya geldi

Lavrov ve Çavuşoğlu, Bakü’de bir araya geldi Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki Karadeniz Ekonomik İşbirliği (KEİ) Örgütü Dışişleri Bakanları Konseyi toplantısı çerçevesinde bir araya geldi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta,…

İsrail’in Ay’a Gönderdiği İlk Uzay Aracı Beresheet …

İsrail’in Ay’a Gönderdiği İlk Uzay Aracı Beresheet … İsrail’in Ay’a gönderdiği ilk uzay aracı Beresheet Florida’dan fırlatıldıktan sonra başarılı şekilde Dünya yörüngesine oturdu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan…

Rusya üzerinde Amerikan savaş uçağı uçtu

Rusya üzerinde Amerikan savaş uçağı uçtu ABD ve Norveç’in ortak görev uçağı Açık Hava Sahası anlaşması çerçevesinde Rusya üzerinde uçuş yaptı. Takip kaynaklarının verilerine göre, Moskova saatiyle 06:20’de Amerika’nın OS-135B gözlem uçağı Komsomolsk-na-Amure yakınlarında tespit edildi. Uçuş 10,4 kilometre yükseklikte gerçekleşti. Moskova saatiyle 8:30’da Boeing Çita bölgesine ilerledi. Rus uzmanlarına göre ABD bu şehirdeki füze…

Moskova’da, Ukrayna’da tutuklu Rus gazeteci Vışinskiy’e destek eylemi

Moskova’da, Ukrayna’da tutuklu Rus gazeteci Vışinskiy’e destek eylemi Rusya’nın başkenti Moskova’da, 150 gündür Kiev’de tutuklu olan RİA Novosti Ukrayna’nın Genel Yayın Yönetmeni Kirill Vışinskiy’e destek eylemi düzenlendi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rusya’nın başkenti Moskova’da, 150 gündür Kiev’de tutuklu olan RİA Novosti Ukrayna’nın Genel Yayın Yönetmeni Kirill Vışinskiy’e destek eylemi düzenlendi.

ABD’den Astana Görüşmeleri Açıklaması

ABD’den Astana Görüşmeleri Açıklaması ABD yönetimi, Rusya, Türkiye ve İran arasında Suriye için yapılan Astana görüşmelerinin başarısız olduğunu ileri sürerek, ‘Rusya ve İran, Esed rejiminin Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyinin 2254 sayılı kararı çerçevesinde siyasal sürece katılmayı reddettiğini saklamaya devam ediyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5…

Rusya Petrol Üretiminde S. Arabistan’ı Geçti

Rusya Petrol Üretiminde S. Arabistan’ı Geçti Petrol üretiminde lider ülkeler sıralamasında Rusya, Suudi Arabistan’ın önüne geçti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf…

Galatasaray Hdı Sigorta, Tur İçin Sahaya Çıkıyor

Galatasaray Hdı Sigorta, Tur İçin Sahaya Çıkıyor Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı, CEV Kupası 16’lı final turu rövanş maçında yarın Romanya’nın CSM Targoviste ekibiyle karşılaşacak. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya…

Novak, Suudi Arabistan Enerji Bakanı ile görüşmelerde bulundu

Novak, Suudi Arabistan Enerji Bakanı ile görüşmelerde bulundu Rusya Federasyonu Enerji Bakanı Aleksandr Novak, OPEC + Bakanlar İzleme Komitesi toplantısının başlamasından önce düzenlenen Suudi Arabistan Enerji Bakanı Halid El-Falih ile görüşmesinin iyi geçtiğini belirtti. Rusya Enerji Bakanlığı’nın Twitter hesabındaki açıklamasında “Aleksandr Novak, Suudi Arabistan Enerji Bakanı Halid El-Falih ile Viyana’da düzenlenen OPEC Bakanlık Gözlem Komitesi…

Moskova City’de bomba ihbarı yapıldı

Moskova City’de bomba ihbarı yapıldı “Moskova City” iş ve eğlence merkezinde bomba ihbarı sonucunda aramalar yapıldı. Moskova Acil Servisler çalışanları ihbar sonucunda “Moskova City” kompleksinde arama çalışmalarına başladılar, fakat ihbar doğrulanmadı. Acil Servislerden Tass ajansına yapılan açıklamada, “Acil servisler yetkilileri kompleksi kontrol ettiler, fakat patlayıcı madde tespit edilmedi” ifadesi kullanıldı. “Moskova City”de bulunan tüm kuruluşlar…

Dansçı Olarak Getirilip, Konsomatrislik Yaptırılan …

Dansçı Olarak Getirilip, Konsomatrislik Yaptırılan … Ankara Polisi, ‘dansçı’ olarak çalıştırılmak vaadiyle Türkiye’ye getirilen ancak gece kulubünde konsomatrisliğe zorlanan çoğunluğu Ukrayna ve Rusya uyruklu 66 kadını kurtardı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta.…

Eski FSB Başkanı: BBC, İngilizleri bile güldüren bir yalan haber fabrikası

Eski FSB Başkanı: BBC, İngilizleri bile güldüren bir yalan haber fabrikası Eski Rusya Federal Güvenlik Servisi (FSB) Başkanı olan ve şimdilerde Rusya Güvenlik Konseyi Başkanlığı görevini yürüten Nikolay Patruşev, İngiltere’nin, Rusya karşıtı kampanyanın şampiyonu olarak Avrupa’da söz sahibi kalmak isteyen eski bir imparatorluk olduğunu, BBC’nin de İngilizleri dahi güldüren yalan haber fabrikasına dönüştüğünü ifade etti.…

Ateşten Günlerin Güçlü Kadını: Halide Edip

Ateşten Günlerin Güçlü Kadını: Halide Edip Kurtuluş Savaşı’nın ‘Halide Onbaşısı’, Türk edebiyatının ‘ilk savaş romancısı’ Halide Edip Adıvar, ölümünün 55’inci yılında anılıyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır.…

Fenerbahçe, Zenit Maçına Hazır – İstanbul

Fenerbahçe, Zenit Maçına Hazır – İstanbul Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda yarın Rusya’nın Zenit takımıyla oynayacağı ilk maçın hazırlıklarını tamamladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır.…

Rus Ortodoks Kilisesi: Ukrayna kilisesine bağımsızlık kazandırılması Noel’i çalma çabası

Rus Ortodoks Kilisesi: Ukrayna kilisesine bağımsızlık kazandırılması Noel’i çalma çabası Rus Ortodoks Kilisesi yetkililerinden Vladimir Legoyda, Ukrayna yönetiminin Fener Rum Patriği Bartholomeos’un yardımıyla milyonlarca Ukraynalının Noel’ini çalmaya çalıştığını belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik…

Rus Dışişleri’nden İdlib açıklaması: Türkiye’nin çabalarına rağmen zor

Rus Dışişleri’nden İdlib açıklaması: Türkiye’nin çabalarına rağmen zor Rus Dışişleri Sözcüsü Mariya Zaharova, Türkiye’nin Soçi mutabakatını yerine getirmek için ciddi çabalar sarf etmesine rağmen Suriye’nin İdlib bölgesinde silahsızlandırılmış bir tampon bölge oluşturulmasının hala zor olduğunu söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma…

Erdoğan: Kaçak Yapılaşmalar Bizi Tehdit Ediyor (4)

Erdoğan: Kaçak Yapılaşmalar Bizi Tehdit Ediyor (4) CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, CNN TÜRK-Kanal D ortak canlı yayınında Hande Fırat ve Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları…

Washington, INF’den çekilirse Moskova BM Güvenlik Konseyi’ne başvuracak

Washington, INF’den çekilirse Moskova BM Güvenlik Konseyi’ne başvuracakRusya Dışişleri Bakanlığı Silah Kontrol Departmanı Başkan Yardımcısı Andrey Belousov, Amerika Birleşik Devletleri’nin Orta Menzilli ve Kısa Menzilli Füzelerin (INF) Ortadan Kaldırılmasına İlişkin Antlaşmadan çekilmesi halinde, Rusya’nın BM Güvenlik Konseyi’ne başvuracağını ve Örgütün ilk komitesinde harekete geçmeyi umut ettiğini belirtti. Belousov, INF Komitesini destekleme amaçlı Rusya’nın taslak kararının…

Görme Engelli Futbol Milli Takımı, Tokyo’yu 2-0 Yendi

Görme Engelli Futbol Milli Takımı, Tokyo’yu 2-0 Yendi ANKARA / DHATürkiye Görme Engelliler B1 Futbol Milli Takımı, hazırlık maçında Tokyo Görme Engelliler Futbol Takımı’nı 2 – 0 mağlup etti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik…

Sobyanin, Moskova’da göçmenlerin işledikleri suç sayısının azalma nedenini açıkladı

Sobyanin, Moskova’da göçmenlerin işledikleri suç sayısının azalma nedenini açıkladı Sobyanin, Moskova’da göçmenlerin işledikleri suç sayısının azalma nedenini açıkladı Moskova Belediye Başkanı Sergey Sobyanin, Moskova’da göçmenlerin işledikleri suçların sayısının patent alımı sırasında kayıtlarının yapılması nedeniyle azaldığını bildirdi. Sobyanin “Rossiya 1” TV kanalına yaptığı açıklamada, “Bugün göçmenlerin büyük çoğunluğu patent alıyorlar ve parmak izlerini kayıt ettiriyorlar. Bu…

Rusya ve ABD Elçileri Roma’da Venezuela Sorununu Tartışacak

Rusya ve ABD Elçileri Roma’da Venezuela Sorununu Tartışacak ABD ve Rusya, Venezuela krizini Salı günü görüşecek. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf…

Rusya Dışişleri Bakanlığı’ndan ABD’ye, Rus vatandaşının tutuklanmasının nedenini açıklama çağrısı

Rusya Dışişleri Bakanlığı’ndan ABD’ye, Rus vatandaşının tutuklanmasının nedenini açıklama çağrısı Moskova, Washington’dan Rusya vatandaşı Dmitriy Makarenko’nun tutuklanmasının nedenini açıklamasını istedi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece…

Gökdeniz Karadeniz, antrenörlük kariyerine Rusya’da başlamak istiyor

Gökdeniz Karadeniz, antrenörlük kariyerine Rusya’da başlamak istiyor Rus Primer Ligi’nin (RPL) en ünlü futbolcularından biri olan Gökdeniz Karadeniz, antrenörlük kariyerine Rusya’daki kulüplerden birinde başlamak istiyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize…

Belarus’un Rus Tv’lerini Kapatma İsteğine Rusya’dan …

Belarus’un Rus Tv’lerini Kapatma İsteğine Rusya’dan … Belarus’un ana muhalefeti Belarus Halk Cephesi, ülkedeki Rus televizyon kanallarına yayın sınırlaması çağrısına Rus yetkililer tepki gösterdi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları…

Beşiktaş’ın Rakibi Inventa

Beşiktaş’ın Rakibi Inventa Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı, FIBA Avrupa Kupası C Grubu beşinci maçında yarın Rusya temsilcisi Inventa ile karşı karşıya gelecek. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır.…

THY Euroleague’de Türk Takımları 3’te 1 Yaptı

THY Euroleague’de Türk Takımları 3’te 1 Yaptı THY Euroleague’in 14. haftasında Türk takımları 3’te 1 yaptı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf…

Hindistan’dan Pakistan’a Gözdağı: Terör Hedeflerini …

Hindistan’dan Pakistan’a Gözdağı: Terör Hedeflerini … Hindistan Silahlı Kuvvetlerinden General Surendra Singh Behal, savaşlarının teröre karşı olduğunu belirterek Pakistan’daki terör hedeflerini yok etmeye hazır olduklarını söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya…

Münbiç Yol Haritası ABD’nin Ypg ile İlişkilerini Bitirmesi …

Münbiç Yol Haritası ABD’nin Ypg ile İlişkilerini Bitirmesi … Dışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Sedat Önal, Türkiye ile ABD arasındaki Münbiç yol haritasının ABD’nin YPG ile ilişkilerini bitirmesi için model olduğunu söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari…

Rus Enerji Bakanı Novak: Türk Akımı doğalgazı 2019 sonlarında Türk tüketicilere ulaşacak

Rus Enerji Bakanı Novak: Türk Akımı doğalgazı 2019 sonlarında Türk tüketicilere ulaşacak Rusya Enerji Bakanı Aleksandr Novak, Türk Akımı boru hattından sevk edilecek doğalgazın 2019 sonlarında Türk tüketicilere ulaşmaya başlayacağını belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari…

Dha Dış – Rusya’da Üniversitenin Bir Kısmında Meydana …

Dha Dış – Rusya’da Üniversitenin Bir Kısmında Meydana … Dha DIŞ – Rusya’da üniversitenin bir kısmında meydana gelen çökme, paniğe neden olduRusya’nın St. Petersburg kentinde bulunan Saint Petersburg Ulusal Bilişim Bilişim Teknolojileri, Mekanik ve Optik Üniversitesi (ITMO), bir bölümü çöktü. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş…

Moskova’da en popüler ikinci el arabalar açıklandı

Moskova’da en popüler ikinci el arabalar açıklandı “Avtostat” analitik ajansı, bu yılın 11 ayında, Moskova’da 262 binin üzerinde ikinci el araba satıldığını bildirdi. Ford Focus, ikinci el otomobiller arasında başkent piyasasının lideri oldu, bu modeli 8 bin 500 kişi satın aldı. İkinci sırada 7 bin 700 satış ile Hyundai Solaris yer aldı. İlk 3’ün son…

Erzurum’da 11 Ayda 7 Bin 986 Konut Satıldı

Erzurum’da 11 Ayda 7 Bin 986 Konut Satıldı TÜİK Kasım ayı Erzurum Konut Satış istatistiklerini açıkladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf…

Rusya Kaşıkçı Cinayetinin “Dikkatle Soruşturulmasını” …

Rusya Kaşıkçı Cinayetinin “Dikkatle Soruşturulmasını” … Rusya Dışişleri Bakanlığı Basın Sözcüsü Mariya Zaharova, Moskova’nın gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın cinayetinin tarafsız incelenmesini umduğunu ve Ankara ile Riyad’ın başlattığı çalışmaları olumlu karşıladığını söyledi.

AK Parti Myk Toplantısı

AK Parti Myk Toplantısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton’un yıl başından sonra Türkiye geleceğini açıkladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz…

‘Türk Lirası’na yönelik olumsuz tahminler gerçekçi değil’

‘Türk Lirası’na yönelik olumsuz tahminler gerçekçi değil’ Toronto merkezli yatırım bankası TD Securities’in liranın üçüncü çeyrekte dolar karşısında yüzde 40 kayıp yaşayarak 8.90’ı göreceği yönündeki raporunu değerlendiren Rus finans uzmanı Dmitriy Golubovskiy, Türkiye’ye yönelik bu seçici olumsuz tutuma katılmadığını belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş…

Ukrayna Başbakanı Vladimir Groysman aleyhinde yolsuzluk davası açıldı

Ukrayna Başbakanı Vladimir Groysman aleyhinde yolsuzluk davası açıldı Ukraynskiye Novosti haber ajansının bir kaynağa dayandırarak verdiği haberinde, Ukrayna Ulusal Yolsuzlukla Mücadele Bürosu’nun (NABU) Ukrayna Başbakanı Vladimir Groysman aleyhinde iki ceza davası açtığı duyuruldu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta,…

Bombardıman, İdlib’i Viraneye Çevirdi

Bombardıman, İdlib’i Viraneye Çevirdi RUSYA destekli Esad rejiminin havadan ve karadan ateş altına aldığı muhaliflerin son kalesi olarak adlandırılan Türkiye sınırındaki İdlib kırsalında bulunan ilçe ve köyler, yoğun bombardımanın ardından viraneye döndü. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya…

Magnitogorsk’taki faciada ölenlerin sayısı 14’e yükseldi

Magnitogorsk’taki faciada ölenlerin sayısı 14’e yükseldi Rusya Acil Durumlar Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Çelyabinsk bölgesindeki Magnitogorsk kentinde gaz patlamasının ardından çöken binada ölenlerin sayısı 14’e yükseldi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya…

‘Skripaller dış görünüşlerini değiştirmiş olabilir’

‘Skripaller dış görünüşlerini değiştirmiş olabilir’ Eski Rus ajan Sergey Skripal ve kızı Yuliya’nın Mart 2018’de Salisbury’de zehirlendiğini ve en son tedavileri tamamlandıktan sonra görüldüğüne dikkat çeken Daily Telegraph gazetesi, Skripallerin dış görünüşlerini değiştirmiş olabileceğini yazdı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi…

Interpol’ün Aradığı Kişi Kayseri’de Yakalandı

Interpol’ün Aradığı Kişi Kayseri’de Yakalandı Interpol’ün kırmızı bültenle aradığı yabancı uyruklu şüpheli Kayseri’de yakalandı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf sağlarsınız. Rusya…

Rusya Türkiye’den Yıllık Domates İhracatını 2 Katına …

Rusya Türkiye’den Yıllık Domates İhracatını 2 Katına … Rusya’da Türkiye’den bir yılda alınmasına izin verilen 50 bin ton domates miktarının 100 bin tona çıkarılması teklif edildi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya…

Bakan Akar: “F-35’lerin Kasım’da Gelmesini Bekliyoruz”

Bakan Akar: “F-35’lerin Kasım’da Gelmesini Bekliyoruz” Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ‘F-35 şu anda normal işliyor görünüyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık…

ABD ve Rusya genelkurmay başkanları yarın Viyana’da bir araya gelecek

ABD ve Rusya genelkurmay başkanları yarın Viyana’da bir araya gelecek ABD Genelkurmay Başkanı Orgeneral Joseph Dunford’un yarın Avusturya’nın başkenti Viyana’da Rusya Genelkurmay Başkanı Valeriy Gerasimov ile bir araya gelmeyi planladığı bildirildi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari…

Kremlin: Putin’in büyük basın toplantısının Aralık’ta

Kremlin: Putin’in büyük basın toplantısının Aralık’ta Rusya Devlet Başkanı Basın sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in büyük basın toplantısının Aralık ayında gerçekleşeceğini söyledi. Peskov yaptığı açıklamada “Geleneksel basın toplantısı Aralık ayında olacak. Format aynı kalacak” dedi. Basın konferansı 14’üncü olacak. Putin’in başbakan olarak görev yaptığı yıllarda bu etkinlik gerçekleşmedi. Putin, 2001 yılından bu yana gazetecilerle benzer…

Bu Harekatta Sinir Uçlarımız Test Edilecek”

Bu Harekatta Sinir Uçlarımız Test Edilecek” Güvenlik ve terör uzmanı Abdullah Ağar, Türkiye’nin Fırat’ın doğusuna yapmayı planladığı harekatla ilgili, ‘Bu harekatta sinir uçlarımız test edilecek. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize…

‘ABD’nin S-400 itirazı, silah piyasasındaki zayıflığına işaret ediyor’

‘ABD’nin S-400 itirazı, silah piyasasındaki zayıflığına işaret ediyor’ Rusya Dışişleri Bakanlığı Silah Kontrol Departmanı Başkanı Vladimir Yermakov, Washington’un Türkiye’ye S-400 teslimatlarını engelleme girişimlerinin, ABD’nin silah piyasasındaki zayıflığına işaret ettiğini söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize…

Ukrayna Ortodoks Kilisesi: Ukrayna’nın ‘yeni kilisesine’ bağımsızlık kazandırılması tüm kuralların ihlalidir

Ukrayna Ortodoks Kilisesi: Ukrayna’nın ‘yeni kilisesine’ bağımsızlık kazandırılması tüm kuralların ihlalidir Ukrayna Ortodoks Kilisesi basın dairesinden Başpiskopos Kliment, Ukrayna’nın ‘yeni kilisesine’ bağımsızlık kazandırılmasının Kilisenin 2 bin yıldır varlığını sürdürmüş olduğu tüm kuralların ihlali olduğunu söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi…

ABD’den Rusya’ya “uluslararası hukukun ihlali” uyarısı

ABD’den Rusya’ya “uluslararası hukukun ihlali” uyarısı ABD’nin Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Nikki Haley, ”Rusya’nın Ukrayna’nın Kerç Boğazı’ndan yasal geçişini engellemesi, uluslararası hukuku ihlal ediyor. Bu küstah eylem, uluslararası toplum tarafından kınanmalı ve asla kabul edilmemeli.” dedi. Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi (BMGK), Rus savaş gemilerinin, Kırım açıklarında Azak Denizi’nde Rusya kara sularını ihlal ettiği iddiasıyla Ukrayna…

Masterlar Yüzme Şampiyonası’ndan 43 Türkiye Rekoru …

Masterlar Yüzme Şampiyonası’ndan 43 Türkiye Rekoru … Edirne’de Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen ve 3 gün süren Uluslararası Masterlar Kış Şampiyonası’nda Türk sporcular, 43 Türkiye rekoruna imza attı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4…

Rusya, Prestijli Fuarını Türkiye ile Ortaklaşa Gerçekleştirecek

Rusya, Prestijli Fuarını Türkiye ile Ortaklaşa Gerçekleştirecek Rusya Federasyonu Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, 10. Uluslararası Endüstri Fuarı INNOPROM’un Türkiye ile birlikte düzenleneceğini açıkladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan…

Rusya: Teröristler Suriye’de kimyasal saldırı mizansenlerine devam ediyor

Rusya: Teröristler Suriye’de kimyasal saldırı mizansenlerine devam ediyor Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Moskova’nın teröristlerin Suriye’de sivillere karşı kimyasal saldırı düzenlendiği yönündeki mizansen girişimlerine son vermemesinden dolayı endişe duyduklarını söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari…

Rusya Devlet Başkanı Putin, Cumhurbaşkanı Erdoğanı …

Rusya Devlet Başkanı Putin, Cumhurbaşkanı Erdoğanı … Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf sağlarsınız. Rusya vize işlemleri uzmanlarca yürütülür. Rusya vize ücreti…

Rus sınırları yakınlarında son bir günde 3 ABD keşif uçağı tespit edildi

Rus sınırları yakınlarında son bir günde 3 ABD keşif uçağı tespit edildi PlaneRadar gözlem portalı, son 24 saatte Rus sınırları yakınlarında 3 ABD keşif uçağının tespit edildiğini belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4…

Afrikalı Futbolcuların Çıkış Kapısı Antalya

Afrikalı Futbolcuların Çıkış Kapısı Antalya Antalya’da kamp yapan ve yaşları 19 ile 24 arasında değişen 22 Ganalı futbolcu, umutlarını devre arası transfer dönemine bağladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları…

Kaşıkçı Time Dergisinin “Yılın Kişisi” Unvanı İçin …

Kaşıkçı Time Dergisinin “Yılın Kişisi” Unvanı İçin … NEW Suudi Arabistan’ın İstanbul Başkonsolosluğunda öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı, Amerikan Time dergisinin her yıl seçtiği ‘yılın kişisi’ unvanı için finale kalan isimler arasında yer aldı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta,…

Kommersant: FSB, Rus askeri istihbarat servisi GRU’ya yönelik saldırıyı önledi

Kommersant: FSB, Rus askeri istihbarat servisi GRU’ya yönelik saldırıyı önledi Rusya Federal Güvenlik Servisi’nin (FSB) askeri istihbarat servisi Rusya Ana İstihbarat Dairesi’nin (GRU) genel merkezine yönelik bir saldırıyı önlediği belirtildi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize…

Türkiye, Ukrayna’nın Egemenliğine Verdiği Desteği …

Türkiye, Ukrayna’nın Egemenliğine Verdiği Desteği … Türkiye, Kırım’ın yasa dışı ilhakının 5. yılında Ukrayna’nın egemenliğine ve toprak bütünlüğüne verdiği desteği yineledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz…

“Rusya Vietnam’a modern silahlar sağlamaya devam edecek”

“Rusya Vietnam’a modern silahlar sağlamaya devam edecek” Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rusya’nın Vietnam’a modern silahlar sağlamaya devam etmeyi planladığını belirtti. Lavrov, Vietnam-Rusya ilişkilerinin büyük ölçüde askeri teknik işbirliğine dayandığını söyledi. Bakan yaptığı açıklamada “Ülkenin güvenliğini, egemenliğini sağlamak için Vietnam’ın modern silahlardaki ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmeye hazırız” dedi. Ayrıca, Bakan Moskova ve Hanoi ilişkilerinin çok…

Erciyes 8. Profesyonel Sezonuna Hazır

Erciyes 8. Profesyonel Sezonuna Hazır Yılda 2 milyonun üzerinde kişinin ziyaret ettiği, Türkiye’nin en önemli kış sporları ve turizm merkezlerinden Erciyes, tüm hazırlıklarını tamamlayarak 8. sezonun açılışını beklemeye başladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik…

BM Genel Kurulu Kırım’ın askerileştirildiği ileri sürülen kararı onayladı

BM Genel Kurulu Kırım’ın askerileştirildiği ileri sürülen kararı onayladı Birleşmiş Milletler Genel Kurulu, Ukrayna’nın sunduğu ve Rusya’nın Kırım, Sivastopol, Azov Denizi ve Karadeniz’i askerileştirdiği iddia edilen karar taslağını onayladı. Üye ülkelerin büyük kısmı çekimser oy kullanırken, Türkiye karara destek verdi. Rusya’dan da kararın Moskova’yı günah keçisi yapmaya yönelik olduğu açıklaması geldi. Rusya turist vizesi 140$…

Eren Derdiyok: “Şans Benden Yana”

Eren Derdiyok: “Şans Benden Yana” Galatasaraylı futbolcu Eren Derdiyok, UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu ilk haftasında konuk ettikleri Rusya’nın Lokomotiv Moskova takımını 3-0 yendikleri için mutlu olduklarını söyledi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Galatasaraylı futbolcu Eren Derdiyok, UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu ilk haftasında konuk ettikleri Rusya’nın Lokomotiv Moskova takımını 3-0 yendikleri için mutlu olduklarını…

Abd, Venezuela Konusunda Tüm Seçenekleri Değerlendiriyor

Abd, Venezuela Konusunda Tüm Seçenekleri Değerlendiriyor ABD Başkanı Donald Trump, Venezuela’daki son gelişmeler hakkında, ‘Birçok çözüm önerisi mevcut. Tüm seçenekleri değerlendiriyoruz. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz…

29. Kış Üniversite Oyunları Sona Erdi

29. Kış Üniversite Oyunları Sona Erdi 29. Kış Üniversite Oyunları’nda madalya sıralamasında zirvede ev sahibi Rusya yer aldı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve…

Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsünden Inf Açıklaması: …

Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsünden Inf Açıklaması: … Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova ABD’nin Rusya’nın ihlalleri gerekçesi ile ABD’nin Kısa ve Orta Menzilli Füze Anlaşması’ndan (INF) çıkması hakkında, ‘Tweetleriniz dışında herhangi bir delil sunabilir misiniz? Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi…

Kalıp Tezgahından Cern’e Uzanan Yolculuk

Kalıp Tezgahından Cern’e Uzanan Yolculuk Manisa’da beyaz eşya ve otomotiv sektörü için sac metal kalıp imal eden bir KOBİ, teknoloji alanında attığı adımlar sayesinde artık parçacık fiziği deneylerinin yapıldığı Büyük Hadron Çarpıştırıcısı’na (LHC) parça üretiyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi…

Bir Yılda Öğrendiği Rusçası ile Dünya Üçüncüsü Oldu

Bir Yılda Öğrendiği Rusçası ile Dünya Üçüncüsü Oldu Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde yaşayan 17 yaşındaki Can Kahyaoğlu, Rusçayı bir yılda kendi imkanları ile öğrenip bu ülkedeki Kalmit Üniversitesinin dünya genelinde internet üzerinden düzenlediği Rusça olimpiyatlarında üçüncü oldu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma…

Moskova’da Türk Sineması Günleri

Moskova’da Türk Sineması Günleri Moskova Yunus Emre Enstitüsü’nün (YEE) organize ettiği Moskova Türk Sineması Günleri başladı.

Mısır İthalatı Artıyor

Mısır İthalatı Artıyor Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Ziraat Mühendisleri Odası İstanbul Şube Başkanı Ahmet Atalık, ‘Türkiye’deki 6 milyon tonluk mısır üretimi, ihtiyacın yüzde 80’ini karşılıyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4…

Venezuela Dışişleri Bakanı Arreaza: “Rusya ile İşbirliği …

Venezuela Dışişleri Bakanı Arreaza: “Rusya ile İşbirliği … Venezuella Dışişleri Bakanı Jorge Arreaza, Rusya ile askeri birlikteliğin en üst seviyede olduğunu ve bundan memnun olduklarını söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya…

Vize Serbestisi En Az 1 Buçuk Yıllık Bir Süreç”

Vize Serbestisi En Az 1 Buçuk Yıllık Bir Süreç” Türk yetkililerden yapılan açıklamada, AB ile vize serbestisine ilişkin, ‘En az bir buçuk yıllık süreç. Türkiye elbette bu süreci hızlandırabilir’ denildi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize…

Rusya’da “Ruble Günü“ kutlanması teklifi

Rusya’da “Ruble Günü“ kutlanması teklifi Rusya’da “Ruble Günü” adı altında yeni bir bayram kutlanması önerisinde bulunuldu. Döviz piyasasının profesyonelleri, 1 Temmuz gününü ulusal para günü yapmayı teklif ettiler. Moskova Uluslararası Döviz Birliği ve Finans Piyasası Profesyoneller Birliği konuyla ilgili Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e bir yazı gönderdiler. İnisiyatifi sunanlar, rublenin asırlara dayanan bir tarihi ve…

Putin, Vucic ile Aziz Sava Kilisesini Ziyaret Etti …

Putin, Vucic ile Aziz Sava Kilisesini Ziyaret Etti … – Aziz Sava kilisesi önünden görüntüler BELGRAD – Resmi temaslarda bulunmak üzere Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a gelen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic ile Aziz Sava Kilisesini ziyaret etti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş…

Fenerbahçe, Zenit’i tek golle yendi

Fenerbahçe, Zenit’i tek golle yendi Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi son 32 turu ilk maçında Rus ekibi Zenit’i 1-0 yenerek rövanş için avantaj yakaladı. Stat: Ülker Hakemler: Ruddy Buquet, Guillaume Debart, Julien Pacelli (Fransa) Fenerbahçe: Harun Tekin, Isla, Sadık Çiftpınar, Skrtel, Hasan Ali Kaldırım, Mehmet Topal, Jailson, Eljif Elmas (Dk. 72 Ayew), Moses (Dk. 84 Alper Potuk),…

Slovakya’nın Eustream şirketi, Türk Akımı’nda işbirliğine hazır

Slovakya’nın Eustream şirketi, Türk Akımı’nda işbirliğine hazır Slovakya’nın doğalgaz operatörü Eustream, Türk Akımı’nın ikinci hattının Bulgaristan, Sırbistan, Macaristan ve Slovakya’dan geçme olasılığıyla ilgili yeni işbirliğine açık olduklarını belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4…

Rus Dışişleri’nden uyarı: Ukrayna, önümüzdeki günlerde Donbass’a saldırabilir

Rus Dışişleri’nden uyarı: Ukrayna, önümüzdeki günlerde Donbass’a saldırabilir Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Ukrayna ordusunun önümüzdeki günlerde Donbass’taki cephe hattına provokatif bir saldırı düzenleyebileceğini belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya…

NATO Tatbikatında Rusya’nın Gps Sinyallerini Bozduğu …

NATO Tatbikatında Rusya’nın Gps Sinyallerini Bozduğu … Finlandiya, NATO’nun Trident Juncture tatbikatı sırasında Rusya’nın GPS sistemlerine müdahale ederek iletişimi kestiğini iddia etti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır.…

‘Sanrı gördüren silah taşıyan’ Rus fırkateyni, İskoçya’yı karıştırdı

‘Sanrı gördüren silah taşıyan’ Rus fırkateyni, İskoçya’yı karıştırdı Fırtınanın dinmesini beklemek için İskoçya açıklarında demirleyen Rus fırkayetni Amiral Gorşkov, yerel siyasetçileri korkuya sürükledi. İngiliz basınının, fırkateynde düşman güçlerinin sanrı görmesine neden olan bir silah bulunduğunu yazmasıysa, panik havasının daha da büyümesine yol açtı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya…

İzmir’in Deri Fuarına Yabancı Alıcı Akını

İzmir’in Deri Fuarına Yabancı Alıcı Akını Ege Bölgesi’nin deri konfeksiyon, deri aksesuar ve tabak deri ihracatını arttırmak için 22-24 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan Deri ve Deri Konfeksiyon Fuarı’na yabancı alıcıların yoğun ilgisi, deri sektörünü 2019 hedeflerine ulaşma konusunda umutlandırdı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş…

Rusya’ya yaş meyve sebze ihracatı 410 milyon doları aştı

Rusya’ya yaş meyve sebze ihracatı 410 milyon doları aştıYaş meyve sebze sektörünün ihracatta lider pazarı Rusya Federasyonu’na sekiz aylık dönemde yaş meyve sebze ihracatımız 410 milyon dolara ulaştı. Ruslar, Narenciye sezonunun başlamasıyla birlikte Türkiye’den narenciye ürünleri ve nar istiyor. Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği, Eylül ayının girmesiyle birlikte Hong Kong’tan başlattığı tanıtım atağını Rusya’da…

Putin ve Merkel, Suriye’yi görüştü

Putin ve Merkel, Suriye’yi görüştü Kremlin Sözcüsü Dimitriy Peskov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Almanya Başbakanı Angela Merkel’in Suriye konusunu detaylıca istişare ettiğini belirterek, “Suriye Anayasa Komitesinin kısa süre içerisinde kurulması için umut var.” dedi. Peskov, gazetecilere yaptığı açıklamada, Putin ile Merkel’in Arjantin’deki G20 Liderler Zirvesi’nde bir araya geldiğini söyledi. Görüşmede Suriye konusunun gündeme geldiğini belirten…

Rusya’nın uluslararası rezervleri 1 milyar 800 milyon dolar arttı

Rusya’nın uluslararası rezervleri 1 milyar 800 milyon dolar arttı Merkez Bankası, bir hafta içerisinde Rusya’nın uluslararası rezervlerinin 1 milyar 800 milyon dolar artarak  9 Kasım itibariyle 2 Kasım’daki 459 milyar 700 milyon dolara karşı 461 milyar 500 milyon dolar olduğunu açıkladı. Merkez Bankası’ndan yapılan açıklamada, “Bir haftada uluslararası rezervlerinin hacmi pozitif yeniden değerlendirmenin bir sonucu olarak 1 milyar 800 milyon…

Kırım Tatarları Rusya ile birleşmeden sonraki değişimleri Türkiye’de anlattı

Kırım Tatarları Rusya ile birleşmeden sonraki değişimleri Türkiye’de anlattı Kırım Tatarlarının aydın kesiminin temsilcileri, Ankara’da düzenlenen Kırım Tatar Kültürü Günleri çerçevesinde Kırım’ın Rusya ile birleşmesinden sonra meydana gelen olumlu değişimleri dile getirdi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya…

Rusya, Macaristan’da Nükleer Reaktör İnşa Edecek

Rusya, Macaristan’da Nükleer Reaktör İnşa Edecek Macaristan Başbakanı Viktor Orban’ı Moskova’da ağırlayan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya’nın Macaristan’da 2 tane nükleer reaktör inşa edeceğini açıkladı. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Macaristan Başbakanı Viktor Orban’ı Moskova’da ağırlayan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya’nın Macaristan’da 2 tane nükleer reaktör inşa edeceğini açıkladı.

Turizmde Rekor Beklentisi

Turizmde Rekor Beklentisi Alternatif Turizm İşletmeleri Birliği (ATİB) Başkanı Cem Karaca, 2019 yılından yüksek bir beklenti içinde olduklarını belirterek, ‘2018’de yüzde 25 artış yaşamıştık, bu yıl da artış bekliyoruz. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik…

Türkiye’deki Kırım Tatar Kültür Günleri’nin her yıl yapılması planlanıyor

Türkiye’deki Kırım Tatar Kültür Günleri’nin her yıl yapılması planlanıyor Rusya Devlet Başkanlığı Kırım Daimi Temsilcisi Georgiy Muradov, Türklere Kırım’daki gerçek durumu anlatacak Türkiye’deki Kırım Tatar Kültürü Günleri’nin her yıl düzenlenmesinin planlandığını belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya…

İdlib’de Silahsız Bölge: Türkiye ve Suriyeli Muhalifler, …

İdlib’de Silahsız Bölge: Türkiye ve Suriyeli Muhalifler, … Rusya’nın Halep’te kimyasal silah kullanmakla suçladığı muhalif gruplara yönelik bombardımanı sonrası, Suriye ordusu da operasyon başlattı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları…

Putin ile Lukaşenko, Soçi’de karşı karşıya

Putin ile Lukaşenko, Soçi’de karşı karşıya Rusya’nın Soçi kentinde gerçekleşen üçlü Soçi zirvesi sonrası Soçi’de kalan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, tatil için kentte bulunan Belarus Cumhurbaşkanı Aleksandr Lukaşenko ile hokey maçında karşı karşıya geldi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi…

Erdoğan: Kaçak Yapılaşmalar Bizi Tehdit Ediyor (3)

Erdoğan: Kaçak Yapılaşmalar Bizi Tehdit Ediyor (3) -31 MART’TAN SONRA ABD’YE GİDEBİLİRİMİstanbul DHACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN TÜRK-Kanal D ortak canlı yayınında Hande Fırat ve Hakan Çelik’in sorularını yanıtlıyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik…

Basketbol: 2019 Avrupa Kadınlar Şampiyonası Elemeleri

Basketbol: 2019 Avrupa Kadınlar Şampiyonası Elemeleri Türkiye, Çekya, Rusya, Slovenya ve İspanya, 2019 Avrupa Kadınlar Basketbol Şampiyonası’na katılma hakkı kazandı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece…

İstanbul trafiğine maç düzenlemesi

İstanbul trafiğine maç düzenlemesi UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Galatasaray ile Lokomotiv Moskova arasında oynanacak maç nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Bodrum’a Erken Rezervasyonda Yüzde 20 Artış

Bodrum’a Erken Rezervasyonda Yüzde 20 Artış Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Bodrum Yürütme Kurulu Başkanı Yüksel Aslan, ‘Bu yıl yabancı turist açısından Bodrum’da erken rezervasyonda yüzde 20 gibi bir artış söz konusu. Bodrum’daki yatak kapasitesi gelecek turisti karşılayabilecek durumda. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde…

Kılıçdaroğlu, Stk Temsilcileri ve Muhtarlarla Buluştu

Kılıçdaroğlu, Stk Temsilcileri ve Muhtarlarla Buluştu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Erzurumlu STK temsilcileri ve muhtarlarla bir araya geldi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport…

Antonov: Yaptırımlar Rusya’nın dış politika tavrında değişikliklere yol açmayacak

Antonov: Yaptırımlar Rusya’nın dış politika tavrında değişikliklere yol açmayacak Rusya’nın ABD Büyükelçisi Anatoliy Antonov, yaptırımlar ile Rusya’nın dış politika tavrında değişikliklere yol açmayacağını bildirdi. Amerika-Rusya İş Konseyi toplantısında açıklama yapan Rusya’nın ABD Büyükelçisi Anatoliy Antonov,  “Yaptırımların Rusya’nın ekonomik kalkınmasına engel olduğu ortada. Bunlar ikili ilişkileri daha fazla kötüleştiriyor. Fakat yaptırımlar ile Rusya’nın dış siyasi tavrında…

Putin, dini bayram ritüeli için buz gibi suya girdi

Putin, dini bayram ritüeli için buz gibi suya girdi Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ortodoksluk’ta İsa’nın vaftiz edilmesinin kutlandığı Epifani bayramı çerçevesinde Moskova Bölgesi’ndeki buz tutmuş bir gölde açılan havuza girdi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari…

Batan Gemide Yaşanan Dehşet Anlarını Anlattı

Batan Gemide Yaşanan Dehşet Anlarını Anlattı Karadeniz’de batan kuru yük gemisinden sağ kurtarılan 7 kişiden biri olan Ukrayna uyruklu Sheycuk Stanislav, yaşadıkları dehşet anlarını anlattı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize…

Moskova Devlet Üniversitesi, Ulusal Uzay Merkezi’nin oluşturulmasına katılacak

Moskova Devlet Üniversitesi, Ulusal Uzay Merkezi’nin oluşturulmasına katılacak Moskova Devlet Üniversitesi (MGU) Uzay Çalışmaları Fakültesi, Moskova’daki Ulusal Uzay Merkezi’nin kurulmasında yer alacak, Devlet Başkanı Vladimir Putin’in, federal meclis konuşmasında şehir hükümeti ve Roskosmos için gerekli talimatlar dedi. Üniversitenin basın servisi açıklamalarında “Şimdilik, Moskova Devlet Üniversitesi Uzay Araştırma Fakültesi’nden uzmanların, Moskova Devlet Üniversitesi’nden bir Ulusal Uzay Merkezi oluşturma…

Yılın ilk çeyreğinde gayrimenkul inşaatı artış gösterdi

Yılın ilk çeyreğinde gayrimenkul inşaatı artış gösterdi Moskova’da sene başından itibaren geçen senenin ilk çeyreğine göre 3 kat artışla 2 milyon 216 bin metrekare gayrimenkul inşa edildi. Moskova Şehir İnşaat Politikası Departmanı’ndan yapılan açıklamada, “Birinci çeyrek boyunca 371 bini konut olmak üzere 742 bin metrekare gayrimenkulün inşa edildiği geçen seneye göre bu sene ciddi artış…

ABD’den Venezuelalılara “Ek Yardım” Açıklaması

ABD’den Venezuelalılara “Ek Yardım” Açıklaması ABD Dışişleri Bakanlığından, ‘Bugün ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, Nicolas Maduro’nun sebep olduğu ülke genelindeki siyasi ve ekonomik krizden dolayı ülkeden kaçan 3,4 milyon Venezuelalıya 56 milyon dolarlık ek insani yardımda bulunulacağını açıkladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar.…

Erdoğan’dan Kaşıkçı Cinayeti Açıklaması

Erdoğan’dan Kaşıkçı Cinayeti Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin, ‘Belki bu 22 kişinin içinden hayatta olmayanlar da olabilir, onu da söyleyeyim. Bazı duyumlarımız var, belki bazılarını götürmüş de olabilirler, trafik kazası kurbanları falan da olabilir’ dedi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde…

Kalın: Netanyahu’nun Gizli Bir PKK Sempatizanlığı …

Kalın: Netanyahu’nun Gizli Bir PKK Sempatizanlığı … CUMHURBAŞKANLIĞI Sözcüsü İbrahim Kalın, ‘Netanyahu’nun gizli bir PKK sempatizanlığı mı var? Ne zaman Türkiye terör örgütlerine operasyon yapsa Suriye ve Irak’ta, ses, bir bakıyorsunuz İsrail Başbakanı’nın ofisinden geliyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi…

Tofaş – Lokomotiv Kuban: 99-105

Tofaş – Lokomotiv Kuban: 99-105 SALON: TOFAŞHAKEMLER: Elias Koromilas, Renaud Geller, Igor DragojevicTOFAŞ: Diante Garrett 25, Demonte Harper 3, Kyle Weems 20, Kenny Kadji 19, Sammy Mejia 18, Jeff Withey 8, Muhsin Yaşar 4, Berkan Durmaz 2, Yiğit Arlsan, Muhaymin MustafaLOKOMOTIV KUBAN: Jamel Mclean 21, Trevor Lacey 7,… Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık…

Yeşilırmak Havzası İllerinden 14 Ülkeye Tanıtım Atağı

Yeşilırmak Havzası İllerinden 14 Ülkeye Tanıtım Atağı Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği (YHKB), bölgenin turizm potansiyelinin tanıtılması ve bilinirliğinin sağlanması amacıyla Amerika Birleşik Devletleri, Hindistan, Kuveyt, Rusya ile Malezya’nın da aralarında olduğu 14 ülkeden turizmcileri Amasya, Çorum, Samsun, Tokat’ta konuk etti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş…

Pentagon’dan Türkiye Açıklaması

Pentagon’dan Türkiye Açıklaması ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) Sözcüsü Charles Summers, Türkiye’nin Rusya’dan S-400 hava savunma sistemleri almasının iki ülkenin askeri ilişkileri açısından ağır sonuçları olacağını belirterek, ‘F-35 ve Patriotları almaları söz konusu olmayacak. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta,…

Türkiye’nin Önceliği Suriye’nin Toprak Bütünlüğü ve …

Türkiye’nin Önceliği Suriye’nin Toprak Bütünlüğü ve … Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Suriye’deki duruma ilişkin, ‘Suriye’nin toprak bütünlüğü ve siyasi istikrarı Türkiye’nin esas öncelikleridir. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları…

İsrail: “Suriye’deki Koordinasyonun Devamı Tel Aviv …

İsrail: “Suriye’deki Koordinasyonun Devamı Tel Aviv … İsrail, Rusya’nın Suriye’de kendisine ait İl-20 askeri uçağının düşürülmesinden İsrail Hava Kuvvetlerinin sorumlu olduğu yönündeki suçlamalarını reddederken Tel Aviv ile Moskova arasında Suriye üzerindeki koordinasyon mekanizmasının devamının iki ülkenin çıkarına olduğunu açıkladı. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] İsrail, Rusya’nın Suriye’de kendisine ait İl-20 askeri uçağının düşürülmesinden İsrail Hava…

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov Pakistanlı Mevkidaşı …

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov Pakistanlı Mevkidaşı … Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Pakistan Dışişleri Bakanı Şah Mahmud Kureişi ile Pakistan ve Hindistan arasında yaşanan kriz üzerine bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize…

21 Yabancı Öğrenci, Edremit’te Arapça Dil Kampı’na …

21 Yabancı Öğrenci, Edremit’te Arapça Dil Kampı’na … BALIKESİR’in Edremit ilçesinde, Türkiye Diyanet Vakfı tarafından düzenlenen Arapça Dil Kampı’na, 21 yabancı öğrenci katıldı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan…

‘Putin ile Erdoğan arasındaki görüşmede galibiyet Moskova’nın oldu’

‘Putin ile Erdoğan arasındaki görüşmede galibiyet Moskova’nın oldu’ Arab Weekly’de yer alan bir makalede Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan arasında Moskova’da yapılan ve Suriye konusunun ele alındığı görüşmede kazanan tarafın Moskova olduğu belirtildi. Makaleye göre, Putin kartlarını iyi oynayarak Erdoğan’ı Rusya’nın pozisyonuna yaklaştırdı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık…

Rusya ve Japonya “Barış”Ta Anlaşamadı – Moskova

Rusya ve Japonya “Barış”Ta Anlaşamadı – Moskova Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Japonya ile bir barış anlaşmasına varılması için yoğun çaba sarf edildiğini belirterek ‘Rusya olarak, Japonya ve Sovyetler Birliği’nin 1956’da imzaladığı deklarasyonu temel alan bir barış anlaşmasına sıcak bakıyoruz. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş…

Rusya Deplasmanında CSKA Moskova’ya Konuk Olan Real …

Rusya Deplasmanında CSKA Moskova’ya Konuk Olan Real … Şampiyonlar Ligi 2. hafta mücadelesinde CSKA Moskova’ya konuk olan Real Madrid, 2. dakikada yediği golle sahadan 1-0 mağlup ayrıldı.

Putin güven sıralamasında Trump’ı geride bıraktı

Putin güven sıralamasında Trump’ı geride bıraktı İtalya Milton Friеdman Enstitüsü, dünya liderleri hakkındaki kamuoyu fikrini araştırdı. Araştırma sonucuna göre, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron gibi daha küreselci ve liberal politikacılar dünyada çok yüksek not alıyorlar, fakat ülkelerindeki değerlendirmeleri ise çok düşük. Aksine Vladimir Putin gibi daha muhafazakar liderlerin faaliyetlerinin ülke içerisinde çok fazla desteklendiği belirtildi. Güvenilen…

Bahreyn, Putin’in limuzini ile ilgileniyor

Bahreyn, Putin’in limuzini ile ilgileniyor Bahreyn’in Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in de kullandığı Kortej projesi kapsamında, Aurus markası altında üretilen yerli ve zırhlı limuziniyle ilgilendiği belirtildi. Putin, makam aracı olarak Aurus Senat limuzinini kullanıyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3…

AK Parti Sözcüsü Çelik: “Cumartesi Günü Bir Heyet …

AK Parti Sözcüsü Çelik: “Cumartesi Günü Bir Heyet … AK Parti Sözcüsü Çelik, ‘Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, MİT Başkanı Hakan Fidan ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın Cumartesi günü Rusya’ya gidecek’ dedi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma…

Putin ile Lukaşenko Soçi’de kayak yaptı

Putin ile Lukaşenko Soçi’de kayak yaptı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Belarus Devlet Başkanı Aleksandr Lukaşenko, Rusya’nın Soçi kentinde kayak yaptı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır.…

Duma’dan ‘Kerç olayı tekrar edebilir’ iddiasına tepki

Duma’dan ‘Kerç olayı tekrar edebilir’ iddiasına tepki Rusya Parlamentosu’nun alt kanadı Duma’nın Güvenlik, Rüşvet ve Yolsuzlukla Mücadele Komisyonu Başkan Yardımcısı Anatoliy Vıbornıy, ‘Kerç olayı’nın tekrar etme riski bulunduğunu iddia eden Alman haber sitesi Telepolis’in amacının, Rusya’yla ilgili kaygıları arttırma amacıyla yapılan yeni bahane arama çabaları olduğunu belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize…

Rusya 3 Yıllık vize çıkartma

Rusya 3 Yıllık vize çıkarma Rusya için vize çıkartacak kişiler için Moskova Merkezli olan Soho Danışmanlık sadece “Rusya Çalışma İzinleri”, “Rusya ticari vizesi”, “rusya turist vizesi” ve “Rusya Şoför Vizeleri” almaktadır. Rusya vize evrakları olan Rusya Turist Vizesi için voucher belgesinide kendisi düzenlemektedir. Rusya vize ücreti 2018yılı için sayfamızı ziyaret ediniz. Türk vatandaşları, diğer ülke vatandaşları…

Rus polis aksayan köpeği karşıya geçirmek için trafiği durdurdu

Rus polis aksayan köpeği karşıya geçirmek için trafiği durdurdu Rusya’nın Çelyabinsk kentinde bir trafik polisi karla kaplı yolda aksayan köpeği karşıya geçirmek için trafiği durdurdu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize…

Moskova’da, bomba ihbarları nedeniyle 13 bin 500 kişi tahliye edildi

Moskova’da, bomba ihbarları nedeniyle 13 bin 500 kişi tahliye edildi Bomba ihbarı nedeniyle Cuma günü yaklaşık 13 bin 500 kişinin Moskova’daki bir çok büyük mağaza ve diğer binalardan tahliye edildiğini belirtti. Tüm binalar köpekler tarafından incelendi, patlayıcı madde bulunmadı. Daha önce, Moskova polisi telefon terörizminin gerçekleri hakkında 170’ten fazla ceza davası açtı. Bu ay başında yeni bir bomba ihbarı…

İkinci el lüks otomobil sayısı arttı

İkinci el lüks otomobil sayısı arttıAvtostat analitik ajansı, Rusya Federasyonu’nda Ocak-Ağustos döneminde ikinci el lüks otomobil piyasasının hacminin 2017 yılının aynı dönemine kıyasla yüzde 17’lik artışla 1200 araca ulaştığını belirtti. En popüler otomobiller ise Bentley oldu ve bu markadan 448 adet satıldı. İkinci sırada ise 356 araba ile Mercedes-Maybach yer alıyor. Üçüncü sırada ise Maserati (170 araba) üretimi otomobiller yer alıyor. Bu otomobilleri…

Moskova’da korkunç kaza: 4ölü, 10 yaralı

Moskova’da korkunç kaza: 4ölü, 10 yaralıRusya Devlet Yol Güvenliği Denetimi GİBDD temsilcisi, Podmoskovye’de 4 kişinin yaşamını yitirmesine ve 10 kişinin yaralanmasına neden olan büyük bir trafik kazasının yaşandığını ve kazanın otobüsün karşı şeride geçerek dolmuşa çarpmasından kaynaklandığını bildirdi. GİBDD temsilcisi, “PAZ otobüsünün sürücüsü karşı şeride geçti ve karşıdan gelen 36 numaralı otobüse çarptı. Otobüste 14 kişi bulunuyordu”…

Rus ordusu dünyanın en güçlülerinden biri olarak kabul edildi

Rus ordusu dünyanın en güçlülerinden biri olarak kabul edildi Business Insider portalında, Rus ordusunun dünyanın en güçlü Silahlı Kuvvetleri sıralamasında ikinci sırada yer aldığı bildirildi. Uzmanlar, mevcut silah çeşitliliği, seferberlik potansiyeli, endüstriyel gelişim düzeyi, doğal kaynaklar ve diğer faktörler de dahil olmak üzere 50’den fazla göstergeyi dikkate aldılar. Nükleer güçler ve NATO üyeleri avantajlı oldular. Denize…

Rusya Sicil, Deport, Giriş yasağı sorgulama

RUSYA’YA GİRİŞ YASAĞININ OLUP OLMADIĞINI ARAŞTIRMA SERVİSİ HAKKINDA Rusya Deport Sorgulama Yapmak, yada Rusya’da hakkında herhangi bir girişini engelleyecek durum olup olmadığını öğrenmek için bizden hizmet alabilirsiniz. Rusya’ya giriş yasağının kendilerine uygulanıp uygulanmadığını tespit etmek isteyen Türk vatandaşları, Rusya’ya giriş yasağının olup olmadığını araştırma için avukatlarımız ile FMS dairesinden birebir net içerden hakkınızdaki durumu öğrenebiliriz.…

Peskov: 90’lı yıllarda Türkiye’den Rusya’ya araba getirip satıyordum

Peskov: 90’lı yıllarda Türkiye’den Rusya’ya araba getirip satıyordum Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Argumentı i Faktı gazetesine yaptığı açıklamada 90’lı yıllarda para kazanmak için Türkiye’den Rusya’ya araba getirip sattığını söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik…

Antalya’da Sebahat Özaltın Ladies Golf Turnuvası Heyecanı

Antalya’da Sebahat Özaltın Ladies Golf Turnuvası Heyecanı Özaltın Holding tarafından düzenlenen Sebahat Özaltın Ladies Golf Turnuvası, Antalya’da yapıldı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve…

Tuncel’in Alina Kabaeva Cup performansı

Tuncel’in Alina Kabaeva Cup performansı Rusya‘nın başkenti Moskova’da düzenlenen Alina Kabaeva Gazprom Cup Ritmik Jimnastik şampiyonasında eleme müsabakalarında Türkiye’den Kamelya Tuncel performans sergiledi. SoHo Danışmanlık Tuncel’in Alina Kabaeva Cup performansı appeared first on GAZETEM RUSYA.   Rusya vize işlemleri için bizi arayınız! 02129636337 | 05445281484   RUSYA VİZESİ NEDİR? ŞARTLARI NE? Rusya Konsolosluğu, Rusya vize…

Moskova bölgesinde terör eylemleri planlayan IŞİD hücresi çökertildi

Moskova bölgesinde terör eylemleri planlayan IŞİD hücresi çökertildiRusya Federal Güvenlik Servisi’nden (FSB) yapılan açıklamada, Moskova bölgesinde terör eylemleri hazırlıkları yapılan çok gizli bir IŞİD hücresinin çökertildiği duyuruldu. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rusya Federal Güvenlik Servisi’nden (FSB) yapılan açıklamada, Moskova bölgesinde terör eylemleri hazırlıkları yapılan çok gizli bir IŞİD hücresinin çökertildiği duyuruldu.

İçişleri Bakanlığı, yurtdışı pasaportlarını alma süresinin kısaltılmasını planlıyor

İçişleri Bakanlığı, yurtdışı pasaportlarını alma süresinin kısaltılmasını planlıyor Rusya İçişleri Bakanlığı, ikametgah adreslerinde başvuru yapan vatandaşların yurtdışı pasaportları alım süresini 4 aydan 3 aya kısaltmayı öneriyor. İlgili belge resmi hukuki bilgi portalında yer alıyor. Belgede, “Rusya İçişleri Bakanlığı 16 Kasım 2017 tarihli belgede değişiklik yaparak yurtdışı pasaportlarının hazırlanma süresini 4 aydan üç aya düşürmeyi öneriyor”…

Rusya iş vizesi

Rusya iş vizesi. Rusya için vize başvurusunda bulunacak kişiler vize tiplerine göre başvuru yapmaktadırlar. Eğer vize tipinizi bilmiyorsanız, ziyaret amacınıza göre bunu belirlemenize biz yardımcı olabiliriz. Rusya için vize almak istiyorsanız, Rusya vize evrakları ona göre hazırlanmalıdır. Rusya vize ücreti ödenmeden önce vize tipinizi lütfen belirleyin. Rusya iş vizesi için öncelikle bir davetiye ihtiyacı olmaktadır. Bu davetiye tarafımızca sağlanmakta olup. Siz sadece Pasaport ve 2 adet vesikalık fotoğraf sağlamaktasınız.

Sınırlarımızı Korumak İçin Her Türlü Tedbiri Alırız”

Sınırlarımızı Korumak İçin Her Türlü Tedbiri Alırız” Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Türkiye’nin Suriye’nin kuzeyindeki terör örgütü YPG/PKK hedeflerine yönelik yapmayı planladığı harekata ilişkin, ‘PKK ya da onun Suriye’deki uzantısı tarafından yönetilecek küçük devlet, devlet benzeri yapıların oluşmasına göz yumamayız. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde…

Kırım’da yarımadanın tarihiyle ilgili tartışmalı ders kitapları okullardan kaldırıldı

Kırım’da yarımadanın tarihiyle ilgili tartışmalı ders kitapları okullardan kaldırıldı Kırım Eğitim, Bilim ve Gençlik Bakanı Natalya Gonçarova, Sputnik’e yaptığı açıklamada, Kırım-Tatar toplumu temsilcilerinin şikayeti üzerine Kırım tarihine ilişkin ders kitaplarının okullarda kaldırıldığını söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta,…

Ryabkov: ABD’nin Suriye’den çekileceği konusunda şüpheliyiz

Ryabkov: ABD’nin Suriye’den çekileceği konusunda şüpheliyiz Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Sergey Ryabkov, Washington’da Suriye’deki gayrimeşru askeri varlığı sürdürmeye yönelik destek ve dünyada hakim olma yarışı sürerken, ABD’nin ülkeden tamamen çekilecekleri konusunda şüpheli olduklarını söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3…

Rusya’da vize ve ikamet terimleri

Rusya Federasyonu’nun da vizeler, ikametgah ve izinler gibi konularda en çok adı geçen terimler aşağıda sıralanmıştır. Rusya federasyonu geçici ikamet izinleri ve yabancılara çalışma hakkı yada sürekli oturum hakkı gibi hakların kısa isimleri ve neler olduğunu yazıda bulmanız mümkündür. Geçici İkamet İzni (RVP: Разрешение на временное проживание) Geçici ikamet izni (Разрешение на временное проживание); Rusya da,…

Putin’den Etiyopya’daki uçak kazasıyla ilgili taziye mesajı

Putin’den Etiyopya’daki uçak kazasıyla ilgili taziye mesajı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Etiyopya yönetimine ülkede meydana gelen uçak kazası için taziye mesajı gönderdi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan…

Stoltenberg: NATO’nun Karadeniz’de güçlü bir varlığı var. Bölgedeki varlığımızı gözden geçirmeye devam edeceğiz

Stoltenberg: NATO’nun Karadeniz’de güçlü bir varlığı var. Bölgedeki varlığımızı gözden geçirmeye devam edeceğiz NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, “Rusya, Kırım’ı ve Kerç Boğazı’nda inşa ettiği köprüyle Azak Denizi’ni kontrol altına almaya çalışıyor.” dedi. NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı’nın ilk oturumunun ardından basın toplantısı düzenleyen Stoltenberg, müttefiklerin Ukrayna ve Gürcistan dışişleri bakanlarıyla bir araya geldiğini belirtti. Rusya’nın, Ukrayna…

Lavrov, muhalif Müzakere Yüksek Komisyonu Başkanı ile İdlib’de militanların yok edilmesini ele aldı

Lavrov, muhalif Müzakere Yüksek Komisyonu Başkanı ile İdlib’de militanların yok edilmesini ele aldı Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’un, Suriyeli muhaliflerin kurduğu Müzakere Yüksek Komisyonu Başkanı Nasr el Hariri ile İdlib’deki militanların yok edilmesini konuştuğu belirtildi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi…

Euroleague’de Türk Takımları 3’te 1 Yaptı

Euroleague’de Türk Takımları 3’te 1 Yaptı THY Euroleague’in 14. haftasında Türk takımları 3’te 1 yaptı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf sağlarsınız.…

UEFA Avrupa Ligi’nde Maç Programı Belirlendi

UEFA Avrupa Ligi’nde Maç Programı Belirlendi Türkiye’den Fenerbahçe ve Galatasaray’ın mücadele edeceği UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda maç programı açıklandı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz…

Rusya: Hama’da militanların açtığı ateş sonucu 1 Suriyeli asker öldü, 1 askerse yaralı

Rusya: Hama’da militanların açtığı ateş sonucu 1 Suriyeli asker öldü, 1 askerse yaralı Rusya’nın Suriye’deki tarafları uzlaştırma merkezinden yapılan açıklamada, militanların Hama’ya yönelik açtıkları ateş sonucu 1 Suriyeli askerin hayatlarını kaybettiği, 1 askerinse yaralandığı belirtildi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi…

Voleybol: Avrupa Kupaları

Voleybol: Avrupa Kupaları Voleybolda Avrupa kupalarında bu hafta 3 Türk takımı sahaya çıkacak. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf sağlarsınız. Rusya vize…

Rusya: Kerç Boğazı’nda iki gemi alev aldı: 10 kişi hayatını kaybetti

Rusya: Kerç Boğazı’nda iki gemi alev aldı: 10 kişi hayatını kaybetti Kırım’ın Kerç Boğazı bölgesinden geçen iki geminin alev aldığı belirtildi. Gemilerin mürettebatı arasında Türklerin de olduğu belirtiliyor. Meydana gelen kazada, 2 gemide bulunan mürettebattan 10 kişinin hayatını kaybettiği öğrenildi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş…

Lavrov, Rusya ve Japonya arasında barış anlaşmasının imzalanmasının önemine dikkat çekti

Lavrov, Rusya ve Japonya arasında barış anlaşmasının imzalanmasının önemine dikkat çekti Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rusya ile Japonya arasındaki barış anlaşmasının imzalanmasının Moskova ile Tokyo arasındaki diğer sorunların konuşulması için gerekli bir temel oluşturduğunu ve İkinci Dünya Savaşı’nın sonucunun kabul edilmesini gerektirdiğini belirtti. Lavrov yaptığı açıklamada, “Singapur’da Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Japonya Başbakanı Şinzō Abe’nin…

Halep’e kimyasal saldırı: ‘Rusya ve Türkiye’nin Suriye’de işbirliğini pekiştirmesi, birçok ülkeyi rahatsız ediyor’

Halep’e kimyasal saldırı: ‘Rusya ve Türkiye’nin Suriye’de işbirliğini pekiştirmesi, birçok ülkeyi rahatsız ediyor’ Sputnik, Suriye’nin Halep kentinde düzenlenen kimyasal saldırıyı Rus uzmanlarla konuşarak, olayın hangi amaçla gerçekleştirilmiş olabileceğine mercek tuttu. Uzmanlara göre en önemli neden, birçok ülkenin Rusya ve Türkiye’nin Suriye’de işbirliğini pekiştirmesinden rahatsız olması. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ |…

Rusların çoğu göç etmek istemiyor

Rusların çoğu göç etmek istemiyor Araştırma holdingi “Romir”, Rusların ezici çoğunluğunun Rusya’yı terk etmek istemediğini bildirdi. “Romir”in verilerine göre, Rusların yüzde 88’i yakın gelecekte başka bir ülkeye taşınmak istemiyor ve yaş olarak daha büyük olan katılımcılar, Rusya’dan ayrılmayı daha az istiyor. Potansiyel göçmenlerin yüzde 62’si Avrupa’ya, yüzde 13’ü ABD veya Kanada’ya, yüzde 6’sı ise Asya…

Erdoğan-Putin zirvesinin çarşamba günü yapılacağına Ankara’dan teyit

Erdoğan-Putin zirvesinin çarşamba günü yapılacağına Ankara’dan teyit Cumhurbaşkanlığı’ndan Erdoğan’ın 23 Ocak 2019 tarihinde Rusya Federasyonu’na günübirlik bir çalışma ziyaretinde bulunacağına dair açıklama yapıldı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan…

Venezuela’ya Giden Yardım Kamyonlarını Maduro Yaktırmamış

Venezuela’ya Giden Yardım Kamyonlarını Maduro Yaktırmamış NEW YORK (AA) – ABD’nin önde gelen gazetelerinden New York Times (NYT), geçen ay Venezuela’ya sokulmaya çalışılırken sınırda yanan yardım konvoylarının Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro’ya bağlı kuvvetler tarafından yakılmadığının ortaya çıktığını belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde…

Netanyahu, Putin’in Suriye Özel Temsilcisiyle Görüştü

Netanyahu, Putin’in Suriye Özel Temsilcisiyle Görüştü – İsrail Başbakanı Netanyahu’nun Rusya’nın Suriye Özel Temsilcisi Lavrentyev ve Rusya Dışişleri Bakanı Yardımcısı Sergey Verşinin’i kabülünden detaylar İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Suriye Özel Temsilcisi Aleksandr Lavrentyev ve Rusya Dışişleri… Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5…

Lavrov: Putin ve Erdoğan İdlib konusundaki adımları belirlediler

Lavrov: Putin ve Erdoğan İdlib konusundaki adımları belirlediler Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın G20 zirvesinde İdlib konusundaki anlaşmayı teyit ettiklerini ve silahsızlık alanının kurulması anlaşmasına saygı duyulmasına yönelik adımları belirlediklerini bildirdi. Bakan, G20 zirvesinin son gününde Rusya ve Türkiye’nin liderlerinin İdlib konusunu görüştüklerini belirtti.…

Brent Petrolün Varili 65,83 Dolar

Brent Petrolün Varili 65,83 Dolar Brent petrolün varili, haftanın son iş gününde uluslararası piyasalarda 65,83 dolardan işlem görüyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve…

Lukaşenko, Rusya’nın Belarus’u ‘kardeş ülke’ görmemesinden yakındı

Lukaşenko, Rusya’nın Belarus’u ‘kardeş ülke’ görmemesinden yakındı Belarus Devlet Başkanı Aleksandr Lukaşenko, Moskova’nın artık Minsk’le ilişkilere ‘kardeş’ gözüyle bakmadığı görüşünü dile getirdi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır.…

Kızılordu Korosu Büyükçekmece’de Sahne Aldı

Kızılordu Korosu Büyükçekmece’de Sahne Aldı ALEKSANDROV Rus Kızılordu Korosu, Büyükçekmece’de konser verdi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf sağlarsınız. Rusya vize işlemleri…

Ateş: “DenizBank Moskova, Türkiye-Rusya arasında kurulmuş finansal bir hub”

Ateş: “DenizBank Moskova, Türkiye-Rusya arasında kurulmuş finansal bir hub” DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, Rusya’daki iştirakleri DenizBank Moskova’nın Türkiye-Rusya arasında kurulmuş finansal bir hub rolünü üstlendiğini ve özellikle Rusya’da faaliyetleri bulunan Türk şirketlerinin finansal ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet verdiğini anlattı. Bankacılık sektörü ve Türkiye ekonomisi açısından 2018 yılı gelişmelerini değerlendiren Hakan Ateş, DenizBank Moskova’nın, Rusya’da faaliyet gösteren müşterilerin…

Rusya, enerji piyasasında rekorlar kırıyor

Rusya, enerji piyasasında rekorlar kırıyor Rusya Federal Gümrük Servisi tarafından yayınlanan rapora göre, bu yılın ilk on ayında, Rusya’nın petrol ve doğal gaz ihracatından elde ettiği gelir 150 milyar doları aştı. Rusya LNG ihracatını neden bu kadar hızlı arttırıyor ve yakın gelecekte bu sektörün geliştirilmesi nasıl olacak? Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize…

Yunanistan’a uçan SSJ100 Moskova’ya döndü

Yunanistan’a uçan SSJ100 Moskova’ya döndü Moskova’dan Selanik’e uçak “Aeroflot” havayolu şirketine ait Sukhoi Superjet 100’ün Moskova’ya geri dönmek zorunda kaldığı açıklandı. Soruşturma Komitesi, uçağın ön camın üst katmanının çatlaması sonucunda Şeremetyevo havalimanına geri dönüş yapmak zorunda kaldığını açıkladı. Uçakta 48 yolcunun ve 6 mürettebatın bulunduğu belirtildi. Olay sonucunda kimse zarar görmedi. Yolcular gidiş noktasına başka…

Rusya’dan BM’ye Venezuela Çağrısı

Rusya’dan BM’ye Venezuela Çağrısı Rusya’nın Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Vasiliy Nebenzya, BM Güvenlik Konseyinden Venezuela’nın bütünlüğünü korumasını istedi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport…

Moskova’daki kaza sayısı, yüzde 25’e kadar düştü

Moskova’daki kaza sayısı, yüzde 25’e kadar düştü Moskova Belediye Başkanı Sergey Sobyanin, Başkentteki özel otobüs şeritlerinin verimliliklerini kanıtladıklarını, bunlar sayesinde trafik kazalarının sayısının yüzde 25’e düşürüldüğünü ve şehir içi ulaşımın daha düzenli hareket etmeye başladığını belirtti. Sobyanin Twitter hesabından yaptığı açıklamada  “Otobüs şeritleri dünya uygulamasıdır ve Moskova’da da verimliliğini gösterdi. Kentsel ulaşım daha düzenli hareket etmeye başladı ve…

Krasnoyarsk’ta 2019 Dünya Kış Üniversite Oyunları açılışı yapıldı

Krasnoyarsk’ta 2019 Dünya Kış Üniversite Oyunları açılışı yapıldı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, bu yıl Krasnoyarsk şehrinde yapılan 29. Dünya Kış Üniversite Oyunları’nın açılışını yaptı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize…

Basketbolda Maçın Ardından

Basketbolda Maçın Ardından THY Avrupa Ligi’nin 18. haftasında konuk ettiği Rusya temsilcisi Khimki’yi 81-72 yenen Anadolu Efes’te başantrenör Ergin Ataman, üçüncü çeyrekte sergiledikleri performansla karşılaşmadan galip ayrıldıklarını söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4…

Türk Sanayicisine Nükleer Sektörde Daha Çok Rol Alma …

Türk Sanayicisine Nükleer Sektörde Daha Çok Rol Alma … Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) CERN Sanayi İrtibat Ofisi Temsilcisi Hakan Kızıltoprak, Türk sanayicilere nükleer enerjiyle ilgili fırsatları değerlendirme çağrısında bulundu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari…

Putin 9 generali görevden aldı

Putin 9 generali görevden aldı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, İçişleri Bakanlığı, Acil Durumlar Bakanlığı ve Soruşturma Komitesindeki 9 generalin görevine son verdi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan…

ABD Temsilciler Meclisi yeni başkanı Pelosi’ye göre Trump’ın Putin ile ilişkileri ‘tehlikeli’

ABD Temsilciler Meclisi yeni başkanı Pelosi’ye göre Trump’ın Putin ile ilişkileri ‘tehlikeli’ ABD Temsilciler Meclisi Başkanlığı’na seçilen demokrat vekil Nancy Pelosi, ABD Başkanı Donald Trump’ın Rusya lideri Vladimir Putin’le ilişkilerini ‘tehlikeli’ olarak tanımladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta,…

Rus pilot: Su-57, Suriye’de yeni silahları başarıyla denedi

Rus pilot: Su-57, Suriye’de yeni silahları başarıyla denedi Rus deneme pilotu Sergey Bogdan, yeni nesil Su-57 savaş uçaklarının Suriye’de yeni silahları başarıyla denediğini söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları…

Zenit – Fenerbahçe Maçını Michael Oliver Yönetecek

Zenit – Fenerbahçe Maçını Michael Oliver Yönetecek Fenerbahçe’nin Avrupa Liginde Zenit ile karşılaşacağı maçı, İngiltere Futbol Federasyonundan Michael Oliver yönetecek. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece…

‘Rosatom, Aliyev’e Azerbaycan’ın ilk nükleer güç santralini inşa etmeyi önerdi’

‘Rosatom, Aliyev’e Azerbaycan’ın ilk nükleer güç santralini inşa etmeyi önerdi’ Rusya Devlet Nükleer Enerji Kurumu Rosatom’un Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’e ülkedeki nükleer güç santralini inşa etmeyi önerdiği belirtildi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4…

Beyaz Saray Sözcüsü Sarah Sanders, Sorguya Alındı

Beyaz Saray Sözcüsü Sarah Sanders, Sorguya Alındı ABD’li Özel Yetkili Savcı Robert Mueller, Rusya’nın 2016’daki ABD başkanlık seçimlerine müdahale ettiği iddiasına ilişkin soruşturma kapsamında Beyaz Saray Sözcüsü Sarah Sanders’i sorguladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize…

ABD, Rusya’ya yaptırımları tekrar genişletti: FSB yetkilileri de listede

ABD, Rusya’ya yaptırımları tekrar genişletti: FSB yetkilileri de listede ABD Hazine Bakanlığı, Ukrayna krizi nedeniyle Rusya’ya uyguladığı yaptırımları bir kez daha genişletti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır.…

ABD Avrupa Komutanı ‘ısrarcı’: S-400 bulunduğu takdirde Türkiye’ye F-35 vermemeliyiz

ABD Avrupa Komutanı ‘ısrarcı’: S-400 bulunduğu takdirde Türkiye’ye F-35 vermemeliyiz EUCOM Komutanı Orgeneral Scaparrotti, Türkiye’nin önemli bir NATO ortağı olduğunu belirterek, “S-400 hava savunma sistemlerini alması durumunda ABD’nin Türkiye’ye F-35 savaş uçağı vermemesi gerektiğini” söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi…

Rusçanın Dünya Elçileri, Türkiye’de temsilcilik açacak

Rusçanın Dünya Elçileri, Türkiye’de temsilcilik açacak Moskova merkezli Puşkin Devlet Rusça Enstitüsü Rektörü Margarita Rusetskaya, Rusçanın Dünya Elçileri uluslararası gönüllü programının Türkiye ve Fransa’da birer temsilcilik açmayı planladığını belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik…

Omsk Vizesi

Omsk Rusya’da Sibirya’nın güney batısında bulunur ve Sibirya’da Novosibirsk’ten sonra en büyük ikinci şehirdir. Omsk Vizesi 140$’dır. | SoHo Danışmanlık. Rusya için vize başvuru merkezi. Rusya vizesi şimdi daha ucuz ve evraksız 1 pasaport ve 1 resim vizeniz 2 günde. İstanbul Omsk Vizesi için Rusya vizesi alınmaktadır. Omsk Rusya vizesi için bizi arayınız. Acil Omsk turist vizesi 1 günde çıkar.

Putin: Güney Avrupa, Yunanistan üzerinden Türk Akımı’na bağlanabilir

Putin: Güney Avrupa, Yunanistan üzerinden Türk Akımı’na bağlanabilir Yunanistan’ın Türk Akımı doğalgaz boru hattına dahil olma ihtimalini gözden geçirmeye hazır olduklarını söyleyen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Güney Avrupa’nın Yunanistan üzerinden bu hatta bağlanmasını ihtimal dışı görmediklerini ifade etti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde…

Rusya-ABD ticaret hacmi, yaptırımlara rağmen yüzde 13 arttı

Rusya-ABD ticaret hacmi, yaptırımlara rağmen yüzde 13 arttı Rusya’nın Washington Büyükelçisi Anatoliy Antonov, Rusya ile ABD arasındaki ticaret hacminin 2018’in ilk 9 ayında yüzde 13 artarak 20.8 milyar dolara ulaştığını ancak bunun yetersiz olduğunu söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi…

“MOSQUES: Splendors Of Islam” Adlı Koleksiyon Kitabının …

“MOSQUES: Splendors Of Islam” Adlı Koleksiyon Kitabının … Uluslararası üne sahip iç mimar Leyla Uluhanlı’nın hazırladığı ‘Mosques: Splendors of Islam’ (‘Camiler: İhtişamlı İslam Eserleri’) adlı kitap İstanbul’da ilk kez tanıtıldı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize…

Ukrayna parlamentosundan Poroşenko’nun sıkıyönetim kararına onay

Ukrayna parlamentosundan Poroşenko’nun sıkıyönetim kararına onay Ukrayna parlamentosu Yüksek Rada, Devlet Başkanı Pyotr Poroşenko’nun, Kerç Boğazı’ndaki olayın ardından ülkenin bazı bölgelerinde 30 günlük sıkı yönetimin uygulanmasıyla ilgili kararı onayladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik…

20. Mercedes-Benz Ege Kupası A Milli Takım Kazandı

20. Mercedes-Benz Ege Kupası A Milli Takım Kazandı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından 16 yaş altı milli takımların katılımıyla düzenlenen 20. Mercedes-Benz Ege Kupası’nın final maçında İspanya’yı 2-0 mağlup eden Türkiye A, şampiyonluğa ulaştı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3…

Moskova’da, bu kışın sıcaklık rekoru kırıldı

Moskova’da, bu kışın sıcaklık rekoru kırıldı Rusya Federal Meteoroloji Merkezi Hidromettsentr baş uzmanı Marina Makarova, 15 Şubat Cuma günü Moskova’da hava sıcaklığının 2018–2019 kışı için rekor bir değer olan artı 2.9 dereceye yükseldiğini belirtti. Makarova yaptığı açıklamada “Bundan önce, maksimum sıcaklık artı 2.8 derece olarak kabul edildi” dedi. Fobos Hava Merkezi, haftasonu başkentte havanın oldukça sıcak kalacağını belirtti. Cumartesi günü, termometreler…

Vali: Sibirya, artık dünyanın tarım için en umut verici alanı

Vali: Sibirya, artık dünyanın tarım için en umut verici alanı Kemerovo Oblastı valisi Sergey Tsivilev, Sibirya’nın şu anda dünyada tarım için en umut verici alan olduğunu ve Kuzbass’ın “ciddi” bir tarım bölgesi haline gelmek için tüm koşullara sahip olduğunu belirtti. Tsivilev yaptığı açıklamada “Daha önce Sibirya tarım için son derece riskli bir bölge olarak düşünülürken, şimdi…

Türkiye’nin Yeni Silahlanma Programından Rahatsızız”

Türkiye’nin Yeni Silahlanma Programından Rahatsızız” Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, Moskova’da görüştüğü Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e Türkiye’nin Rusya’dan aldığı yeni silahlar konusunda rahatsız olduklarını söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize…

Antalya’ya Gelen Yabancı Turistte Tüm Zamanların Rekoru

Antalya’ya Gelen Yabancı Turistte Tüm Zamanların Rekoru Antalya’ya 2018 yılında gelen yabancı turistlerin sayısı, tüm zamanların rekorunu kırarak 13 milyon 642 bin kişiye ulaştı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları…

Yaptırımların Siyasete Etkisi Yok, Halk Zarar Gördü”

Yaptırımların Siyasete Etkisi Yok, Halk Zarar Gördü” İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif, ABD’nin uyguladığı ekonomik yaptırımların ülke siyasetini değiştirmediğini yalnızca halka zarar verdiğini belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları…

Dinamo Kazan – Eczacıbaşı Vitra: 1-3

Dinamo Kazan – Eczacıbaşı Vitra: 1-3 SALON: Saint PetersburgHAKEMLER: Andrea Puecher (İtalya), Peter Szabo (Macaristan)DİNAMO KAZAN: Startseva, Kotikova, Maryukhnich, Malygina, Kadochkina, Koroleva, Ulanova (L) (Kochurina, Mikyskova)ECZACIBAŞI VİTRA: Larson, Büşra, Boskovic, Kim, Gibbemeyer, Ezgi, Simge (L) (Gamze,… Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma…

Tsirkon hipersonik füzelerinin ABD’deki hedefleri belli oldu

Tsirkon hipersonik füzelerinin ABD’deki hedefleri belli oldu Rossiya-1 televizyonu, ABD’nin Rusya için tehdit haline gelmesi durumunda hipersonik Tsirkon füzelerinin hedefi olabilecek 5 Amerikan komuta-kontrol merkezinin adını verdi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta.…

İngiliz donanması, Azak Denizi’ndeki gerginlikten sonra Karadeniz’e geri döndü

İngiliz donanması, Azak Denizi’ndeki gerginlikten sonra Karadeniz’e geri döndü Ukrayna ile Rusya arasında Azak Denizi’nde yaşanan gerginlikten sonra İngiltere Kraliyet Donanması’na ait HMS Echo keşif gemisi, İstanbul boğazından geçerek Karadeniz’e girdi. İngiliz donanmasının gerginliğin ardından ilk kez Karadeniz sularına giriş yaptığı belirtildi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi…

Gürcistan Cumhurbaşkanı Maaşını Bağışlayacak

Gürcistan Cumhurbaşkanı Maaşını Bağışlayacak Gürcistan Cumhurbaşkanı Salome Zurabişvili, maaşını bir vakfa bağışlayacağını söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf sağlarsınız. Rusya vize…

Rusya, dünyanın en zeki 10 ülkesi arasında yer aldı

Rusya, dünyanın en zeki 10 ülkesi arasında yer aldı Vouchercloud portalı, Rusya’yı dünyadaki en zeki on ülke listesine dahil etti. Araştırmacılar en zeki 25 devletin bir listesini hazırladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4…

Rus antrenör Çerçesov’dan ‘umut bıyığı’ hakkında açıklama: 14 yaşımdan beri var

Rus antrenör Çerçesov’dan ‘umut bıyığı’ hakkında açıklama: 14 yaşımdan beri var Rusya’nın ağırladığı FIFA 2018 Dünya Kupası’nda Rus millileri çeyrek finale taşıyan antrenör Stanislav Çerçesov, şampiyona ile özdeşleşen ve ‘umut bıyığı’ olarak anılan bıyıklarının 14 yaşından beri olduğunu söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde…

Peskov: Putin, argümanlarıyla karşısındakini kolayca alaşağı edebilir

Peskov: Putin, argümanlarıyla karşısındakini kolayca alaşağı edebilir Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’le tartışmanın çok zor olduğunu, onun argümanlarıyla karşısındakini anında alaşağı edebileceğini söyledi ve kendisinden kişisel olarak da tavsiyeler aldığını belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi…

Rusya, Afrika ülkeleriyle ilişkilerini aktif olarak geliştirmeyi amaçlıyor

Rusya, Afrika ülkeleriyle ilişkilerini aktif olarak geliştirmeyi amaçlıyorRusya Dışişleri Bakanı Yardımcısı Mihail Bogdanov, Afrika ülkeleriyle ilişkilerini aktif olarak geliştirmeyi amaçlandığını belirtti. Bogdanov, “Rusya Afrika ülkelerine yardıma her zaman katkıda bulunmuştur ve bulunmaya devam edecektir. Aynı zamanda, elbette, onlara kalkınma modellerini dayatacak değiliz, kiminle işbirliği yapacaklarını ve yapmayacaklarını söyleyemeyiz” diye konuştu. Bogdanov, bugün Moskova’nın çeşitli Afrika ülkelerinin liderleri ile…

Moskova’da bomba alarmı

Moskova’da bomba alarmı Rusya‘nın başkenti Moskova’da, bazı alışveriş merkezleri, okullar, üniversiteler, hastaneler ve kamu kurumlarına yönelik bomba ihbarları nedeniyle 30 binden fazla kişi tahliye edildi. Rus haber ajanslarının emniyet kaynaklarına dayandırarak verdiği habere göre, Moskova şehir merkezinde aralarında alışveriş merkezleri, okullar, üniversiteler, hastaneler ve bazı kamu kurumlarının da bulunduğu 130’dan fazla binaya yönelik bombalı saldırı düzenleneceği ihbarı…

Süpersonik hızla çarpma: SSCB hava sahasına giren İran uçağı nasıl düşürüldü?

Süpersonik hızla çarpma: SSCB hava sahasına giren İran uçağı nasıl düşürüldü? Tam 45 yıl önce bugün Sovyet pilot Yüzbaşı Gennadiy Yeliseev, o zamana kadar dünya havacılık tarihinde hiç görülmemiş bir adım atarak, hayatı pahasına SSCB hava sahasına giren İran’ın RF-4C Phantom II casus uçağının üzerine sürdü. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$…

Erdoğan: “Vizeler konusunda kısmi olarak vizelerin kaldırılması kararını Sayın Putin verdi”

Erdoğan: “Vizeler konusunda kısmi olarak vizelerin kaldırılması kararını Sayın Putin verdi” Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya ile vize muafiyetine ilişkin, “Yaptığımız görüşmelerle vizeler konusunda kısmi olarak vizelerin kaldırılması kararını Sayın Putin verdi.” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi’nin düzenlendiği Costa Salguero Fuar Alanı’ndaki basın toplantısında konuşmasının ardından Gazetem Genel Yayın Yönetmeni Siyamend Kaçmaz’ın da aralarında bulunduğu…

Öso Güçleri Operasyona Hazırlanıyor- Astana Görüşmelerine …

Öso Güçleri Operasyona Hazırlanıyor- Astana Görüşmelerine … – ÖSO güçleri operasyona hazırlanıyor Astana görüşmelerine katılan muhaliflerden operasyon çağrısı ÖSO Güçleri operasyonda Türkiye’nin yanında yer alacak Astana görüşmelerine katılan muhaliflerden operasyona tam destekAFRİN – Türkiye ve Rusya’nın girişimleri sonucu Kazakistan’ın başkenti… Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş…

Rus Dışişleri: Kiev’den Vışinskiy’e yönelik hukuki keyfiyete son verilmesini talep ediyoruz

Rus Dışişleri: Kiev’den Vışinskiy’e yönelik hukuki keyfiyete son verilmesini talep ediyoruz Rusya Dışişleri Bakanlığı, Moskova’nın Kiev’den RİA Novosti Ukrayna Genel Yayın Yönetmeni Kirill Vışinskiy’e yönelik hukuki keyfiyete son verilmesini ve kendisinin derhal serbest bırakılmasını talep ettiğini duyurdu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya…

Surgut Vizesi

Rusya Surgut Vizesi Surgut, Rusya’da, Tümen Oblastı’ndaki Hantı-Mansi Özerk Okrugu’nda bulunan şehir ve liman. Ob Nehri kıyısında yer alır. Surgut vizesi için başvuru 140$’dır. Vize başvurusu 5 iş gününde sonuçlanmaktadır. Rusya için vize başvurusu acil 02129636337 | 05320625500 Rusya için Surgut vizesi ve davetiyesi.

Voleybol: Cev Kadınlar Şampiyonlar Ligi

Voleybol: Cev Kadınlar Şampiyonlar Ligi Salon: Burhan Felek VoleybolHakemler: Ricardo Ferreira Marques (Portekiz), Stefano Cesare (İtalya)Fenerbahçe Opet: Bricio, Dicle Nur Babat, Vargas, Rabadzhieva, Eda Erdem Dündar, Antonijevic (Merve Dalbeler, Sıla Çalışkan, Polen Ünver, Fatma Yıldırım)Dinamo Moskova: Havelkova, Fetisova,… Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar.…

Yat Yarışları: Marmaris Ergo-Mıyc Kış Trofesi

Yat Yarışları: Marmaris Ergo-Mıyc Kış Trofesi Muğla’nın Marmaris ilçesinde Marmaris Uluslararası Yat Kulübünün (MIYC) düzenlendiği Marmaris ERGO-MIYC Kış Trofesi Yat Yarışları’nda üçüncü ayak mücadelesi sona erdi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya…

Rus futbolcular Kokorin ve Mamaev’in tutukluluk süresi uzatıldı

Rus futbolcular Kokorin ve Mamaev’in tutukluluk süresi uzatıldı Rus milli futbolcular Aleksandr Kokorin ve Pavel Mamaev’in tutukluluk hallerinin 8 Nisan’a kadar uzatıldığı bildirildi. Başkent Moskova’daki Tverskoy Mahkemesi, “holiganlık” ve “kasten yaralama” suçlarından yargılanan Kokorin ve Mamaev’in tutukluluk halinin 8 Nisan’a kadar sürmesine hükmetti. Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi’ndeki rakibi Zenit’te oynayan Kokorin ile Krasnodar’ın futbolcusu Mamaev,…

Altaylı’dan S-400 yazısı: ‘Çatlasan da, patlasan da alacağız’ diyoruz ya Amerika’ya, pek bir gururumuz kabarıyor

Altaylı’dan S-400 yazısı: ‘Çatlasan da, patlasan da alacağız’ diyoruz ya Amerika’ya, pek bir gururumuz kabarıyor Habertürk yazarı Fatih Altaylı, bugünkü köşe yazısında Türkiye ile ABD arasında gerilime neden olan S-400 alımına değinerek “‘Çatlasan da, patlasan da alacağız’ diyoruz ya Amerika’ya, pek bir gururumuz kabarıyor” ifadelerini kullandı. Altaylı ayrıca, Türk vatandaşları için ‘Meselenin yalnızca ABD’ye karşı…

Rus dış istihbarat başkanı Suudi veliaht prens Selman’la görüştü

Rus dış istihbarat başkanı Suudi veliaht prens Selman’la görüştü Rusya Dış İstihbarat Servisi (SVR) Direktörü Sergey Narışkin, Suudi Arabistan’a gerçekleştirdiği ziyaret sırasında veliaht prens Muhammed bin Selman el Suud’la bir araya geldi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya…

Putin yabancı turistlere vize prosedürünün kolaylaştırılması için talimat verdi

Putin yabancı turistlere vize prosedürünün kolaylaştırılması için talimat verdi Rusya lideri Vladimir Putin, Dışişleri Bakanlığı’na, Rusya’ya turist olarak gidecek yabancılara vize verme prosedürünün kolaylaştırılması amacıyla 31 Mart’a kadar öneri hazırlaması için talimat verdi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta,…

Lavrov: Rusya AB ile iyi komşuluk ilişkilerin düzeltilmesini umuyor

Lavrov: Rusya AB ile iyi komşuluk ilişkilerin düzeltilmesini umuyor İnRusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rusya’nın Avrupa Birliği ve üye ülkeleriyle ilişkilerinin iyi komşuluk prensibi temelinde düzeltilmesini ümit ettiğini bildirdi. Lavrov Portekiz’in “Publika”gazetesine yaptığı açıklamada, Rusya ve batı arasında son yıllarda yaşanan krizin Moskova’nın seçimi olmadığını hatırlatarak, “Önceden olduğu gibi tüm ülkelerin istisnasız çıkarlarının dikkate alınacağı…

Başkentte Zorla Çalıştırılmak İstenilen Göçmenler …

Başkentte Zorla Çalıştırılmak İstenilen Göçmenler … İş vaadiyle getirildikleri Türkiye’de gece kulüplerinde çalıştırılmaya zorlanan, çoğunluğu yabancı uyruklu 66 kadın, güvenlik güçlerinin Ankara’da düzenlediği operasyonla kurtarıldı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize…

Fiyat artışında lider salatalık ve domates

Fiyat artışında lider salatalık ve domates Rusya İstatistik Kurumu (Rosstat), bu hafta fiyat artışında liderin yine salatalık ve domates olduğunu bildirdi. Bir hafta içerisinde salatalığın fiyatı yüzde 7,6 ve domatesin fiyatı yüzde 6,5 oranında arttı. Salatalığa yüzde 22,8 ve domatese yüzde 14,2 zam Rusya’da sebze fiyatlarının birkaç haftadır artış gösterdiğine dikkat çekildi. Rosstat’ın verilerine göre,…

Lokomotiv Moskova’nın Golcüsü Fedor Smolov, En Az …

Lokomotiv Moskova’nın Golcüsü Fedor Smolov, En Az … Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligindeki rakiplerinden Lokomotiv Moskova’nın golcü oyuncusu Smolov sakatlandı. 28 yaşındaki futbolcunun, G.Saray maçına yetişip yetişmeyeceği bilinmiyor.

Rusya, Suudi Arabistan’dan Ülkelerine Ek Yatırım Yapılacağını …

Rusya, Suudi Arabistan’dan Ülkelerine Ek Yatırım Yapılacağını … Rusya’dan yapılan açıklamada, Rusya-Suudi Arabistan ortak fonu aracılığıyla 2019’da Rusya’ya 2 milyar dolarlık ek yatırım yapılmasının planlandığını açıkladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya…

Rus Milli Takım Teknik Direktörü Çerçesov’dan Zenit-Fenerbahçe …

Rus Milli Takım Teknik Direktörü Çerçesov’dan Zenit-Fenerbahçe … ‘1-0 çok büyük avantaj sağlayacak sonuç değil”Fenerbahçe ilk ve ikinci yarının sonlarına doğru güçsüzleşiyor’Çerçesov, lider Başakşehir’in devre arasında renklerine bağladığı Kudryashov’un iyi bir tercih olduğunu söyleyerek; ‘Kudryashov’un kendisini göstereceğine inanıyorum’ dedi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde…

NATO ülkeleri tatbikat adı altında birliklerini Rusya sınırlarına çekiyorlar 

NATO ülkeleri tatbikat adı altında birliklerini Rusya sınırlarına çekiyorlar  Rusya Savunma Bakan Yardımcısı Aleksandr Fomin, NATO’nun tatbikat adı altında birliklerini Rusya ile sınırı olan ülkelerde topladıklarını bildirdi. Fomin yaptığı açıklamada, “NATO ülkeleri silahlanıyorlar, tatbikat adı altında birliklerini topluyorlar, ağır silahları ve tanklarını Baltik ülkeleri ve Polonya’ya taşıyorlar” ifadesini kullandı. Bakan Yardımcısı, Rusya’ya çok fazla şeyi…

Rusya’da Hükümetle Petrol Şirketleri Anlaştı, Benzin …

Rusya’da Hükümetle Petrol Şirketleri Anlaştı, Benzin … Rusya’da hükümet ile petrol şirketleri arasında yakıt fiyatlarının dondurulması yönünde varılan anlaşma sonrası akaryakıt fiyatları düşüşe geçti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları…

Minnihanov’dan İhsanoğlu’na takdir plaketi

Minnihanov’dan İhsanoğlu’na takdir plaketi Rusya-İslam Dünyası Çalışma Grubu 4. Toplantısı 12 Kasım 2018 tarihinde Rusya’nın Dağıstan Cumhuriyeti’nin başkenti Mahaçkale’de düzenlendi. Aynı zamanda Grubun başkanlığını da yapan Tataristan Cumhurbaşkanı Minnihanov ve Dağıstan Başkanı Vasilyev’in evsahipliğindeki toplantıya 25 ülkeden temsilciler katıldı. Türkiye’den gelen katılımcılar arasında yer alan İslam İşbirliği Teşkilatı eski Genel Sekreteri ve eski milletvekili Prof.…

Rus Uzmanlar: Putin-Erdoğan Zirvesi Rus-Türk İlişkilerini …

Rus Uzmanlar: Putin-Erdoğan Zirvesi Rus-Türk İlişkilerini … Rus uzmanlar, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın TürkAkım doğal gaz boru hattı projesinin deniz bölümünün tamamlanması nedeniyle yapılan törende İstanbul’da bir araya gelmesinin Rusya ve Türkiye’nin çıkarlarını olumlu etkilediğini belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi…

Uşakov: Gerçekleşmeyen Putin-Trump görüşmesinden sonra ABD Kremlin’le temasa geçti

Uşakov: Gerçekleşmeyen Putin-Trump görüşmesinden sonra ABD Kremlin’le temasa geçti Rusya Devlet Başkan Yardımcısı Yuriy Uşakov, Rusya lideri Vladimir Putin ve ABD Başkanı Donald Trump arasındaki görüşmenin iptalinden sonra Beyaz Saray temsilcilerinin Kremlin’le temasa geçtiğini, diyaloğun devam edilmesinin kararlaştırıldığını söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde…

Adana Çiftçiler Birliği Başkanı Doğru: “Türk Narenciyesi …

Adana Çiftçiler Birliği Başkanı Doğru: “Türk Narenciyesi … Adana Çiftçiler Birliği Başkanı Mutlu Doğru, narenciye ihracatında yaşanan sıkıntıların aşılması için ihraç pazarını genişletmek gerektiğini ve Çin’in Türkiye için ciddi bir alternatif pazar olacağını bildirdi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3…

Rusya deport sorgulama

YABANCI ÜLKE VATANDAŞLARI VE UYRUKSUZ KİŞİLER HAKKINDA RUSYA’YA GİRİŞ YASAĞININ OLUP OLMADIĞINI ARAŞTIRMA SERVİSİ HAKKINDA Rusya Deport Sorgulama Yapmak Rusya’ya giriş yasağının kendilerine uygulanıp uygulanmadığını tespit etmek isteyen Türk vatandaşları, Rusya Federasyonu Federal Göçmen Müdürlüğü’nün https://www.fms.gov.ru/ İnternet sitesinde bulunan yabancı ülke vatandaşları ve uyruksuz kişilerin Rusya’ya giriş yasağının olup olmadığını araştırma servisinin websitesini kullanabilirler. Söz…

Safronkov:  Yeni özel temsilcinin çalışmalarında sağlam temele dayanacağını düşünüyoruz

Safronkov:  Yeni özel temsilcinin çalışmalarında sağlam temele dayanacağını düşünüyoruz Safronkov:  Yeni özel temsilcinin çalışmalarında sağlam temele dayanacağını düşünüyoruz usya’nın BM Özel Temsilcisi’nin Yardımcısı Vladimir Safronkov, Rusya’nın yeni BM Genel Sekreteri’nin Suriye Özel Temsilcisi Geir O. Pedersen’in çalışmalarında Cenevre, Soçi ve Astana’daki görüşmelerin tecrübelerini temel alacağını ümit ettiğini bildirdi. Safronkov BM Güvenlik Konseyi toplantısında yaptığı konuşmada,…

Türkiye’nin İlk Uluslararası Yüzme Şampiyonası Edirne’de

Türkiye’nin İlk Uluslararası Yüzme Şampiyonası Edirne’de Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından 8-10 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek Uluslararası Türkiye Turkcell Edirne Cup’ta 316 yüzücü mücadele edecek. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan…

TBMM’de “Troya Hazineleri Asırlık Hasret” Belgeseli …

TBMM’de “Troya Hazineleri Asırlık Hasret” Belgeseli … TBMM Başkanı Binali Yıldırım, yurt dışına çıkarılan kültür varlıklarının tamamının son derece kıymetli olduğunu belirterek, ‘Troya Hazineleri de bunlardan biri. Milletimizde kültür varlıklarımızın korunması konusunda yavaş yavaş ciddi bir bilinç oluşmaya başladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde…

Rusya, Venezüella’ya stratejik savaş uçaklarını gönderdi

Rusya, Venezüella’ya stratejik savaş uçaklarını gönderdi Rusya Savunma Bakanlığı, iki Tu-160 stratejik savaş uçağı, An-124 ağır nakliye uçağı ve Il-62 uzun menzilli yolcu uçağının Venezüella’ya gönderildiğini bildirdi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta.…

Alexandrov Kızıl Ordu Korosu bu yıl Türkiye’deki ilk konserini gerçekleştirdi

Alexandrov Kızıl Ordu Korosu bu yıl Türkiye’deki ilk konserini gerçekleştirdi 2019 Türkiye ve Rusya Kültür ve Turizm Yılı kapsamında yapılacak olan Alexandrov Kızılordu Korosu konserlerinin ilki İstanbul’da gerçekleşti. Halk tarafından büyük ilgi gösterilen konserde İBB Başkanı Uysal “Bu koronun gelişi, iki ülke arasındaki dostluğun bir göstergesi” dedi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize…

Rusya’da 2 Su-34 uçağı çarpıştı

Rusya’da 2 Su-34 uçağı çarpıştı Rusya Savunma Bakanlığı, Uzak Doğu Bölgesi’nde 2 Su-34 savaş uçağının çarpıştığını duyurdu. Uçaklardaki mürettebat paraşütle atladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz…

Yıldırım Tahran’da: Bölgesel iş birliğini İran, Rusya, Türkiye olarak sürdürmeye kararlıyız

Yıldırım Tahran’da: Bölgesel iş birliğini İran, Rusya, Türkiye olarak sürdürmeye kararlıyız TBMM Başkanı Binali Yıldırım, bölgede sorunların çözülmesi ve acıların sona ermesini önemsediklerini belirterek bunun için bölgesel iş birliğini İran, Rusya, Türkiye olarak sürdürmeye kararlı olduklarını ifade etti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar.…

‘Türk Akımı, Güney Avrupa’nın güvenliğini sağlayacak’

‘Türk Akımı, Güney Avrupa’nın güvenliğini sağlayacak’ Avrupa’nın giderek artan doğalgaz ihtiyacına işaret eden Rus uzmanlar, Türk Akımı’nın bu kıtanın enerji güvenliğini sağlamakta büyük rol oynayacağından emin. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya…

Kırım’daki Belbek hava üssüne tadilattan sonra ilk savaş uçakları indi

Kırım’daki Belbek hava üssüne tadilattan sonra ilk savaş uçakları indi Sputnik muhabirinin bildirdiğine göre, Kırım’daki Belbek hava üssünün pistinin yenilenmesinden sonra ilk uçaklar iniş yaptı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize…

St. Petersburg, Rusya’nın en “iyi” şehri oldu

St. Petersburg, Rusya’nın en “iyi” şehri oldu Tvil.ru servisi, 13 Kasım’da kutlanan Dünya İyilik Günü’nde uzmanların turistler arasında bir anket düzenlediğini ve Rusya’da en iyi insanların nerede olduğunu öğrendiklerini belirtti. Sonuç olarak, St. Petersburg Rusya’nın en “iyi” şehri olarak kabul edildi. St. Petersburg için katılımcıların yüzde 32’si oy verdi. St. Petersburg’da turistlere yönelik en kibar…

Rusya, Japonya ile barış anlaşması için yerine getirilmesi gereken temel şartı açıkladı

Rusya, Japonya ile barış anlaşması için yerine getirilmesi gereken temel şartı açıkladı Rusya Dışişleri Bakanlığı, Kuril Adaları sorunu nedeniyle 2. Dünya Savaşı’nın sonunda Japonya ile yapılamayan barış anlaşmasının imzalanabilmesi için Tokyo’nun savaşın sonuçlarını tanımasını temel şart olarak sundu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar.…

Kurtulmuş: “Pkk ve Pyd ile Mücadele Ettiğimiz İçin …

Kurtulmuş: “Pkk ve Pyd ile Mücadele Ettiğimiz İçin … AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, ‘Amerika diyor ki, S400’leri alamazsın. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece…

Aurus’un Sedan ve SUV modellerinin montajı Tataristan’da yapılacak

Aurus’un Sedan ve SUV modellerinin montajı Tataristan’da yapılacak Rusya Sanayi ve Ticaret Bakanı Denis Manturov, Rossiya 24 kanalına yaptığı açıklamada, Aurus otomobillerinin montajının Tataristan’da yapılacağını belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya…

Zaharova’dan Merkel’e yanıt: Avrupa’nın prensipleri mi? Hangi prensipler?

Zaharova’dan Merkel’e yanıt: Avrupa’nın prensipleri mi? Hangi prensipler? Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Almanya Başbakanı Angela Merkel’in Rusya’ya yaptırımlar konusunda Berlin’in prensiplere bağlı kaldığı açıklamasıyla ilgili olarak Nadejda Savçenko’yu ve ABD istihbaratının Merkel’in telefonlarını dinleme olayını sordu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar.…

‘ABD, S-400 parçaları Türkiye’ye doğru yola çıkmadan yaptırım uygulayabilir’

‘ABD, S-400 parçaları Türkiye’ye doğru yola çıkmadan yaptırım uygulayabilir’ Hürriyet yazarı Cansu Çamlıbel, Türkiye ile Rusya arasında varılan S-400 anlaşmasını ve anlaşmaya dair ABD’nin politikasını köşesine taşıdı. Çamlıbel yazısında, ABD güvenlik bürokrasisi içindeki bir kanadın, Türkiye’ye yönelik yaptırımların S-400’lerin herhangi bir parçası Türkiye’ye doğru yola çıkmadan ilan edilmesinden yana olduğunu söyledi. Rusya turist vizesi 140$…

Galatasaray’ın rakibi MBA Moskova

Galatasaray’ın rakibi MBA Moskova Galatasaray Kadın Basketbol Takımı, FIBA Avrupa Kupası B Grubu 6. ve son hafta maçında yarın Rusya temsilcisi MBA Moskova’yı ağırlayacak. Ahmet Cömert Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma, saat 20.00’de başlayacak. Geride kalan 5 karşılaşmada 4 galibiyet, 1 yenilgisi bulunan ve zirvede yer alan sarı-kırmızılı ekip, mücadeleyi kazanması halinde gruptan lider çıkacak. Grupta 3 galibiyet ve 2 yenilgiyle Polonya’nın Energa…

Volodin, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı’nı Moskova’ya davet etti

Volodin, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı’nı Moskova’ya davet ettiDevlet Duma Başkanı Vyaçeslav Volodin, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım ile yaptığı toplantıda, yıl sonuna kadar Moskova’yı ziyaret etmeye davet etti ve iki ülke arasında üst düzey Parlamentolar Arası Komisyonun çalışmalarına ilişkin bir belgenin bu ziyaretin bir parçası olarak imzalanabileceğini bildirdi. Antalya ‘da düzenlenen ikili görüşmede…

Basketbol: THY Avrupa Ligi

Basketbol: THY Avrupa Ligi Basketbol THY Avrupa Ligi’nin 10. haftasında yapılan maçların ardından Fenerbahçe liderliğe yükseldi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf…

Ukrayna, ‘Rusya’dan Gelen Tehditlere Karşı’ Füze Tatbikatına …

Ukrayna, ‘Rusya’dan Gelen Tehditlere Karşı’ Füze Tatbikatına … Ukrayna Hava Kuvvetleri, Kırım yakınlarında hava savunma sistemlerinin kullanılacağı tatbikata hazırlandığını duyurdu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece…

Antalya Alanya’da ‘Noel Pazarı’ Kuruldu

Antalya Alanya’da ‘Noel Pazarı’ Kuruldu Antalya’nın Alanya ilçesinde 9’uncusu düzenlenen Alanya Uluslararası Noel Pazarı kuruldu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf sağlarsınız.…

Moskova’da sulu kar ve 0 derece hava sıcaklığı bekleniyor

Moskova’da sulu kar ve 0 derece hava sıcaklığı bekleniyor Fobos Hava Merkezi, önümüzdeki hafta Moskova’da havanın 0 dereceye kadar ısınmasının ve atmosfer basıncının düşmesinin beklendiğini söyledi. Meteorologlar, Moskovalıları 13 Ocak Pazartesi günü havanın ısınmasının beklediğini söyledi. Bu gün başkent bölgesine Atlantik siklonu gelecek. Fobos Hava Merkezi’nden yapılan açıklamada, “Böylelikle, bu kar yağışı ve şiddetli rüzgârın bekleyeceği anlamına geliyor”…

Ryabkov: ABD’nin 9M729 füzelerini imha çağrısı kabul edilemez

Ryabkov: ABD’nin 9M729 füzelerini imha çağrısı kabul edilemez Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Sergey Ryabkov, ABD’nin Moskova’ya yaptığı yeni geliştirilen 9M729 (SSC-8) füzesini imha çağrısının kabul edilemez olduğunu söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4…

7 Yıldır Bileği Bükülmüyor

7 Yıldır Bileği Bükülmüyor ÇANAKKALE’de kaporta ustası olarak çalışırken, 2004’te geçirdiği trafik kazası sonucu omurilik felci yüzünden tekerlekli sandalyeye mahkum olan Ümit Burunlular (43), 2011 yılında başladığı bilek güreşi sporunda 5 Türkiye, 2 Avrupa ve 5 dünya şampiyonluğu kazandı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde…

Organik Patatesle Başarı Hikayesi Yazdı

Organik Patatesle Başarı Hikayesi Yazdı Katma değeri en düşük tarım ürünleri arasında gösterilen patatesi organik üreterek pazara sunan İzmirli üretici, kısa zamanda ihracat girişimine uzanan bir başarı hikayesine imza attı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize…

Oğul Kaddafi’nin Putin’e mektubu hakkında Peskov’dan açıklama

Oğul Kaddafi’nin Putin’e mektubu hakkında Peskov’dan açıklama Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Libya’nın eski lideri Muammer Kaddafi’nin oğlu Seyfülislam Kaddafi’nin mektubunun diplomatik kanallar üzerinden Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e iletilip iletilmediğini bilmediğini söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya…

En Çok İntihar Vakası Litvanya’da Yaşanıyor

En Çok İntihar Vakası Litvanya’da Yaşanıyor İntihar olaylarındaki ülke sıralamaları belli olurken, bu tür vakaların en çok Litvanya’da yaşandığı saptandı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece…

Lavrov: Türk askerlerinin İdlib’deki varlığı konusunda Suriye hükümeti ile mutabakat sağlandı

Lavrov: Türk askerlerinin İdlib’deki varlığı konusunda Suriye hükümeti ile mutabakat sağlandı Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Astana formatında yapılan işbirliği çerçevesinde geçen eylülde düzenlenen Soçi zirvesinde imzalanan belge sayesinde Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin İdlib bölgesindeki varlığı konusunda Suriye hükümeti ile mutabakat sağlandığını vurguladı. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya…

Putin’den Trump’a Yeni Yıl Mesajı: ‘Diyaloğa Hazırız’

Putin’den Trump’a Yeni Yıl Mesajı: ‘Diyaloğa Hazırız’ Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in, ABD Başkanı Donald Trump’a yolladığı yeni yıl mektubunda ‘pek çok farklı konuda’ diyaloğa açık olduğu mesajını verdiği bildirildi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize…

ABD ve Rusya’nın Afganistan Özel Temsilcilerinin Görüşmesi …

ABD ve Rusya’nın Afganistan Özel Temsilcilerinin Görüşmesi … ABD ve Rusya’nın Afganistan Özel Temsilcileri Rusya Büyükelçiliğinde görüşüyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık…

AB Konseyi Başkanı Tusk’tan Rusya ile ‘flört eden’ siyasilere kınama

AB Konseyi Başkanı Tusk’tan Rusya ile ‘flört eden’ siyasilere kınama Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Donald Tusk, yeni ABD yönetimine hayranlık duyan, Brexit sürecinden yana olan ve Rusya ile ‘flört eden’ Avrupalı siyasetçilerle, çatışmalara bel bağlayan ve Avrupa Birliği’ni (AB) geleceği olmadığına ikna etmeye çalışan Avrupalı siyasetçiler arasında bağlantı kurdu. Rusya turist vizesi 140$ |…

Al-Falih: 2019’un İkinci Yarısında Petrol Üretim Kısıtlamaları …

Al-Falih: 2019’un İkinci Yarısında Petrol Üretim Kısıtlamaları … – Suudi Arabistan Enerji Bakanı Khalid al-Falih Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) ve diğer büyük petrol üreticilerinin petrol piyasasının dengelenmesi için 2019’un ikinci yarısında petrol üretimini azaltmaya devam etmesi gerektiğini söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş…

‘NATO Avrupa’da karadan fırlatılan yeni nükleer füzeler konuşlandırmayacak’

‘NATO Avrupa’da karadan fırlatılan yeni nükleer füzeler konuşlandırmayacak’ NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, örgütün Avrupa’da karadan fırlatılan yeni nükleer füzeler konuşlandırma niyetinde olmadığını duyurdu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları…

Rus Dışişleri: Venezüella hükümeti ile muhalefeti arasında arabuluculuk yapmaya hazırız

Rus Dışişleri: Venezüella hükümeti ile muhalefeti arasında arabuluculuk yapmaya hazırız Rusya’nın Venezüella hükümeti ile muhalefeti arasında arabuluculuk yapmaya hazır olduğunu söyleyen Rusya Dışişleri Bakanlığı Latin Amerika Departman Direktörü Aleksandr Şetinin, Guaido’yla temasa geçilmesinin planlanmadığını kaydetti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi…

3-4 Ekim’de, Avrupa maçlarında 4 bin 500 kişi güvenliği sağlayacak

3-4 Ekim’de, Avrupa maçlarında 4 bin 500 kişi güvenliği sağlayacakBölgesel güvenlik ve yolsuzlukla mücadele birimi, Moskova’da, 3 ve 4 Ekim’de oynanacak Lokomotiv Moskova – Schalke 04, Spartak Moskova – Villarreal arasındaki futbol maçlarında yaklaşık 4 bin 500 kişinin güvenliği sağlayacağını belirtti. Açıklamada, “Stadyumlarda, güvenlik ve kamu düzeni sağlamak için, yaklaşık 4 bin 500 kişilik bir…

Özbekistan Metan Gazından Sentetik Yakıt Üretecek

Özbekistan Metan Gazından Sentetik Yakıt Üretecek TAŞKENT (AA) – Özbekistan’da metan gazından sentetik yakıt üretme tesisleri kurulacak. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık…

Rusya vize başvurusu

Rusya turist vizesi başvurusunda bulunacakların dikkatine! Eğer Rusya vizesi alıp bu bölgelere gitmek istiyorsanız Konsolosluk bu bölgeleri hassas bölge saydığından ek araştırma süresi istemekte ve ekspres vize başvurusu kabul etmemektedir. Bu bölgelerin vize başvuruları 10-15 gün içinde sonuçlanmaktadır. Seyahat planı yapan vatandaşlarımızın dikkate almalarını tavsiye ederiz.

Putin’den 8 Mart sürprizi: Atlı kadın polislerle ata bindi

Putin’den 8 Mart sürprizi: Atlı kadın polislerle ata bindi Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü arifesinde Moskova’daki atlı kadın polislerin görev yaptığı ilk polis alayını ziyaret etti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari…

İlber Ortaylı: Rus besteci Korsakov’un ‘Tsarskaya Nevesta’ operası en sevdiklerimden

İlber Ortaylı: Rus besteci Korsakov’un ‘Tsarskaya Nevesta’ operası en sevdiklerimden Rusya’nın başkenti Moskova’daki Asya ve Afrika Ülkeleri Enstitüsü’nü (ISAA) ziyaret eden tarihçi İlber Ortaylı, enstitü başkanıyla birlikte Türkoloji bölümü öğrencilerine konferans verdi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya…

Nizhny Novgorod Vizesi

Rusya Nizhny Novgorod Vizesi 140$. Bir dönem ünlü Rus yazar Gorki’nin ismiyle anılan Nijni Novgorod, Nijni Novgorod Oblastı ve Volga Federal Bölgesi’nin başkentidir. Rusya vizesi ile gidilen şehri görmek için Nijni Novgorod girişli voucher alarak vize ile birlikte ziyaret edebilirsiniz. Rusya vizesi şimdi 140$ ve THY uçuşları ile Pegasus uçuşları mevcuttur. 1.3 milyonluk nüfusa sahip Nijniy Novgorod, ağırlıklı olarak Rus popülasyonundan oluşsa da, bu popülasyon haricinde 10 farklı etnik unsuru barındırıyor. Şehrin etnik çeşitliliğinin, geçmişinden miras kalan tarihi çeşitliliğinden kaynaklanıyor da denebilir; şehrin ne yanına baksanız kiliseleri, katedralleri ya da manastırları, ilk günkü güzelliğiyle karşınızda bulabilirsiniz. Bu şehir aynı zamanda Rusya’nın en büyük dördüncü şehri olarak kabul ediliyor. Turist yoğunluğu ise genellikle bahar, yaz ve sonbahar aylarında artıyor. 

Rusya petrol üretimini yüzde 1,4 artırdı

Rusya petrol üretimini yüzde 1,4 artırdı Rusya’da 2018 yılının Ocak-Kasım aylarında 507 milyon 370 bin ton petrol üretildi ve böylelikle 2017 yılının aynı dönemine göre yüzde 1,4’lük artış yaşandı. Rusya’nın petrol yataklarında bir günde ortalama 11 milyon 130 bin varil üretildi. Yakıt Enerji Kompleksi Merkez Yönetimi, Kasım ayında üretimin yüzde 3,8 artarak 46 milyon 530…

Putin: Yurtdışındaki vatandaşlarımızın haklarını kararlılıkla koruyacağız

Putin: Yurtdışındaki vatandaşlarımızın haklarını kararlılıkla koruyacağızRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, yurtdışında yaşayan Rusya vatandaşlarına yönelik bir kongrede, Moskova’nın yurtdışındaki vatandaşlarının haklarını kararlılıkla koruyacağını söyledi. [su_spacer][su_divider top=”no”] [su_posts order=”asc” orderby=”rand”] Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, yurtdışında yaşayan Rusya vatandaşlarına yönelik bir kongrede, Moskova’nın yurtdışındaki vatandaşlarının haklarını kararlılıkla koruyacağını söyledi.

İstanbul, Avrupa’da Trafiğin En Yoğun Olduğu Dördüncü …

İstanbul, Avrupa’da Trafiğin En Yoğun Olduğu Dördüncü … İstanbul, Avrupa kentleri içinde trafik yoğunluğunun en fazla olduğu dördüncü kent oldu. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece…

Savunma Bakanlığı, Karadeniz’deki ABD gemisine tepki gösterdi

Savunma Bakanlığı, Karadeniz’deki ABD gemisine tepki gösterdi Savunma Bakanlığı, Karadeniz’deki ABD gemisine tepki gösterdi Rusya Savunma Bakanlığı, Karadeniz Filosu’nun “Pıtlivıy” gemisinin ABD Deniz Kuvvetleri’ne ait “Fort McHenry” gemisinin eylemlerini kontrol ettiğini bildirdi. Savunma Bakanlığı’nın açıklamasında, geminin dün Moskova saatiyle 21:00’da Karadeniz sularında olduğu belirtildi. Açıklamada, “Moskova saatiyle 9:30’da ABD gemisi Fort McHenry Romanya’nın Köstence limanına…

Bastrıkin: Eski Rus bakanın Fransa’dan sınır dışı edilmesi adalet göstergesi 

Bastrıkin: Eski Rus bakanın Fransa’dan sınır dışı edilmesi adalet göstergesi  Soruşturma Komitesi Başkanı Aleksandr Bastrıkin, Paris’in yolsuzluk yaptığı iddialarıyla suçlanan eski Moskova Oblastı Maliye Bakanı Aleksey Kuznetsov’u sınırdışı etmesinin adalet göstergesi olduğunu bildirdi. Bastrıkin “VKontakte” hesabından yaptığı açıklamada, “Fransa’nın Kuznetsov’u teslim edeceğini düşünmüyorduk” ifadesini kullandı. Komite Başkanı, eski devlet adamının suçlarının araştırılacağını belirterek, Kuznetsov’un savcılığın…

Seta’dan “Abd’nin Suriye’den Çekilmesi Sonrası Ortadoğu” …

Seta’dan “Abd’nin Suriye’den Çekilmesi Sonrası Ortadoğu” … Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfınca (SETA), Kanada’da ‘ABD’nin Suriye’den Çekilmesi Sonrası Ortadoğu’ paneli düzenlendi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır.…

Rusya, Türkiye’yle koordinasyon içinde İdlib’de terörist hedefleri vurdu

Rusya, Türkiye’yle koordinasyon içinde İdlib’de terörist hedefleri vurdu Rusya Savunma Bakanlığı, Rusya’nın Suriye’deki Hmeymim üssüne saldırı planlayan Hayat Tahrir eş-Şam’a yönelik Türkiye’nin onayı alındıktan sonra noktasal hava saldırısının düzenlendiğini belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize…

Esad: Rusya, manevi gücü sayesinde Sovyetler’den daha güçlü

Esad: Rusya, manevi gücü sayesinde Sovyetler’den daha güçlü Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, günümüzde Rusya’nın Sovyetler Birliği’nden daha güçlü olduğunu, bunun temelinde Rusya’nın sahip olduğu manevi gücün yattığını belirtti. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik…

Çekiciyi Taksiyle Takip Etti, Aracını Böyle İndirdi

Çekiciyi Taksiyle Takip Etti, Aracını Böyle İndirdi Rusya’da aracını çeken çekiciye öfkelenen sürücü, aracını çekici üzerinden rampa olmaksızın indirdi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport…

Mattis: Rusya Ara Seçimlere Müdahale Etmeye Çalıştı

Mattis: Rusya Ara Seçimlere Müdahale Etmeye Çalıştı ABD Savunma Bakanı James Mattis, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’i, ABD’de düzenlenen ara seçimlere müdahale etmekle suçladı ve Rus lidere güvenmediğini söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik…

Rus Turistlere Türkiye Üzerinden Mısır’a Gitmeleri …

Rus Turistlere Türkiye Üzerinden Mısır’a Gitmeleri … – Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR), Mısır’a tur satın alan turist kafilesinin ilk seferlerinin Moskova ve St. Petersburg’dan Antalya’ya uçtuklarını bildirdi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4…

Kahin Nostradamus: “Üçüncü Dünya Savaşı 2019’da Başlayacak”

Kahin Nostradamus: “Üçüncü Dünya Savaşı 2019’da Başlayacak” İlaç karışımlarından daha çok kehanetleriyle tanınan Nostradamus olarak da bilinen Fransız eczacı ve kimyacı Michel de Nostradamus’un 2019 için korkunç kehanetlerinin uzmanlar tarafından deşifre edildiği iddia edildi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3…

Sigara Ömürden Ömür Çalıyor

Sigara Ömürden Ömür Çalıyor Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Salih Bilgin, yapılan araştırmalara göre sigara kullanımının, kişilerin hayatından ortalama 15 yıl çaldığını söyledi. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır.…

Rusya, organ ticareti şebekesi lideri olduğu iddia edilen Volfman’ın Türkiye’den iadesini istiyor

Rusya, organ ticareti şebekesi lideri olduğu iddia edilen Volfman’ın Türkiye’den iadesini istiyor Aralarında Rusya’nın da bulunduğu dört ülkenin birden, Ukrayna ve İsrail’in çifte vatandaşı olan ve Türkiye’de tutuklanan Boris Volfman’ın yasadışı organ ticaretinden ötürü iadesini istediği ortaya çıktı. Rusya, diğer bir İsrail vatandaşı Moşe Harel’in de Kıbrıs’tan iadesine çalışıyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya…

Şampiyonlar Ligi’ne ‘Özel Biri’nin gözünden bakmak isteyenler RT başına

Şampiyonlar Ligi’ne ‘Özel Biri’nin gözünden bakmak isteyenler RT başına Manchester United macerası hüsranla sonuçlanan ‘Özel Biri’nin bundan sonra ne yapacağını merak edenler için ‘Jose Mourinho ile taç çizgisinden’ programı 7 Mart’ta RT’de başlıyor. Rusya turist vizesi 140$ | Rusya yıllık vize 600$ | 05445281484 Rusya vizesi 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta,…